• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@pampeliska36 Ahojky,no snad se jí saří dobře! Už jsem taková ta hysterka,že pozoruju,jestli se hýbe!!!No strach o děti opravdu asi začíná v bříšku! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a co ty,jak jste daleko?
23. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no ja mam za sebou jeden neuspesny KET a ted bychom meli jit do druheho a naseho posledniho. mame jeste dva lednacky. takze jdu pristi pondeli na UTZ a kontrolu a pokud bude vse OK, tak 14.3. KET... tak snad uz tentokrat.... :fearful: :dizzy_face:
23. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no tentokrát to určitě vyjde,musí!!!! :wink: Držím palečky
23. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pampeliska36 děkuji děkuji ale gratulace budu raději oficiálně řijímat až v ondělí to jdu na kontrolu :wink: jak se jinak máš ty a jak jsi na tom všem? :sunglasses:
23. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok a jak já se kočko těšim :wink: už aby to bylo..trošku mě děsí jak to zvládnu s prací..stejně sem asi budu muset chodit, ale i tak to všechno klapne, musí!!!!! :grinning:
23. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Aoooj, tak že poslední KET? ten bývá nejúspěšnější, tak že se máš na co těšit :grinning: :grinning: no já už mám všechna vyšetření za sebou a teď už jen čekám..09.03. jdu na kontrolní UTZ a pak snad..tak kolem 14.03 začínáme :wink: to už je zachviličku..strašně se těším..a doufám, že uvidím stejně krásný // jako @holubice.petra :grinning: a pak se budu zase stejně strachovat jako @okcelok :grinning:
23. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok doufám, že jí pořád nebudíš a nepošťuchuješ :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no pokud ti nebude první 3 metry zle,tak tu práci zvládneš!! :wink: No sem tam do ní drcnu,ale včera večer měla asi lekci zumby,protože to,co tam předváděla jsem ještě nezažila! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning: to víš jde z dobou, zumba je teď v módě..ty bys po ní snad chtěla spartakiádu :grinning: ?no mě jde spíš o těch prvních 14dní po ET..chtěla jsem si teď dát klid, ale nejde to..no a pak taky ..vlastně moc nemám žádnej plán jako to zvládnem :astonished:
23. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no tak to samozřejmě snad budeš doma,ne???!!!!!! Min. týden by jsi měla odpočívat!
23. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :astonished: no a právě to je ten problém...to si nemůžu dovolit..no uvidíme..musim se teď napnout aby to pak ten týden šlo..ale nevim, nevim... :frowning2:
23. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrita83 ja jsem so taky nemohla dovolit byt doma...ale nakonec jsem se na to vyprdla mímo je dulezitejsi!
23. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 prosím tě,mimčo je snad důležitější než práce!!!!!!!! Teta,neštvi mě!!!! :angry:
23. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning: :grinning: :grinning: , @holubice.petra - musim Vás tady trochu pošťouchnout :wink: ale je fakt, že víc než týden doma fakt být nemůžu, no uvidíme..
@holubice.petra - tak jak tloustnou tlustice??? :wink:
@okcelok - a co další lekce zumby? jak to Rozárce šlo?? :wink:
24. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrita83 dneska je zase čárka o trochu silnější :grinning: tak jsem šťastná! samo že jí vyfotím jen co se vyhrabu z postele...dneska se mi moc nechce...ale co vždyť ani nemusím..chicht :sunglasses: :grinning:
24. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra hurááá, huráá.jen si to užívej a pěkně pelíškuj!!!venku zima brrrr, tak nikam nechoĎ!!!
24. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no zatím měla jen jednu lekci,tak ji to asi moc nenadchlo!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska měla přijít ms - nepřišla :grinning: čárka na testu je nádherná :grinning: zítra už jdu konečně na krev :wink: to dnes nebudu ani spát :grinning:
27. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra Tak to je super, že by se v této diskuzi začalo dařit :wink: Byla bych ráda, kdybych se mohla radovat stejně jako ty. :slight_smile: No musím si ještě počkat už mám doma Gonal, ale začínáme až 24.3.
27. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@trudy tak super březen je za chvilku :wink: brzo se tu bedeme radovat všechny!!! :grinning:
27. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy Aloha!no já bych měla začít s gonalem už kolem 15.03. :wink: nějak se mi to celé urychlilo, vůbec nechápu..ale hurááá.
@holubice.petra - držim palce ať máš obrovitánské HCG a koukej ho hned napsat!!! :wink: ale vzhledem k nádherným testíkům bych se už trošku radovala. :grinning: :grinning: huráááá, je super, že tu máme zase úspěch..my s Trudy musíme jen navázat :wink:
28. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok to úplně chápu, třeba je lenoch jako tetka :wink: já bych se jen povalovala a křičela přetočit na pravej bok, na levej..mám hlad, žízeň :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrita83 ahojky tak mi dneska nic ani nedelali jen nabrali krev a ve 14hodin si mam zavolat...kdyz to bude ok tak za dva tydny uz..to cekani me uz opravdu zabije :o(
28. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra - tak už jen 15minut :grinning: to už vydržíš!!vždyť na tohle si čekala, HCG bude super a dva týdny určitě ještě vydržíš a pak uvidíš prcka hurááá, máš se na co těšit, tak se těš! :wink:
28. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no jo,to by jsi teda byla úžasně hodné dítě,kdyby jsi takhle komandovala! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning: :grinning: a taková jsem i normálně :grinning: :grinning: :grinning: chcete mě? :wink: tak ještě, že si Rozaárka dala se zumbou pohov :astonished: je to prostě zalté děťátko :wink:
28. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning: :grinning: a taková jsem i normálně :grinning: :grinning: :grinning: chcete mě? :wink: tak ještě, že si Rozaárka dala se zumbou pohov :astonished: je to prostě zlaté děťátko :wink:
28. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak děvčata je to jasný jako facka jsem prý těhotná :grinning: překrásné HCG 779 :wink:
28. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jeeeeeeeeeeeeee no gratuluju!!!! to je kraaaaaaaaasa :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek