IVF, červenec 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)
petrita83
22. črc 2010
@okcelok jo jo rozesmála si mě...a plácli jste si na to??jinak to neni směroplatný 😃
petrita83
22. črc 2010
@okcelok no joo jsou to hvězdy 😃 moji kynou také na pozdrav..jsou asi stydlivější 😃
petrita83
22. črc 2010
dneska je tady nakonec zase docela čuryna 😃
okcelok
22. črc 2010
@petrita83 moje tchýně chodí do posilovny,tak se jí bojím,jěště by nás odplácla jinam 😉 máme byty vedle sebe a právě těď mě ukazovala,že je ochotna mě poskytnout prostor,který ona nevyužívá a já ho mám v polovině schodiště,takže se tam tři prďolci krásně vyspí a z děcáku bude šatna 😃 😃 😃 a ona si tam ze svého bytu udělá okýnko,aby je mohla kontrolovat,abychom se vyspali 😃
petrita83
22. črc 2010
@okcelok ..tak že tchýně snů!!wow, ted tady asi všechny závidíme..no ta naše by nám povolila max.stan na zahradě 😃 ale museli bychom to hlásit aspon rok dopředu, aby se na stihla psychicky připravit 😃
okcelok
22. črc 2010
@petrita83 neboj,z toho vyrostou 😉 anebo si říkají,že nás rodiče ty srandičky přejdou,až se vyklubou a budou nám po večerech hystericky plakat do ouška :-p
petrita83
22. črc 2010
@okcelok a jak se na tohle všechny tešíme 😃 😃
okcelok
22. črc 2010
@petrita83 tak už zašli kolkovanou žádost,ať to máš černé na bílem 😃 😃 😃 jj,mám perfektní tchýni
okcelok
22. črc 2010
@petrita83 no ale sousedé néé,ale ať si trhnou. Už vážně musím,tak zítra čauky 😉 😉
petrita83
22. črc 2010
@okcelok no a já mám zas dvě 😃 jednu perfektní..(ale ta je po bývalém příteli) a jednu od toho současného..no a ta je tak trochu bába nazabití 😃 jak z toho filmu 😃 😃 ale poté co zasíláme kolkované žádosti a jezdíme max 4 x do roka (narozeniny a vánoce)..to funguje luxusně 😃 snad nás i ráda vidí 😃
petrita83
22. črc 2010
@okcelok čauky a pěkný den paní Agentko Sardinko!
okcelok
23. črc 2010
dobré ráno 😎
petrita83
23. črc 2010
@okcelok tady je někdo ranní ptáče 😃
Dobré ráno ]-(
okcelok
23. črc 2010
@petrita83 já to spaní doháním před obídkem,po obídku a někdy i pozdě odpoledne,takže mě vstávat brzy nevadí 😃 😃
petrita83
23. črc 2010
@okcelok jo joo..jedna z výhod toho být doma,vrrr... 😃 ale vůůůbec nezávidim... :-S já si to vynahradim hned jak přijdu dom..a pak si dám svých 20hodin spánku v kuse..jo v tom se fakt dobrá 😃
A jaká byla včera realitní prohlídka?klaplo to?
okcelok
23. črc 2010
@petrita83 já bych asi taky raději taky chodila do práce,rychleji to utíká 😉 To jsi teda úplná 3ípková Růženka,když dokážeš spát takhle dlouho,to já už dávno neumím 😞 Líbili se jí zatím nejvíc ze všech,co jsme videly,je to kousek od centra ve staré zástavbě,pavlačák,ale vše má uvnitř.Mám ty staré byty ráda,mají tam takové malé okýnka. No a dneska jsou naplánované na prohlídku asi 3 byty,tak uvidíme. 😃 Ja se cítíš?Já jsem úplně v pohodě 🙂
okcelok
23. črc 2010
@okcelok po ránu mě to psaní nějak nejde ]-(
petrita83
23. črc 2010
@okcelok jde ti to skvěle, je fat že na včerejší perličky 😃 se ještě asi musíš rozkoukat, ale to půjde 😃
3 byty tak to teda neleníš..no mě tohle taky docela baví, nebo bavilo..ale bydlení už máme..tak že mise úspěšně splněna 😃
petrita83
23. črc 2010
@okcelok no včera to bylo se mnou docela zoufalé..večer mě to břicho píchalo fest, taky jsem byla jak balón..tak jsem to tak trochu obrečela..a dneska skoro nic nepíchá 😃 :-N ..
okcelok
23. črc 2010
@petrita83 hrozně mě to baví,já jsem takovej ten typ lidí,co rádi okukují,jak to někdo jinej má doma zařízené,abych se třeba inspirovala. 😃 Takže když jedu autem večer,tak koukám do oken a divím se,že jsem se jěště nevymlela 😃 😃 😃 Zřejmě nějaká úchylka 😉 zkusíš to zítra testnout?
okcelok
23. črc 2010
@petrita83 mě bylo taky druhý den po plakání dobře,asi to jednou za čas potřebujeme,aby jsme se uvolnily,ale vše dobře dopadne 😃
okcelok
23. črc 2010
@petrita83 letím na prohlídku,tak zatím 🙂 agentka sardinka 😃 😃
petrita83
23. črc 2010
@okcelok tak to máme stejnou úchylku..bude to nějáká realito mánie..dokud jsme hledali bydlení tako to bylo ok..sehnala jsem byt ségře, pak nám..no ale jak jsem v tom rytmu tak pořád koukám, realitní časopisy, net atd..při tom s tím co máme jsem taak spokojená..jeden ze splněných snů..máme krásný výhled (pod nám spousta nádehrnejch domečků..a v tom nádhernejch pokojíčků 😃 😃 )úchylka?myslíš?lae jinak jsem úplně normální 😃
petrita83
23. črc 2010
@okcelok tak čao..užij si to 😃 trochu závidim..
pampeliska36
23. črc 2010
ahojte holky a dobre ranko
volala jsem do CARu a mame 10 oplozenych vajicek 🙂 ty vajicka, ktery byly oplozeny IVF se neuchytili ani jedno. takze vsechno se drzi diky ICSI 🙂
UF
jesterka001
23. črc 2010
pampeliska36 - Teda to je ale úrodička!!!!! 😉 Gratuluju strašně moc 🙂
okcelok
23. črc 2010
@petrita83 tak to jsi taky šikovná makléřka 😃 jsem ráda,že v tom nejsem sama,taky si prohlížím ty realitní časopisy a net.Tento byt,co jsme teď byli byl novej,hezkej,ale tak atypicky řešený,že by se do něj musel dělat nábytek na zakázku,tak to se jí nelíbilo,což chápu.Ale odpo jdeme na 1+1,který má 40m2,je to v prízemý rodinného domu v pěkné lokalitě,tak si myslím,že ta velikost vyhraje. Děcka jsou dnes hodný,vůbec nic mě nebolí. 😃 Už mám doma test,ale bojím se,tak to asi nechám
okcelok
23. črc 2010
@pampeliska36 to je opravdu krásný počet,tak moc držím palce 😃
petrita83
23. črc 2010
@pampeliska36 to jsou ale výborné zprávy!!
petrita83
23. črc 2010
@okcelok tak uvidíš kdy sebereš odvahu..Já jí nečekaně dneska ráno sebrala po včerejší depresivní náladičce..

Začni psát odpověď...

Odešli