IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

trudy
11. únor 2011

@holubice.petra Paráda, to má člověk hned lepší pocit, když mu zbyde i něco do mrazáku, že? 😉

holubice.petra
autor
13. únor 2011

Tak děvčata dnes byl u mě proveden transfér dvou krásných embriek 😀 teď už zbývá jen čekat 28.2. jdu na krev. 😎

petrita83
15. únor 2011

@holubice.petra Ahoj Peťko! no to jsou úžasný zvraty tolik i do mrazáčku, to je prostě super!tak držim palce ať se ty dva bojovníčci pořádně zahryznou a 28.02. jsi oficiální těhule 😉

petrita83
15. únor 2011

@trudy a co ty , kdy jdete na to?já už mám odeslanou žádost, příští týden jdu na Horm.profil a pak 14.03 na UTZ, pak už jen mrcha a následuju Peťku 😉

holubice.petra
autor
15. únor 2011

@petrita83 děkuji moc doufám že to vyjde modlím se každý den 😎 já se toho 28.2. ani nedočkám! doma je hrooozná nuda nikdy bych nevěřila že se mi bude stýskat po práci...no spíš po lidech...ale až to vyjde tak budu mít neomezené vycházky a budu moct alespoň jezdit po návštěvách které jsem do teď zanedbávala.... jen mě pěkně následuj! už se moc těším a držím pěsti jen co můžu!

petrita83
15. únor 2011

@holubice.petra je mi to jasné (Nuda doma 😀 to znám, já když byla nemocná a v televizi bežela reklama na nějáký časopis háčkování či co, tak jsem si řikala , že snad žačnu s nějákou takovou kreativní činností 😉 😀 😝 ), čas se hrozně vleče..ale to se ti jen zdá..nakonec to uteče a budeš nám tady nadšeně hlásit!!!hlavně buď v pohodě , zkus se nějak zabavit a pak si už budeš jen užííívat 😉 hele a jak to že máš testovat až 28?to je víc než 14dní, nebo ne? a vydržíš to?nebo to zkusíš dřív???
Každopádně se drž, dávej na sebe pozor a držim palce!

holubice.petra
autor
15. únor 2011

@petrita83 no říkali 14 dní po transféru a to je 27. v neděli krev neodebíraj tak mě objednali na pondělí 28. testovat budu určitě dřív, ale budu se snažit vydržet co nejdéle...ale znám se ..chicht jo už silně přemýšlím že snad začnu háčkovat, vyšívat, nebo plést...chicht

trudy
15. únor 2011

@petrita83 Ahojky, tak to nakonec budeme asi ,,válčit" spolu. 😉 Teď o víkendu má dorazit MS, tak začnu brát anikoncepci a při březnové MS by se mělo vše odehrávat, takže kolem 20. března. Už se těším, ale zároveň se začínám trochu bát a přemýšlím nad tím co když to zas nevýjde 😖

petrita83
16. únor 2011

@holubice.petra 😀 😀 jo jooo háčkovaná to je moje 😉 ale nakonec proč ne, ještě možná oblečeš celou rodinu 😀 no ty už to máš za chviličku, všechno dopadlo skvěle, ty pěkně těhulkuješ..tak si to užívej, pěkně odškrtávej v kalendáři..hele někdo má pozitivní testy třeba už od 6.dne po ET, ale já testovala až kolem 10.te´d mám v plánu vydržet ale taky se znám 😀 😀

petrita83
16. únor 2011

@trudy tak to jsem tě docela dobře dohnala, MS má dorazit taky o víkendu 😉 tak to vážně válčíme spolu 😀 já se včera zas docela dobře naladila a těším a když vidím Peťulu jak jí to teď pěkně vychází , řikám si, že nám to taky vyjde..musí, vždyť už čekáme tak dlouho..a jsme o tolik chytřejší, naše tělo o tolik lepší 😉 😀

holubice.petra
autor
16. únor 2011

@petrita83 jo dneska jsem byla na nákupu a už jsem měla tiky si koupit testíky...ale raději jsem si je nekoupila jak bych je měla doma tak už bych si musela hned na zkoušku zkoušet a určitě každý den..chicht já přemýšlím nad prvním tak příští týden úterý...středa...ještě uvidíme :o)

holubice.petra
autor
16. únor 2011

@petrita83 jo jo o naších zkušenostech by jsme mohly psát už knihy..chicht děkuji za podporu doufám že máte holky pravdu a že to vyjde....taky na vás myslím!!!

holubice.petra
autor
18. únor 2011

Ahojky holky to cekani je nekonecne! dneska na me spadl nejaky splin trochu me poboliva bricho doufam ze to neznaci nic spatneho, ale mam takovy pocit ze to nevyjde...ach jo asi me brzo klepne hormony se mi nejak bouri porad bych brecela..

petrita83
18. únor 2011

@holubice.petra to se zavrtávaj kočko, fakt to je normální, na mrchu je bro..tak to nic jiného být nemůže 😉 hlavně nepanikařit..navíc kdyby náhodou což si nemyslim tak můžete jít pak hned do Ketu..všechno krásný máte před sebou a tohle klaplne, tak tomu začni věřit!

holubice.petra
autor
18. únor 2011

@petrita83 děkuji asi moc nad tím přemýšlím...ale to se není čemu divit...nejsem zvyklá takhle nic nedělat a pořád odpočívat...na nemocnský doma jsem šest let nebyla tak už jenom z toho jsem hotová.doufám že máš pravdu a bobískové se pěkně zavrtávají 😀 ještě jednou děkuji za podporu 😉

petrita83
18. únor 2011

@holubice.petra to je jasný, počkej za měsíc budu plašit úplně stejně, protože přesně jak říkáš..nejsme zvyklé být doma a lenošit a mozek pracuje a vymejšlí samé koniny 😉 ale tohle bude dobré, bude jen napínavé zda se drží oba, nebo jeden 😉 ale drží se!!!už se těším až na tebe vykouknou //.užij si pěknej víkend, odpočívej a vychutnávej si to.

holubice.petra
autor
19. únor 2011

Dneska jsem zkusila první testík už jsem to prostě nevydržela....a je tam slaboulilinký doušek ale pšššttt abych to nezakřikla 😀 doufám že bude sílit a vydrží 😉 😎

holubice.petra
autor
19. únor 2011

holky našla jsem super stránky..těhotenství den po dni myslím že se bude hodit...tak dávám odkaz 😀
http://www.vitalia.cz/rodina-a-vztahy/miminka/t...

okcelok
20. únor 2011

@holubice.petra no tak to budu potichounku držet palečky!!!! 😅 🤐

petrita83
21. únor 2011

@holubice.petra -tak to držim všechny palce 😉

holubice.petra
autor
21. únor 2011

Holky zlatý děkuji moc! 😎

holubice.petra
autor
22. únor 2011

dneska už byla čárka silnější 😀 mám hroznou radost a propadla jsem absolutně testovací mánii 😉

trudy
22. únor 2011

@holubice.petra Tak to je super, velká gratulace.To musí být krásný pocit 🙂

holubice.petra
autor
22. únor 2011

@trudy to jo ale zároveň mám hrozný strach aby to opravdu dopadlo...

petrita83
22. únor 2011

@holubice.petra ta je nádherná já jí vidíííím 😉 , držim palce..hlavně se nestrachuj a raduj se že to vyšlo..prostě to tak ber a basta 😉

holubice.petra
autor
22. únor 2011

@petrita83 jé děkuji jsi zlatá tak já to tak teda začnu brát a basta chicht 😀 🤐

okcelok
22. únor 2011

@petrita83 no já se už těším na tu tvoji dálnici!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
23. únor 2011

ahojte holky.... NO TEDA!!!!!! malem mi ocka vypadla 😀

@holubice.petra graaaaaaaaaaaaaaaaaaaatuluju holka jedna.... no to je paradicka parada!!!!!!!!!

pampeliska36
23. únor 2011

@petrita83 a jak to vypada kocko s tebou? mel ti zacit kolotoc vsech ruznych vysetreni ne?

pampeliska36
23. únor 2011

@okcelok a co tvoje holcicka? jak se ji dari? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru