IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

holubice.petra
autor
2. zář 2010

Ahoj holky koukam same spatne zpravy...je mi to moc lito..tohle leto na pokusy bylo snad proklete...
Ja se na dovcu tesim az neskutecne! od te doby co jsem ji zaplatila tak se to hrozne tahne...no jeste 14dni a odlet jupi!
dneska jsem si koupila burcak a je skvely mnam ale jen jednu sklenku zbytek az zitra u nas v praci to je na prd hroxne davaj dejchat tak nechci riskovat ;o)

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 jéé,to on je zcestovalej ažaž a vše bez pasu,tak když ho pořádně zabalíš,tak snad nebude slyšet ten jeho jekot,který vydává, když cestuje!!!Miluje totiž cestování! 😀 😀 😀 Ale bacha,ať se tam někde nezapomene s místní fuchtlí!!! 😝 😝

petrita83
2. zář 2010

@okcelok 😀 😀 😀 Lubik měl tašku vstal a šel..ale jak bydlíme spolu tašku jsem vyhodila...já mám kufr u našich..jasně můžu si ho zas půjčit ale Lů nemá nic..jezdíme hodně všude autem a tam to nějak neřešíme 😀 a taky ty dnešní kufry moc nevydžej..a toho koženáče už taky fakt nemáme 😀

petrita83
2. zář 2010

@holubice.petra tak vidíš to tě tam ještě předhonim 😀 😀 no jo na ty pokusy byl evidentně červenec ten nejblbější měsíc..ale srpnovej holkám přines spoustu //tak snad to potrvá i do září 😖 ..holky na tu vlnu naskočí 😀 Vám vpráci dávaj dejchat 😝 to je síla..tak sklenku a další až zítra 😀 😀 😀

petrita83
2. zář 2010

@okcelok 😀 😀 tam na ženu na tož fuchtli nenarzíš 😀 😀 pokud neni gay tak to bude ok 😀 😀 teda pokud ho nepřečtu dřív 😝 ale v letadle by mi mohl zvednout náladu 😀

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 s těma přeskama,co!!! 😅 😅 Ty jo,ty byly!!!! Nám po cestě na Kubu taky zničili kufr,urvali madlo,blbci!! Tak sportovní tašku a je to!! 😝

okcelok
2. zář 2010

@petrita83 no tak jestli je gay,to nevím,já ho vždy hledala po nějakých nočních klubech,kde se plazil po nějaké fuchtli u tyče!!!!!!!!!Ale domluvat mu je házení perel sviním!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
2. zář 2010

@holubice.petra ahojky,vy si na těch dovolených ale pořádně odpočnete!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😎 😎
T 😲 akže v týdnu moc na akce chodit nemůžete,co?!

okcelok
2. zář 2010

jdu do hajan,tak papa zítra!!!!!!! 😔

petrita83
2. zář 2010

@okcelok urvali madlo 😀 to nesmíte nosit ty tašky..víš jak maj vietnamci 😀 s tim taky lidi jezděj 😀 jo jasně hokejová tašk ato jistí...zítra se někde juknu..hele dneska 2hodiny po krámech a výsledek?2opalovací krémy a spodní prádlo pro Lů..děs..a to to nakupování tak nemáme rádi..dřív mi nevadilo..ale Lů mi to nějak skazil a teď jsem jak on..rychle koupit co potřebuji a pryč 😠

petrita83
2. zář 2010

@okcelok je to kretén tak co po něm chceš 😀 😀 😀 ..ale já ho srovnám!a bude 😝

petrita83
2. zář 2010

@okcelok tak dobrouuuu!valim taky do hajan 😀 a jak se těšíím, zítra pátek hurráááá

petrita83
3. zář 2010

@okcelok Dobré ránko!!už máám pas 😀 jdu hledat dovolenou, zaplatit jí a bude 😀 Jnak jsem v práci a musim udělat bambilion věcí..ale čekám tady na Tebe 😀

lucavka
3. zář 2010

Dobré ránko. Vlastně už poledne.
No nevím jestli mi ty stehy vyndali brzo, spíš to bylo na nic sešitý... Ale nebolí to a snad to nějak dohojim 😉 .
Dneska a zítra je u nás Dočesná, tak uvídím jestli se tam zajdu podívat. Zatím sem nikdy nevynechala, ale moc se mi nechce. Manžela mám v práci. Navíc mi šlohnul kartu do bankomatu, tak ani nemůžu nakoupit abych mohla z něčeho uvařit 😝 . Tak se asi budu flákat 😀 .
Tak se držte a ať se daří a podaří 😉

petrita83
3. zář 2010

@lucavka 😀 😀 😀 to je teda povedenej manžílek 😀 ale ty máš aspoň alibi 😀

lucavka
3. zář 2010

@petrita83 - Přesně 😀

petrita83
3. zář 2010

jsem v šoku..pak ž elidi nemaj peníze..jedinej zájezd co bych chtěla neni volnej 😖 to nechápu..tak psouvám odlet 😀 a hledám dál 😎

okcelok
3. zář 2010

@petrita83 ach jo! Je zima,tak všichni letí do teplých krajů!!

okcelok
3. zář 2010

@petrita83 jsem se byla podívat za dvojčátkama v bříšku,tak chlapeček má ve 32tt 43 cm a holčička 41 cm!!!!! 😀 😀 😀 Zřejmě nová basketbalová elita!!!! 😀 😀

petrita83
3. zář 2010

@okcelok ty brďo to jsou obříci 😀 😀 a mají být po kom? tak to musí být pěknej pupíček 😀
Tady je dnes krásně a i docela teplo..posílám to za Tebou expres 😝

okcelok
3. zář 2010

@petrita83 no dědeček je velkej,ale rodiče nejsou taky nejmenší,takže to mají v rodině.
Ale pupík je normální,protože jsou dětičky na bocích!!!Prý je to strašně příjemné!!!! 😝 😝 😝 😝
Tady je zataženo,tak doufám,že nebude mít expres zpoždění!!!!

petrita83
3. zář 2010

😀 tak to to naše dítko bude pěkný obřisko a kulička..jestli bude po taťkovi 😀 nebo dědovi 😀 proč mě nikdo nevaroval???ale jestli je to příjemný, tak se neni čeho bát 😝
Ty jsi dens zalezlá doma??závidim..já ještě stále trčim v práci 😠 😠

okcelok
3. zář 2010

@petrita83 no je fakt,že vy budete mít obříka!!!!!!!!!!!!! 🙂

petrita83
3. zář 2010

@okcelok do teď mi držel PC a teď kyž ho vydal ..mám zas hledat dovču 😖 😖 jak pak trávíte páteční večer?někde v šumu???

okcelok
3. zář 2010

@petrita83 tak hledej azore,my hrajeme poker!!!! 😉 Tak dej vědět,jak jsi dopadla,papa. 😀 Držím palce.

petrita83
3. zář 2010

@okcelok tak hádej jak sem dopadla..pc zabaveno..vráceno teď- když jsem kaput.zítra jedem na výlet do Zoo v Liberci a pak ještě za kamarádama..ale v neděli budu na příjmu!!!!

petrita83
3. zář 2010

@okcelok vy jste normální gembleři 😀 😀

petrita83
3. zář 2010

@okcelok co ty/vy a víkend???budeš n apříjmu v ne,??budu těšit! brou

okcelok
4. zář 2010

@petrita83 čauky,no tak to máte krásný plán!!!Si to užijte! Já taky chtěla někam jet,ale sama,protože Tom je v práci. Ale vzhledem k tomu,jak je venku hnusně a jak prší,tak budu doma a asi začnu plést dvojčátkům čepice a ponožky!! 🙂 🙂 🙂

petrita83
4. zář 2010

@okcelok Aloha!!tak jsem tu jen na minutku..za chvilu letíme s kamarádama na véču..do teď jsme byli s jinejma kamarádama v Zoo Liberex, pak oběd a pak nákupní centrum..koupili jsme super tašku místo kufru 😀 😀 a Lů mi koupil i něco na sebe...te´d mi volali že mají pro nás jeden hotel s odletem v úterý..tak co myslíš,??
SWISS INN DREAM RESORT TABA http://zajezd.invia.cz/egypt/taba/swiss-inn-dre...

ještě se musíme rozmyslet není to přesně místo které jsme chtěli atd..musim kouknout kam na výlet..protože do Izraele zase nechci..
Je to složitýýý!
A ty jsi fakt doma,?a pleteš?ty jsi taak šikovná..já dříc taky ráda pletla, ale hrozně dlouho jsem to nezkoušela..ale možná si mě zase nalákala 😀
JInak tady dnes krásně!!já sem už teď ucapkaná do hajan 😝 😝 budu tu zítra, co ty,?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru