IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

okcelok
19. zář 2010

@lucavka Děkujeme!!!! 😀

petrita83
19. zář 2010

@okcelok vždyť joo 😝

petrita83
20. zář 2010

@okcelok dobré ránko pani 😀 a všichni!!já huš zase v práci 😒

okcelok
20. zář 2010

@petrita83 aoj,tak zítra jdu ne krev,teď jsem tam volala,protože jsem ráno zase zvracela a Tom je nemocnej,tak abych věděla,na čem jsme!!!!!

petrita83
20. zář 2010

@okcelok tak ne 3dny ale zítra, jupijou..tak ať je to ta nejlešpí nemooooc 😀 😀

petrita83
20. zář 2010

@okcelok joo a plivni to prosím tě pak na mě 😝

okcelok
20. zář 2010

@petrita83 já se ale asi zblázním!!!!!!!!Já tě poprskám jak vembloud!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

petrita83
20. zář 2010

@okcelok tak to bude super 😀 😀 tak už se připravuj.. 😝

okcelok
20. zář 2010

@petrita83 No to ty taky!!!!!!!!Prskám jako divá!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrita83
20. zář 2010

@okcelok 😀 😀 to doufám, že si to nesyslíš jen pro sebe 😝

okcelok
20. zář 2010

@petrita83 Já???To určitě ne,ráda tě nakazím!!! 😀 😀 😀 Alespoň v tom nebudu sama!!

78marcela
20. zář 2010

Tak hcg je pouze 15,3. Takže je to ztracené, na 10. den od KET je to málo.

petrita83
20. zář 2010

@78marcela 😒 to je mi mooc líto...vim jaký to je...ale ty máš výhodu, nanučky, ne? tak to je supeer, příště to už určitě klapne! každopádně se chytilo..to je pozitivní.. a pak se to nějak zvrtlo ☹ ale musíš bojovat!!! 😉

78marcela
20. zář 2010

@petrita83 Až ted koukám, že jsem vám sem vlezla, občas vás pročítám...no, už se to tak stalo podruhé, chytzí se, pustí se a mě začíná být divné, že se nikdy neudrží.

petrita83
20. zář 2010

@78marcela 😒 to je mi jasné..tohle mi pak taky běhalo hlavou 😒 a brala si Prednison? a kolik pokusů už máš za sebou? nám z 1IVF nezbylo do mrazáku nic 😢 ..15.den bylo sice HCG 520..ale nakonec to taky nedopadlo..ale prý je úspěch když se prostě chytí..ikdyž jen na chvilku..

petrita83
20. zář 2010

@78marcela jinak to máš jedno do jaké diskuze vlezeš..všichni máme stejné trápení 😉 a my jsme tady všeem otevření viď - @okcelok 😀 😀

okcelok
20. zář 2010

@petrita83 pravda sestro!

78marcela
20. zář 2010

@okcelok
@petrita83
Já vím, všechny jsem na stejjné vlně. S okcelok se už znám, to je moje sestra v akci. Akorát ona je ještě těhotná a já už neee. Prednison jsem brala, spoustu jsem toho brala, byl to třetí transfer a mám ještě devět mražáčků.

petrita83
20. zář 2010

@78marcela ty jooo tak to máš super...tak to bych se nebála, že to nejmíń u jednoho z těch dalších devíti neklapne 😀 já myslim, že jen nevybrali ty nejsprávnější..určitě příště budou mít šťastnější ruku!!máš hodně dobré vyhlídky!!
A dávali ti vždy jedno nebo dvě?je mi jasný že po třech zklamáních máš náladu hodně down...ale vážně to je asi jen špatná náhoda..a 9dalších pokusů?...perfektní..jen musíš být trpělivá!Jo Okcelok to je přesně..sestra v akci 😀 a to doslova!

78marcela
21. zář 2010

@petrita83 Dávali mi vždy po dvou, chtěla jsem i tři, ale oni nechtěli.

petrita83
21. zář 2010

@78marcela já taky měla dvě, myslela jsem že tak zvýšíme naše šance..ale kdo ví jak to vážně je...podívej okcelok má jednoho a...,???????musí prostě vybrat toho správného..a u Tebe mají z čeho vybírat..půjdeš hned do dalšího KETu?

petrita83
21. zář 2010

HURáááááááááááá konečně to máme zase další těhulku!!!!! 😀 😀 😀 😀

78marcela
21. zář 2010

@petrita83 pokud mě pustí, tak jo.

okcelok
21. zář 2010

Hele,tak tady je ta krásná dálnice!!!Naskočila okamžitě i s tou druhou!!! 😀

pampeliska36
21. zář 2010

@okcelok jéééééééééééééééééééééééééé ahoooooooooooooooooooooj... jsem na konikovi uplne naaaaaaaahodou a co to nevidim???? malem my oci vypadly 😕 PARÁÁÁÁÁDA!!!!! GRATULUJU!!!!! ZE SRDCE 😀

okcelok
21. zář 2010

@pampeliska36 jéééééééééééééé,ahoj beruško naše!!!!!!!!!!Moc ti děkuji,nějak nám to pomalu začíná docházet!!!!! 😝 😀 😀 😀 😀 Ty už se chystáš na ket?

pampeliska36
21. zář 2010

@okcelok TO JE SUPER!!! MOC GRATULUJU!!!!!!!! ja se pomalu chystam... nechala jsem jeste jednu mrchu a v rijnovou mrchu jdu na to 🙂 snad to vyjde!!!

okcelok
21. zář 2010

@pampeliska36 takže jsi si dala pauzu od hormonů,to je dobře!!!! My tomuto našemu ledňáčkovi moc věřili,že se chytne a taky se tak k němu chovali,tak mu už od začátku říkejte,jak se na něj těšíte!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Vyjde to,uvidíš!!!Dáte zase dvě?

okcelok
21. zář 2010

@pampeliska36 a díky za gratulace,už se těším,až ti je budu oplácet!!! 🙂

pampeliska36
21. zář 2010

@okcelok jojo dame dve miminka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru