IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

petrita83
29. říj 2010

@okcelok ty máš věci... 😀 no a pak si vyber co je lepší 😀 snad to po 12.tt odezní a to už je za chviličku!!! 😀 tak na 13:40 držim všechny palce, zastavim práci tady a čekám na zprávičky 😀

okcelok
29. říj 2010

@petrita83 já prostě nemůžu jak kamarádka zvracet jednou za celé těhotenství,já musím jednou denně!!!!!! 😖 Jasan,pak dám hned vědět 🙂

petrita83
29. říj 2010

@okcelok nejsi žádnej troškař, chtěla jsi to mít se vším všudy 😀 😀

kessinkaa
29. říj 2010

@okcelok já tě nechci strašit,taky mi každý říkal,že ve 12tt bude pokoj....ted budu končit 5 měsíc a je mi čím dál hůř 😠

petrita83
29. říj 2010

@kessinkaa to teda nestraš 😀

kessinkaa
29. říj 2010

@petrita83 noooo to nestrašín...BOHUŽEL .Už jsem z toho mimo 😒

okcelok
29. říj 2010

@kessinkaa no to snad ne?????To ať toho mýho prcka ani nenapadne mě takhle trápit!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😝

okcelok
29. říj 2010

@petrita83 tak jsme zpět,vše jsem vyfotila,ale nejdou mě ty obrázky na PC otevřít,tím pádem dát na koňa,tak jak dojde Tom,tak na to jukne.Mám průkazku a máme 3,3cm!!! 😀 😀 😀 Termín porodu dle PM je 27.5 a dle UTZ 29.5.

okcelok
29. říj 2010

@petrita83 už mám v albu ty fotky 😀 😀 😀

lucavka
29. říj 2010

@okcelok - krááásný fotečky 😉

Tak dneska jsem byla u obvodní. Už mi dala neschopenku a předala mě na gyndu, tak si tam v pondělí zavolám a objednám. Od včera se mi občas (hlavně v šest nebo sedm ráno) zatočí žaludek. Ale zatím jsem to ustála. I když čekám že bude hůř 🙂 . No jsem zvědavá... Jo a už mám ten úžasnej kojeneckej polštář 😀 . Bomba věc. Manžel by mi ho nejradši ukrad.

okcelok
30. říj 2010

@lucavka díky 😀 No tak to buď ráda,že to ustojíš,mě to nejde ani jeden den. 😝 Ale přeji ti,ať to usojíš celé těhotenství 🙂 Ty už jsi si ho pořídila???A je to teda fakt tak dobrý??No to se po něm budu muset asi taky poohlédnout.

lucavka
30. říj 2010

@okcelok - no sem na to zvědavá. Už třetí den se ráno přesvědčuju že je mi dobře 🙂 . Polštář je fakt bomba. Už teď ze začátku je příjemný si opřít prsa, břicho a záda. Krááásně se s nim spinká. Sem na něj pořád přilepená 😀 .

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa no to mi neříkej, přece to nemůže trvat do 9.měsíce 😀 ty si to teda vybíráš se vším všudy 😒 ale hlavní je že jsi těhule!!tohle určitě vydržíte všechny!!!! 😉

petrita83
31. říj 2010

@okcelok je to oobr 😀 super!!

kessinkaa
31. říj 2010

@petrita83 no já si myslím,že to možné je 😠 .Taky jsem si říkala,že když budu KONEČNĚ těhotná,že vydržím vše,ale je to fakt maso ☹

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa to věřím..zvlášť když to trvá tak dlouho..a je to aspoň lepší??to už musíš být úplně vysílená z toho...ale zase pro prcka vydržíš vše,ne?to víš z mého pohledu..závidim a brala bych to se vším všudy 😉 ale je fakt, že mi stačilo jak mi bylo blbě při stimulce...říkala jsem si už nikdy..no a teď zas čekám kdy už konečně 😉

kessinkaa
31. říj 2010

@petrita83 no nevím,poslední týden,je mi snat ještě hůř.Mezi tím,jsou svělné okamžiky a je mi líp.Chtěla jsem si to užívat,ale tahle to fakt nejde.Jsem šťastná,že jsem těhotná a moooc,ale nikam nemohu,prostě se na to necítím,maximálně dolezu do poradny 😒

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa jasně to je na pytel, takhle si to asi nepředstavuje nikdo 😖 ale až budeš držet toho drobečka v náručí..na tohle už si ani nevzpomeneš..a co vlastně celý dny děláš..musí to být dost nůďo 😲

kessinkaa
31. říj 2010

@petrita83 ani není,jak mi je zle,tak stejně nemám na nic náladu.Uklidím,uvařím,někdy příjde návštěva(když se na to cítím),koukám na tv,do noťase a spím 😀

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa tak hlavně že ti to neleze na mozek 😀 joo já bych ten spánek brala, to můžu taky...teď jsem koukala, že čekáte holčičku!gratulujuuu, to je super..už máte vybrané jméno, nebo ještě vybíráte??jinak máte vybrané prďácké věcičky 😀 ten dudlik je luxusní!

kessinkaa
31. říj 2010

@petrita83 moc díky!!!No tatínek už jméno má,od prvního měsíce a to ani nevěděl,co to bude.Chce Kačenku,tak už mu jí nechám,stejně by mě umořil 😀

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa no tak to je krásný jméno.. to chápu, že se nevzpíráš 😀 😀 to kdyby vybral ,,Bouři,,nebo tak něco 😀 to by tě asi neumořil, viď?je vidět že je taťka nadšenec podle těch věciček..asi to bude malá motorkářka 😉 ?

kessinkaa
31. říj 2010

@petrita83 no to určitě,už má vybranou čtyřkolku pro holčičku,bych ho zabila.Jednou jí koupí,klíďo motorku,doufám,že na to nebude 😀

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa 😀 😀 😀 to jsem si myslela 😉 mají to promyšlené 😉 to naše holčička by chodila v maskáčovém od hlavy k patě 😖 ještě že jsem motorky doma zakázala..a taky ještě že se na žádnou nevejde 😉

kessinkaa
31. říj 2010

@petrita83 no já taky zakazovala,tak na půl povolil.Chtěl silniční,ale koupil si choppráka,tak se snad nikde nevymele,nebo mu namelu já 😀

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa 😀 no tak to by byla jediná motorka co by mi směla do domu, ale jak řikám naštěstí i ta je pro nás mimo..by naní seděl jak vosa na bonbónu 😀

kessinkaa
31. říj 2010

@petrita83 ta je právě,pro pořádné chlapy 😀

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa 😀 😀 počkej až koupí malé helmu 😉

kessinkaa
31. říj 2010

@petrita83 no na to se těší nejvíc,jak jí z ní bude koukat culík 😀

petrita83
31. říj 2010

@kessinkaa 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru