Termín porodu červen, červenec. Je tu někdo na chat?

jituskamou
19. pro 2020

Ráda budu když mi tu někdo napíše

nagojka
Autor odpověď smazal
Zobraz
hankycka
19. pro 2020

Ahoj, já mám termín 15.července 🙂 je to mé 3. těhotenství. Zatím mám jen jednu tříletou holčičku a chlapečka v nebíčku. Tak teď doufáme že bude vše v pořádku.

ellyem
19. pro 2020

@jituskamou Ahoj, taky mám termín 15.7. jako @hankycka, tak klidně písni 🙂

l.u.c.i.e
19. pro 2020

Ahoj holky, též mám termín 15.7. a je to moje 3 těhotenství...

mia636
19. pro 2020

Ahoj, ja mám termín 15.6. Je to moje druhé těhotenství a nejspíš zase chlapeček. Vysněné holčičky jsme se tedy nedočkali 🙂

pepickovapavlinka
20. pro 2020

Ahoj mám termín 17.-18.7.2021 je to mé 4 té těhotenství

hankycka
20. pro 2020

Ahoj holky a jak vám je ? Co nevolnosti ? U mě je to jak na houpačce. Jeden den mi je dobře tak se raduju, že si dám na co mám chuť. A druhej den mi mimčo naloží, že jsem na rohlíku a šunce a jsem ráda že přežiju den.😀

ellyem
20. pro 2020

@hankycka Já teď poslední tři dny úplně bojuju. Je mi strašně špatně. Do toho jsem teď ještě byla ty tři dny v práci. No, jsem ráda, že žiju 😅

mia636
20. pro 2020

Mě bylo strašně zle první tři měsíce. Od rána do večeře jako by kocovina. Jediné co mi pomáhalo byly mandarinky. A snad přesně na den kdy začal čtvrtý měsíc veškerá nevolnost zmizela. Akorát mě dnes dost bolí podbřišek.

pepickovapavlinka
21. pro 2020

@hankycka jj taky je mi zle.Nezvracím,ale nevolnosti šílené 🤢

l.u.c.i.e
21. pro 2020

Musím říct, že 3 dny už je mi dobře, jinak nevolnosti též šílené. Naštěstí jsem nezvracela. To noční běhání pořád na záchod. Za dnešek 5x.

pepickovapavlinka
21. pro 2020

@l.u.c.i.e játeda v noci 2x max 3x ale i tak je to mazec no 😂😂

l.u.c.i.e
21. pro 2020

@pepickovapavlinka, jj, je... ještě ke všemu se mi zdálo, že jdu do přeplněné nemocnice na kontrolu ke gynekologovi a nemůžu najít záchod 😂 prostě nesmysl

jituskamou
autor
22. pro 2020

@hankycka moje první tak snad všechno pořádku

jituskamou
autor
22. pro 2020

@ellyem ahoj já mám 29.6

jituskamou
autor
22. pro 2020

@l.u.c.i.e taky tím trpím to je strašné

ellyem
22. pro 2020

@jituskamou Mně se po včerejší kontrole posunul zase na 13.7., ale 4.1. jdu na screening, tam bych se měla dozvědět už pevný termín 🙂

holkaokomodra
23. pro 2020

Ahoj holky, já až 31.7. tak máte lehký náskok a nevolnosti hrozný, už mě to neba 😁 ale zase mimi za to stojí, těhotenství je to moje 6, syna mám jen jednoho brzy oslaví 13 té narozky. Zbytek byli bohužel potraty cca do šestého týdne, tak se modlíme, že tentokrát už je to ok, zatím to tak naštěstí vypadá jsem 8+3 myslím 😁

holkaokomodra
23. pro 2020

Jo a nemůžu spát no 😁

jituskamou
autor
23. pro 2020

@ellyem já byla včera tak podle ultrazvuku 27.6 kdyby to chtěla tak to nevymyslím můj pritel má svátek jeho otec budoucí děda a na tohle datum mi umřel děda 😢 jestli to vyjde budu šťastná

holkaokomodra
23. pro 2020

@jituskamou mě se zas 29.
7. narodila mamka, tak se taky těšíme, kdy nám to klapne 😊

ellyem
23. pro 2020

@jituskamou To by bylo krásné ❤️ Já mám narozky 7.11., tak by se mi zase líbilo, kdyby se mimčo narodilo 11.7. 🙂

jituskamou
autor
29. pro 2020

Ahoj holky je možné 15 tt ze by už mě koplo cítila jsem takové zašimraní 😀😀😀

pepickovapavlinka
29. pro 2020

@jituskamou ano je to možné ale než to začneš cítit pořádně bude to právě takové šimrání

jituskamou
autor
29. pro 2020

@pepickovapavlinka trvalo to asi 2 sekundy ale bylo to něco jiného než třeba bolest křeč nebo píchnuti bylo jak když si mě někdo lehce dotkne a chvilku

pepickovapavlinka
30. pro 2020

@jituskamou jj tak ono už to bude ono ale zatím to bude takové jemné jak popisuješ.Ale postupně to bude sílit

jituskamou
autor
30. pro 2020

Máte někdo zkušenost s tohle stránkou https://m.lightinthebox.com/cz/c/potah-na-pohov...

holkaokomodra
30. pro 2020

@jituskamou myslím, že jsme tam objednávali a v pohodě

jituskamou
autor
31. pro 2020

@holkaokomodra děkuji objednala jsem tam potah na sedacku

holkaokomodra
1. led 2021

@jituskamou jenom se nedes jde to fakt dlouho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru