• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF červenec - srpen 2013

24. září 2013 
@kuzsha já jdu znovu na UZ zítra... včera ještě nebylo nic vidět tak se moc těšim
13. srp 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majaru Držím palce!
13. srp 2013 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska 16 den po ET a na UZ už byla malá černá tečička....sice doktorka ještě říkala, že nemám vyhráno ale já už jí věřim že to zvládne....hlavně v pondělí ještě tam nebylo vidět nic a ted už jasná tečka tam byla
14. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majaru to je perfektní. Tak to totiž má vypadat. Teď už jen být trpělivá a počkat na UT.
15. srp 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkam1 Ty jo to je super. Holky ať nám to vyjde, za ty nervy a strachy si to zasloužíme. Tak pak napiš jak jsi dopadla, já musím čekat do toho 26.8. to už budu dle poslední menstruace v 8týdnu. Ach jo :sunglasses:
15. srp 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu v pátek znovu to budu 6+0 ...jsem zařazená do nějaké studie tak ted budu chodit na UZ často a i jdu znovu na krev ....ted znám své hodnoty HCG po dvou dnech....tak detailně pod drobnohledem normálně nikdo není...to je jen kvůli té studii
15. srp 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za podporu :slight_smile: Já si koupila několik testů do zásoby a normálně se každé ráno musím testnout. Abych tomu pořád věřila :D V pondělí jdu na gyndu a to budu 16. den po ET. Taky Vám všem přeji, ať to dobře dopadne.. Já mám v hlavě zase otázku mimoděložního.. to je mazec se mnou. :slight_smile: Ale to bych musela mít asi nějaké bolesti, že?
15. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majaru taky jsem se bála mimoděložního a nebo zamlklého těhu.....vlastně se pořád bojim...myslim, že je to normální
15. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkam1 - ahojky, tak jak to vypadá? co UT?
27. srp 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 Ahoky, jak to s tebou vypadá. Myslím na tebe, tak snad je vše ok. Dej vědět prosím.
27. srp 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky jsem v osmém týdnu a čekáme dvojčátka :grinning: musíme vydržet do dvanáctého týdne, kdy se to zlomí, a snad se do té doby nic nestane. Pak by mělo snad už být vše ok. Uvidíme
27. srp 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuzsha ahojky nedopadlo to dobře,jednalo se o bioch.těhu,ale myslím,že to newbylo jen bioch ale že se to prostě pustilo,protože krvácim a jdou i velký kusy takže tak.Ještě nevíme co bude dál zítra jdu na odběr hcg jestli už bude na 0.Pak se uvidí co dál.
27. srp 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby1984 Jejda to mě moc mrzí :frowning2: V tento moment žádné slovo útěchy moc nepomáhá, protože člověk se tak těšil. Půjdete dál a do dalšího pokusu, ale chce to čas :frowning2: je mi to moc líto. Každopádně piš jak dál. Držím moc palce.
27. srp 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, chci se jen zeptat, zda tu náhodou nejsou ty dvě suprové holčiny, co se mnou dneska byly na pokoji na ET v Praze v Iscare? :slight_smile:
28. srp 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuzsha zatim to vypadá dobře...mimčo má srdíčko drží se a já jdu zase zítra na UZ...tak uvidíme jak povyrostlo
30. srp 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkam1 no to je skvělé. Člověk chce gratulovat a radovat se viď, ale musím střízlivě. I můj gynekolog vždycky, když odcházím z kontroly, tak mě ukazuje, že drží pěsti. :slight_smile: A jak ti je, Já dopolko stíhám co můžu a odpoledne je mi zle. A jen bych spala.
31. srp 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musíme si držet palce ale doufám, že už to snad bude dobré musím tomu už věřit už nechci nějaké katastrofy....
31. srp 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vůbec nepíšete. Mě je zle jak Alíkovi. Ale nezvracím. Co je horší. :frowning2: Dávaj mi ty prďousci pěkně zabrat. Musela jsem si sehnat už od kamarádek oblečení, hlavně kalhoty, protože se do ničeho nevejdu. To je drsné :unamused: Mám všechny kalhoty bokovky a tak mě tlačí na bříško a pak je mi zle. Takže hurá do těhukalhto :grinning: Co budu dělat na konci - pytel.Holky a berete nějaké léky? Já stále Utroš, bo doktor řek, že do třetího měsíce. Pomáhá na udržení. Už aby byly za náma všechny testy a bylo vše ok. Tak se zatím mějte.
2. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka64 Ahoj prosím tě jaká je cena přípravku Elonva.Moc děkuji
24. zář 2013 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rendy73 Ahojky, nevím neplatila jsem ji. Když jsem šla v srpnu na IVF tak na ni byla akce za 1Kč, tak jsem dál nepátrala. Ale prý se všechno zdražilo o čtyřicent procent, ale to taky nevím určitě. Nám se oplodnit nepovedlo a na KET chci jít až příští rok, tak se o to teď moc nezajímám. Tak jsem ti moc nepomohla :frowning2: . Ale jestli půjdeš budu držet palečky :slight_smile: .
24. zář 2013 v 18:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek