• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@petrita83 taky nám už psaly vychovatelky,že se těší,až si ho vyzvedneme!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok kretéén dorazil :grinning: nezatoulal se a je v pořádku :grinning: určitě díky exkluzivnímu obalu :grinning: :grinning: hurááá, konečně mám nějáké dobré čtivo do vlaku..děkuji :grinning:
Jé ty máš dnes program pěkně miminkovsky nabitej, tak pěkně chytej bacily :grinning: moc si to užij :grinning:
1. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning: ještě si s ním užijete :grinning:
1. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. U nás na severu hlásim zataženo a zima jak v psinci. :unamused: . Mám kocoura zmrzlýho jak rampouch, tak se navzájem zahřejváme... Ještě že psice je napůl husky, tak jí zima není :sunglasses:
1. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka :grinning: :grinning: no tak to je všude podobně, tady hnus..já už fakt snad vytáhnu ty rukavice :grinning: tak ještě že tě má kdo zahřívat :grinning: to já se tady v práci rozmrznu snad jen nad polívkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám pocit, že z toho počasí je tady i nálada na bodu mrazu :unamused: mě to dneska taaak nebaví..
1. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky ja mam dnes naladu taky na bodu mrazu...vsichni me neskutecne tady v praci stvou...vecer pujdu asi nabrat sily do solarka...a taky abych mela nejaky ten zaklad ;o) kdyz bylo to horko tak jsem kvuli stimulaci nemohla na slunicko tak zadny nemam...
1. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no tak to mi povídej já sem jak sýýýr :grinning: ale solárka moc nemám ráda, tak to nechám na to egyptské sluníčko :grinning: ikdyž ani tu dovolenkovou náladu si pořád nějak ne a ne naladit..tak snad až si dohodnem termín skočí na mě :grinning: Mě tady taky všichni s...štvou..a to jich tu moc neni..tak snad to dneska rychle uteče..večer jedu k našim za mojim hafíkem..ten mi snad zvedne náladu :grinning:
1. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jéé,tak to jsem ráda,tak si to užij!!!! Ten malej byl rozkošnej,dnes je mu 7 dní a byl tak malinkej a to váží 4 kg!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nádhera,už chci taky vlastní,ho vykoukám!!!!!!!
1. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka nám v Brně svítí sluníčko ale fouká větr!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra tak je pošli do pryč a jdi se hned ohřát,víš,že sluníčko zvedá náladu!!! :sunglasses:
1. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning: tak to je super..no a to si vem, že naše Anetka měla 2,20 to byl takovej malej glum :grinning: byla průsvitná jak papír...a dneska slečna 10kg a 15měsíců....a my pořád nic :unamused: ale to přijde..určitě, snad..
hele dneska se v práci zase nějak nudim , že to tady asi zapíchnu dřív..stejně mě doma čeká kopa špinavého prádla :confounded: tak bych to aspoň využila..
Vy tam máte pořád sluníčko a nám tu necháváte ty mraky :angry: :angry: :angry:
JInak na kreténa se moc těšim dneska začínám :grinning:
1. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 tfuj, tfuj...hodně štestí!!!držim všechny palce!
1. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ty vole,to snad není možný!!!!!!!!!!!!!!Malá dinosauřice!!!To víš,syslíme si slunce na horší časy!! :grinning: :grinning:
Tak řekni šéfovi,že musíš domů na kreténa a uteč!!! :grinning: :grinning: :grinning: Hele,valím za dvojčatama,tak pak ten těhotenskej vir pošlu expres doporučeně krásně zabalenej i Vám!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Papa
1. zář 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak fakt valim :grinning: domluvila jsem si rande :grinning: :grinning: padlo i pozvání na večeři..to se nedá odmítnout..poslední dobou bych pořád jen papala :angry: asi si dělám zásoby na zimu :grinning: jo jinak jesně že mě pozval Lů :grinning:
1. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok hodná to ty seš :grinning: :grinning: :grinning: taky valim za dvojčatama leda kuřecího na grilu :grinning:
1. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já nikam nejdu,můj manžel má klíčky od auta a já zase jeho doklady!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chápeš to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no a kdo jinej,bych Tě hned práskla!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak já ty klíče od auta našla ve svojí tašce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMÓÓÓÓÓC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar děvčata a maminy nastávající ......jdu vás dočíst, abych byla v obraze jak se máte......
1. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariana75 Ahoja!!kde pak jsi byla???na dovolené?? :grinning:
1. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak to teda POMOOOOC :grinning: děvče ty seš postrach :grinning: :grinning: skoro jako já..tohle je naše denní káva :sunglasses:
huš jsme doma pupek nacpanej..prasknu :grinning:
Ty joo zítra už jdete :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariana75 dočíst to..tak to bude na dlouho :grinning: jsou tu nějáký ukecaný děvčata :grinning: ale..myslim, že se tu zatim nic zásadního nestalo :angry:
1. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak že si asi odjela nakonec :grinning: hele ty už fakt blbneš :grinning: jinak už jsem začla s kreténem a řeknu ti že se od začátku bavim..asi si půjdu zase číst , fakt mě to láká :grinning: četla jsem to v jrtkovi a normálně jsem se smála..vypadám díky tobě jako magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mariana75 ahojky jak se máš? a jak to tentokrát dopadlo?
1. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 a co jste měli dobrého???Nejela jsem na návštěvu,ale nečekaně do Ikei!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já Ti říkala,že se budeš smát jak blbka i v mhd!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už se nemůžu zítřka dočkat!!!!
1. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariana75 ahojky.... :wink: :wink:
1. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok to je mi jasný, no já sem normálně napjatá za tebe :grinning: :grinning: ale určitě je vše super nachystané, teď jen kdy už to bude :grinning:
Zase ikea??já ti tu kartu seberuno :angry: L :angry: :angry:
Jinak jsme seděli venku v krásný zámecký zahradě..za zádama mě hřála taková ta lmpa..Lů si dal žampionovej krém..a já nealko malinové mojito, čaj,limonádu a :grinning:dodržuju pitný režim k :grinning: a k jídlu místní specialitku Léta Páně Burger :grinning: hele ten měl na výšku snad 20čísel :grinning: a k tomu hranolky..tak že hrozně dobrá prasárna :grinning: asi ze mě bude slonice :grinning: ale v bříšku jako v pokojíčku :grinning: jo a pak jsme se stavili u našich na zákusek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 však na té kartě toho už moc není!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
To jste si teda pěkně pošmákli,taková mňamka! :slight_smile: Sladká tečka musí být,já osobně na ni nebyla moc zvyklá,ale poslední dobou si ji taky dopřávám!!! :grinning: :grinning: Můžu se tedy pak přislonit k Tobě do výběhu?! :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no jestli se tam vejdem :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no bylo to super..joo a taky jsme cestou oseděli nějáký krásný autíčka :grinning: ne že bychom je chtěli kupovta, ale prostě jen tak :grinning: jsme divný...ale co ti budu povidat pani realitní agentko :grinning:
1. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek