IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 naprosto Ti rozumím!!! Mě se můžeš svěřit s čímkoliv,víš,že Vás za nic nezavrhnu ani Vás nebudu považovat za nenormální!!! 😀 😀 😀 😀 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok 😀 proč taky? 😀 vždyť jsme úplně 😠 😎 😀 😝

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 líp bych to neřekla..... 😀 😀 😀 😀 Co kretén?

petrita83
1. zář 2010

@okcelok teda tak nejdřív nejsme normální a teď nějákej kretén? 😀 😝 😝 😝 hele sedim tady..píšu tobě a druhou ruku masíruju tlapy jednomu fešákovi 😀 tak čtení už nedávám 😀 ale tešim, než půjdu chrupat pár stránek přečtu, možná i nahlas..někdy si takhle čtem..je to super..ale většinou chce každej být ten co poslouchá 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 Ty jsi zřejmě manuálně velmi zručná!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 To je super,někdy bych to mohla zavést i u nás,ale macin nerad čte! 😝
Hele,já neřekla,že jste nenormální,to by mě ani ve snu nenapadlo!!!!! 🤐

petrita83
1. zář 2010

@okcelok viim to by ti strach nedovolil 😀 víš , že by ti slonice mohla naplácat 😀 😀 zručná to já jsem 😀 stihla jsem i udělat Lů druhou véču 😀 😀 joo 2metry, 110kg..to je nějáká konzumace 😀 😀 my taky neradi..ale je to tak hezký ..praktikujem to hlavně na dovolenejch 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 je to fakt super...A čím,ouškama?? 😀 😀 Tak to je teda možná ho lepší šatit,než-li živit,né?! 😕 😕 😕

petrita83
1. zář 2010

@okcelok vždyť ani oblečení nemůžem kupovat v normálních velikostech 😀 tak že šatit taky ne...ti řkám okrasa..dnes jsme se dohodli, že jen jedné konkrétní ložnice 😀 😀 ufff.
přesně ouškama 😀 😀 😀 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 teda,máte to těžký,Ti povím!!! 😀 😀 Blahopřeji k úmluvě,máš to černé na bílem?? 😀 😀 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok nebo bílé na černém 😀 hele dneska mu tam řikám..tohle je místo na veselku 😀 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 A???? 😲

petrita83
1. zář 2010

@okcelok no začal se škrábat pak řek že prší a tahal mě pryč 😀 to jsou takový naše srandičky 😀

petrita83
1. zář 2010

@okcelok někdo mi tady usnul 😀 😀 je jako nemluvňátko 😀 takhle ho mám nejradši 😀 ale budu ho muset vzbudit a donutit ke koupání..to bude neštěstí ☹

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 tak hodně štěstí!!! 🙂

petrita83
1. zář 2010

@okcelok tobě hodně štěstí na zítra, tfuj, tfuj 😀 😀 v kolik tam jdete?

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 na půl 9,tak hned,jak budem doma,tak dám vědět!!!

petrita83
1. zář 2010

@okcelok přesně jsem ti to tak chtěla říct 😀 😀 šikovná!tak budu držet všechny palce..a bez nich toho moc neudělám..tak to vem na vědomí! 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 tak toho si moc vážím!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

petrita83
1. zář 2010

@okcelok hele a mazej chrupat at si zítra fit na ty zprávy 😀 já jsem fakt zvědavá kdy bude ten den D 😀

okcelok
1. zář 2010

@petrita83 však už jdu,mami!!! 😀 😀 😀 dobrou 😔 😔

petronela82
2. zář 2010

tak to dopadlo jak nejhůře mohlo - dnes jdu volat do nemocnice => čeká mě revize ☹

kessinkaa
2. zář 2010

@petronela82 jak to??Neprubneš jiného doktora,jak říkaly holky?Ty máš smůlu,to je hrůza,drž se 😢

okcelok
2. zář 2010

@petronela82 😢 😢 😢 😢 😢 😢 nemám slov

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 aoj,sliznice ukázková a ve čtvrtek v 11.00 KET. Jo a nemám ani jedno vajíčko! Že už asi ovulace byla.

petrita83
2. zář 2010

@petronela82 Péti to je mi tak strašně líto 😢 nechápu proč se nám tyhle věci dějou.. ☹ vážně jsem věřila, že Tobě to konečně vyšlo...drž se!

petrita83
2. zář 2010

@okcelok hurá, hurá hurááá...to si dám snad hned po ráno panáka na tu tvoji ukázkouvou sliznici 😀 tak to je prima..už jen týden a bude mimísek v bříšku 😉 😉 tak si ten poslední týden s Tomem pěkně užijte 😀

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 panák mléka je po ránu to nejlepší!! 😀 Jo,taky jsem mu říkala,že toto je náš poslední týden ve dvou!!! 😀 😝

petrita83
2. zář 2010

@okcelok mléko nepiju ☹ ☹ ☹ bleee..takl si na to dávám koblihu 😉 mlask..no a jak ho využijete? chce to pořádný divočiny 😀 😀 tak že doktor byl spokojen a vy taky? ve čtvrtek v 11 budu strašně držet všechny palce..asi si na to vezmu dovču 😀 a pak počkáme 14dní na skvělé zprávy..nakonec to docela uteklo, vď? 😉

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 tak to u nás padne litr mlíka denně!!! 😀 😀 😀 Mňam,koblihu jsem dlouho neměla!!!
Jo,doktorka říkala,že je krásně nachystaná,místo estrofemu mi dala estrimax,ale je to úplně stejné, v lékárně jsem nechala zase 550 za léky a šla dom.
Dovču si neber,aby nebyl ředitel naštván,znáš ho přece! 😀 😀 Jen drž všechny palce,které máš!!! 😀 😀 Teď se to ale určitě povleče do čtvrtka,budu si muset najít nějakou zábavu!!

petrita83
2. zář 2010

@okcelok kde pak uteče to..těch 14dní pak se povleče 😀 550? pěkný..a máš udělanej seznam kolik tě to už stalá? to by byla kráásná dovolená 😀 lit ? u nás i dva, ale vše vypije L" já mlíko nemůžu ani vidět...brrr.
Dovču si vezmu is ředitelema bude..včera jsem zjistila že jedinej termín kdymůžem jet na dovču je teď, pak až v říjnu.. 😲 ale nemám ten pas..musim juknout kdy je na úřadě úřední den 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru