IVF červen - červenec. Je tady také někdo, kdo jde poprvé?

twins_sovovi
6. čer 2020
jasemin26
7. čer 2020

Ahoj nás čeká nase první ivf

aklin
7. čer 2020

Ahoj nas take čeka 1. IVF, od 19. června stimuluji

jasemin26
7. čer 2020

@aklin ahojky já už mám taky injekce v lednici😁 už jen čekám až dorazí ms, ta by měla dorazit tento týden 👍😉

twins_sovovi
autor
7. čer 2020

@jasemin26 nás právě také doufám že to bude všechno probíhat v pohodě

twins_sovovi
autor
7. čer 2020

@jasemin26 to nás čeká příští měsíc 😍

jasemin26
7. čer 2020

@twins_sovovi jo taky jsem nervózní 😉 a pevně doufáme že už vše bude v klidu a bez dlouhého čekání, my na první ivf vlastně čekali 5 měsíců 😁... Jen mám obavu z 5ech injekcí jak je budu dávat, mám hrůzu z jehel🙄😁... Můžeme si dávat vědět jestli chceš. Jinak držím palce

marky125
7. čer 2020

Ahoj. Já už stimuluji přes týden 🙂 taky mám hrůzu z jehel, ale injekce mi naštěstí pichá chlap.

jasemin26
7. čer 2020

@marky125 to se máš, to můj to asi nedá😁 tak se budu muset nějak překonat i když momentálně nevím jak 😁😁. Už týden jo? To už by jsi měla mít dozrálé ne?

twins_sovovi
autor
8. čer 2020

@jasemin26 já jsem taky hrozně nervózní já jsem Teda byla 2x dárkyní takže v "píchání" 😂 jsem zbehla😁, ale spíš mám obavu z hormonů vím že jsem byla celá splasena 🤭klidně budu jen ráda že si budu moct s někým o tom popovídat nikoho kolem sebe mimo chlapa nemám 🙄💋❣️

twins_sovovi
autor
8. čer 2020

@marky125 moc držím palečky 😍💋a jak se cítíš 🙂🙂

jasemin26
8. čer 2020

@twins_sovovi tak ty můžeš být v klidu už víš co tě čeká👍 to bych řekla je plus😍👍

kocila
8. čer 2020

Holky,pridavam se k Vam,mam za sebou pouze nativy,ale ted jdu do plneho IVF...zacinam kolem 15.cervna..
Synarel+gonal a pal asi o menopur..

jasemin26
8. čer 2020

Holky tak mě se dnes rozjela má, tak zítra začínám pichat gonal + léky prednison 👍

kocila
8. čer 2020

@jasemin26 a kolik jednotek gonalu budes aplikovat?

marky125
8. čer 2020

@jasemin26 ve čtvrtek jdu na odběr vajíček. Ale nějak se to všechno kazí 😢 na jedné straně mám strašně moc fulikolů, takže mi prý jen odeberou vajíčka, ty oplodní a co se budou vyvíjet tak zamrazí a na transfer půjdu nejdřív další cyklus ☹️ nějak jsem s něčím takovým vůbec nepočítala, tak jsem z toho dost rozhozená 😢

marky125
8. čer 2020

@twins_sovovi děkuji 🙂 nějak se to začalo všechno kazit ☹️ injekce nejsou zas tak hrozné, ale spíš ty vedlejší účinky. Bolí mě hlava, zažívací problémy, špatně od žaludku.. ☹️ Ale do čtvrtka už to vydržím.

kocila
8. čer 2020

@marky125 mas asi nabeh na OHSS,to se bohuzel stat muze,hlavne aby na byly zrala vajicka...kolik jsi stimulovala?
Tak se drz a do ctvrtka uz to das

jasemin26
8. čer 2020

@kocila 225 jednotek... A jelikož mi to doktor naordinoval zatím jen na 5 dnitak už v pátek což bude 4den musím na ultrazvuk

kocila
8. čer 2020

@jasemin26 to uz doktor uvidi,jak reagujes,ja mam predepsany utz 6-8Dc,zda tam vyjde vikend,ale radeji bych byla na kontrole uz ten 6DC..ja mam jen 112.5jednotek,kvuli vysokemu AMH..
Tak pak dej vedet,jal jsi dopadla,drzim palce 👍🍀

jasemin26
8. čer 2020

@kocila určitě dám vědět, jen mám obavy aby stihla skončit ms, to by mi snad jinak utz nedělal ne😱?

marky125
8. čer 2020

@kocila jj mám náběh na OHSS. Na levé straně to prý vypadá dobře, tak by nějaká vajíčka mohla být a druhá strana, to se uvidí. Ale doufam, že nějaká zralá budou. Píchám Gonal, prvně 150 pak mi to snížili na 75.

marky125
8. čer 2020

@jasemin26 mě ms zakončila mnohem dřív, také jsem z toho měla obavy.

jasemin26
8. čer 2020

@marky125 tak doufám že to tak bude i u mě.. každopádně v pátek napíšu co je nového. Ty asi nejdeš na první pokus že?

jasemin26
8. čer 2020

@marky125 Jejda to jsem ani nevěděla že je tohle možné 😕,snad to u vás dobře dopadne

marky125
8. čer 2020

@jasemin26 je to moje první ivf. A hned tohle ☹️ taky jsem nevěděla, že se může něco takového stát.

kocila
8. čer 2020

@jasemin26 co vim,tak utz delaji i pres menstruaci,tak jen abys byla psychicky pripravena..pro ne to neni nic neobvykleho...
Bohuzel nase rozkroky uvidi mnoho lidi za celou eru snazeni 😂

kocila
8. čer 2020

@marky125 a kolik treba napocitali folikulu na rozbourenem vajecniku?me doktorka varovala taky,ze se u me OHSS muze stat,protoze mam hodne vysoke AmH,tak jen dodala,kdyz to bude spatne,tak budete chodit 14dnu na infuze a transfer dalsi mesic 😎...
Co nejvice pit (aspon 4litry,hodne vapniku a bilkoviny,to jedine muze ohss zmirnit)

twins_sovovi
autor
8. čer 2020

@twins_sovovi moc dekuji💋😍❣️No cítím se "upřímně" hrozně! Strach,nejistota a všechno se to ve mě míchá 🤯🥶

twins_sovovi
autor
8. čer 2020

@jasemin26 to asi určitě 😁

twins_sovovi
autor
8. čer 2020

@kocila moc držím palečky a doufám že se to podaří na jedničku 😍💋