IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
5. srp 2010

alespoň se nenudíme a nemáme to fádní jako zbytek světa 😀 😀 😀

stazina1
5. srp 2010

No tak to je teda pravda,niekedy je to aj doma ako v taliansku na trhoch 😀

okcelok
5. srp 2010

zřejmě mluvíš o naší domácnosti!? 😉 😉 😉 Já jsem lev a manžel beran,takže si to dokážete představit 😝 😝 😝 😝

stazina1
5. srp 2010

@okcelok
No niečo mi hovor,ja býk a manžel vodnár a ešte o pár rokov mladší 😀

okcelok
5. srp 2010

@stazina1 🙂 můj manžel je o 4 roky mladší 😀 😀 😀

stazina1
5. srp 2010

@okcelok
Moj je ešte mladší 😀 😀 😀

okcelok
5. srp 2010

@stazina1 kolik,kolik,kolik 😀

petrita83
5. srp 2010

Teda a pak že já jsem číslo 😀 řekla jsem ano na poprvé..a prstýnek mám zatím jen jeden..nezačínáme být nudní 😖
Tak jsem mu to teď volala 😖 tak byl smutnej, ale snažil se mě chlácholit..ale na mě to nějak nezabírá..potřebuju aby zavonil tel..šla jsem na prohlídku a bylo to vyřešené..pak můžu jít dál..snad to má logiku..

petrita83
5. srp 2010

@okcelok tak ty jsi ale číslo 😀 já jsem zase o 4roky mladší 😀

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 mě je 29 a Tomovi 25,ale svatbu i mimi chtěl on víc 😀

okcelok
5. srp 2010

taky jsem vždy chtěla staršího,klidně i o 10 a víc,vždy jsem k nim tíhla,ale láska je láska 😀 😀

okcelok
5. srp 2010

Zavřete oči,odcházím!! Zatím papa dámy 😉

petrita83
5. srp 2010

tak mi volala přímo doktorka..je to prý podivné..neví co si o tom myslet...možná se prý stala někde chyba třeba v laboratoři teď s tím 380 nebo minule s 530 nebo před tim..prostě to má stoupat a né takhle klesat..to jsme ale všechny věděly, co?nic méně jdu teda na UTZ ,,už,, v úterý ráno..a pak ještě na krev..tak uvidíme..kdyby se cokoliv dělo..jako mi bylo nějako ouvej..tak mám jet do nemocnice..super vyhlídky..

petrita83
5. srp 2010

@okcelok tak to máme vyšší průměr...Lubik 31 a já už 27 😀

pampeliska36
5. srp 2010

@petrita83 tak aspon ti ten ultrazvuk uspisili. to si myslim, ze je vic jak rozumne!

pampeliska36
5. srp 2010

u nas je to takto: vek stejny, mesic narozeni stejny, stejne znameni 😀 😀 😀

ankil
5. srp 2010

ahojda @petrita83 chjo 😢 😢 , ale ještě není nic ztraceno, třeba tam ještě jeden bobíšek zůstal. A teď ti budou volat jak se jako domluvili s dr? to už měly sestry udělat hned když viděli že ti hcg kleslo ne, u vás v caru asi velí sestry 😀 .... jinak prstýnek náááádhernej 😎

petrita83
5. srp 2010

@pampeliska36 jo to jsem vážně ráda, ikdžy i tak je to doost daleko..šla bych tam klidně hned..ale ok, beru to..jen bych si už z toho všeho fakt ráda dala panáka..navíc máme v so tu svatbu..a pak jsem chtěli potom všem konečně někam vypadnout..takhle to zase nejde..ale jsem ráda..že zavolala a že máme ten termín...ikdyž zázraky čekat nemůžu..tak aspoň nějáké vysvětlení..

petrita83
5. srp 2010

@ankil no tady to sestry asi trošku podcenily , protože řikala že se v tomhle případě chodí na krev i ob den..a já se tam vnucovala sama a minule mi řekla ať přijdu za týden...ale i tak víc poví UTZ...

ankil
5. srp 2010

@petrita83 aha už to vidím, jsem slepoň 😀 😀 , takže stejně nevíš na čem seš a utz až v úterý? hm, to je teda rychlost a nechceš si zajít někam na krev jako samoplátce ať víš jakou máš teda hodnotu 😕

pampeliska36
5. srp 2010

@petrita83 ja bych ji zkusila jeste zavolat, jestli te nevezme na UTZ jeste treba zitra...? nebo myslis, ze tam nebude jeste nic videt? myslim, ze by to snad doktorka mohla chapat, ze jsi jak na horske draze... jednou nahore jednou dole a jeste i hlavou vzhuru... je to des!

ankil
5. srp 2010

@pampeliska36 já myslím že gestační váček by tam už vidět měl být 😉

petrita83
5. srp 2010

@pampeliska36 hele když vola tak jem byla jak beránek..nějak mi asi docházej síly.. 😖

petrita83
5. srp 2010

@ankil přemýšlim nad tím..ale asi nepůjdu..byl by to zas promě děsnej stres..lae zase už bych si pak mohla dát toho panáka..

pampeliska36
5. srp 2010

@petrita83 ja bych to zkusila zatlacit jeste pres tu doktorku a ten UTZ 🤐

ankil
5. srp 2010

@petrita83 já ti nevím, hlavně mě zaráží chování, přístup caru, jak neví co si o tom myslet, že se možná někde stala chyba, dojděte za "týden" a uvidíme 😅, dopr...e kde to jsme ?? měly ti hned zase vzít krev a udělat utz...........omlouvám se ale nějak mě to nakrklo, přeci musí chápat snad jak se cítíš, že máš nervy atd

petrita83
5. srp 2010

@ankil přesně takhle to cítim..ale je to těžký..je to jak v bance..pořádníky na všechno..a víš jak blbě jsem si připadla když jsem tam šla po 3 na HCg jen ze svého popudu...vypadala jsem jak magor co se tam furt chodí přesvědčovat..

lucavka
5. srp 2010

Ahoj holky. Tak sem vás dočetla. Byla jsem na karidologii a srdíčko mám v pořádku, taže teoreticky můžu těhulit 😉 .

@petrita83 - mě taky hodně překvapuje a nakrkává ten přístup. Je to děs. Takhle člověka ještě nerovat. Jsi taky v Gennetu viď? No flintu do žita bych ještě neházela. Mohla se fakt jen stát chyba nebo si mohla přijít o jedno ze dvou miminek. Budu držet palce.

@okcelok - mě je 27 a manželovi 23 🙂 . Na svatbu mě musel přesvědčit a občas mi taky přijde že je do mimča žhavější než já 😀 . On totiž vidí jen to hezký. Já vidím i to horší. Ale stejně se nemůžeme dočkat 😉

petrita83
5. srp 2010

Teda vy jste vážně čísla 😀 😀 to je tady ten můj maldík úplněj veterán 😀 to mu ani nemůžu říct 😀 😀

stazina1
5. srp 2010

@petrita83
Ja som bola tiež v Gennete ale nebola som spokojná s ich prístupom a hlavne postupom,tak som prešla do iného Caru a možem povedať,že su tam všetci zlatíčka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru