• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@okcelok
No tak to si teda vekom Ok,mne je 36 a manželovi 27,takže ....... :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se z Vás picnu :grinning: :grinning: no děvčata jsme na tom skoro všechny stejně..ale ti mužíčci..vy my teda dáváte :grinning: 27,23.. :grinning: :grinning: to je supeer..neměla bych přepřehat :grinning:
5. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 a kde jsi teď? já jsem tam byla spokojená až do teď..tak uvidim po úterku..možná to bude chtít změnu..
5. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
No to vieš,mladej výkonnej žrebec :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
Ja chodím do Motola,najprv som mala obavy ale som fakt spokojná,milé sestričky,doktor super,akurát je to tam dlhšie s čakaním,aj ked si objednaná na určitu hodinu tak si tam trocha musíš posedieť....ale ináč pohoda :slight_smile:
5. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 díky za typ..popřemýšlim..čekání je v pohodě..i tady chvíli čekáš..a vlastně pořád na něco čekáš :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: no to teda ...to já mám doma vlastně takovou unavenou mulu :grinning: žertuju..je to divoch v nejlepších letech :grinning:
5. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
U nás je to šialené od začiatku,keby záležalo odomňa tak sa asi ani nevydám,akurát moj starký sa vždy chcel ženiť :grinning: Mala som strach predsalen je mladší a teda o dosť :slight_smile: Našťastie nelutujem,je to taký moj medvídek :slight_smile:
5. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 :grinning: to je krásný :grinning:
5. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 - u nás to bylo úplně stejně. Vdávat sem se nechtěla. Jednou sme zašli na kafíčko s kamarádkou a oni to s manželem prostě naplánovali a já neměla šanci ani protestovat :grinning: .
5. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou tady teda romány :grinning: úplný červený knihovny
5. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,tak vidím,že je nás tady povícero,co mají doma kolouchy,kteří ale chtěli svatbu a mimi víc než my! :grinning: :grinning: My byly vlastně lapeny do mladých sítí,jsme v tom nevinně! :grinning: :grinning:

@petrita83 Ten přístup je naprosto katastrofální,proč nejdeš zkusit štěstí ke svému gynekologovi??
5. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to u nás je na mladý i moje tchýně!!!!!!!!!!!!!! :grinning: Manžel byl zase vždycky na starší ženský!!!!
5. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to u nás je stejný jen den,oba jsme 31,já červenec a on březen. Ale stejně je hlava rodiny on a já poslouchám jak švýcarský hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok ale tam je to taky na mega pořadník..začínám se smiřovat s tím, že je to prostě v hajzlu..teď jen dumám kdy bych mohl být další pokus..obávám se aby vzhledem k tomuhle průběhu nám nedali dlouhou pauzu..nebudu nad tim radši moct dumat..zkusim vydržet do úterý...stejně to už nezměnim..tak snad se k tomu už nic nepřidá...
5. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 chudinko,Ty i partner teda toho musíte vytrpět!!! Moc vám ale přeji,aby tam jeden bobísek byl!
5. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tomu nějak nevěřim...švýcarský, jo?u nás je hlavou rodiny Lu, ale musí se zeptat :grinning:
5. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok zamyslela jsem se nad tim..a vzhledem k tomu číslu to nená reálné..ikdyž to malé doufání je tu pořád...taky mám břicho jak balon..no už aby tohle bylo za mnou.. :confounded:
5. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dámy,vybojovala jsem si Prednison!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A k tomu Utroš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zřejmě se pan doktor naštval a řekl si,že když chci do sebe cpat všechny ty sračky,tak prosím!!!
5. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok jsi nešikovnější...já věřim, že tyhle s...pomáhaj...utroš jsem teda brala už před tim..ten mi nepomoh..ale myslim, že díky prednisonu jsem měla aspoń nachvíli šanci vidět //.. :cry:
5. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já neumím šetřit,takže od jednoho mého účtu má kartu Tom,když je potřeba něco koupit do domácnosti(dokončujeme byt),tak se radíme a ve všem prostě poslouchám!! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 sakriš už nezoufej,třeba měly holky opravdu pravdu a odešlo jen jedno a druhé se Ti rochní v bříšku!!!
5. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :grinning: tak to u nás je spíš obráceně..já sem tady přes peněženku :grinning: Lu je moc bohém..ale vlastně si stejně vždycky koupí co chce..on si kupuje svoje koníčky a já obstarávám realitu..jak už jsem psala je to okrasa dámských ložnic :grinning: ale zase mě ždycky úžasně rozesměje..zachvilu přijde domů..už mooc těším.Kuchtim tady dobrůtku :grinning:
5. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak vidím,že mám s Luem :grinning: hodně společného :grinning: :grinning: Mě ten můj jako jedinej chlap v mým životě umí rozesmát,proto jsem si ho vzala!
5. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 co kuchtíš? :confused:
5. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok už mám hotovo..kuřátko na cibulce a rýži, už :stuck_out_tongue_closed_eyes: mlaskáme, mlask, mlask..
jo jo nasmějem se hodně..jen teď ty poslední dny..to do smíchu moc není, ale bojujem...teď jsme mu řikala co a jak dneska bylo..a je taky pěkně naprdnutej..ale počkáme do úterý..
5. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak jsem prý nejlepší kuchťa..tak hurááá
5. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 mňam,to je dobrůtka :slight_smile: však vy to zvládnete,uvidíš a vše bude ok. Dobrou chuť :wink:
5. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!! Dnes zrovna není hezky,ale já si letím pro prednison,takže pro mě je nádherně! :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
@okcelok tak jsi si ho nakonec vybojovala jo :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil jojo,a k tomu jěště opět utroš :grinning:
6. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek