IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
5. pro 2011

@lenca78 ahoj, mam tomika na sebe, vo dne v noci inak mrnka kvici, aj teraz lezi na mne. Neiem ci su to zuby zajdem k Dr. co povie v noci mal 39, teraz 38 ja nechapem, furt nieco.
uvidime
Podla toho co pises budes musiet zacat pit z flasky s cumlom 😀
ozvem sa

ahojkyy
5. pro 2011

ahoj, tak jak ste dopadli so stermi? Ok?
My sme dnes boli na ukazku u Dr., kopa nachcipanych deti tam.. CRP mame tesne pod osem, tak to vypada na virus, vraj zuby by neboli take vysoke teploty, kedze nejde o ocne, drakulovske 😀
no.. neviem, co to je. Zajtra skontrolujeme moc, musim ho budit v noci na odber, sterilny, takze umyt, chudacik. Antibiotika zatial nenasadila, chvala Bohu, verim, ze sa im vyhneme.
Aj tak mi ta imunita pripada na prd. sorry. Som z toho trosku smutna.
Ale teraz je relativne v norme, stale pod liekmi je teplota stiahnuta. A vela pije a zatial papa. Tak snad telicko zabojuje.

Co Ty / Vy?
ahojkyy

lenca78
5. pro 2011

@ahojkyy Ahoj, promin, ja proste ted net pres den nestiham. dneska jsem navic mela sluzbu v detskem centru tady u nas ( stridame se maminky v otevirani, dozoru a uklidu,¨dnes to padlo na me).
To mi je lito, ze je Tomik nemocny. Asi neco porad lita ve vzduchu. Holky jsou ok, jen zlobi 😀 A jak. Porad se mlati, berou si hracky a pak jeci. A ja se z nich za cely den asi jednou zblaznim. VOlala jsem Dr na stery, tak vysledky nemaji, az pry ve stredu .... No tak to uz bude skoro tyden po nabrani a uz mi ten vysledek bude asi i jedno. Ale kazdopadne ster pomohl tomu, ze od te doby jim nic neni. Tady to mely vsechny deti na sidlisti, tak uz se skoro vsichni vymarodili a ted budeme moci v klidku zase do hernicek a na cviceni.

Neco pro zasmani - prislo prani holkam postou od tchyne..... Koupila pranicko asi k Valentynu, protoze je tam napsano "Ta laska ale voni, srdicka nam zvoni. Miluji Te!!!" 😀 😀 Pod to dopsala, ze preje holkam vse nej k narozkam .... 😀 😀 😀 😀

lenca78
6. pro 2011

@ahojkyy tak jak je Tomikovi? Lepsi? Nebo je opravdu marod? :(

ahojkyy
6. pro 2011

@lenca78 ahoj. dik, sme za vodou, teda aspon dufam, ze ta teplota uz nestupne. Moc negativna. Dr. nam odporucila vyradit bazen, vraj taketo dieta nie je este zrele na kolektiv a tam vsetko nachyta. Teda ak mu nechceme uplne donicit imunitu :/ Proste vraj niektore dieta to ma geneticky dane, ze to zvladne a on zrejme nie, ze mu treba pomoct, ostat s nim doma. Jedine, co potrebuje je vraj mama. Neviem, co s tym, aj sa tam velmi tesi, ale je pravda, ze vyclapka sa aj vo vani s ockom.. tak pre jeho dobro to asi vyradime aspon na cas. Je pravda, ked sa vratim spatne, ze od cias bazenu sa to taha s chorobami, 6. nemoc, nosik atd. Neviem, skusim, uvidim.
Uz je lepsie, len je stale slaby, tak viac spi a trochu menej lozi, stavia sa, ale inak uz aj vnima, je ok.
Co si dostala na Mikulasa? Kedy k vam chodi? U nas dostal aj Tomik. Ale nevnimal to, skor chcel lozit, ako konecne neteplotoval. Moj manzel sa nejak meni, proste vstava prvy a objavil mikiho prvy 😉 no neviem, alebo sa menim ja, starnem a spim dlhsie? 😀
Valentinske pranicko, ano? Tak to ci nahodou nezvysilo, ked chcela niekomu poslat a dostala na Valentina kosom 😀 ale nie, asi si to len nespojila, sorry. No neviem, tchyne asi nezmenime. Ja sa s nazim zit pravidlom "zi a nechaj zit", ale musi si to odzit hooooooooooodne daleko 😀
tak bezim merat teplotu ci je to stale oki
ahojkyy

lenca78
6. pro 2011

@ahojkyy tak to je dobre , ze je malemu lip. Hele, moje segra taky chodi s Honzikem do bazenu (jsou stejne stari s tvym TOmikem) a je pravda, ze jdou jednou, dvakrat, pak jsou dva az tri tydny nemocni, pak zase jdou a zase maji rymu. Mozna to tak bude. Nevim. Ja do bazenu s holkama nechodim, ale v kolektivu jsou skoro porad. Min. jednou tydne chodim do detskeho centra, nekdy i 3x, tady na Odolce a musim zatukat, zatim dobry .Vlastne poradnou nemoc mely jen ted tu srandici chripku, tu tady mely snad vsechny deti... Tak uvidis. Uplne mimo kolektiv bych ho nedala, zkusila bych nejake "suche" hraci centrum, mozna jen ne ten bazen. Tak to zkuste.

Mikalase jsem nejak zazdila, no i manzel, on na to neni vubec, ja mu vzdy davala a letos jsem zapomnela. Ale coz, jemu to urcite nevadi.

A pranicko - no comment 🙂. Musim se nad tim povznest, ale obcas mi to fakt nejde. Proste takova ptakovina a ja jsem zase vytocena. Chapes to? Jsem blba, ze to resim.

ahojkyy
7. pro 2011

@lenca78 ahoj. Tak sme uplne bez teploty, cely vcerajsi den. Stupnutie na 37 nepocitam. Dala som si zavazok ze s malym vydrzim dlhsie vonka, aj ked mi je kosa a skusim opat logiu, tak ako ked bol malinky. Mozno ho este oklamem a pospi tam, uvidime. Kazdopadne ako som rozmyslala, tak vtedy bol zdravy, proste nic.
Co sa tyka bazena, tak to nevzdam, skusim este ten neoprenovy oblecek, aj ciapocku, aj bodycko, vyjde to majlant, ale za pokus to stoji. Ak je to teda teplotnou zmenou. Lebo ked sa vraciam spat, tak virusova bola len siesta nemoc.. nostek tam nezistili ani cez CRP, ani vyterom nic take A teda zase teraz virus, no. Takze som sa rozhodla to takto skusit, uvidime, co to da.
No pranicko a neriesit to.Neviem, to sa neda neriesit. Ja ked viem, ze ta moja ma prist, tak uz tyzden nervacim aj ked nechcem. Nejak to samo ide zo mna, ze to prezivam a bojim sa toho. Je to asi tym, ze clovek nechce urobit hriechy v rodine, nehcem urazit manzela a nemozem si teda poveadt svoje. Ale niekedy, ked som kmitala, tak som mala chut jej povedat, nech si zdvihne tu svoju rit a navari aspon polievku aby som mala mlieko, alebo vezme maleho na prechadzku. Ale ked ona ma tu dovolenku, vonka su psy, tych sa boji, s kociarikom nepojde. NO COMMENT. Uz ani nic necakam, ale vzdy mi stiahne zaludok, ked mame takuto navstevu. Mozno je to aj tym, ze som zvyknuta na svoje, na klud, sukromie a je to narusene.
Vy si nedavate mikulasa? Ci pana, sak to je super. Musite to zaviest, ked mate drobcov, vsak co povedia holky, ked k nim nic nepride??
😉
Co v tom detskom centre robite, ako to tam prebieha?

Pekny dnik.
A zase snezilo, kustik ale pocita sa to 🙂 o chvilu vytahujeme boby 😉
ahojkyy

lenca78
7. pro 2011

@ahojkyy
Tak to je dobre, ze je malemu uz lip. Zkus to s bazenem a uvidis, treba to neni tim. Nekdo holt ma lepsi imunitu, nekdo ne. Holky zatim dobry, az na ten blici virus. To jsme neustal nikdo 🙂.

jee, tak to mame stejne s tou thcyni. Jen co mame jet k ni (tento vikend), ja jsem proste neskutecne podrazdena uz tyden predtim, spadne to ze me az v aute na ceste zpatky. A byvam hodne protivna. Vzdyt o nic prece nejde a stejne mi to nejak vadi . ach jo. Ale dneska jedu k mym rodicum, manzel nas vecer odveze a zustavam do soboty rano a pak ke tchyni. Moc se k nasim tesim, chci jit s holkama do solny jezkyne, segra s maly m chodi a pry to je fajn, deti si tam hraji, maji tam hracky, a segra si pry i trochu odpocinula.

Dneska jsem byla na hudebce v centru, suprovy, zpivali jsme pisnicky, do toho tukali drivkama a holky se to snazily napodobovat 🙂. Docela je to bavilo, tak 20 min z hodiny 🙂. Ale aspon to. Ted jsou z toho nejak vyrizene, tak spi uz skoro dve hodiny v kocarku, nechala jsem je na chodbe a ja se po dlouhy dobe v klidu najedla, krasny pocit 🙂. Chodim ted do centra skoro denne, urcite ut - ct, pak mivam treba v po sluzbu v druhem centru v hernicce, nekdy jdu do hernicky i v patek, tak to neni takova nuda. Jen teda tu svou skolu vubec nestiham, ach jo.l A uz mam terminy zkousek, tak je na case, abych se zacala vic snazit 😝

Neboj, mikulase budeme slavit, vlastne vse budu delat vic, az to holky bude bavit, takze pristi rok uz zacnu. Sama jsem lina. Treba vanocni vyzdobu zadnou, nebudu pect ani cukrovi, koupime jen maly stromecek. Manzel to neoceni a sama pro sebe to delat nebudu. Ale pristi rok se uz tesim, budu delat snad vse, co se doctu 🙂

Mejte se s TOmikem krasne, nevim, jestli stihnu net, jedeme ted do Klatov jen tak na otocku, budu se muset vic venovat mamce a babicce. Tak kdybych nespala, jsem do nedele pryc. Hlavne se vystonejte a mejte se krasne.

ahojkyy
7. pro 2011

@lenca78 ahoj lenca, tak to mi budes chybat, ale uzi si to, u Vasich teda u svojich je stale doma nie ako u tchyni 😝
ja momentalne skusam logiu, ale uz sa mechri.. prsi v prahe, tak som ho tam vystrcila, uvidim, kolko mu to vydrzi, ked sa kociarik nehybe. Bolo by fajn, keby pospal, on by bol vonku, budovala by sa mu ta nestastna imunita a ja v klude, aj by som si porobila.
oki, tak po vikende, prajem, nech si to fakt uzijes a tesim sa na tvoje dalsie pismenka 🙂
ahojkyy

lenca78
11. pro 2011

@ahojkyy AHOOOJ 🙂
tak jsem zpet. Prezila jsem i tchyni - prekvapila, po roce ji napadlo vypujcit si hracky od sve dcery, ktera ma male kluky a maji tuny hracek . Takze to holky u ni moc bavilo a ani jsem se o ne nemusela starat. 😀 A dokonce i krasne trochu vyklidila byt od nebezpecnych veci 🙂Tak si uz dokazu predstavit, ze bych ji tam holky na dopoledne nechala a jela bych s manzelem na lyze. na pul dne, na klinovec. No uvidime.

Jinak Klatovy super, byla jsem v solny jeskyni a mam od te doby silenou rymu, holky to same :( Tak nevim, bud se vsechny cistime anebo mame nejakyho bacila 😀
A co vy noveho? Papa

ahojkyy
11. pro 2011

@lenca78 no vidis, tá tvoja tchýne sa lepší 😀 tá moja chce byť tiež užitočná, pýta rozmery na prestieradla do postielky, vraj sa doma nudí 😀
No, čo máme nového. Nič, soplíky.. to aj Vy, to fakt z tej solnej jaskyne? To ma prekvapuje.. tak to Tomík može mať kľudne z toho bazénu, zo slanej vody.. no uvidíme. Teraz na bazéne nebol a začal smokliť, dnes už lepšie. Ale ako náhle vidí odsávačku, plače a uteká po štyroch preč. Chudák, ľutujem ho, ale keď inak to s tým vyfúkaním nosa nejde.. Nemáš skúsenosti s elektronickou odsávačkou, či nie je šetrnnejšia?
My pohodový, voľný víkend. Tak fajn. Bežím písmenkovať monografiu, do odovzdania, únor, budem hore kým to vydá do noci. Tak drž palce.

Lyže, jo? ZÁVIDÍM! 🙂 🙂 Kde by si ten moj na to našiel čas.
ahojkyy

lenca78
12. pro 2011

@ahojkyy Ahoj, tak mam za sebou den skoly, narocne. A doma situace na pytel - babi mela mrtvici, moc nikoho nepoznava ☹ Jsem trochu bez nalady.
Sopliky mame vsechny tri silene, ja takovou rymu nemela ani nepamatuju. Byly jsme vsechny v pohode, do dvou hodin po navsteve jeskyne jsme zacaly frkat a ted mame rymu. Nechapu. Ze by opravdu ta jeskyne? Nebo nejaky bacil???
Odsavacku na vysavac uz nepouzivam, holky se pri pohledu na lux zacaly uplne trast . Koupila jsem v lekarne jen do pusy (Otrivin), vezmu si jednu vzdy do naruce, jednu rucicku ji strcim za zada, druhou pevne drzim rukou a odsavam. Jde to taky dobre, bez luxu, holky samozrejme jeci, ale aspon nemaji uplny hysterak a tras z vysavace. Doporucuju, je to fakt mnohem lepsi a ty nejhorsi soply taky vysajes.
Mejte se hezky. Jdu asi spat :(

ahojkyy
12. pro 2011

@lenca78 to je mi luto. Verim, ze sa este bude drzat, drzim palecky babke! Hlavne musis pozitivne mysliet, tym dodas aj jej silu, aj ty to lepsie zvladnes..
No odsavanie. Salenota, opakujuca sa niekolkokrat za den, inak sa krpec zadusi. Z nosa mu vkuse visi sopel.. uz z toho proste nemozem. Ked niekoho v obchode, vonku alebo v tramvaji uvidim nachcipaneho, ako sa nam prihovori, poslem ho rovno.. niekam.. Tomik uz nie len na vysavac nemrkne, ale ani do kuchyne, kde ho mam pohotovostne vytiahnuty, nevojde. A vresti, toci sa, obcas mam pocit, ako mu drzim hlavu, ze mu zlomim krk.. slzy mu idu ako krokodilovi.. no hroza, uz nech je potom. Neviem, ci je to mozne po tej solnej jaskyni alebo je to virus u vas, kazdopadne je to zaujimave a po tom, co to tu pismenkujes by si ma preventivne do takej jaskyne nedostala 😀 aj ked som planovala.
Nechapem, aku to mas odsavacku, idem mrknut na net, ci mi nieco podla tvojich pismeniek vyhodi.
Tak sa drz a napismenkuj, ked budes moct, budem rada.
ahojkyy

lenca78
13. pro 2011

@ahojkyy http://www.lekarna.cz/otrivin-baby-care-odsavac...
to je ona. Ja ty nasady nemenim, proste jsem pouzila jednu, z ni vyhodila po prvnim odsati takovy ten molitan a odsavam jen ta, pak to vymyvam. Nahradni nasadky by u nas byly hned pryc .... 😀
No ja nevim, co to mame, asi nejaky virus? Ach jo.l
Drzim palce, at vam ryma brzo pusti, u nas uz je to snad na ustupu, doufam.

ahojkyy
13. pro 2011

@lenca78 ahoj. v lekarni mali nasadky, ale odsavacku nie, objednali by do zajtra. Ale zda sa mi to u Tomika lepsie, tak som to nechala tak. Skusam nove kvapky, tak uvidime. Stale mu tecie soplik, ale zda sa mi, ze uz nema ten nosik taky plny. Co vy?
Ja mam dnes meniny a som sklamana, nemame na svojich blizkych cas.. Idem pracovat, radsej. Pekny vecer a napismenkuj, budem sa tesit. ahojkyy

ahojkyy
14. pro 2011

ahoj, tak uz zase som popracovala a o chvilu stava drobec. Dnes mame vianocnu poradu, budu tam styri deticky, kazdopadne mam aj so soplikmi prist, tak uz vidim, ako to preskoci na tie ostatne. Az sa netesim, aka som unavena. Uz nech to mam odovzdane.
AKo sa ma vas bacil? 😀

lenca78
14. pro 2011

@ahojkyy Jee, no jo, ty jsi mela vcera svatek, jsem ostuda, dodatecne preju vse nej 🙂
A jestli te to uklidni, mela jsem vcera narozeniny, manzel rano nic nerikal, pak prijel vecer z prace, koupil mi svetr (predtim mi minuly tyden rekl, ze vypadam hrozne :( ), tak jsem z toho svetru ani moc radost nemela, prelozila jsem si to jako ze se na me uz nemuze divat. Vecer nesel do hospody a koukali jsme aspon na film, ale zadny super vecer to nebyl, jsem unavena z holek, nachcipana a nemam na nic naladu :(

Zavidim ti vanocni poradu, ja dneska taky uz vyrazim do detskeho centra, holky uz jsou ok, odsavam tak jednou denne a to jen, abych to zkusila, jestli nemaji moc rymu. A ja uz to mam za sebou, uz jen trochu kaslu, ryma skoro fuc, je zvlastni, ze vcera jsem jeste nemohla dychat a dneska uz je to ok, holt kazdy den je znat...

Mej se hezky a at uz tu praci odevzdas. Drzim palce, ja brzo zacnu psat tu svoji..... To bude 🙂

ahojkyy
14. pro 2011

@lenca78 ahoj, no tak to si vzajomne blahozelame 🙂 Najhorsie je, ked ma clovek ocakavania, vtedy je sklamany, lebo sa vatsinou nesplnia. Viac sa k tomu uz nevyjadrim, lebo to potrebujem uzavriet, v sebe.
Tomik uz tiez nemal nejak sopliky, rano ano.. ale potom cez den nic. Ani vecer. Teda nemal - netiekli mu a ked som odsavala, napriek tomu, ze chrchlal, tak nic nevyslo. Uvidime, co bude zajtra. Bodaj by si mala pravdu, ze to uz bude za nami.
Porada ok, take prijemne posedenie, Tomik vsade lozil, na zaciatku vrestal ako pavian, ale strcila som ho manzelovi do ruky, takze ja som si pokecala 🙂 potom sa uz "okukal" a bolo ok.
Tak zajtra prijemny den a napismenkuj, ako bolo dnes v centre a ozveme sa. Idem - pracovat, ako inak 😀
ahojkyy

lenca78
14. pro 2011

@ahojkyy ahooj, tak centrum bylo fajn, dneska byli "hudebnicci" - zpivanky s detma, dostanou ruzne nastroje na osahani, drivka, rumba koule, bubinky, atp 🙂. Moc to holky bavilo. A my uz jsme vsechny fit, huraaaa 😀 Babicka ale nic moc, tak mam z toho trochu depku, asi to pujdu zaspat.

Mejte se krasne, zitra delate co? My jdeme zase do centra, tentokrat jen do hernicky, melo byt cviceni, ale lektorka je nemocna. Tak si tam zajdu aspon na kafe - pani dela bezkofeinovou kavu bio trade , za 40 Kc, no ale nedej si ji, moooc dobra 🙂 Asi zas zhresim.

ahojkyy
16. pro 2011

@lenca78 ahoj, prepac som nenapisala, plny den a potom som robila na monografii. No cez den toho vela nenarobime. Max. skocime nakupit, vonka ho uspim a supnem na logiu, aby bol aj vonku.. aj ja som v teplucku, vsak pocasie strasne, to vieme. Nechcela som ho velmi tahat nikam, ako bol chory.. ten bazen nam to zvycajne spestri, pripadne vikendovy nakup v 6ke, kde je aj hernicka, lopticky atd.
Inak sme doma a lietame medzi hernickou, kuchynkou, kde ja makam a Tomik perie 🙂) a Duck TV.
Vidim, ze si to holky v hernicke uzivaju, mozno by som mala aj ja porozmyslat, kam s Tomikom, nieco na tej P6 pohladat..
Uz ste zdrave? Tomik "fufna", ale je to kazdopadne lepsie. Skusila som uz aj homeopaticke kvapky, zda sa mi ze zabrali. Dr. tvrdi, ze kym zaberu / nezaberu nejake kvapky, treba skusat dva tyzdne, vraj sa velmi ponalam. Zase blud.. asi ju vymenim..
Co planujete na vikend?
ahojkyy

ahojkyy
16. pro 2011

co ta babicka? :/

lenca78
16. pro 2011

@ahojkyy Ahooj. my zase byly v hernicce , ja ted chodim kazdy den 🙂 Tentokrat v te druhe, kde se plati rocni prispevek a pak tam clovek musi odslouzit nejake hlidaci sluzby. Pak je zadarmo a je trochu vetsi nez ta druha hernicka 🙂. Ale parada, holky se za dve hodky vyblbli. Skoda jen, ze tam nemam notas a internet, delala bych neco do skoly .

A na te 6 je hezka hernicka? Plati se za to? Nebo je to zadarmo na nejake chodbe? Takhle jsem nasla docela hezky koutek na Smichove v OC, je tam placena hernicka ale i koutek na chodbe zadarmo, prijemne, vzdy, kdyz tam jsem, skocim si dolu pro kavu a holky se tam vyradi a ja si " v klidu" vypiju kaficko. Ted uz tam ale moc nejezdim, v te zime se mi nechce a navic uz tam nejezdime vyrizovat hypoteku.

Holky jsou uz zdravi a ja konecne taky, zadne kapicky jim nedavam, jen ten vitamin D. Homeopatika zkousi casto segra a nema s tim mocdobre zkusenosti,vzdy slibuji hory doly a pak nic :(.

Babi nic moc, pamatuje si nejake stare veci, tak 20 let pred, jinak ne. Ale uvidime, dneska z ni vypadlo, ze se boji "cizich lidi, kteri bydli o patro vys" - bydli s mamkou a tatkou v baraku, dole babi, nahore nasi ☹

ahojkyy
18. pro 2011

@lenca78 ahooooooooooooj! Tak som tu 🙂 sorry, ja stále píšem a píšem na tej monografii a nemá to konca, snáď to stihnem.
Nemáme nič nového.. pomaly sa chystáme na Vianoce, nejak to nepreháňam, Ty čo, budeš piecť? Ja na to moc nie som. Nakúpim ovocie, pár potravín k večernému stolu, koláčik len jeden na želanie, ako rodina so správnou výživou 😀 tomík aj tak nemože. Dostali sme živý stromček, do daru, nejaká severská jedlička, tak teraz mám prácu naviac, zháňam stojan 🙂
V meste, v centre, v tesco i v bille šalenota, kopisko ľudí, niečo neskutočné, som rada, že tam už nemusím..
Tomík je zdravý, čo sa týka nosíka, asi zabrali tie homeoptiká u nás, ale kašle mi, budem musiet ísť k Dr. skontrolovať, či mu to neprešlo na pľúca, ešte pred sviatkami.

Ozvi sa!
ahojkyy

lenca78
19. pro 2011

@ahojkyy Ahooj, no vidis, ty pises a ja taky pomalu zacinam. Ted hledam materialy, to bude veledilo 😀 A vubec se mi do toho nechce.
A neboj, ja na vyzdobu a peceni nejak vubec nejsem. Tesim se, az to bude bavit holky a budeme to delat spolecne, jinak me to moc nebere. Upekla jsem dvoje pernicky a vanocku a vse jsme uz snedli - hlavne moji vinou 🙂. Jesteze me nevidis, co tu cele dny jim, to bys me hnala 🙂. Jsem primo posedla sladkym a cpu se snad porad.

Ja uz do kramu nepujdu, maximalne do Lidlu pro potraviny, Tesco je ted u nas silene narvane, lidi kupuji kde co :(. Nesnasim tyto navaly, hezky si pockam na leden a pak vyrazim holkam pro nejaka body, maji vse s fleky od caju a prikrmu.

To je super, ze uz nemate rymu, ted se jeste zbavit kasle. Holky taky drzi 🙂. Jsem zvedava, jstli neco nechytneme🙂

ahojkyy
21. pro 2011

@lenca78 ahooooooooooooj. Prepac, nestiham. V noci robim a cez den som s krpcom, dnes sme boli zhanat darcek pre manzela, kupila som - nenapismenkujem, ak by to nasiel, pre istotu tu na fore, obcas neodkliknem z pc stranku 😉 ttak ti prezradim neskor. Ale myslim, ze bude rad 🙂
Tomika som "strcila" do hernicky, v OD Sestka, maju tam kopisko novych micku, mam dojem, ze ich je aspon tisic :D no a chodil, capkal, obchadzal, hadzal loptickami do deti a raz dokonca trafil casnika, co bol v restike vedla, cez otvor / vchod 😀 proste zabava. Tesil sa velmi. Asi mu tie deti fakt chybali, kolektiv, ako bol chory som ho moc netahala mimo. Uz je inak uplne zdravy, obcas zakasle, ale to len tak, aby sa nepovedalo, dnes snad raz / dvakrat. Dr. mi odporucila na tie caste rymy solnu jaskynu, tak som si spomenula na Teba, ako si dopadla Ty s holkami. Dr. mi tvrdi, ze niekto s Vami v skupine, alebo pred Vami tam musel byt nachcipany a od neho ste to museli schytat.. neviem.
Co mas nove ty?
Inak som v Hypernove "napiekla" mali zlacnene kolaciky o 40 - 60 % cajove, pernicky, tak som kupila 🙂 tak davam tip 🙂 ahojky a napismenkuj, budem sa tesit! 🙂

lenca78
22. pro 2011

@ahojkyy Ahoj, ja ted chapu, ja totiz taky nic nestiham, bordel v byte, holky tu ted trhaji rohliky a n kousky a hazou po byte, tak mam chvilku klidu 🙂 Jinak se cely den nezastavim. Dneska bych mela jet do prace, ale mne se tak nechce, jsem lina nandavat deti do autosedacek, dovest je tam, tam je vyndat a tak.... Hruza. Ale zase nemam jeste darek pro manzela, rada bych ti klidne napsala , co to je, ale jeste nemam 🙂)))) Budu muset vyrazit - asi do Letnan. Jenze autem se trochu bojim, jak ted zacalo byt naledi :(. No uvidime jeste.

A super, ze byl maly spokojeny, ony ty deti uz ted detsky koletkiv fakt potrebuji. Vidim to na holkach,v hernicce jsou nadsene. A OCsestku si chvali i kamaradka, jezdi tam se svym klukem, bydli v Prilepech, ma to tam deset minut autem, tak kdyz malej doma zlobi, tak ho vzdy nalozi, odveze do hernicky a pry je klid 🙂

Ta solna jeskyne - no nevim, ja mam porad jeste ten kasel, nezbavila jsem se toho :(. Holky jsou uplne fit, odnesly to jen rymou. Ale urcite to zkus, mne se to moc libilo. Sla bych znovu. Mame tu jeskyni na Praze 9 v Letnanech, tak urcite nekdy vyzkousim 🙂))) Ale asi az budu uplne zdrava ja 🙂.

Hypernova, jo? Tu mame bohuzel z ruky, ale nevadi, i v Tescu budou neco mit 🙂

Mej se krasne, at ti jde psani od ruky, Ja budu muset taky konecne zacit, ale mne se taaaaak nechce :(

lenca78
23. pro 2011

@lenca78 Radsi o den drive, protoze nevim, jak mi to zitra vyjde. Preju Vam krasne vanoce, stastny novy rok a hlavne - hodne radostnych chvil s Tomikem a druhe miminko na ceste 🙂 Mejte se krasne.

My zitra rano jedeme ke tchyni, vecer se vracime a pozitri rano k mym rodicum, budu se sai muset starat o nasi babicku, mamka jde do prace :(. Jsem na ni zvedava.

lenca78
23. pro 2011

@ahojkyy Pardon, ten prispevek vyse byl samozrejme pro Tebe 😀

ahojkyy
24. pro 2011

@lenca78 dík. Aj Tebe príjemné vianočné sviatky, hlavne pokojné, aj keď s dvoma holkami a hektikou pri tchýni a s tou babičkou, držím palečky. Prepáč, aj prianie písmenkujem neskoro, dnes mi to trvalo, pokiaľ som spravila večeru a to som nepiekla. Jak len to ta moja tchýne všetko stíha 😲 😀
Manžel bol na prechádzke s malým v D. Šárke, tak som mala ako tak priestor. DOkonca som si pustila tv a nie Duck tv ale klasický filmík.
Večera klasika a pohoda, jedlo, darčeky atd. Tomík sa mi bál stromčeka a tašky na darčeky aj darčekov, plakal.. čakala som všetko ale toto nie. Potom zabrali loptičky 😀 idem zase písat, nič sa nedá robiť, dedline tlačí.
Tak sa drž a napísmenkuj, ako Ti to prebehlo a či si ok. A pekne si to uži, ako sa len dá 🙂
ahojkyy

ahojkyy
25. pro 2011

@lenca78 ahojky. Tak mam novinku - Tomík sa pustil na Štedrý deň urobil dva - tri krok a bum 🙂 a dnes už viac kročkov. Veľmi sa mu do toho nechce, radšej ide spať na štyri, ale keď je na nohách a ukážem mu piškótku, tak šľape za mnou a ani netuší, že chodí a potom zase bác 😀 tak asi to bude už len postupovať. Otázka na Teba - mám ho nechať ďalej v ponožkách? Resp. plánuješ botičky aj na doma, alebo? ... ?
Zatiaľ neriešim, ale ak by sa regulérne púšťal ďalej a bol si istý, teda chodil 🙂 viac ako liezol 🙂 tak neviem, čo je lepšie.
ahojkyy