IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

ankil
3. srp 2010

@pampeliska36 seš=ses 😎

pampeliska36
3. srp 2010

@ankil mne se zda, ze je jeste dost brzo 😨

mariana75
3. srp 2010

Ahojík holky jedeme si pro mimísky v 11.30 tak zatím čau ozvu se později a mám takový dojem, že má dneska někdo narozeniny tak všechno nejlepšííí a ať Ti všechno výjde tak jak si přeješ.... 😀

petrita83
3. srp 2010

@pampeliska36 no já testovala asi už 8.den ale byl tam jen neviditelnej duch, pak 10.den byloto skoro stejné..ale 12.den už to bylo hezky vidět..tak že je to rozumné..no mě kolem 6-7 dne bolelo břicho někdy taky jak na mrchu..to se asi zebydlujou..ale pak nic...splín ten mám tak nějak občas taky..ale nic mě nebolí..tak to bude dobré..snad..
Teda ty jsi ale neskutečně disciplinovaná 😀 já měla doma jen jeden test..a od té doby přikupuju a přikupuju 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@mariana75 jeeeeeeeeeee tak tfuj tfuj tfuj! at to dneska vyjde! a muzeme gratulovat 😉

petrita83
3. srp 2010

@mariana75 dneska je šťastnej den!!...tak držim palce ať je i pro vás tenhle den ten nejkrásnější 😀 😀 šikovné mimísky přeju!

petrita83
3. srp 2010

@ankil @pampeliska36 - přesně..nepřipravená 😀 😝

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 ja se priznam, ze se bojim vysledku 😅 vy jste se holky nebaly? moc si preju, aby to vyslo a jsem z toho posrana 😀

ankil
3. srp 2010

@mariana75 tak to přeju hodně štěstíčka, jé to je krásný už budeš mít zase mimča u sebe 😵

ankil
3. srp 2010

@pampeliska36 tak to já bych testila určitě už 8 den 😀, ale jestli budou dvojčátka tak by na testíku už bylo určitě něco vidět a navíc jste měly Pk 😉

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 jojo videla jsem to v albicku, ze jsi testovala 8 den... a taky jste meli prodlouzenou kultivaci? a v jakem stadiu si mela embryjka? 😉
UF... jsi me uklidnila. taky se tak citim... sem tam pobolivani bricha jako na mrchu... ale jen slabe a pak to odezni. no, ale jinak se citim fyzicky bajecne 🙂

petrita83
3. srp 2010

@pampeliska36 já se u prvního testu úplně klepala..vlastně se klepu pořád..jsem nervák...a pak když sem nic neviděla..běhala jsme s tím doma a koukala na světle atd..a pak jsem trošku něco uviděla...a pak jsme se zas klepala v den kdy měla přijít mrcha..je to strašný já vim...ale smůla se už tady snad vybrala a teď už to bude u všech jen dobré... 😀 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 no to ti verim... ja jsem se domlouvala s manzou, ze pocuram papirek a podsunu pod dverma a vyhodnoti to on 😀 😀 😀

ankil
3. srp 2010

@petronela82 ahoj, už jsi zkoušela testíkovat? budu moc držet palečky 😵

petrita83
3. srp 2010

@pampeliska36 tak to je super..no každopádně doporučuju mamatesty 10..já měla ty první testy s citlivostí 25 a tak to skoro nebylo vidět..mimískové byly PK-5dní stádium blastocysty - s označením ...B14aa, a B13bb..(aa byla jako lepší kvalita)...ale nemáme žádné nanučky 😖

ankil
3. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀

petrita83
3. srp 2010

@pampeliska36 to je krásný 😀 😀 ale když jsem to uviděla já..on ještě nic neviděl.tak to raději překontroluj 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 no ja jsem mela mrchu nekdy hoooooooooooodne davno... tj. 2.7, takze dneska jsem pokud dobre pocitam.... 32 DC

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 taky jsme meli dve blastocysty 😀 ale vubec nevim, jake kvality... vybrali nam prej ty NEJ z tech nasich 6 blastocyst 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 a kdy jdes na nejakej UTZ nebo tak neco? 😉

petrita83
3. srp 2010

@pampeliska36 u vás byly všechny krásné..tak že to je úplně suppeeer... 😀 a jakej máš normálně cyklus?to vypadá mooc dobře..já jdu ještě tenhke týden na krev..UZV mám až 19.8..to je strašně daleko..

holubice.petra
autor
3. srp 2010

@ankil no volat samozřejmě už dneska budu, ale mám až okolo 13:00 😎 už se nemůžu dočkat!!!
@mariana75 tak tfuj tfuj ať se prckové pěkně zabydlí!!!

petrita83
3. srp 2010

@holubice.petra ty joo tak to bude zase napínavé...držim palce a´t máte spoustu pojovníčků.. 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@petrita83 no 19.8. je teda straaaaaasne daleko 😨 to se da vydrzet??? 😀 ja mam normalne cyklus pravidelne a tak po 30 dnech

pampeliska36
3. srp 2010

@holubice.petra taky jsem MOC zvedava!!! 🙂

petrita83
3. srp 2010

@pampeliska36 tak se na to připrav to vás čeká všechny..je to porstě o čekání..nejdřív jsem čekala kdy budem moct testovat, pak na krev ..a teď tohle ..nejdelší čekáníí..neutíká..jsou to muka 😀 ale řikám si tenhe týden uběhne, pak ten další..no a pak už to bude...je to daleko.

okcelok
3. srp 2010

@petrita83 Všechno nejlepší,moře lásky,zdraví a hlavně pohodové těhotenství a zdravé miminko!!! 😀 😀 😀

okcelok
3. srp 2010

@mariana75 tak ať se jim u Tebe líbí!!! 😉 😉

stazina1
3. srp 2010

@pampeliska36
Ahoj.Ja som dnes 6 deň po ET.Včera som si kúpila jeden test,samozrejme tajne 🙂 ,manželík by sa rozčuľoval,že som nedočkavá,trocha ma to láka urobiť si ho,ale mám strach.Skúsim ten 10-12 deň.Straaaaaaaaašne sa bojím,tak radšej fakt počkám.
Uvidíš,mám taký ciťak, všetko bude Ok a pribudneme obidve medzi tehuľky a potom aj všetky ostatné dievčatá 🙂

stazina1
3. srp 2010

@petrita83

Prajem sti všetko naj naj naj naj k narodeninám,hlavne aby sa ti splnilo to,po čom túžiš,krásné bezproblémové tehotenstvo,hlavne zdravučké babo a spokojný život 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru