IVF, červenec 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)
okcelok
1. zář 2010
@petrita83 taky nám už psaly vychovatelky,že se těší,až si ho vyzvedneme!!! 😃 😃 😃
petrita83
1. zář 2010
@okcelok kretéén dorazil 😃 nezatoulal se a je v pořádku 😃 určitě díky exkluzivnímu obalu 😃 😃 hurááá, konečně mám nějáké dobré čtivo do vlaku..děkuji 😃
Jé ty máš dnes program pěkně miminkovsky nabitej, tak pěkně chytej bacily 😃 moc si to užij 😃
petrita83
1. zář 2010
@okcelok 😃 ještě si s ním užijete 😃
lucavka
1. zář 2010
Ahoj holky. U nás na severu hlásim zataženo a zima jak v psinci. :-| . Mám kocoura zmrzlýho jak rampouch, tak se navzájem zahřejváme... Ještě že psice je napůl husky, tak jí zima není 😎
petrita83
1. zář 2010
@lucavka 😃 😃 no tak to je všude podobně, tady hnus..já už fakt snad vytáhnu ty rukavice 😃 tak ještě že tě má kdo zahřívat 😃 to já se tady v práci rozmrznu snad jen nad polívkou :-p mám pocit, že z toho počasí je tady i nálada na bodu mrazu :-| mě to dneska taaak nebaví..
holubice.petraautor
1. zář 2010
Ahoj holky ja mam dnes naladu taky na bodu mrazu...vsichni me neskutecne tady v praci stvou...vecer pujdu asi nabrat sily do solarka...a taky abych mela nejaky ten zaklad ;o) kdyz bylo to horko tak jsem kvuli stimulaci nemohla na slunicko tak zadny nemam...
petrita83
1. zář 2010
@holubice.petra no tak to mi povídej já sem jak sýýýr 😃 ale solárka moc nemám ráda, tak to nechám na to egyptské sluníčko 😃 ikdyž ani tu dovolenkovou náladu si pořád nějak ne a ne naladit..tak snad až si dohodnem termín skočí na mě 😃 Mě tady taky všichni s...štvou..a to jich tu moc neni..tak snad to dneska rychle uteče..večer jedu k našim za mojim hafíkem..ten mi snad zvedne náladu 😃
okcelok
1. zář 2010
@petrita83 jéé,tak to jsem ráda,tak si to užij!!!! Ten malej byl rozkošnej,dnes je mu 7 dní a byl tak malinkej a to váží 4 kg!! x-) x-) x-) Nádhera,už chci taky vlastní,ho vykoukám!!!!!!!
okcelok
1. zář 2010
@lucavka nám v Brně svítí sluníčko ale fouká větr!! :-p
okcelok
1. zář 2010
@holubice.petra tak je pošli do pryč a jdi se hned ohřát,víš,že sluníčko zvedá náladu!!! 😎
petrita83
1. zář 2010
@okcelok 😃 tak to je super..no a to si vem, že naše Anetka měla 2,20 to byl takovej malej glum 😃 byla průsvitná jak papír...a dneska slečna 10kg a 15měsíců....a my pořád nic :-| ale to přijde..určitě, snad..
hele dneska se v práci zase nějak nudim , že to tady asi zapíchnu dřív..stejně mě doma čeká kopa špinavého prádla :-S tak bych to aspoň využila..
Vy tam máte pořád sluníčko a nám tu necháváte ty mraky ]-( ]-( ]-(
JInak na kreténa se moc těšim dneska začínám 😃
petrita83
1. zář 2010
@petronela82 tfuj, tfuj...hodně štestí!!!držim všechny palce!
okcelok
1. zář 2010
@petrita83 ty vole,to snad není možný!!!!!!!!!!!!!!Malá dinosauřice!!!To víš,syslíme si slunce na horší časy!! 😃 😃
Tak řekni šéfovi,že musíš domů na kreténa a uteč!!! 😃 😃 😃 Hele,valím za dvojčatama,tak pak ten těhotenskej vir pošlu expres doporučeně krásně zabalenej i Vám!!!!! 😃 😃 😃
Papa
petrita83
1. zář 2010
@okcelok tak fakt valim 😃 domluvila jsem si rande 😃 😃 padlo i pozvání na večeři..to se nedá odmítnout..poslední dobou bych pořád jen papala ]-( asi si dělám zásoby na zimu 😃 jo jinak jesně že mě pozval Lů 😃
petrita83
1. zář 2010
@okcelok hodná to ty seš 😃 😃 😃 taky valim za dvojčatama leda kuřecího na grilu 😃
okcelok
1. zář 2010
@petrita83 já nikam nejdu,můj manžel má klíčky od auta a já zase jeho doklady!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chápeš to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
okcelok
1. zář 2010
@petrita83 no a kdo jinej,bych Tě hned práskla!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃
okcelok
1. zář 2010
@petrita83 tak já ty klíče od auta našla ve svojí tašce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMÓÓÓÓÓC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mariana75
1. zář 2010
nazdar děvčata a maminy nastávající ......jdu vás dočíst, abych byla v obraze jak se máte......
petrita83
1. zář 2010
@mariana75 Ahoja!!kde pak jsi byla???na dovolené?? 😃
petrita83
1. zář 2010
@okcelok tak to teda POMOOOOC 😃 děvče ty seš postrach 😃 😃 skoro jako já..tohle je naše denní káva 😎
huš jsme doma pupek nacpanej..prasknu 😃
Ty joo zítra už jdete 😃 😃
petrita83
1. zář 2010
@mariana75 dočíst to..tak to bude na dlouho 😃 jsou tu nějáký ukecaný děvčata 😃 ale..myslim, že se tu zatim nic zásadního nestalo ]-(
petrita83
1. zář 2010
@okcelok tak že si asi odjela nakonec 😃 hele ty už fakt blbneš 😃 jinak už jsem začla s kreténem a řeknu ti že se od začátku bavim..asi si půjdu zase číst , fakt mě to láká 😃 četla jsem to v jrtkovi a normálně jsem se smála..vypadám díky tobě jako magor :-p
holubice.petraautor
1. zář 2010
@mariana75 ahojky jak se máš? a jak to tentokrát dopadlo?
okcelok
1. zář 2010
@petrita83 a co jste měli dobrého???Nejela jsem na návštěvu,ale nečekaně do Ikei!!! :-p :-p :-p :-p :-p 😃 😃 😃 😃 😃
Já Ti říkala,že se budeš smát jak blbka i v mhd!!!! 😃 😃 😃 😃
už se nemůžu zítřka dočkat!!!!
okcelok
1. zář 2010
@mariana75 ahojky.... 😉 😉
petrita83
1. zář 2010
@okcelok to je mi jasný, no já sem normálně napjatá za tebe 😃 😃 ale určitě je vše super nachystané, teď jen kdy už to bude 😃
Zase ikea??já ti tu kartu seberuno ]-( L ]-( ]-(
Jinak jsme seděli venku v krásný zámecký zahradě..za zádama mě hřála taková ta lmpa..Lů si dal žampionovej krém..a já nealko malinové mojito, čaj,limonádu a 😃dodržuju pitný režim k 😃 a k jídlu místní specialitku Léta Páně Burger 😃 hele ten měl na výšku snad 20čísel 😃 a k tomu hranolky..tak že hrozně dobrá prasárna 😃 asi ze mě bude slonice 😃 ale v bříšku jako v pokojíčku 😃 jo a pak jsme se stavili u našich na zákusek :-p
okcelok
1. zář 2010
@petrita83 však na té kartě toho už moc není!!! ]-( ]-( ]-( ]-(
To jste si teda pěkně pošmákli,taková mňamka! 🙂 Sladká tečka musí být,já osobně na ni nebyla moc zvyklá,ale poslední dobou si ji taky dopřávám!!! 😃 😃 Můžu se tedy pak přislonit k Tobě do výběhu?! 😃 😃
petrita83
1. zář 2010
@okcelok no jestli se tam vejdem 😃 😃 😃
petrita83
1. zář 2010
@okcelok no bylo to super..joo a taky jsme cestou oseděli nějáký krásný autíčka 😃 ne že bychom je chtěli kupovta, ale prostě jen tak 😃 jsme divný...ale co ti budu povidat pani realitní agentko 😃