• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@pampeliska36 no tak huráá, to je zachvilku a bude tu další těhule :grinning: už se totu snad konečně začíná rozrůstat :grinning: plivněte na mě taky někdo ten bacil :grinning:
19. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok já bych zas na tom chtěla bát jako ty :grinning: ale nee, je mi jasné že žádná sranda, ale ty to vydržíš kočko..jsi 9tt tak už jen 14dní a pak to snad přestane a budeš těhulínovat a užívat :grinning: omlouvám se že teď nepisánkuju, ale mám trochu trable v práci, do toho to lítání po doktorech každej den jsme někde...propstě nic moc období :astonished: :angry:
19. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - jéé děkuju, krásná stránka. Tak budu doufat. Ta slabota ráno na tom gennet testu se mi nelíbíla :confounded: . Uvidíme zítra.
19. říj 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka držim palce!určo blbej test..to neřeš, pak napiš :wink:
20. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - tak sem se po hromadě telefonátu dozvěděla akorát to, že si mám zavolat zítra v deset :frowning2: . Výsledky se někde couraj...
20. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak to je klasika :grinning: jo jo čekání..co se vleče neuteče :grinning: určitě pro tebe budou mít dobré zprávy..mě takhle minule napínalo přes víkend..to byl děs!
20. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - to věřím že to byl děs. Sem si zatím aspoň udělala radost dalším domácím testíkem. Nějaká úplně jiná značka než sem zatím měla. Citlivost 20 a čárečku tam mám pěknou. Tak uvidíme zítra jaký vyjde z krve čísílko...
20. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak vidíš, jsem ti říkala že ten z gennetu je šmejd :grinning: tak držim palce do zítřka, pak už si sem dáš doufám, nějákou pěknou fotečku :grinning:
20. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky nemyslete si ze jsem na vas zapomela chodim se na vas divat casto! u nas nic noveho 26.mel jit manza na tu operaci se zaludkem tak vcera prisel korespondak ze se nastup presouva na 2.listopadu jsem celkem nastvana 6.11 jsme pozvany na svatbu a to bude asi jeste v nemocnici tak mame po veselce ach jo...jinak stale cekame na vysledky z imunologie tak snad za ctrnact dni by mohly byt...v pracim se to zacina ukrutne tehulikovat a abych pravdu rekla uz me neprepada ani zavist ani litost jsem opet nabita presvedcenim ze nam ted v tech testech neco najdou a konecne zabere nejaka ta pilulka a bude po trapeni a pak uz budu rodit jak na bezicim pase az do duchodu :o)...ne kecam dve tri budou stacit...no dvojcatka by stacila ouplne ;o)
@lukavka moc na tebe myslim urcite bude vse v nejlepsim poradku!
A ostatni tehule koukejte nas cekatelky povinne pekne poplyvat!!!
20. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím konečně výsledky. 13. den po ET máme HCG 783,5. :wink: .
21. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ty brďoooooo!!!!to je pecka číslo, se tam snad rozdvojil, ne? :grinning: :grinning: to je super čupeeer! ajak ti je????hurá těhulko!
21. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sem za to číslo hrozně šťastná. Modlím se aby to takhle hezky pokračovalo dál. Je mi celkem fajn. Jen mě bolí záda. A když pořád nejím a nespím tak mě prcek začně pěkně štípat. :slight_smile:
21. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka :grinning: :grinning: a vidíš ten test z gennetu ale musí být zmetek s takovym číslem!!! :grinning: tak už si založ nějákej fotoblog! :wink: a kdy jdete na první UTZ!!!určitě to takhle nádherně půjde dál!!nic jiného si ani nepřipouštěj..a co práce?už je ti to asi tak nějak jedno, ne? :wink: jsem moc ráda, že to vyšlo!!!!
21. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - děkuju. :slight_smile: . První ultrazvuk máme osmýho, tak už uvidíme bít srdíčko. Z práce jednou za čas zavolají a nejsou zrovna příjemný. Ale máš pravdu. Teď už je to tak nějak jedno. Jen mě štve, že sem jim nikdy nemarodila, makala jak šroub, dělala hromadu hodin přezčasu a když sem potřebovala být chvíli v klidu, tak na mě hned vyrukovali s padákem :unamused: . Ale co, mám hezčí starosti :slight_smile:
21. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka teda,to číslo je obrovský!!Moc gratuluji.
My se vrátili od doktorky,máme 3 cm a náznak končetin,nádherný pohled!!!! :slight_smile:
21. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra tfuj,pliv a tfuj!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok vy jste ooobři :grinning: :grinning: :grinning: to je úžasnýý!!
21. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka :grinning: přesně!!máš hezčí starosti!!!
21. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok - tak to je krásný. Gratuluju. už se taky nemůžu utz dočkat. Držím moc palečky ať se i dál daří :wink:
21. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka super!!! moc gratuluju ke krasnemu vysledku :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok i tobe moc gratuluj k 3 cm :grinning: :wink: a naznaku koncetin - to je super!
21. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 a jak se mas ty? uz mas za sebou nejaka ta vysetreni a cekas na vysledky? :wink:
21. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 - Ahooja Pampel :grinning: jo joo už máme za sebou genetiku- výsledky budou v prosinci, taky imunologii, výsledky budou v listopadu..14.11. jdu na laparoskopii s hysteroskopii a ještě něco..prostě 3v1 :grinning: no a pak snad nějákej další plán..každopádně letos max.IUI..IVF už prý nestihnem :confounded:
A co ty, připravuješ se na KET?a kolik vlastně těch ledňáčků ,máte??
21. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jeeeeeeeejda... tak toho mas uz hodne za sebou a jeste i hodne pred sebou! :wink: hlavne, ze se to ale hybe, co? ... no my mame celkem 4 lednacky... blasticky... tak uvidime! 29.10. jdu na UTZ a pak 10 dni na to bude KET... to vychazi nekdy na 7.11. :slight_smile: to je srumec jak blazen!
21. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra :grinning: tak to je super, že bereš takhle..já většinou taky..ale někdy mi to líto pořád je..no s tou veselkou je to škoda, ale třeba to ještě klapne akdyž ne zdraví je důležitější..no tak listopad už je zachviličku a pak už konečně budete míti výsledky a bude moct jít do dalšího boje!!!!viděla si teď 13.komnatu? taky se jim při 1.pokusu neoplodnili..ale z druhýho pokusu dvojčátka :grinning: tak že se neboj, budou dva , tři..počkej až ti z nich půjde hlava kolem!Každopádně těším až se tu zase něco začne dít.. :grinning:
21. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 moc děkujeme,však se všechny taky brzy dočkáte!! :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 - tak to ti budu držet palečky. To už uteče. :wink: . A mě snad taky. Já v tu dobu půjdu na utz.
21. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak co je nového???
29. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak huš máte průkazaku bobani??? :grinning:
29. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 néé,jdu tam až na 13.40. Mě teď normálně začaly těhotenské nevolnosti večer,já už chci být v klídku!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek