• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@okcelok ty máš věci... :grinning: no a pak si vyber co je lepší :grinning: snad to po 12.tt odezní a to už je za chviličku!!! :grinning: tak na 13:40 držim všechny palce, zastavim práci tady a čekám na zprávičky :grinning:
29. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 já prostě nemůžu jak kamarádka zvracet jednou za celé těhotenství,já musím jednou denně!!!!!! :confounded: Jasan,pak dám hned vědět :slight_smile:
29. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok nejsi žádnej troškař, chtěla jsi to mít se vším všudy :grinning: :grinning:
29. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok já tě nechci strašit,taky mi každý říkal,že ve 12tt bude pokoj....ted budu končit 5 měsíc a je mi čím dál hůř :angry:
29. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa to teda nestraš :grinning:
29. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 noooo to nestrašín...BOHUŽEL .Už jsem z toho mimo :unamused:
29. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa no to snad ne?????To ať toho mýho prcka ani nenapadne mě takhle trápit!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 tak jsme zpět,vše jsem vyfotila,ale nejdou mě ty obrázky na PC otevřít,tím pádem dát na koňa,tak jak dojde Tom,tak na to jukne.Mám průkazku a máme 3,3cm!!! :grinning: :grinning: :grinning: Termín porodu dle PM je 27.5 a dle UTZ 29.5.
29. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 už mám v albu ty fotky :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok - krááásný fotečky :wink:

Tak dneska jsem byla u obvodní. Už mi dala neschopenku a předala mě na gyndu, tak si tam v pondělí zavolám a objednám. Od včera se mi občas (hlavně v šest nebo sedm ráno) zatočí žaludek. Ale zatím jsem to ustála. I když čekám že bude hůř :slight_smile: . No jsem zvědavá... Jo a už mám ten úžasnej kojeneckej polštář :grinning: . Bomba věc. Manžel by mi ho nejradši ukrad.
29. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka díky :grinning: No tak to buď ráda,že to ustojíš,mě to nejde ani jeden den. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale přeji ti,ať to usojíš celé těhotenství :slight_smile: Ty už jsi si ho pořídila???A je to teda fakt tak dobrý??No to se po něm budu muset asi taky poohlédnout.
30. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok - no sem na to zvědavá. Už třetí den se ráno přesvědčuju že je mi dobře :slight_smile: . Polštář je fakt bomba. Už teď ze začátku je příjemný si opřít prsa, břicho a záda. Krááásně se s nim spinká. Sem na něj pořád přilepená :grinning: .
30. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa no to mi neříkej, přece to nemůže trvat do 9.měsíce :grinning: ty si to teda vybíráš se vším všudy :unamused: ale hlavní je že jsi těhule!!tohle určitě vydržíte všechny!!!! :wink:
31. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok je to oobr :grinning: super!!
31. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 no já si myslím,že to možné je :angry: .Taky jsem si říkala,že když budu KONEČNĚ těhotná,že vydržím vše,ale je to fakt maso :frowning2:
31. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa to věřím..zvlášť když to trvá tak dlouho..a je to aspoň lepší??to už musíš být úplně vysílená z toho...ale zase pro prcka vydržíš vše,ne?to víš z mého pohledu..závidim a brala bych to se vším všudy :wink: ale je fakt, že mi stačilo jak mi bylo blbě při stimulce...říkala jsem si už nikdy..no a teď zas čekám kdy už konečně :wink:
31. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 no nevím,poslední týden,je mi snat ještě hůř.Mezi tím,jsou svělné okamžiky a je mi líp.Chtěla jsem si to užívat,ale tahle to fakt nejde.Jsem šťastná,že jsem těhotná a moooc,ale nikam nemohu,prostě se na to necítím,maximálně dolezu do poradny :unamused:
31. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa jasně to je na pytel, takhle si to asi nepředstavuje nikdo :confounded: ale až budeš držet toho drobečka v náručí..na tohle už si ani nevzpomeneš..a co vlastně celý dny děláš..musí to být dost nůďo :astonished:
31. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 ani není,jak mi je zle,tak stejně nemám na nic náladu.Uklidím,uvařím,někdy příjde návštěva(když se na to cítím),koukám na tv,do noťase a spím :grinning:
31. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa tak hlavně že ti to neleze na mozek :grinning: joo já bych ten spánek brala, to můžu taky...teď jsem koukala, že čekáte holčičku!gratulujuuu, to je super..už máte vybrané jméno, nebo ještě vybíráte??jinak máte vybrané prďácké věcičky :grinning: ten dudlik je luxusní!
31. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 moc díky!!!No tatínek už jméno má,od prvního měsíce a to ani nevěděl,co to bude.Chce Kačenku,tak už mu jí nechám,stejně by mě umořil :grinning:
31. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa no tak to je krásný jméno.. to chápu, že se nevzpíráš :grinning: :grinning: to kdyby vybral ,,Bouři,,nebo tak něco :grinning: to by tě asi neumořil, viď?je vidět že je taťka nadšenec podle těch věciček..asi to bude malá motorkářka :wink: ?
31. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 no to určitě,už má vybranou čtyřkolku pro holčičku,bych ho zabila.Jednou jí koupí,klíďo motorku,doufám,že na to nebude :grinning:
31. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: :grinning: :grinning: to jsem si myslela :wink: mají to promyšlené :wink: to naše holčička by chodila v maskáčovém od hlavy k patě :confounded: ještě že jsem motorky doma zakázala..a taky ještě že se na žádnou nevejde :wink:
31. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 no já taky zakazovala,tak na půl povolil.Chtěl silniční,ale koupil si choppráka,tak se snad nikde nevymele,nebo mu namelu já :grinning:
31. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: no tak to by byla jediná motorka co by mi směla do domu, ale jak řikám naštěstí i ta je pro nás mimo..by naní seděl jak vosa na bonbónu :grinning:
31. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 ta je právě,pro pořádné chlapy :grinning:
31. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: :grinning: počkej až koupí malé helmu :wink:
31. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 no na to se těší nejvíc,jak jí z ní bude koukat culík :grinning:
31. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
31. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek