IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
16. únor 2012

Asi ses vcera venovala manzelovi a dnes tomikovi 😀
My se placame v byte, vsechny otravenen, nebavi to z nas uz ani jednu, ja porad nemocna, asi mam neco vic nez jen rymu, tahne se to uz dost dlouho ☹ a holky chrchlaji a chrchlaji, odsavam a taky zatim zadne zlepseni. Asi je pujdu vyvetrat ke schrankam dolu do vchodu, to taky zabira 😀 jen musm zmerit stepanku, vcera mela zase teplotu. Ma nalada se zhorsuje s tim jak se blizi sobota 😀 mejte se krasne

ahojkyy
16. únor 2012

@lenca78 ahooj, tak jak dnes? a co dr.? a jak holky, lepsie?
My stale rovnako, ziadna zmena. Tomik nejak - neodkasliava, len chrchle. Kasle len, ked mu dam mlieko.
Akoby mu vyhovovalo chrchlat, mozno ho z toho kaslu bolelo hrdielko.. neviem, ci sa takto dolieci.
Uvidime.
Vonku je krasne a ja tu trcim jak pecival. No hold, nic idem popratat, dnes mam anglictinu, maleho berie manzel, tak nech si ta lektorka nemysli, ze tu buchla bomba 😀
tak daj vediet a drzte sa!
ahojkyy

ju a billa nebola, manzel prisiel domov a potreboval vypnut 😀 takze ziadna zmena 😀 lahol spat na len "par minut" 😀
nejdeme tam dnes? Dame kafe, v nejakej kavarnicke odvedla a tym nasim chlapom nechame holky a tomika 😀 nech liecia chvilu tie kasliky oni 🙂

ahojkyy
16. únor 2012

juuuu az teraz som nasla tvoju spravu. Tie schranky zaberaju a my mame po ceste este tu vecierku, takze kupime rohlicek a je po prechadzke 😀 jak to zvladas s dvoma? Mne tomik pravidelne pada na tu dlazbu, ked si predstavim, kto a co tam vsetko prejde, tak ho doma hned umyvam 😀
no sobota. resp. by sme ten den mohli premenovat na den tchyn 🙂)))) neboj, je to este daleko. Ci uz zajtra ju tam mas?
nic moc.. keby prisla teraz do tohoto ta moja, tak asi prasknem, aj mne hlava aj manzelovi zo mna, jak by som hucala 😀
tak zatim

lenca78
16. únor 2012

@ahojkyy tak ti nevim, asi zitra zas naklusu k dr. Stepka jeci, jen co se priblizim k usim, zanet ocividne neni lepsi. Leze ji ale i stolicka, mohlo by to byt i tou? Ja jsem na tom zas hur, proste taky spis horsi, pujdu ted spat. Nevim, co to mame za vira.

Ty jo, holky mam v postylce, uz skoro spici a zuzik se pokakal 😝 no tak ji bezim vzbudit. Zatim

lenca78
16. únor 2012

tak to netlacila, ale zase ma ty svy zachvaty kasle, jen s dudlem a zatim nechrchla. Ach jo, chuderky. Zeptam se na to acc, stoptusin je na houby.

Ti chlapi jsou nekdy dobri, mej prijel o dve hodky z prace driv a povida jsem vyrizenej, jdi se psem, pohlidam holky. Dorazim za pul hodky se psem( mimochodem prvni pradny pohyb - prochazka po trech tydnech 😀 ) a on chrape jak spalek na zemi a holy zacaly demolovat byt 😀 pote se presunul do postele to dospat, pak do fitka a potom zajde na jedno 😀 😀 No co, ja bych stejne nesla nikam, protoze mi je blbe a jsem nastvana ze soboty. Kazdopadne ja po jejim prijezdu jedu minimalne pro potraviny a premyslim, jestli misto kralup nezajedu do letnan a nezajdu si a kaficko, obehnu boty a tak 😀

Ty scgranky jsou fakt super vec, vid? A Tomik ti taky hodne chrchlal pres noc? Ty noci jsou nejhorsi 😝 je mi jich lito.
Jinak s obema holama venku navolno to je trochu peklo, co ti am povidat, dnes jsem zvladla pet minut a mela dost. Pls ten nas pes 🙂 musim pusobit dojmem hystericke matky 😀

Mej se krasne, dnes uz asi nebudu, pujdu zaspat chorobu. At uz je pryc

ahojkyy
17. únor 2012

@lenca78 ahoj. No hlavne stoptusin je na suchy kasel a acc na vlhky, nie? No neviem, spytaj sa dr. My stale rovnako, rano kasle, chrchla mu to tam, vecer nic, spal celu noc, som rada.
Papa aj za dvoch, tak snad to ide k lepsiemu. Volala som s dr. vraj to ma brat do pondelka rana a mame sa prist ukazat resp. brnknut, ako sa ma maly. Tak uvidime po vikende 🙂
Inak ten tvoj chlap je na zabitie, ma stastie, ze ma taku tolerantnu a dobru manzelku, mu odkaz 😉 ja taka dobra nie som 😀
tak zatim, daj vediet, ako ste na tom, drzim palecky. ahojkyy

ahojkyy
17. únor 2012

ju a drzim palce na tu nestastnu tchyni, hlavne pevne nervy, dnes i cely vikend. Klidek pohoda 😉 😎 je to len tchyne 😉

lenca78
17. únor 2012

@ahojkyy tak a nalada je zase horsi, protoze prijede uz zitra 😀 navic se vcera ten muj chlap domluvil dalsi fitko za zitra dopoledne, takze bud odejde jeste pred jejim prijezdem nebo ihned po nem 😔 no co, nebudu si kazit naladu, jen co olky uspim, tak frnknu taky na nakupa bude, ja tu s ni proste porad nebudu. Ale rano tu budu min hodinku s ni sama, asi i vic 😀

Tak Tomik se fakt lepsi, co? To je dobre. U nas horsi, ve dve vyrazim k dr, jednak si stepanka nenecha vubec sahnout na usi a paj porad nechutny kasel, tak at ji radsi pred vikendem skoukne. Zuzka je uz zdravaa zlobi tu 😀 echcespat. A ja potrebuju uvarit pro nas i na zitra, nebudu varit pred ni, pro holky taky na dva dny a ten certik ne a ne zabrat . Ach jo.

Jo, nekdy tem chlapum trochu zavidim. Z hospody pritahli az po jedne, sesla se dobra parta, takze hadej co uslysim za vetu po prijezdu domu z prace? 😀

lenca78
17. únor 2012

Dnesni navsteva u Dr byla zase o nicem, mrkla do usi - cervene, ale ne na pichani, v krku nic, na poslechu nic, dale stoptussin a zvlhcovat vzduch , crp u Stepka negativni. No ale aspon to mam zkontrolovane pred vikendem. Sice chrchlaji neskutecne, prochlchlaji tak 4 hodiny denne, ale vlastne jsou zdrave 🙂

Tak a ja uz chytam pekne blbou naladu na zitra ........ Asi me chapes, co? Jdu se umyt, neco tu poklidit, dnes jsem uvarila spousty civapcii a sekanou, aby to bylo zitra hotovo a co myslis? Dorazil hladovy bratranec a Tonda zrovna jedl a videl to v lednici, dali si napul a skoro vse to sezrali 😝 Dorazi uz v devet rano, v devet odchazi manzel......

ahojkyy
17. únor 2012

@lenca78 ahoj, pozri nestresuj. Ked nemas navarene a nestihnes, tak proste nebude nic mat. Alebo nech si zdvihne prdel a pomoze. Ja to nemam rada, ked sa tak nacpu kedy oni chcu na navstevu, ale zase chapem, ja som tiez taka, len aby mali vsetko a potom nestiham a najviac na to doplati Tomik, lebo sa mu nevenujem a som nervozna a on to citi. Ja viem, neda sa to. SOrry, aj ja mam blbu naladu, dnes bol manzel na tom Pribylovom pohrebe a ja sprosta som si kukla fotky na nete a videla tu jeho manzelku, mne je jej tak strasne luto. Ja keby som ju poznala, asi zahyniem od zialu, uz aj takto si to vztahujem, jak to porovnavam s malym. Vies co je najhorsie? Uvedomila som si, ze raz to prezijeme tiez, jeden z nas / z paru.. otazne je len, ci to boli menej, ked su ludia starsi..nemyslim 😒
Toho tvojho manzela nakopat.. posilka, ano? tak to nech si vezme aj maminku so sebou. Na co ju potom volal, ked sa jej nebude venovat? Lebo holky chore asi o navstevu nestoja. Sorry, fakt blba nalada, uz nerypem. Vies co robi ten moj? Tak FUNI nahlas v loznici (je vysileny, hodinu a pol stal na pohrebe a potom trening! 😀 , no tak tak funi, jak spia aj maly aj on, samozrejme 🙂 ze mi neustale pipa chuvicka a ja tam cumim, ci sa hybe maly, alebo co, proste ju mozem rovno vypnut pri takych neandertalskych zvukoch 😀 .. no chlapi. S nicim nemaju problem.
Inak my nic noveho, chrchlame rovnako, v noci spi - zatial klop klop, jeme za dvoch, takze pohoda, Tomik si neuprie 😀 cez den nespime, sme prespaty z predoslych noci a dni - dnes bol cely den hore, zalahol tak na polhodky a dost 😀 takze som out, davam kafe a idem robit na monografii, uz tlaci dedline.. a poriadne..
Hele a k tym Tvojim holkam, co poveadla dr. kedy mate dalsiu navstevu? Alebo ako to bude chciet dalej riesit? Takto sa donekonecna predsa tahat nemozu..
tak sa drz s tou navstevou a s prehladom, oki? Ozvi sa, budem rada 🙂 ahojkyy

ahojkyy
17. únor 2012

lenca a zabudla som ti napismenkovat novinku - Tomik sa mi pyta kakat. Najprv som si myslela, ze sa mi to zdalo, ale opakovane to urobil a dokonca aj manzelovi, pride za mnou a urobi take to "eee" jak sme mu my robili, aby sa vykakal 😀 som prekvapena, ako spontanne to proste zacal. Tak snad mu to vydrzi 😀
ja dnes do tej monografie nedam.. som nejak mimo.. snaha bola :D tak dobru noc. ahojkyy

ahojkyy
18. únor 2012

ahoj, tak jak? Dufam ze zijes v plnom zdravi. I ti ostatni kolo Teba 😀 si ok?
Ja v pohode den, nakup v trojke - ja, manzel Tomik to prespal v 6ke v hypernove. Teraz bikujem tak pisem len 1 rukou 😀 Tomik s kaslom rovnako. Co vy?

lenca78
19. únor 2012

@ahojkyy ahoooj, jsem tu a mam to za sebou. Zas tak moc to nebolelo 😀 zto jaem se pohadala s manzelem. Ja proste jsem o vikendech na nej hrozrne nastvana a kdyz do toho jeste pozve tchyni, tak jsem na zabiti. Prisel z posilky, ona uz tu byla, hned ve dverich si rekla o caj 😉 holky protivne, protoze jsem narychlo varila - presne jak jsi psala, protivne protoze ja jsem byla taky protivna a nervozni. No a stepka se mi porad sapala zezadu na nohy, ja to tak nesnasim, kdyz mi to delaji a stahuji mi kalhoty, tak jsem mu i pred jeho mamou vynadala, jestli to nevidi a at ji kouka zabavit. A byla z toho ticha domacnost, on se strasne nastval, odesel s holkama do loznice a spali tam vsichni a me nechal ji na krku. Dala jsem ji obed, samozrejme si dala i polivku - nechapu, ze ji to neni trapne, nechat si ode me varit, moje mamka by se studem propadla. Ja jsem pak uz na ňi nemela naladu, vzala jsem psa a odesla na hodinu a pul ven a nechala ji tady. Pak se vzbudily holky, jedly a vezli jsme ji na florenc. Takze tak. Ticha domacnost stale pokracuje 😕 ja jsem to asi prehnala, ale me to strasne stve, o vikendech prosTe makam porad ne-li vic jak v tydnu a chlap si muzemvyspavatne o cumet na net nebo tv????? Proc????
Promin, mam blbou naladu a fakt jsem nastvana.

Ten pohreb musela byt sila, chapu ze se srovnavas, je to proste podobne, taky mas male dite. Drzse a snaz si totolik nebrat.

A tomik je teda moc sikovny. Uz chodi na nocnik? Ja zatim holky neucim. Neni uz cas????? Ale vzdy kdyzse pokajdi a prebaluju je, tak rikam mas tam eeee

lenca78
19. únor 2012

Jo a s dr domluvene nejsme . Asi kdyz se nijak nezlepsi, tak pujdu za ni zase ve stredu. Nechci to zakriknout, ale holk mi prijdou lepsi 😀

ahojkyy
19. únor 2012

@lenca78 ahoj 🙂 tak som rada, ze to mas za sebou. No vies, to bolo jasne, ze raz musis buchnut, vsak nie je mozne, aby bolo vsetko na tebe.A jasne, ze sa manzel hneva, vsak kto rad pocuje pravdu a este pred maminkou, kde chce byt ten najlepsi 😀 klasika, aj mojho by sa to dotklo "lebo maminka", a ani moj by NEMAL pravdu 😉
neviem, aky mate postup pri tichej domacnosti, ale drzim palce a pevne nervy a hlavne, nech mas konecne klud, nech si aj oddychnes.
My zmena - Tomik je zase za styroch 😀 davka pre dvoch mu nestaci, neskutocna spotreba. Polievka, druhe jedlo, zase maso so zeleninou, obed s manzelom. Teraz zaspal, tak aspon chvilu nepapa 😀
Viac kasle a menej chrchle, tak ani neviem, co mam tej dr. povedat. V noci spin, obcas zakaslal, ale uplne v pohode. Teplotu nema. Len to chrchlanie tam stale je, tak ale asi to je teda tendencia k lepsiemu. Asi tam zajtra zajdem, nech nanho mrkne a nech rozhodne ona. Ale za ziadne antibiotika na skusku nie som 🙄
oki, tak ja idem popratat kuchynu, Tomik dnes nespal do druhej poobede! tak som nic nestihla, ledva uvarit obed.. pre nas s manzelom. manzel bol na treningu, dnes mali pozapasovy, takze sama.
Tak pohodovy vecer a ked by ta polovicka zlostila, prid, dame si portske vinko a moj manzel ta povninne hodi spat domov, aby si nemusela abstinovat 😉

lenca78
19. únor 2012

@ahojkyy diky za podporu, u nas zatim ticho 😀 asi pomuze kdyz to nejak prejdeme. Nevim. Moc stastna ze sebe nejsem, nemela jsem vyjez, ale ja byla nastvana, ze dorazila, ze? 🙂

Tak Tomik neni uplne fit? Holky uz byly na tom lepe, ted k veceru zas hure. Nejak se to tady toci. A ja porad rymu jako tram, uz tyden nic necitim ani mi nic nechutna, varim "poslepu" 😠

Holky me dnes zlobi, porad by chtely nosit, lezou jim ty stolicky, manzel zase nejak nepomaha, ale dnes mu nic rici nemuzu, to by se uz moc urazil. Hlavne, ze se poradne vyspal a odpocinul si 😖 ale byla jsem s holkama venku, pustila jsem je navolno pred barakem. Krasne tapaly pul hodiny az na zaver. Zuzka vyslapla psi hovno a rozmatlala si to po obou botkach a nohavicich. Jsem ji to cistila kapesnickama, nehlidala stepku a ta spadla zadkem do blata. Vysledkem pulhodinove prochazky jsou jedny zadelane boty od hoven, jedna kombineza od hoven a jedna od blata 😝 : Zaspinila jsem si i zimni fusaky v kocaru - co delat v zime se zadelanymi dvojcaty a psem v jedne osobe? Prece je venku nevyslecu, ze? Tak me ted po te idylicke prochazce čeka prani kombinez a myti bot a s dalsi prochazkou asi jeste pockam 😀

lenca78
19. únor 2012

A s tim vecerem - sla bych dneska hned, veris? Skoda, nepojizdne auto ( ale uz se mi nabiji baterie v garazi u souseda) a manzel ma fotbal a hospodu, zas tu budu sama 😠

lenca78
20. únor 2012

Ahoooj, doufam, ze jste ok 😀
Jinak ja jdu dnes s holkama ven, asi po peti tydnech, moc se tesim. Jdu do te nasi hernicky, mam tam sluzbu. Tak hezky den i vam

lenca78
20. únor 2012

A jsme zpet a ty koukam porad nikde. 😀 hernicku si holky moc uzily, pujdu co nejdrive zase. Zitra chci jit na cviceni pro deti, ve stredu hudebka, uz se zase trochu rozchodim, snad. Ty nemoce byly strasne. Holky jsou fit a ja uz konecne po tydnu citim nejake trochu zlepseni. Ale nechci to zakriknout.
Tak to od nas vse, pujdeme na chvili ven, dlouho holky nevyslaply nejke hovno 😀 😀

ahojkyy
20. únor 2012

@lenca78 😀 tie hovna, mate stastie. No ahoj, vies, prisla som od dr. bola som tam dnes nadvakrat a mali sme hooodne silnu debatu o tom, ci nasadit antibiotika alebo nie, az mi navrhla, nech zmenim dr. ked sa tak bojim a tolko pytam 😀 proste ostra debata, ale sme si to vyjasnili. Na moju poziadavku mu urobila aj vyter, crp odmietla vraj zbytocne, ale vraj sa mam sama rozhodnut, ci mu nasadim antib. alebo nie. Jak by som ja vedela.. 😀 😲 Keby som mala vystudovanu medinu, tak nechodim za nou ale odsledujem si to sama. Alibistka. mali ste antib.? nejak som to prehliadla.. asi ano, ked sa vam to tahalo dlho. Ja zvazujem, Tomik je na tom celkom ok, prijima potravu, je zivy, hravy, neplace, spinka celu noc, len - chrchla.. sem tam zakasle. Ma zanet priedusiek a ona vravi, ze je riziko, ze mu to pojde na pluca.
Ja neviem. Ked nespravila ziadne vysetrenia, len ho pocuvala, aj to na nu zase vrieskal, co mohla pocut?
Vyskakovala do mna, ale potom sme si to vyjasnili a sme si kvit, myslim, zhe pochopila, ako chcem aby sme spolu fungovali 😉
Mne dnes doslo postelne pradlo pre tomika, z vlny, tak som zvedava na to "nepotenie", sa tesim. Dostal aj pyzamko. Som fakt zvedava, prezliekam ho styrikrat za noc z moiry.. no comment.
Inak je to prijemne na dotyk, hrejive - vraj akurat, ale sakra drahe.. raz si take kupim aj ja, ked budem velka, no 🙂 😀
Tak vy uz ste v hernicke, no fajn, vam zavidim. My mame povolene vychadzky, poobede,len v kociariku, s antibiotikami, samozrejme :D
Co doma, uz ok? Manzel sa uz rozhovoril? Dufam, verim, ze si trochu aj priznal. Aj ked to chlapi neradi, aspon ten moj.
tak zatim, dnes sa este ozvem. ahojkyy

lenca78
20. únor 2012

@ahojkyy teda, tak atb??? A jak mas asi vedet, co je lepsi? Ja bych se jim taky branila, radsi bych kazdy den zasla na poslech,zda se to bezhorsuje a nasadila az pozdeji. Ale tady na sidlisti to taky dr delaji, maji deti kasel dele jak dva tri tydny, nasadi atb a basta. My je jeste nemeli a holky jsou uz fit, tak ja uz k ni zatim nepujdu, mame i po chrchlaku. Hura. Ale ty dr, ty jsou nekdy na zabiti. Ja se uz tesim, az se budu hadat kvuli te mmr vakcine, dava se v 15 mesicich, ale potom cca mesic jsou komplikace, hrozne rymy, horecky, vyrazka. Chce nam ji dat nekdy v dubnu. Jako holky marodilistopad , pak leden a pul unora, a v dubňu zase budu s nima doma lecit??? Nejsem magor, chci odklad, mozna az na zari ci rijen, az bude venku hnusne. Mam pocit, ze se s dr neshodneme 😀

Tomik se ti tak moc poti? Tomusi byt hrozny. Holky jsou ok, maji bavlneny overal, spaci pytel a deku a spocene jsou malodkdy, ale spime pri pootevrenem okne. Moc teplo tu neni.

Jinak u nas doma zatim ticho 😀 ale jeste jsme sis manzelem ani slovo nevymeňili, prisel z prace, ja koupala holky, pak si s nimi tak mi utu hral, sel si cist nenco na netu( noci na to rici?????) a ja je ted uspavam, respektive jsem v loznici a ony radi ve svych postylkach, uz za nima neprijde. Nebylo by ti lito, ze deti cely den nevidis a misto toho si cte debilni hospodarky??? Myslim, ze dnes se moc neudobrime, ja uz jsem zas na nej hodne nastvana. ☹

ahojkyy
20. únor 2012

@lenca78 ahoj. No bolo to ostre, takmer to skoncilo odchodom k inemu dr., ale mala som ok den a som ju zoci voci, ale fakt priamo, "vyautovala". No a co, nech si nemysli, ze si bude brat deti ako na pase, neskontroluje, len sa alibisticky kryje antibiotikami, pre istotu. Chapes to? Maly spi, vobec nekasle.. nema nic, len obcas zakasle a ma proste tie chrchle obcas - ked neodkasle, teraz ani to nie. Zje za styroch 😀pije kopu caju, je zivy, vesely, hra sa, cez den nespi, v noci celu noc vacsinou bez zakaslania. No kazdopadne je lepsie na tom. A ja som dnes isla s tym, ze je lepsie, ze len doberieme sirup, popocuva ho a ona - vraj to je na antibiotika. Dufam, ze sa myli a ze mu mojim postupom neublizim. Ja som mu ich zatial nenasadila, uvidime, co vo stvrtok vyter z hrdla, dufam, verim, ze aspon ten vie urobit poriadne. Antib. cakaju v chladnicke, vsak ak by sa mu zhorsil stav, hned nasadim. No vies, ja som tie veci konzultovala s tou mojou tetou, dr. zo Slovenska a ona mi dala vsetky rady, postupy, ako by to malo byt, ake sa robia standardne vysetrenia, co sposobia pripadne antibiotika, co je protivirove a protibakterialne atd. A tak som bola u dr. mudra a cim vacsieho blbca z o mna robila, tak aj priama a inak aj sa jej to dotklo. Evidentne, necakala. Ked ide o maleho, idem hlava nehlava 😀 no nic dolezite je, aby bol uz fit a nie co si mysli o mne dr. a ja o nej a co a dnes udialo.

manzel - to neber tak, ze nema zaujem o holky, to len bojuje s tebou, aj moj to tak robi. No neviem, kazdopadne by to chcelo rozhovor. DOkedy chce mlcat??

A co to je za vakcina, co popisujes? Znie to hrozostrasne.
Spis???? 🙂 Prid na to vinko, vsak uz ho cele vypijeme s manzelom, nic ti neostane! 😀 bateria uz je dobita, nie? 😀

ahojkyy
21. únor 2012

ahoj. V akej hernicke dnes trcis, ze nepises? 😀 My super noc, nechcem zakryknut, klop klop, ani raz nezakaslal a nebol mokry, spoteny trosicku, rano uplne suchy a teply na chrbatiku, co sa mi uz straasne davno nestalo. Asi ta vlna fakt funguje ?!? Dokonca ako som mu dala mlieko, jak vypil, kedze som ho nemusela prezliekat do sucheho, som ho vlozila spat do postielky a on sa tam este pol hodku pohral, jak mu visia hracky, no a ja som si zdriemla. Aj manzel, robil nanejakej prednaske do pol tretej rano.
A potom spustil na nas "mamamammam" a uz isiel k nam, klasika 🙂 Dnes som skusila ho hned ako zjedol obed dat do kocika, ze skusim von, ci nezaspi: Zaspava mi totiz o stvrtej poobede, dovtedy taha, uz dva tri dni. Ako som ho obliekla, len som vlozila do kociarika a odpadol, uz spi na logii, len som ho tam vysunula. Dufam, ze mi nenachladne, nejak som stratila cit na obliekanie, neviem, ci sa mi nespoti alebo naopak nie je malo. Jednak sa zmenilo pocasie, jednak som sedela doma dlho na zadku, jednak sme chodili bez kociarika. Ani neviem, kolko je stupnov, musim mrknut.
Inak trosku kasle, lebo pokracujem v acc, tak uvidime, co, snad to vykasle cele von. Uvidime hlavne vo stvrtok, co za bacila a ak vobec co tam v tom hrdielku ma a ci to teda je na tie antibiotika, ked neteplotuje a nema - zatial - klop klop - ine komplikacie. Ked sa tak teraz nad tym zamyslam, tak ja som doobedu viac kaslala ako on. A neriesim to. No len aby to fakt bolo ok a nezhorsilo sa to, nepreslo to na tie pluca.
Tak co, jak doma? Uz ok? Uz sa naucil ten manzel konecne rozpravat? 😉 Lebo ho holky predbehnu v slovnej zasobe 😉 😀 srandujem, sorry. Tak daj vediet, ako v hernicke, aky mas den a tesim sa na spravu, vecer odpoviem 🙂 Idem upratovat, klasika. Vsade mame cokoladu 😀 hold, hlavne, ze mu chuti.

lenca78
21. únor 2012

@ahojkyy ahoooj, to je dobre , ze jsi mu ta atb nedala, pises, ze je lepsi, bez teplot, skoro bez kasle tak na co by mu byly atb??? Timdoktori by nekdy zaslouzili. Hlavne, ze mas s kym zkonzultovat. To ti zavidim. Ja mam jen tu svou mudru, ale zase k ni uz radsi neoujdu. Holky jsou taky lepsi, od včera chodime ven a do kolektivu, tak to taky nebudu lamat pres koleno.
To ockovani se picha v 15 mesicich a ma nejake strasne negativni ucinky. Videla jsem par deti ze sidlist, co jsou narozeni zari ci rijen a nic moc. Ja nevim, jestli to neodlozit, neni dan termin, do kdy se to musi naockovat. Zkus mrknout na neto na netu - je to vakcina proti spalnickam a spol, zkratka mmr enbo priorix. Uvidis. Anebo jeste lepsi, zeptej se te sve tety, co ona na to a pripadne jestli by to odlozila. Ja nevim.

My dneska byli na cviceni, odhadla jsi nas spravne, od 8.39 do 12.30 jsme byly pryc. Ted jsem dovarila, prejedla se, holky spi v postylkach uz pul hodiny a pak pujdeme jeste ven, uz jen tapat se psem 😀 hned mam lepsi naladu, kdyz nemusim trcet doma. Obed stal za starou backoru, ale vis co? Ja to za ty dva dny snim a asponnemusim varit zitra. To jdu stejne hned rano zase pryc, mam nemcinu a pak jdeme s holkama na " hudebnicky" 😀

Auto porad nejezdi, baterka je nabita a stejne nefunguje, to je des. Tk asi budeme muset koupit novou. Ach jo 😝 🤐

Preju hezky zbytek odpoledne a zase si vecer napiseme

Ps zatim se u nas moc nemluvi 😀

lenca78
21. únor 2012

Tak dnes se taky neudobrime ☹ manzel prisel z prace a hned ulehl, je mu zle. Tak nakonec doslo i na nej, holky nas nakazily oba dva ☹ tak jdu dekat cajicek. A musim jit vencit psa. Tak se mi nechce jit do te zimy, ale musim

ahojkyy
21. únor 2012

@lenca78 no vidis, ak chce prezit, bude musiet zacat rozpravat, minimalne "caj" alebo "dik" 😀 aspon sa na to rychlejsie zabudne a budes mat klud. A aspon uvidi, ako Ti bolo, ked Ti volal navstevu a bol si zacvicit a na pive..No hlavne, nech sa to nevrati Tebe a holkam, je to trvale imunita voci tomu? Ak to tak mozem nazvat.A zase to odnesies ty, chory manzel je za dve deti, aspon ten moj "tu ma boli, cajik, umieram! " "uz nebudem tak vela pracovat, len nech som zdravy" "kde si? pod mi potlacit chrbat" 🙂) a tak je to u nas 😀
Ja som dnes malemu dala dalsiu davku acc a nic, zakasle parkrat a nic. Podla mna uz ani nema hlieny, trosku chrchlal, jak som mu to dala, dva - trikrat zakaslal. Keby som vedela, ze ta dr. len blbla a nic tam v skutocnosti nema, ze si vymyslala aj ten posluch, tak uz mu to nedam. Ak by mi na zaciatku takto obcas zakaslal, urcite by som to neriesila..
Co stoji taka nova bateria? My sme len dobijali, v ramci servisu, ale za servis padlo komplet aj s stk a emisnou zhruba 15 tacov.. :/
ahojkyy

lenca78
21. únor 2012

@ahojkyy tak uz umira, teplota se vysplhala ke 37,1 stupnu 😀

No nic, nebudu si delat srandu, je mu blbe. Jen doufam, ze ma to co ja a holky, snad nedotahl z prace domu nejakou jinou chorobu. To bychom zase chytly, urcite. A to ted nechci.
Baterku se nakonec podarilo trochu nabit, jen do par dni bych mela jet nekam na delsi trasu, cca aby bylo auto hodinu v provozu. Nonevim kam. Nemam dalnicni znamku a popravde se trochu bojim po praze ridit. Budu muset neco vymyslet. Jdu se kouknout, jak je to daleko na tu sestku. Ze bychom dali srazik???? 😀 ty penize za provoz auta jsou strasne, co? Ja do te plechovky hazim tolik penez, az mi to zacina byt lito 😖

Tak ja bezim s tim pejskem,

ahojkyy
21. únor 2012

@lenca78 ano ano auto je zrut penazi. Neskutocny..
AZ 37,1? 😀 chudatko, teda 😀 srandy bokom, chlapi to fakt tazko znasaju, neviem, cim to je. ALe uz aj Tomik vresti jak najaty, mamam ked ho len boli zubok alebo hrdielko alebo sa udrie. Spravny chlap 😀
So zrazom suhlasim. Len aby sme Vas nenakazili, ked to mame stale na antibiotika 😀 ale myslim, ze budeme fit - sme fit. Tomik si spi v tej kozusinke, vlne ako v bavlnke, v pelisku. Az mu zavidim. Klop klop nech nezakriknem.
Tak pohodovu noc, manzel nech prezije 😀 a ja idem este k monografii, dnes kus "lepim", doslova a dopismena.
ahojkyy

lenca78
22. únor 2012

@ahojkyy tak manzel to prezil, rano 36,7 a skuhral, ze tak nemocny musi do prace 😀 no nebudu se smat, je mu spatne

S tim srazikem se jeste domluvime, zitra ma praet 😎 ja se docela s holkama ridit bojim, hlavne kdyz pocasi neni nic moc. Nakazeni se nebojim 😀 i kdyz jak pises, jste pripad na atb 😀 😀
Tak ja jdu pripravit presnidavky a pomalu se balim a letim do centra. Dnes nemcina a pak hudebnicci. Po obede prijde kamaradka, pak dam holky spat a vytru a potom druha kamaradka s klucikem, jdou zkouset nasi novou autosedacku 🙂 takze nabity den. Jen vytrit musim stihnout, at si nemysli, ze jsem prasatko.
Co mate v planu vy?

ahojkyy
22. únor 2012

@lenca78 my? rano som vytrela hernicku, resp. celu uklidila a chystala som sa cely zvysok bytu, ale uz je to jedno: Tomik jak behal hore dolu, tak to nanosil z ostatnych izieb. Tak som to vzdala a isli sme von. Kus sme pocapali, teraz spinka. Dnes opat kaslal, zakaslal asi - dvakrat?! tak nejak,musim nahlasit dr.! ze s tymi antibiotikami mala fakt dobry napad 😀 vsak zajtra, ako budu vysledky z vyteru zhrdla, tak uvidime. ALe inak vazne - je uplne fit. Teraz spinka, "zozral" celu hotovku, dnes si davam volno: Lebo - idem upratovat - vytirat byt. Jak to panecku s tymi dvoma zenskymi tam stihnes? Mne Tomik fakt lieta po byte a maca ruky do vedra s vodou, utiera prach, podlahu so mnou, cely je mokry, no sranda. Ci to stihas, ked spia?
Tak drzim palce, nech si tie stretka uzijete, ja dnes neplanujem nic, pohodovy dnik, ziadne vylety, nic namahave, tak zatiiiim 🙂 ahojkyy