• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@petrita83 no tak 11000 ivf a léky asi dohomady 2000,jěště v tom ale není KET a zmražení!!Vlastně máte tlítání po doktorech,ale třeba to už nebude potřeba!!! :wink: U nás mají úřední dny na úřadech po,st,pá! Musím jít vařit,zatím papa
2. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak joo kuchťo :grinning: a co to bude?až to bude...hrnečku vař!
tak to je ještě docela dobrý.nás ten neúspěch stál cca 15tis..to je podobný..tak že na dovču pojedu sama..protože pro Lů už nezbylo :grinning: :grinning: ale pšššt...už vybírám mezi zájezdama..možná pojedem už po víkendu..abych nabrala sil na ty doktory :confounded: a hlavně abych tady byla na tvoje dobré zprávy :confounded: to si nechci nechat ujít.
2. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak mě dej vědět,co jste vybrali!!! :grinning: Jen uzený s kaší! :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ze včerejška byla rajská polívka
2. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok jasně když už vaříš tak pořádně..a jíte to pak týden :grinning: :grinning: takhle to u nás vždycky dopadá když dělám svíčkovou :grinning: :grinning:
a neni na oběd ještě brzo?
No jasně že ti to písnu a ty mi to požehnáš ju? jinak nikam nejedu :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ty umíš svíčkovou???To už se můžeš vdávat!!!Dali jsme polívku a druhý bude až tak za 2 hoďky!! :grinning: :grinning:
Dolítl manžel a chce PC,papa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :angry: :angry: :angry: no tak mu ho teda předej noo..ale spokojená nejsem :grinning: ještě že mi jsem dens oba v práci a tdy máme 3PC :grinning: jdu taky papčit
2. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 vy jste teda zmechanizovaná jednotka!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok jinak bych se k PC nedostala, snáž to..ale doma už máme jen ten noťas a ten je pořád v obležení :grinning: dneska prý pojedeme z práce dřív..musíme už koupit opalovací krémy, šnorchly atd..hele my asi vážně někam pojedeme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 hip,hip hurá!!!!No a kam????
2. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Co já tady budu bez vás dělat??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok ale co já budu dělat!!! :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no ještě přesně nevíme kam..Lů chce prostě hned a Egypt..vždy´t víš já bych ani nikam nejezdila..ale je taak natěšenej, že by s nim nebylo k vydržení..a určitě mi to taky pomůže..jen se taak děsně bojim lítat..to bude horor...
Tak ychci jen na 8dní..tak nebo jsem hned zpět, protože ty tvoje // si nenáchám ujít!
2. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 musím odejít,brzy pa
2. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky zítra v 6:30 nástup do Vinohradské nemocnice, po 14:00 hod. můžu jít domů
2. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 :frowning2: :frowning2: :frowning2: budu na tebe myslet!!!doufám, že budeš brzy v pořádku...
2. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to víš,že to pomůže vám oběma!!!!Odpočnete si a budete zase plní síly!!!A vrátíte se třeba tři!!!! :wink: :wink: Však ty moje // budou až na konci měsíce a to už budete doma!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky minule to nevyšlo , tak jsem si musela dát trochu voraz... Čekám na mrchu příští týden by měla dorazit a hurá na 2KET....mám posledního sněhuláčka tak uvídíme....
Dovolenou mám pořád, protože jsem na pracáku...hledám nějaké místo, ale zatím bez šance a taky zas když chceme to mimi tak nevím jestli to místo mám vůbec hledat.....
Koukám jak jste se rozjeli se psaním uff. :slight_smile: ..
2. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak přeju ať se všem vše podaří :wink: . Mě dneska vyndali stehy z palce. Samozřejmně se mi to hned rozjelo tak sem si to doma slepila náplastí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. zář 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 je mi to moc líto,zítra na sebe dávej pozor a nevzdávej se!!!!!!Budu na vás myslet!
2. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariana75 tak snad dorazí dřív a stihneš to ještě v září!!! Sněhuláčky další už potřebovat na dlouho nebudem,protože teď nám to vyjde!! :slight_smile: S hledáním místa bych počkala,až jak to dopadne...Na 3 roky min ! :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka takže taková malá doktorka! :wink: Tak proč ti je tam ještě nenechali?
2. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja kočky jsem zpět :grinning:
@lucavka - tak hurá stehy venku..ale asi předčasně :frowning2: tak snad to i tak dobře sroste a nebudeš mít jizvu!hlavně jestli tě to nebolí!!
2. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariana75 :frowning2: to je škoda, že to nevyšlo..ale ten voraz byl určitě dobrej nálad..já si ho te%d dávám taky..nevíc sněhuláčky nemáme :angry: tak ten voraz je trochu nedobrovolnej :grinning: ale Váms ocelokem se teď určitě zadaří...budu Vám držet palce a všichni ostatní taky..a to je nějákejch palců :grinning:
2. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok zítra ráno si dojedu pro ten pas :grinning: apak v práci buknu nějákou dovolenou..poletíme asi v po, nebo út..pravděpodobně Sharm al sheikh.. :grinning: chceme totiž na pyramidy do Gízy :grinning:
2. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jéé,tak to je bomba!!!!To zase bude foteček! :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok to si piš :grinning: ještě pořád nem tu dovolenkovou náladu, ale to snad přijde :grinning: ale joo na sluníčko a moře se těšim :grinning: a aspoń mi to čekání na // rychleji uteče..naberu síly a pak se bude do boje..a na tvoje // jsem zpět, chceme jet jen na týden..kvůli práci ani nemůžem dýl :unamused:
2. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 v tomhle počasí Ti slunce v duši zvedne pořádně náladu!!!!! neboj,horečku chytneš dva dny před odletem a pak se jen budeš těšit!!! :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
2. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok my nemáme ani kufr :grinning:
2. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok ale těšíme se že budem spolu a užijem se a užijem si :grinning: :grinning: myslíš že by kretén mohl vycestovat s náma? nemá sice pas.ale třeba ho nějak pronesu :grinning:
2. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 a to jste jezdili s čím na dovolené??? :astonished: :astonished: :astonished: jen s ledvinkou v pase??????????? :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek