• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@okcelok promiň,my se vlastně bavily o koupání v bazénu,mě to vůbec nedošlo,zapoměla jsem! :frowning2:
22. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok jinak s těm adrinkama si dobře udělala..já už na další neměla odvahu :grinning:
22. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 jak už jsem tady jedné kočce psala,může to být tím,že se děloha roztahuje a připravuje se,prokrvuje a různě třeba přetáčí,tak nebuď smutná!! Já měla depku včera,poplakala jsem si a je líp :grinning: :grinning: v so to bude 8 den,ale to je brzo,ale já nevím,jestli to zvládnu
22. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 já se snažím jíst hodně mléčných věcí a luštěnin,takže drinky nene :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok tak to jsi na tom podobně..já vim, že to může být i jinak a doufám, že máte pravdu..ale do příštího čtvrtka je taak daleko a do té doby se může stát cokoliv :fearful: taky se bojim, že když testmu a bude sněhobílo.budu ještě zoufalejší :cry:
22. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok když já vůbec nemam ráda mlíko, sýry, máslo atd..ale snažim se ted jim ráno tvaroh, nebo jogurt..no tak snaad to k něčemu bude.
22. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 přesně tak to cítím i já!!Nejhorší je to,že tělo už dávno ví,v jakém stavu se právě nachází a hraje s náma tu blbou hru na čekání!! :confounded: Ale myslím se,že nás všechny čekají na konci ty dvě krásně růžové čárky a my budeme v lednu řešit,jaké pončo si vzít na sebe,protože se do našich zimních bundiček nevlezeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok tohle by byla krásná pravda :grinning: ale myslím, že někde v zádu taky tušíme, že to asi čeká jen na několik z nás :confounded: nebo aspon mě to takhle někdy hlodá..ale ještě pořád nevíme kdo v téhle loterii vyhrál :grinning:
22. črc 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím s tím že mi je o procent líp než v pondělí a uterý, asi zabraly ty kapačky. Jupííí :wink:
22. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@trudy no tak hurááá, to je paráda!!!
22. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 gratuluju k velkému počtu vajíček ,seš na tom stejně jako já, ale ty mý byly docela špatný, tak ti přeju ať to u tebe dopadne lépe než u mě. A hlavně opravdu hooodně pij ať se ti nerozeběhne OHSS, protože to byl fakt mazec.
Ale nechci tě strašit, každý z nás funguje jinak a třeba bude vše v pohodě. :wink:
22. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 mě teď došla zpráva od našeho doktrora na CAR,že máme na zmražení jednu blastocystu,takže alespoň jedna pozitivní zpráva :grinning: :grinning: proč jen ženský,který ty děti tak chtějí,mají problémy a jiné se jen podívají na trenky a jsou v tom?? život je boj,ale my se nevzdáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok přesně tak to bohužel je... :confounded:
No ale ty máš teda dneska taky dobré zprávy!!!to je super..tak že jeden lednáček :grinning: super!my nemáme žádnýho :cry: o to větší to je ted boj :grinning:
22. črc 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 jj,řekl,si,že být 4buněčný ho nebaví a tak pohnul zadečkem :grinning: :grinning: :grinning: kamarádka taky měla blastocystu a jedno 10buněčné a chytly se obě,takže si myslím,že máte velkou šanci! :grinning: Tak se začni soustředit na víkend a uvidíš,že si to všichni užijete :wink: :wink: Co takhle do vody zkusit tampony,které jsou na koupání přímo určené,aby jsi se alespoň osvěžit mohla?
22. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda kočky :slight_smile:
@okcelok super že máte mražáčka i když nebude potřeba :wink:
@trudy to je dobře že už ti je líp a už to bude jenom lepší uvidíš
22. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no a samozřejmě @pampeliska36 tý jo 22, pořádná urodička, zachvilku už budeš mít 2 bobíšky v bříšku :dizzy_face:
22. črc 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ankil ahoj,možná nebude potřeba teď,ale manže chce 3 děti,tak ho asi vyvedu na světlo boží!! :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok zasloužil by si to když se tak snažil :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok jé tak to Vám akorát pěkně vyšlo, 2 teď a 1 později :grinning: , i když má člověk nějaké mražáčky v zásobě tak je asi klidnější :wink:
22. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok no na víkend se má zatáhnout..tak třeba z toho koupání nic nebude..ale bude to určitě fajn, těšim na grilování atd..no a taky budu dělat řidiče..aspon se nemusim vymlouvat proč nepiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 to jo,ale potom si můžeme změnit příjmení na Sardinkovi,protože máme mezonetová byt a děcák má rozměry 3,5x3,5 m,takže nevím,kam bych je narvala?! :wink: Naštěstí mám vedle tchýni,která tam je sama,tak budou mít přechodné bydliště u ní :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ankil jj,úplně mě to zvedlo náladu,a to jsem včera měla takovou depku,že jsem tady brečela jak želva.Možná hormony,co já vím!
22. črc 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 právě jsem se dívala,že má být 20stupňů. :unamused: To bude teda mňamka,ta grilovačka,hned bych si taky dala.
22. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jé grilovačka taky bych si dala říct, tak ať Vám vyjde počasí
22. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@okcelok :grinning: :grinning: :grinning: no u nás by to bylo podobné..sice má ten děts.pokojík 11m2 ale 3 by se tam taky nevešli :grinning: ale když budou chodit postupně, tak bude čas to vyřešit :grinning: jinak tchýně by byla určitě ráda :grinning: ta naše bydlí daleko..tak může být v klidu :grinning:
22. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ankil no doufám..ikdyž je to vlastně jedno, kamarádi mají nádhernej oobr domeček a když by bylo hnusně mají zimní zahradu..tak že na nás určo pršet nebude :grinning:
22. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 tchýni cpeme furt zvířátko a ona nechce,tak jsme jí řekli,že dostane jedno z dětí a hned chtěla vědět,jaké zvíře je v nabídce :grinning: :grinning: přinejhorším postavíme stan na terase a můžou bydlet tam :grinning:
22. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 s tebou se člověk fakt nenudí, co příspěvek to perla :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ankil to bylo asi na okcelok - ta je tady dneska samá perlička...
22. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic dámy,ze mě se těď stala realitní agentka,sháním kamarádce byt,tak se jdeme na jeden juknout! Tak pěkný zbytek dne a pozdravujte ty vaše bobečky!! Ti moji jim všem mávají :grinning:
22. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek