Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Termín porodu červen, červenec. Je tu někdo na chat?

jituskamou
19. pro 2020

Ráda budu když mi tu někdo napíše

jituskamou
autor
1. led 2021

@holkaokomodra Jj 1-2 měsíc počítám s tím

jituskamou
autor
1. led 2021

Tak včera teda byl prďola akční jen sem cítila v brisku jak se to vrtí asi slavil s námi všem hodně zdravý a štěstí v novém roce

littlebee11
1. led 2021

Ahoj holky, já bych měla mít TP 24.7., jinak 11.1. jdu na 1. screening, tak se uz nemůžu dočkat ❤ Také všem přeji jen to nej do nového roku 2021 😊

holkaokomodra
1. led 2021

@littlebee11 já jdu teď 4. Ledna už jsem taky zvědavá, akorát jdu dřív jsem na rizikovém... Musím jen polehávat a už mi z toho trochu hrabe, nehledě na to, že jsem dost nabrala a to jsem teprve 10tt. Termín mám 31.7.

holkaokomodra
1. led 2021

@jituskamou ti je hezký v kolikatem si týdnu?

l.u.c.i.e
2. led 2021

Koukám, že nás skoro všechny čeká screening. Já jdu 6.1. Taky jsem přes svátky přibrala 😄

jituskamou
autor
2. led 2021

@holkaokomodra kolik jsi nabrala jestli si mužů zeptat

jituskamou
autor
2. led 2021

@holkaokomodra 16 týden

jituskamou
autor
2. led 2021

@l.u.c.i.e já jsem přibrala 1,5kg a na screeningu jsem byla před Vánocemi vše v pořádku jdu až ve 20 týdnu termín mám 27.6

holkaokomodra
2. led 2021

@jituskamou jitus, já měla před vánoci v osmém týdnu nahoře už tři kila, teď počítám, že to bude ještě víc. Hrůza vypadám jak váleček a bude hůř pokud mi nedovolí aspoň procházky 🙄 vahu doma nemám nikdy jsem neřešila, ale už to jde dost vidět tak jsem sama zvědavá 😁

jituskamou
autor
3. led 2021

@holkaokomodra to já zatím za celé těhotenství 2 kg ale věřím ze teď to půjde rychle jen přes ty Vánoce 1,5 kg jsem. 16 týden

holkaokomodra
3. led 2021

@jituskamou to je krásná váha, při prvním jsem nabrala myslím asi 13kg celkově

pepickovapavlinka
3. led 2021

Holky o váze mi ani nemluvte vždy jsem měla kolem 70kg ale teď jsem poněkud macatější.Měla jsem 90kg před otěhotněním teď mám 92,9kg takže od začátku těhu 2 kg nahoře.Představa že budu mít přes 100kg mě děsí

holkaokomodra
3. led 2021

@pepickovapavlinka viď... A to se říká neřešit... Jenže když je člověk zavřenej doma na rizikači a ještě kyne, tak trochu toho sebevědomí vylézt po dlouhé době ven je potřeba 😁 asi na sebe zborim cirkusovej stan a vyjdu směle do ulic, rouška taky lecos schová 😁

pepickovapavlinka
3. led 2021

@holkaokomodra noo za roušku jsem teď tak trochu vďečná neboť můj obličej podobá se tváři puberťáka.Samej bolák 🤦‍♀️No to jo nikam se nemůže počasí taky naprd už ať je teplo

jituskamou
autor
3. led 2021

@pepickovapavlinka bohužel už má přes 100 Kg budu jen doufat ze zhubnu před otehotnenim jsem zhubla 5 kg před tím nám to nějak nešlo tak to asi bylo vahou

jituskamou
autor
3. led 2021

@pepickovapavlinka tak to já nikdy na tohle netrpěla ani v tehu se to nezměnilo snad jeden pupinek za těch 16 týdnu

pepickovapavlinka
3. led 2021

@jituskamou no já taky nějak ne co si pamatuju.Ale tohle těhotenství je ve všem jiné no 🤭No já budu mít taky přes 100kg až ještě přiberu a vůbec z toho nemám radost.Uklidňuje mě myšlenka že kojením pak něco zhubnu a budu pořád chodit s miminkem po procházkách tak snad půjdou kila dolů

holkaokomodra
3. led 2021

@pepickovapavlinka no jo mě zlobili hormony a akné už před otěhotněním, a teď se mi to vesele rozšířilo ještě o něco víc... Už se těším na kosmetiku, ale zatím se bojím vytáhnout paty

pepickovapavlinka
3. led 2021

@holkaokomodra no mě teď ani nějak nebaví se malovat

holkaokomodra
3. led 2021

@pepickovapavlinka jee no to jsme dvě, vůbec není důvod, vlastně držím rituál ranní hygiena převlečení, gauč, večerní hygiena, převlečení postel.... 😁😁😁 Jako ta motivace se nějak kraslit chybí i když pinzeta a holitko jsou v pohotovosti. Akorát jsem zvyklá chodit na depilaci, což teď asi nedám a štve mě po třech letech přejít zpátky na žiletku, už mám ty chloupky naučený...

l.u.c.i.e
3. led 2021

Holky, prosím o radu... dnes byl manžel na testech na covid a je pozitivní. Já i děti jdeme zítra, asi budeme taky pozitivní. Už pokašlávám. Moje otázka zní. Ve středu mám jít na první screening. Budu 12+6. Do kdy je možný nejpozději termín k vyšetření? Doktorovi budu volat, až podle výsledku testu. Nemáte někdo zkušenost třeba z okolí?

jituskamou
autor
3. led 2021

@pepickovapavlinka já jsem se před tehu nemalovala ale chtěla jsem začít ale teď když jsem doma tak mi to přijde nějak zbytečně

jituskamou
autor
3. led 2021

@l.u.c.i.e já jsem měla covid na začátku tehu kdy jsem o prckovi ještě nevěděla

jituskamou
autor
3. led 2021

Co holky už máte nějakou vybavičku a kde většinou nakupujete nějaký tipi

l.u.c.i.e
3. led 2021

@jituskamou, jaký jsi měla průběh? Doteď jsem si to zatím nějak nepřipouštěla. Kluci vypadají zatím ok.

holkaokomodra
3. led 2021

@jituskamou my budeme všechno dědit, já nejak po ty zkušenosti jak je všechno používaný s miminkem chvilku, odmítám podporovat to tahání peněz z rodin 😉 zda se mi, že je to vše zbytečně předražené tak bych to neprehanela, jediný co můžu fakt doporučit jsou určitě lahvičky a první pitka od aventu a vyhni se chuvičce od sencoru, ta letěla první 😉

holkaokomodra
3. led 2021

@l.u.c.i.e myslím, že screening se dělá nějak do 12 do 14 týdne, ale víc ti asi řekne dr

jituskamou
autor
3. led 2021

@l.u.c.i.e slabá chřipka ale věděla jsem ze to mám měly to kolegine v práci

jituskamou
autor
3. led 2021

@holkaokomodra děkuji já taky dost dedím dokonce kočárek po sobě a děkuji za tip na chuvičku moje sestřenice měla dobrou se ji musím zeptat to mohla být v baráku vedle a furt fungovala

Sem začni psát odpověď...

Odešli