• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)
6. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahojky holubice,
koukám,že jsme založily obě nové téma :grinning:
já mám po 1ivf nevyšlo to :unamused: tak ted čekám na Ket tak nějak doufáme :wink:
do kterého centra jezdíš jestli se můžu zeptat já jezdím do sanusu v HK
6. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky já jezdím do Pardubic...k doktoru Provazníkovi....v Hradci jsem byla loni na laparoskopii..takže to tam znám taky :wink:
6. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím k dr.Dejmkovi jestli ti to něco říka docela sympaták a prostředí moc hezký a příjemný,ale to se asi odvíjí i na těch cenách :sweat_smile:
jaké jsi dostala léky já jsem vyfásla puregon a prednison a pak utrouš,no co budu povídat píchala jsem si 14dní :zipper_mouth:
ze začátku jsem se bála do sebe píchnout ,ale ani to nebolelo spíš potom to pak štípalo trošku :cry:
taky jsem byla z toho vyjukaná tak neboj,jinak já mám taky po laparoskopii a hysteroskopii a výsledek ani jeden vejcovod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tu mě dělali v trutnově
6. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já zatíím ještě nic nemám...dají mi léky až 25.6. jen utroš..ale ten beru už několik let abych dostáva MS....mě nezjistilina laparce nic zdravá jak řípa...já mám jen problém s ovulací nějak se mi nedostavuje...ale i když mi jí navodí hormony tak se nedaří otěhotnět...manžel taky žádné problémy nemá je to prostě záhada...tak jsem zvědavá snad to ivf vyjde...
6. čer 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já si taky někdy říkám,že si musíme vždy zvolit tu horší a delší metodu :frowning2:
u nás to je taky záhada manžel prý má spermio lepší než dárci,ale stejně nám musely embrijka oplodnit pomocí ISCI
a stejně nic a to mě říkaly,že když nejsou vejcovody,že umělé oplodnění jde mnohem líp
myslím si ,že jsme v to asi moc věřily tak nám příroda holt ukázala jak moc se můžem mýlit,ale tobě budu držet palce at se vám to povede hned na poprvé
6. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám ostatní na nás prdákujou :angry:
6. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No asi nikdo nejde v červenci na ivf...chicht nebo jsou asi všichni raději venku...no my jdeme taky ugrilovat večeři :o)
U nás taky není nic jednoduché....ach jo
6. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme zítra třeba se někdo přidá :grinning:
6. čer 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááááááááááááááááá :grinning:
6. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :grinning:
ja jdu v utery do CARu, kdy mi vezmou krev na hormonalni profil a vsechno ostatni... dneska jsem totiz dostala MS a tak tento mesic budu brat antikoncepci a pak zacnu zacatkem cervence uz stimulovat :slight_smile:
u nas je probem ve spermiu :sweat_smile:
6. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé pampeliška my už jsme si psaly v ivf v květnu tak to je príma aspon nás tu bude víc :grinning:
no a pak ,že až zítra houby s octem :sunglasses:
6. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jojo vim vim :wink: tebe to taky ceka v cervenci?
6. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
né ja jdu už ted v červnu na ket tady jsem jen na čumendě a bych byla tak nějak v obraze a hlavně doma nuda jest a holubice tu byla tak sama tak,aby jí tu nebylo smutno :wink:
6. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky pampelisko ;o) tak se tady zaciname slezat...chicht....taky te ceka ivf v cervenci? a kolikate? taky prvni nebo uz mas taky nejakou zkusenost?
6. čer 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Mě taky čeká v červenci IVF - první, začátkem měsíce začínám stimulovat :slight_smile:
6. čer 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasne ze muzes ;o) tak to budeme mit jesterko na chlup stejne jestli se mi dostavi ms tak jak ma tak bych mela zacinat kolem 4.7. ze stimulaci...chicht
7. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.... ja zacinam v cervenci a TAKY zacatkem! se stimulkou... :grinning: takze na tom budeme tak nejak stejne! je to moje prvni IVF... trosku se bojim, ale uz se tesim :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky ...já se taky celkem bojím ale už se moc těším teď to čekání bude pěkně dlouhé...
7. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra to jo... musime vydrzet a pak to povali :grinning: za chvilku budeme tehotne :wink:
7. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to by bylo perfektní!!!ono po tom všem snažení by jsme si to holky zasloužily..... :wink:
8. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba se k nam casem i nekdo pripoji :slight_smile:
ja jsem dneska byla v CARu a zacatek stimulacniho cyklu je 25.6. :grinning:
8. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo super moc ti závidím já si jdu 25.teprve pro léky :frowning2: tak mi můžeš dávat alespoň info :sunglasses: budu to mít online...chicht
8. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no ja zatim leky nemam. budu brat az do 28.6 antikoncepci.... a toho 25.6 jdu na vysetreni UTZ, jestli nemam nejake cysty a taky na pruchodnost delozniho cipku a take toho 25.6 vyfasuju leky a injekce :wink: takze to mame uplne stejne! :grinning:
8. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty bereš antikoncepci a pak jdeš hnedka na to stimulovat? no prosím tě o tom jsem ještě nikdy neslyšela....tak to budeme mít opravdu na chlup...chicht kam chodíš do CARu?
8. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě to taky čeká v červenci. Už se na to mooc těším, ale zároveň se bojím, co když to nedopadne. :confounded:
9. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla tak nakonec budu čekat na vytoužené // s váma,jelikož KET mě čeká asi až v červenci
ach joooo :unamused:
9. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak koukám jak se tady pěkně rozrůstáte :slight_smile:
vítám nově příchozí Jesterku a trudy :grinning:
9. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání holky :slight_smile:
holubice.petra - já bych měla začít se stimulací 3.7., tak to mám fakt skoro na chlup stejně :grinning: Příští týden si jdu vyzvednout léky.
Jak dlouho se holky snažíte?
Teda doufám, že se to tu bude v čvenci hemžit samejma // :slight_smile:
9. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také děkuju za přivítání..
My se snažíme už rok a půl a stále nic. Dvakrát jsme podstoupili IUI, ale nevyšlo to. Teď v květnu jsem byla na laparoskopii a hysteroskopii a zjistili mi neprůchodnej pravej vejcovod, takže bude zádrhel asi tady. Protože vajíčka mi podle ultrazvuku většinou rostly na pravý straně.A manžel má ještě k tomu pomalý spermie. Takže problém je na obou stranách. Doufám, že se při IVF zadaří. :wink:
9. čer 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
trudy - jasně že se zadaří, nám všem, musíme doufat :wink:
My se snažíme přesně čtyři roky :frowning2: Povedlo se jednou přirozeně, letos v únoru, ale v 8tt jsem potratila.
9. čer 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek