• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@okcelok jo jo rozesmála si mě...a plácli jste si na to??jinak to neni směroplatný :grinning:
22. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no joo jsou to hvězdy :grinning: moji kynou také na pozdrav..jsou asi stydlivější :grinning:
22. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je tady nakonec zase docela čuryna :grinning:
22. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 moje tchýně chodí do posilovny,tak se jí bojím,jěště by nás odplácla jinam :wink: máme byty vedle sebe a právě těď mě ukazovala,že je ochotna mě poskytnout prostor,který ona nevyužívá a já ho mám v polovině schodiště,takže se tam tři prďolci krásně vyspí a z děcáku bude šatna :grinning: :grinning: :grinning: a ona si tam ze svého bytu udělá okýnko,aby je mohla kontrolovat,abychom se vyspali :grinning:
22. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok ..tak že tchýně snů!!wow, ted tady asi všechny závidíme..no ta naše by nám povolila max.stan na zahradě :grinning: ale museli bychom to hlásit aspon rok dopředu, aby se na stihla psychicky připravit :grinning:
22. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 neboj,z toho vyrostou :wink: anebo si říkají,že nás rodiče ty srandičky přejdou,až se vyklubou a budou nám po večerech hystericky plakat do ouška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok a jak se na tohle všechny tešíme :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak už zašli kolkovanou žádost,ať to máš černé na bílem :grinning: :grinning: :grinning: jj,mám perfektní tchýni
22. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no ale sousedé néé,ale ať si trhnou. Už vážně musím,tak zítra čauky :wink: :wink:
22. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no a já mám zas dvě :grinning: jednu perfektní..(ale ta je po bývalém příteli) a jednu od toho současného..no a ta je tak trochu bába nazabití :grinning: jak z toho filmu :grinning: :grinning: ale poté co zasíláme kolkované žádosti a jezdíme max 4 x do roka (narozeniny a vánoce)..to funguje luxusně :grinning: snad nás i ráda vidí :grinning:
22. črc 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok čauky a pěkný den paní Agentko Sardinko!
22. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :sunglasses:
23. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tady je někdo ranní ptáče :grinning:
Dobré ráno :angry:
23. črc 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já to spaní doháním před obídkem,po obídku a někdy i pozdě odpoledne,takže mě vstávat brzy nevadí :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok jo joo..jedna z výhod toho být doma,vrrr... :grinning: ale vůůůbec nezávidim... :confounded: já si to vynahradim hned jak přijdu dom..a pak si dám svých 20hodin spánku v kuse..jo v tom se fakt dobrá :grinning:
A jaká byla včera realitní prohlídka?klaplo to?
23. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já bych asi taky raději taky chodila do práce,rychleji to utíká :wink: To jsi teda úplná 3ípková Růženka,když dokážeš spát takhle dlouho,to já už dávno neumím :frowning2: Líbili se jí zatím nejvíc ze všech,co jsme videly,je to kousek od centra ve staré zástavbě,pavlačák,ale vše má uvnitř.Mám ty staré byty ráda,mají tam takové malé okýnka. No a dneska jsou naplánované na prohlídku asi 3 byty,tak uvidíme. :grinning: Ja se cítíš?Já jsem úplně v pohodě :slight_smile:
23. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok po ránu mě to psaní nějak nejde :angry:
23. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok jde ti to skvěle, je fat že na včerejší perličky :grinning: se ještě asi musíš rozkoukat, ale to půjde :grinning:
3 byty tak to teda neleníš..no mě tohle taky docela baví, nebo bavilo..ale bydlení už máme..tak že mise úspěšně splněna :grinning:
23. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no včera to bylo se mnou docela zoufalé..večer mě to břicho píchalo fest, taky jsem byla jak balón..tak jsem to tak trochu obrečela..a dneska skoro nic nepíchá :grinning: :sweat_smile: ..
23. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 hrozně mě to baví,já jsem takovej ten typ lidí,co rádi okukují,jak to někdo jinej má doma zařízené,abych se třeba inspirovala. :grinning: Takže když jedu autem večer,tak koukám do oken a divím se,že jsem se jěště nevymlela :grinning: :grinning: :grinning: Zřejmě nějaká úchylka :wink: zkusíš to zítra testnout?
23. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 mě bylo taky druhý den po plakání dobře,asi to jednou za čas potřebujeme,aby jsme se uvolnily,ale vše dobře dopadne :grinning:
23. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 letím na prohlídku,tak zatím :slight_smile: agentka sardinka :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak to máme stejnou úchylku..bude to nějáká realito mánie..dokud jsme hledali bydlení tako to bylo ok..sehnala jsem byt ségře, pak nám..no ale jak jsem v tom rytmu tak pořád koukám, realitní časopisy, net atd..při tom s tím co máme jsem taak spokojená..jeden ze splněných snů..máme krásný výhled (pod nám spousta nádehrnejch domečků..a v tom nádhernejch pokojíčků :grinning: :grinning: )úchylka?myslíš?lae jinak jsem úplně normální :grinning:
23. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak čao..užij si to :grinning: trochu závidim..
23. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky a dobre ranko
volala jsem do CARu a mame 10 oplozenych vajicek :slight_smile: ty vajicka, ktery byly oplozeny IVF se neuchytili ani jedno. takze vsechno se drzi diky ICSI :slight_smile:
UF
23. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampeliska36 - Teda to je ale úrodička!!!!! :wink: Gratuluju strašně moc :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak to jsi taky šikovná makléřka :grinning: jsem ráda,že v tom nejsem sama,taky si prohlížím ty realitní časopisy a net.Tento byt,co jsme teď byli byl novej,hezkej,ale tak atypicky řešený,že by se do něj musel dělat nábytek na zakázku,tak to se jí nelíbilo,což chápu.Ale odpo jdeme na 1+1,který má 40m2,je to v prízemý rodinného domu v pěkné lokalitě,tak si myslím,že ta velikost vyhraje. Děcka jsou dnes hodný,vůbec nic mě nebolí. :grinning: Už mám doma test,ale bojím se,tak to asi nechám
23. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to je opravdu krásný počet,tak moc držím palce :grinning:
23. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to jsou ale výborné zprávy!!
23. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak uvidíš kdy sebereš odvahu..Já jí nečekaně dneska ráno sebrala po včerejší depresivní náladičce..
23. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek