IVF, červenec 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 no tak 11000 ivf a léky asi dohomady 2000,jěště v tom ale není KET a zmražení!!Vlastně máte tlítání po doktorech,ale třeba to už nebude potřeba!!! 😉 U nás mají úřední dny na úřadech po,st,pá! Musím jít vařit,zatím papa
petrita83
2. zář 2010
@okcelok tak joo kuchťo 😃 a co to bude?až to bude...hrnečku vař!
tak to je ještě docela dobrý.nás ten neúspěch stál cca 15tis..to je podobný..tak že na dovču pojedu sama..protože pro Lů už nezbylo 😃 😃 ale pšššt...už vybírám mezi zájezdama..možná pojedem už po víkendu..abych nabrala sil na ty doktory :-S a hlavně abych tady byla na tvoje dobré zprávy :-S to si nechci nechat ujít.
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 tak mě dej vědět,co jste vybrali!!! 😃 Jen uzený s kaší! 😃 😃
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 ze včerejška byla rajská polívka
petrita83
2. zář 2010
@okcelok jasně když už vaříš tak pořádně..a jíte to pak týden 😃 😃 takhle to u nás vždycky dopadá když dělám svíčkovou 😃 😃
a neni na oběd ještě brzo?
No jasně že ti to písnu a ty mi to požehnáš ju? jinak nikam nejedu 😃 😃
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 ty umíš svíčkovou???To už se můžeš vdávat!!!Dali jsme polívku a druhý bude až tak za 2 hoďky!! 😃 😃
Dolítl manžel a chce PC,papa :-p :-p :-p :-p
petrita83
2. zář 2010
@okcelok ]-( ]-( ]-( no tak mu ho teda předej noo..ale spokojená nejsem 😃 ještě že mi jsem dens oba v práci a tdy máme 3PC 😃 jdu taky papčit
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 vy jste teda zmechanizovaná jednotka!!! 😃 😃 😃 😃
petrita83
2. zář 2010
@okcelok jinak bych se k PC nedostala, snáž to..ale doma už máme jen ten noťas a ten je pořád v obležení 😃 dneska prý pojedeme z práce dřív..musíme už koupit opalovací krémy, šnorchly atd..hele my asi vážně někam pojedeme 😃 :-p
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 hip,hip hurá!!!!No a kam????
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 Co já tady budu bez vás dělat??? 😞 😞 😞 😞 😞
petrita83
2. zář 2010
@okcelok ale co já budu dělat!!! ]-( 😞 😞 😞 no ještě přesně nevíme kam..Lů chce prostě hned a Egypt..vždy´t víš já bych ani nikam nejezdila..ale je taak natěšenej, že by s nim nebylo k vydržení..a určitě mi to taky pomůže..jen se taak děsně bojim lítat..to bude horor...
Tak ychci jen na 8dní..tak nebo jsem hned zpět, protože ty tvoje // si nenáchám ujít!
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 musím odejít,brzy pa
petronela82
2. zář 2010
Tak holky zítra v 6:30 nástup do Vinohradské nemocnice, po 14:00 hod. můžu jít domů
petrita83
2. zář 2010
@petronela82 😞 😞 😞 budu na tebe myslet!!!doufám, že budeš brzy v pořádku...
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 to víš,že to pomůže vám oběma!!!!Odpočnete si a budete zase plní síly!!!A vrátíte se třeba tři!!!! 😉 😉 Však ty moje // budou až na konci měsíce a to už budete doma!!!! 😃 😃 😃
mariana75
2. zář 2010
Ahojky minule to nevyšlo , tak jsem si musela dát trochu voraz... Čekám na mrchu příští týden by měla dorazit a hurá na 2KET....mám posledního sněhuláčka tak uvídíme....
Dovolenou mám pořád, protože jsem na pracáku...hledám nějaké místo, ale zatím bez šance a taky zas když chceme to mimi tak nevím jestli to místo mám vůbec hledat.....
Koukám jak jste se rozjeli se psaním uff. 🙂 ..
lucavka
2. zář 2010
Ahojky. Tak přeju ať se všem vše podaří 😉 . Mě dneska vyndali stehy z palce. Samozřejmně se mi to hned rozjelo tak sem si to doma slepila náplastí. :-p .
okcelok
2. zář 2010
@petronela82 je mi to moc líto,zítra na sebe dávej pozor a nevzdávej se!!!!!!Budu na vás myslet!
okcelok
2. zář 2010
@mariana75 tak snad dorazí dřív a stihneš to ještě v září!!! Sněhuláčky další už potřebovat na dlouho nebudem,protože teď nám to vyjde!! 🙂 S hledáním místa bych počkala,až jak to dopadne...Na 3 roky min ! 😃 😃
okcelok
2. zář 2010
@lucavka takže taková malá doktorka! 😉 Tak proč ti je tam ještě nenechali?
petrita83
2. zář 2010
Ahoja kočky jsem zpět 😃
@lucavka - tak hurá stehy venku..ale asi předčasně 😞 tak snad to i tak dobře sroste a nebudeš mít jizvu!hlavně jestli tě to nebolí!!
petrita83
2. zář 2010
@mariana75 😞 to je škoda, že to nevyšlo..ale ten voraz byl určitě dobrej nálad..já si ho te%d dávám taky..nevíc sněhuláčky nemáme ]-( tak ten voraz je trochu nedobrovolnej 😃 ale Váms ocelokem se teď určitě zadaří...budu Vám držet palce a všichni ostatní taky..a to je nějákejch palců 😃
petrita83
2. zář 2010
@okcelok zítra ráno si dojedu pro ten pas 😃 apak v práci buknu nějákou dovolenou..poletíme asi v po, nebo út..pravděpodobně Sharm al sheikh.. 😃 chceme totiž na pyramidy do Gízy 😃
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 jéé,tak to je bomba!!!!To zase bude foteček! 😃 😃 😃
petrita83
2. zář 2010
@okcelok to si piš 😃 ještě pořád nem tu dovolenkovou náladu, ale to snad přijde 😃 ale joo na sluníčko a moře se těšim 😃 a aspoń mi to čekání na // rychleji uteče..naberu síly a pak se bude do boje..a na tvoje // jsem zpět, chceme jet jen na týden..kvůli práci ani nemůžem dýl :-|
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 v tomhle počasí Ti slunce v duši zvedne pořádně náladu!!!!! neboj,horečku chytneš dva dny před odletem a pak se jen budeš těšit!!! 😃 😃 😎 😎
petrita83
2. zář 2010
@okcelok my nemáme ani kufr 😃
petrita83
2. zář 2010
@okcelok ale těšíme se že budem spolu a užijem se a užijem si 😃 😃 myslíš že by kretén mohl vycestovat s náma? nemá sice pas.ale třeba ho nějak pronesu 😃
okcelok
2. zář 2010
@petrita83 a to jste jezdili s čím na dovolené??? :-o :-o :-o jen s ledvinkou v pase??????????? 😃 😃