IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
5. dub 2011

@petrita83 no i tak je to hodně dětiček,takže klid matko 😀 😀 😀 😀 😀 Né,vážně je to pěkný číslo,kdy je ten ET?

petrita83
5. dub 2011

@okcelok aoooj těhulko, no zase zavolají zítra...ale když to půjde nejlíp tak ve čtvrtek to budou po 5denní PK..zrovna jsem koukala na konverzaci z roku 2010..a touhle dobou nám bojovali 4 z 9..a další den jen dva..tak doufám, že tentokrát si stojíme líp..kéž bych jim mohla nějak pomoct...vy s Rozárkou pěkně držte palečky!!a jak si užíváte tohle krásné počásko?já zase v práci, snažim se tot u nějak nahnat 😲

holubice.petra
autor
5. dub 2011

Ahoj holky!! Tak dnešní kontrola na jedničku máme ručičky i nožičky 😉 dle UZ jsme o týden větší máme 2,95cm jsem tak ráda že je vše v pořádku 😀 fotečku mám v albíčku 😎

holubice.petra
autor
5. dub 2011

@petrita83 neva neva pořád to je krásný počet!!! držím pěsti co jen můžu 😀 😉

okcelok
5. dub 2011

@petrita83 no a tentokrát se udrží všech 6 a pak bude dětiček jako smetí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petrita83
6. dub 2011

Ahooooj, tak dnešní stav ..4kousky 😲

okcelok
6. dub 2011

@petrita83 zaplať pánbůh za ně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

holubice.petra
autor
7. dub 2011

@petrita83 jejda tak šupky k mamince tam jim bude lépe!!!

inza
7. dub 2011

@petrita83: ahojky...kam jsi zmizela? Co jak na tom jsi?

holubice.petra
autor
8. dub 2011

@petrita83 Tak co holčičko jak jsi na tom?? došlo dneska k ET? moc na tebe myslím

holubice.petra
autor
8. dub 2011

@pampeliska36 no a jak jsi na tom i ty??? pořád žádné testováníčko?? 😎

petrita83
8. dub 2011

@holubice.petra, @inza, @okcelok - Ahoooj Holky'zdravim Vás z pelíšku 🙂 už jsme doma..včera už jsem neměla sílu psát .byl to moc náročnej den..na sále jsem málem pokousla sestřičky i přítele..nějak mi to včera nesedlo..pořád se mi chtělo čůrat..a jim to nešlo se tam dostat..bolelo to jako sviňa..pak si začla doktorka brát nějáké kleště aby si pomohla, no i přítel valil oči..brrr..ale nakonec se akce zdařila..ikdyž těch 30min ležet a nejít na WC jsem zase nedala..ale určitě se mají drobkové dobře..jsou to blastičky hodnocení 1g1 a 2g1 a zase nevim co to znamená..minule to bylo 4aa a 3bb tak že kdo se v tom má vyznat 😉 jo a do mrazáčku nic 😢 tak snad nebude potřeba.držte palce 🙂

holubice.petra
autor
8. dub 2011

@petrita83 no konečně už jsem začala mít strach....určitě se prcků bude u tebe líbit hlavně nic nedělej a jen polehávej!! je to sice na zbláznění ale výsledek stojí za to 😉

petrita83
8. dub 2011

@holubice.petra no a jak dlouho jsi pelíškovala, já to zatím dodržuju, ještě jsem zdecimovaná tak to jde 😉 a teď jsi taky ještě doma? budeš se vracet do práce nebo ne?a kdy máte další kontrolu??a už máš řidičák 😀

holubice.petra
autor
8. dub 2011

@petrita83 ten první týden jsem fakt poctivě ležela v posteli, ale myslela jsem že se zblázním 😉 jinak jsem pořád doma do práce se se už vracet nebudu pořád jsem nad tím přemýšlela, ale nakonec zůstanu na rizikovce sice příjdu o pěknou hromadu peněz ale už na to opravdu kašlu...řidičák ještě nemám na kontrolu jdu ve středu už do těhotenské poradny a tam bych ho už měla dostat 😀 zároveň jdu ve středu i na ten screening...už se těším! od soboty mi je nějak dobře tak jsem z toho lehce nervozní tak už abych šla na tu kontrolu 😎

petrita83
8. dub 2011

@holubice.petra to je ale blbost, viď? 😉 je ti dobře, tak jsi z toho nervózní 😀 určitě se máte super, tak proč by ti nemělo být hej!!to je supeeer!tak ve středu zase budu držet palečky..určitě ´dostaneš řidičák a zas nějákou krásnou fotečku a ještě chodíš do CARu?no já budu doma i celej příští týden a pak asi taky..uvidíme jak to půjde...je mi jasné, že nechceš riskovat, to je dobře..peníze jsou dležité..ale prcek je nejvíc 🙂 🙂

holubice.petra
autor
8. dub 2011

@petrita83 ne do Caru uz nechodim tam pujdu az pro dalsi prcky 😀

petrita83
8. dub 2011

@holubice.petra třeba to nebude potřeba 😀 někdo se pak rozjede a sází to.. 😀 😀 a kdy máš vlastně termín?listopad?

holubice.petra
autor
8. dub 2011

@petrita83 jo vychází mi to na 6.listopad, ale na posledním uz to vypadalo na 30.října prcek je o týden větší 😉 no uvidíme 😀

petrita83
8. dub 2011

@holubice.petra no joo vlastně je to oobr 😉

okcelok
8. dub 2011

@petrita83 no tak za to utrpení,které jste museli vydržet na sále se vám dětičky odmění a chytnou se obě!!! 🙂 Já hodnocení nerozumím,ale asi to bude kvalitka! 😀

petrita83
9. dub 2011

@okcelok sázím na tvou odbornost 😀 jo joo zřejmě slušnej oddíl 😀 😀 😀

holubice.petra
autor
11. dub 2011

@pampeliska36 @petrita83 holky tak co je u vás nového? vůbec nepodáváte žádné informace jak se vám daří jestli už testujete a tak vůbec!! 😠 držím pěstičky co můžu tak doufým že bude vše ok 😀 😉

petrita83
11. dub 2011

@holubice.petra co ti mám říct Peťko, snažim se nezblbnout!!!! 😀 pořád se vynořujou ty myšlenky , že to nevyšlo..brrr, tak je zahánim..nebo se snažim..na tetsování je brzo, nemám testy..jsem sama doma..hurááá.JInak prostě nic..včera jsem říkala příteli, že to je divné že mě nic nepíchá..a kdyby joo tak jsem zas na nervy že píchá...neznáš to? 🙂

pampeliska36
11. dub 2011

ahojte holky... ja tu dlouho nebyla... protoze jsem nemela ani silu to sem napsat... ze se to nepovedlo ☹ nicmene... kocko! @petrita83 drzim MOC pesticky!!!!!!!!!!!

petrita83
12. dub 2011

@pampeliska36 je mi to jasné, ale jsem ráda že jsi to překonala a jsi tu 🙂 věřim, že to příště vyjde...máš za sebou všechny vyšetření imunologie, genetika?a kdy se pustíte do dalšího boje?věřím, že určitě brzo.Jen teď pěkně naber sílu a pak zase do boje!

okcelok
12. dub 2011

@pampeliska36 ach jo,moc mě to mrzí!!! 😢 Hodně sil do dalšího boje!

holubice.petra
autor
12. dub 2011

@pampeliska36 jejda tak to mě taky mrzí ale nesmíš to vzdávat hurá rychle znova do boje!!!!

petrita83
12. dub 2011

@holubice.petra, @pampeliska přesně tak..otřepat a nabrat sílu 😠 😎 😉
Teda Peťko ty už kroutíš 11týden..toto letí.. 😀 a jak je ? pořád super? tak hurááá

holubice.petra
autor
12. dub 2011

@petrita83 no dneska jsem 10+2 ono to počítadlo nějak přidává 😀 zítra jdu na screening a do těhu poradny tak mám zase nervy na pochodu.. 😒 tak jsem si dneska udělala radost koupila jsem si boty a manža mi koupil naušnice...jestli to bude ok tak mám slíbené těhu kalhoty 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru