IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 no tak 11000 ivf a léky asi dohomady 2000,jěště v tom ale není KET a zmražení!!Vlastně máte tlítání po doktorech,ale třeba to už nebude potřeba!!! 😉 U nás mají úřední dny na úřadech po,st,pá! Musím jít vařit,zatím papa

petrita83
2. zář 2010

@okcelok tak joo kuchťo 😀 a co to bude?až to bude...hrnečku vař!
tak to je ještě docela dobrý.nás ten neúspěch stál cca 15tis..to je podobný..tak že na dovču pojedu sama..protože pro Lů už nezbylo 😀 😀 ale pšššt...už vybírám mezi zájezdama..možná pojedem už po víkendu..abych nabrala sil na ty doktory 😖 a hlavně abych tady byla na tvoje dobré zprávy 😖 to si nechci nechat ujít.

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 tak mě dej vědět,co jste vybrali!!! 😀 Jen uzený s kaší! 😀 😀

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 ze včerejška byla rajská polívka

petrita83
2. zář 2010

@okcelok jasně když už vaříš tak pořádně..a jíte to pak týden 😀 😀 takhle to u nás vždycky dopadá když dělám svíčkovou 😀 😀
a neni na oběd ještě brzo?
No jasně že ti to písnu a ty mi to požehnáš ju? jinak nikam nejedu 😀 😀

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 ty umíš svíčkovou???To už se můžeš vdávat!!!Dali jsme polívku a druhý bude až tak za 2 hoďky!! 😀 😀
Dolítl manžel a chce PC,papa 😝 😝 😝 😝

petrita83
2. zář 2010

@okcelok 😠 😠 😠 no tak mu ho teda předej noo..ale spokojená nejsem 😀 ještě že mi jsem dens oba v práci a tdy máme 3PC 😀 jdu taky papčit

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 vy jste teda zmechanizovaná jednotka!!! 😀 😀 😀 😀

petrita83
2. zář 2010

@okcelok jinak bych se k PC nedostala, snáž to..ale doma už máme jen ten noťas a ten je pořád v obležení 😀 dneska prý pojedeme z práce dřív..musíme už koupit opalovací krémy, šnorchly atd..hele my asi vážně někam pojedeme 😀 😝

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 hip,hip hurá!!!!No a kam????

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 Co já tady budu bez vás dělat??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

petrita83
2. zář 2010

@okcelok ale co já budu dělat!!! 😠 ☹ ☹ ☹ no ještě přesně nevíme kam..Lů chce prostě hned a Egypt..vždy´t víš já bych ani nikam nejezdila..ale je taak natěšenej, že by s nim nebylo k vydržení..a určitě mi to taky pomůže..jen se taak děsně bojim lítat..to bude horor...
Tak ychci jen na 8dní..tak nebo jsem hned zpět, protože ty tvoje // si nenáchám ujít!

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 musím odejít,brzy pa

petronela82
2. zář 2010

Tak holky zítra v 6:30 nástup do Vinohradské nemocnice, po 14:00 hod. můžu jít domů

petrita83
2. zář 2010

@petronela82 ☹ ☹ ☹ budu na tebe myslet!!!doufám, že budeš brzy v pořádku...

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 to víš,že to pomůže vám oběma!!!!Odpočnete si a budete zase plní síly!!!A vrátíte se třeba tři!!!! 😉 😉 Však ty moje // budou až na konci měsíce a to už budete doma!!!! 😀 😀 😀

mariana75
2. zář 2010

Ahojky minule to nevyšlo , tak jsem si musela dát trochu voraz... Čekám na mrchu příští týden by měla dorazit a hurá na 2KET....mám posledního sněhuláčka tak uvídíme....
Dovolenou mám pořád, protože jsem na pracáku...hledám nějaké místo, ale zatím bez šance a taky zas když chceme to mimi tak nevím jestli to místo mám vůbec hledat.....
Koukám jak jste se rozjeli se psaním uff. 🙂 ..

lucavka
2. zář 2010

Ahojky. Tak přeju ať se všem vše podaří 😉 . Mě dneska vyndali stehy z palce. Samozřejmně se mi to hned rozjelo tak sem si to doma slepila náplastí. 😝 .

okcelok
2. zář 2010

@petronela82 je mi to moc líto,zítra na sebe dávej pozor a nevzdávej se!!!!!!Budu na vás myslet!

okcelok
2. zář 2010

@mariana75 tak snad dorazí dřív a stihneš to ještě v září!!! Sněhuláčky další už potřebovat na dlouho nebudem,protože teď nám to vyjde!! 🙂 S hledáním místa bych počkala,až jak to dopadne...Na 3 roky min ! 😀 😀

okcelok
2. zář 2010

@lucavka takže taková malá doktorka! 😉 Tak proč ti je tam ještě nenechali?

petrita83
2. zář 2010

Ahoja kočky jsem zpět 😀
@lucavka - tak hurá stehy venku..ale asi předčasně ☹ tak snad to i tak dobře sroste a nebudeš mít jizvu!hlavně jestli tě to nebolí!!

petrita83
2. zář 2010

@mariana75 ☹ to je škoda, že to nevyšlo..ale ten voraz byl určitě dobrej nálad..já si ho te%d dávám taky..nevíc sněhuláčky nemáme 😠 tak ten voraz je trochu nedobrovolnej 😀 ale Váms ocelokem se teď určitě zadaří...budu Vám držet palce a všichni ostatní taky..a to je nějákejch palců 😀

petrita83
2. zář 2010

@okcelok zítra ráno si dojedu pro ten pas 😀 apak v práci buknu nějákou dovolenou..poletíme asi v po, nebo út..pravděpodobně Sharm al sheikh.. 😀 chceme totiž na pyramidy do Gízy 😀

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 jéé,tak to je bomba!!!!To zase bude foteček! 😀 😀 😀

petrita83
2. zář 2010

@okcelok to si piš 😀 ještě pořád nem tu dovolenkovou náladu, ale to snad přijde 😀 ale joo na sluníčko a moře se těšim 😀 a aspoń mi to čekání na // rychleji uteče..naberu síly a pak se bude do boje..a na tvoje // jsem zpět, chceme jet jen na týden..kvůli práci ani nemůžem dýl 😒

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 v tomhle počasí Ti slunce v duši zvedne pořádně náladu!!!!! neboj,horečku chytneš dva dny před odletem a pak se jen budeš těšit!!! 😀 😀 😎 😎

petrita83
2. zář 2010

@okcelok my nemáme ani kufr 😀

petrita83
2. zář 2010

@okcelok ale těšíme se že budem spolu a užijem se a užijem si 😀 😀 myslíš že by kretén mohl vycestovat s náma? nemá sice pas.ale třeba ho nějak pronesu 😀

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 a to jste jezdili s čím na dovolené??? 😲 😲 😲 jen s ledvinkou v pase??????????? 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru