IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
14. bře 2012

@ahojkyy a vyspala jsi se aspon? To ti taky pomuze, ja to mam obcas taky, vseho necham a jen si jdu lehnout a je mi to fuk, ze je vedle bordel. Hele a co objednat nejakou pizzu? Manzel i ty byste se najedli a Tomikovi by stacila polevka akousek pizzy.
U nas zatim neni vareno nic, pekla jsem pernik, tak obedvam ten🙂. Holky maji polivku ze vcera. A uz jsem najela tvrdy rezim, varim min na dva dny. Pro dospele i na tri, proste ten den a pak jeste dva. Zitra nalozim rizky a opecu je na ctvrtk a patek a kdyz zbyde manzelovi. Na sobotu, tak to bude super. A bramborovou kasi jeden den, druhy bramborovy salat. Asi se tu zase ukaze tchyne, uz ted mam zjezene chlupy na zadech, proc mi to jeste nekdo takhle kazi, uz tak mam prace nad hlavu a jeste me tu bude nekdo otravovat 😠
Jinak jdu se pochlapit, vytahla jsem knihu ucetnictvi a jdu koukat na uctovani, jednak se to trochu musim naucit a pak hlavne mam na jeden okruh tema zaverecne prace, v pondeli se mame pobavit o detailech, jak pojdu praci, tak musim aspon trochu vedet, o cem to je 😀

Pocasi na houby, melo byt 13 stupnu a slunecno, ne????? No jesteze holky ted pujdou spinkat a nic specialniho v planu nemame, dnes doma.

ahojkyy
14. bře 2012

@lenca78 ahoj 🙂 no vyspala, ja som uz potom spala az do rana, nezobudilo ma nic. Ale to je malo, potrebovala by som par dni - noci a to iste aj manzel, aby sme sa z toho dostali.
To s tou pizzou som urobila vcera, kupila som cestou z hernicky len korpusy, dooblozila ich a aj som dobre urobila, este to len bolo v rure a uz manzel prisiel domov.
No nejak to zvladni, zase s tou tchyni. My sme mali mat na vikend navstevu, zo svk, ale len kamaratov manzelovych z vs, ale nakoniec ich on odmietol, nezvlada to silovo, jak maka v dvoch pracach. Aspon ze tak. Ja tam mam stejne stretko s kamaratkou na kafe, tiez zo svk. Ma malu holcicku, malu - 8 mesacnu, to bezi, ci beky.
Uctovnictvo, ano? Tak sa mozem pytat? 😉 teraz ma tu susedka strasila, ze potrebujem nejake potvrdenie dolozit k dp, ked chcem uplatnit vydavky na dieta. Ja som prilozila len rodny list.. tak babo rad 😀
pekny vecer, urcite este napismenkujem, idem dorobit tu obedo - veceru 😀
ju a dnes sme s tomikom vyviedli strasnu neplechu - umyvali sme spolu podlahu. Na zaciatku som ho nechala macat ruky vo vedre, v cistej vode. Skoncil cely mokry, spliechal v kupelni v lavory spinavej vody, na tvari, na rukach, na tele, komplet 😀 sila 😀 som ho uz len umyla a dezinfikovala, dufam, ze nich neschyta. Ale bol stastny a strasne sa z toho rehlil 😀 podarilo sa mi umyt cely byt, okrem hernicky, ta s hrackami pride na rad dnes vecer a koncim. Na dva dni? a potom znova, klasika 😀
ahojkyy

lenca78
14. bře 2012

@ahojkyy ahooj, ja zase nestiham, prisel soused se svym priznanim, ach jo, pracoval jako zamestnanec, v prubehu presel na osvc, ma dite, manzelku s odpoctem, nejake odpocty jine, nejake zalohy na socialku a tak... Ach jo. K odpoctu na dite- u nas ho uplatnuje manzel a musela jsem si v praci nechat potvrdit, ze bonus na dite neuplatnuji ja. Takze pokud ho uplatnujes ty, musi manzel ziskat potvrzeni nebo bych dolozila kopii jeho priznani, ze on dite neuplatnuje. Anebo jeste varianta, nic nedokladej a pokud budou na financaku od tebe neco potrebovat, ozvou se ti a s prislusnou pani se uz domluvis, co presne od tebe chce. Anebo by mohl manzel mozna napsat nejake prohlaseni, ze si ten odpocet neuplatnuje- staci veta prohlasuji, ze se svem priznani za 2011 neuplatnuji.....

Tkak jste hezky uklidili? Ty jo, my tu shnijeme v bordelu..... Neuklizim, dnes musim neco nastudovat. Vymyslet jidlo na zitra, nemame tu vubec nic 😎 tchyni mi nepripominej, je tak strasna, ze se ozve zitra vecer, ze v patek prijede. A nebo keste hur, ozve še v patek vecer manzelovi a zkazi mi tu vikend..... 😢

Musim koncit, promin, potrebuju tu neco vyresit a jde na me spani 😀

ahojkyy
15. bře 2012

@lenca78 verim, ze ti aspon sused zaplati, ale ludia radi chodia tam, kde je to zdarma 🙂 vsak aj ja sa ta nakoniec pytam, taham info 😀 🙂 no ano, uplatnuje manzel, takze problem resp. potvrdenie je potrebne ku mojmu DP, ak som spravne pochopila a za to zodpoveda pani uctovnicka z fakulty.. resp. mam teda prehlasenie napisat ja a zaslat pani? Asi pockam, kym zavola.. vzdy vola, nakoniec 😀
uklidili? no ano, len tomik narobil taky randal v kupelni a narobil pradlo na pranie, ze mam zase dalsiu pracu na viac. a na hernicku nedoslo, lebo som odspala, jak sme si s manzelom lahli s malym o 6ej spat, tak do pol 7ej sme chrapali vsetci, ani som nemala pripravene mliecko na rano pre maleho. zobudili sme sa o 6ej rano 🙂 Trochu mi to pomohlo, ale potrebovala by som taky vikend.
Dnes dam volnejsi den, boli sme pocapkat s malym, potom na kolacik v pekarni a teraz chrupka na logii. Poobede len tak, po pieskovisku, ale je kosa.. zajtra mame stretko s tou kamoskou a doobedu sa musim ist dat ostrihat, bo sa ma zlakne, ked ma po par rokoch taku uvidi 😀 ale nie to som aj planovala, som bola objednana a takto to vyslo. Takze dnes oddych, klidek. A hotovka, aj ked viem, ze ma s nou opluje 😀
Idem prichutit polievku, dosolit, lebo takuto sladku mi ju nechce.. a nakuknem do kupelni, ale len nakuknem 😀 zatim ahojkyy

lenca78
15. bře 2012

@ahojkyy ahooj
Prijely jsme ze dviceni a Zuzka se totalne poblinkala v aute 😒 tak peru, smrdi to tu jako v carihradu 🙂 ted sly spat, bez obeda, nemela jsem vareno a byly uz vyrizene. A to spaly pet minut v aute. No veselo, pul auto poblito, sedacka taky, na to se vrhnu az o vikendu 😠

Ty jo, krasne jste se vyspali 😀

Mne se podarilo takove faux paux. Manzel rika, ze dorazi babicka( tchyne 😝) asi v sobotu. A mne ulitlo, jestli nechce prijet zitra, aby mi nekazila vikend 😀 😀Trochu ticha domacnost 😀

K tem danim, pokud si uplatnuje manzel, musi dolozit ke svemu priznani on potvrzeni od tve mzdove ucetni, zajdi na fakultu a popros je, u nas na to maji takovy formular, ten potvrdi a manzel ho da ke svemu priznani. Anebo nic nedokladej, vsak oni si o to reknou 😀 a soused nezaplati, cert to vem, jen ted doufam, ze to nebude nejak moc slozite, kdyz to patlam zadarmo 😠 tohle jsou vzdy ty nejhorsi zakazky, pomuzes zdarma a jeste ti pripadne vynadaji kdyby tam bylo neco blbe 😀

Letim neco uvarit nez se zase vzbudi. Papa

lenca78
15. bře 2012

Ahooj, stale ticha domacnost a u me nalada pod bodem mazu. Ach jo 😠 ty vis proc, vid? 😀 😀 Ani nemam naladu psat, uz ted me to otravuje - a as musim pro vsechny varit 😝

ahojkyy
15. bře 2012

@lenca78 jezzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiis, mne pride svokra, v nedelu vecer - pondelok rano, bud do stvrtku alebo na tyzden. Jeziiiiiiiiiiiiiiiiis! aj sa spamatam a napismenkujem viac 😀

ahojkyy
15. bře 2012

najlepsie je, ze mna z toho chytil zachvat smiechu 😀 no tak to budeme mat obe veselo. Manzel sa ma opytal, ci sa tesim? 😀 vravim, neryp do mna. ale zatial nie je ticho. Ten tvoj je zase urazeny? Pichni donho vidlickou, nech sfukne 😉 😀
no hold, nejak to budeme musiet prezit. Pozri, povedz si, ze je to jeden den, resp. vikend, u mna tyzden 😀 😝 a hned ti bude lahsie 🙂 zatim, ahojkyy

lenca78
15. bře 2012

@ahojkyy no radsi sel do hospody. A mas pravdu, jezdi cca co tri tydny na den, rocne to je 17 dni, to se da prezit. A olecnou dovolenou musim vzdy nejak odpalkovat, i kdyz manzel s tim porad sermuje 🙂
Zase mam oproti tobe vyhodu, ze je to jen jeden den. Potrebuju dodelat dane tomu sousedovi, ted tu byl dve hodiny, neni to tak jednoduche, navic ma i auto a chce uplatnovat vyjezdy ke klientum, budu potrebovat nekolik hodin. Tak ji tu holky necham na hrani a zavru se vedle v pokoji a budu si delat ty dane.
Vaham taky nad tematem zaverecne prace na te pedagogice, tema hezci ale narocne, nebo tema trochu nudne, ale asi by bylo lehci na zpracovani.

Hele, navstevy pres ňoc a na vice dni jsou fakt naytel, to je strasne moc casu , kdy se musis nekomu venovat, budes kolem nich litat, no nezavidim ti. Drz se. Mas to mnozem tezsi, ja uz si nebudu ztezovat. 😀

ahojkyy
15. bře 2012

@lenca78 aaaaaaaaaaaaaale prosim Ta, ja sa este stale smejem 😀 nech si tu sedi, odpociva, aj tak mi maleho nevezme ani von, ani dnu sa s nim nepohra, len sa bude starat o svojho synacika. Som sa rozhodla, budem si robit svoj rezim. Ona nech si tu "prebyva". Nech si trhnu nohou. A bude vojna, s manzelom, to viem, ale co uz. Ja proste pri nej neostanem ticho, nemam ju rada, teda tu jej neuprimnost vypocitavost, ktora sa nenapadne prejavi za par dni pobytu a zautoci na mna 😀 znie to paranoidne ale je to tak. A okrem toho, neverim jej, aby som jej dala maleho.
Pozri, navarim na par dni, na dva potom zase na tri atd. V pondelok mam plavanie, utorok berie manzel volno, tak to prejde rychlejsie, v stredu zajdem do solnej jaskyne a stvrtok ju - snad - vystahujem 🙂 neprides na ten utorok do 6ky, usla by som k tebe 😉 😀
tie dane nie su sranda, tolko casu, nepoviem, ked by chcel nieco jednoduche, ale takto by za to sused teda vyvalil dost penazi. Ked ma naroky nech ti da aj odplatu..ale asi nemas povahu na to pytat od neho, ze?
Hele, lenca, spolocna dovolenka? ??? Nestras 😀 tak toto uz nie! to by bola aj u nas ticha domacnost 😀 zase sa smejem 😀
k praci - brala by som lahsie tema, lahsie spracovatelne a lahko / hladko priechodne. Mas dvojicky.. mas co robit. ahojkyy zatim, robim na monogr. tak este nakuknem 🙂

lenca78
16. bře 2012

@ahojkyy ahoooj, zuzku asi dnes pretrhnu, opet budicek ve 4. Od pulnoci do dvou se davila kaslem v pstylce, musim s ni k doktorce. Treba neco poradi. Podle me ale neco chytla v kolektivu deti, zase 😀 😀

Hele, to teda bude navsteva. 😀 a delas dobre, mas svuj program. Tak at ti to rychle utece. Na neco je malybyt super, nikdo sem na vic dni fakt neprijede. Ja jedu pristi tyden do Klatov k rodicum, bud v utery nebo ve stredu, tak ti tu sestku neslibim, tatka ma 55. Uz se tesim.

lenca78
16. bře 2012

Dnes ka jsem fakt nejak u avena, ale zase uz ma pecene kure, bylo v troube od 5 rano. Ja totiz porad nevim, kdy prijede, bud uz zitra a to bude to kure z dneska nebo az v nedeli a to musim neco vymyslet. Kazdopadne to bude vikend. Manzel jede zitra v 10.30 na motorkǔ, hrozi ze tu s ni budu sama 😝 😀
Jdu zpacifikovat holky, nejak tu jeci a pak asi hernicka??? Co ja vim, je to porad to same 😀

lenca78
16. bře 2012

Tak prijede zitra a manzel cca pul hodiny po jejim prijezdu odchazi 😢 co dodat.....

Novinka - Zuzanka ma asi reflux, porad mela ten davivy kasel, blinkala, dnes v noci taky nekdy od pulňoci do jedne jsem tu s ni chodila, ted se taky davi. Mam pro ni nejake leky, tak uvidim. Zkusim vecer pred veceri poprve, je to prasek, ma se smichat na lzicc s vodou a brat pul hodiny pred jidlem. To jsem zvedava, na to mi hodi bobek 😀 znam ji 😀 tak snad ji to pomuze.

ahojkyy
16. bře 2012

@lenca78 ahoj! reflux? a ako sa to riesi celkovo? A co s liekom, vzala to?
no teda..
prepac, ja som bola dnes s tou kamoskou. Rano som sa dala ostrihat, potom sme sa najedli s Tomikom a sli sme hore do sestky na kafe, do hernicky, na pizzu, na prechadzku atd. super den, len som neskutocne unavena.
Pripadam si hlavne divne, ako rozpravam s holkou potom doma sa spatne vratim k tym rozhovorom a moje reakcie su ine, proste stale dohliadam na maleno a som pod unavou a takto to potom vyhodnotim. Pripadas si tiez niekedy takto? Ako magor, clovek neschopny reakcie resp. neadekvatneho vyjadrovania, komunikacie.. asi si nahovaram, ale fakt mam taky pocit.
neviem.
Tomikovi sa mala Terezka, osem mesiacov, strasne pacila, vobec neplakal, krasne si to uzival. SOm rada, aspon on tak 🙂
potrebujem sa vyspat, ale musim spravit manzelovi nieco na veceru. Hraju zapas a pride ku polnoci. Tak potom zalahneme.
neskutocne, neskutocne, ako sa mi to hromadi, bordel, zase mam vsade veci, nemam veceru, ale som rada za to, ze Tomik chrape, ked pocuvam tie maminky na pieskovisku, ako im deti cele dni nespia a o jedenastej v noci este skacu, ze nebudu spat. Tak sa nestazujem, hold hodim kafe, potiahnem a o polnoci zalahnem.
Tchyne? Neriesim. Nic na tom nezmenim, ale pri tej unave za seba teda nerucim.Inak nie je fair, ze ta tam zase s nou necha samu. Preco ti to stale opakovane, to iste robi? Vnima to asi inak, ze ti ona pomaha, ze? Tak sa vezme a ide. Ja by som ho zjedla od zlosti, jak sa poznam. 😀 DO KEDY ti vlastne ostane?
😎
Najviac zavidim tym maminkam, co im tu stari rodicia DENNODENNE chodia vonku s mimcom, travia cele poobedie na pieskovisku, cestou domov ich stretnem v bille s listkom v ruke ako nakupuju no parada 😀 iste je,ze toto mne sa nikdy nestane 😀 t
ak idem na to.
zatim
ahojkyy

lenca78
16. bře 2012

@ahojkyy krasny den jsi mela. Uplne ti tu sestku zavidim. Ja jsem grogy. Byla jsem pomahat v tom detskem centru, byl tu bazarek vecia potrebovali pomoci tridit neprodane veci podle maminek. Nemuzu se ani hnout, sbirala jsem tri hodiny oblecky ze zeme a davala na stil.
Tak uz ti nenapisu vic, promin. A zitra tu je 😀 uz v devet, ale ve tri snad jede pryc 😀

ahojkyy
16. bře 2012

@lenca78 hm, mas dost, oddychni si. Aj ja idem. A ano, v sestke je to ok, je tam fakt dobra hernicka. Ked sa stretneme navrhujem toto centrum. V tej pizerke vedla su aj v pohode ceny, teda mne sa zdali, da sa tam normal najest, ziadne extremne drahoty v zmysle sto korun za kavu, maju aj zidlicku pre deti atd. centrum uzasne, holky na hlidani tiez v pohode. Vsak uvidis, ked prides, len sa uz uzdravte, nech su obe baby ok.
Tak ja zavidim, o tretej ide prec, ano? Tak mysli pozitvne, ta moja tu bude tyzden 😀

ahojkyy
17. bře 2012

ahoj, asi "tchynujes" a lietas, vsak sa ozves neskor. Manzel dnes pozapasovy trening, poobede by sme chceli ist mrknut do ikey na nejaku sedacku. mame staru, tak nieco take - povodne som chcela drahsie, ale potom som si uvedomila, ako nam Tomik doskriabal podlahu odrazadlom a ponicil masivnu obyvackovu stenu, tak som si predstavila, ako vezme kruzitko a potiahne po kozenej sedacke 😀 tak sme si povedali, ze ikea, tj dobra cena vs. docela dobry vzhlad to isti 🙂
Drzis sa tam nejak?
Zatim, ahojkyy

lenca78
17. bře 2012

@ahojkyy ahoooj, je tu a uz me stihla nastvat - ve dverich mi dava krabicku se strudlem. Jsem moc rada za kazdou buchtu, manzel to hodne ji a aspon nemusim peci. A vite, co privezla? Dva kousky. Rika, to je zbytek strudlu, co jsem pekla v pondeli, tak jsem vam to privezla. To nemuze upeci cerstvy a dovest nam ho??? Tohle nechapu. Nikomu bych pet dni stary kousek strudlu nedala.

😀 😀

Hilky usnuly, utikam na nakup do Kralup, nebudu tu s ni sedet, jen at si tu sedi a ji ten stary strudl 😀

Z ikey mame sedacku a jsem moc spokojena, je dobra, stala cca 11 tis a holky ji zatim moc nenicic 😀

lenca78
17. bře 2012

Tak jsem tu a uplne vyrizena. Tchyni jsem prezila patadne, nevim jak ona me a je mi to jedno 😀 . Byla jsem s ni cca hodinu pred nakupem a hodinu po nakupu a hotovo. Proste jen co holky usnuly, rekla jsem ji, ze jedu na nakup a frnkla na hodku a pul. A potom jsem ji jen ohrala jidlo, vrazila Zuzika, dovarila pro holky a uz zase musela jet, nastesti 😀 takze ok.
Mam tu od ni ten strudl, nechces zajet na kafe? 😀 😀

Rikala, ze zase brzo prijede, ale ted budou mit v praci inventuru, takze driv nez za tyden nemuze- no ulevilo se mi. Nicmene jsem si rikala, ze se musim pres tu osobni averzi nejak prenest a proste ji zacnu vyuzivat. Rikala jsem si, ze kdyby prijela kazdych 14 dni na par hodin, tak se proste seberu a min pulku casu, co tu bude pujdu nekam jinam. Jen to nesmi byt o vikendech a u toho manzel, bude me nutit do spolecnych aktivit i s ni 😝

A co vy? Jaky byl den? Ja se tu td morim se sousedovyma danema, jsem vyrizena , nemam silu a presto musim tady pocitat to jeho auto. Ach jo, to je teda zase akce 😝 ze ja se na to nevyprdnu a nejdu spat, co? Asi teda pujdu, holky dnes zase vstaly v 5, nevidim na oci 😀

lenca78
17. bře 2012

Asi neco podnikate jako rodina. no trochu zavidim. Manzel dorazil a uz je zase v hospode :(. Jo a porad se jen ptal, jak se tu mela maminka, jak to zvladla, jestli ji nic nechybelo. No.... co dodat

ahojkyy
17. bře 2012

@lenca78 ahoj. No tak to sa mal zucastnit, ked ho to zaujima. Ja viem, so hnusna. Ja by som ho za tie jeho hospody a vylety bilaaaaaaaaaaaaa a este tchyne k tomu. No to manzel ked je tu tak sa snazi aspon prist domov vcas, pripadne skor, aby bol so svojou maminkou.Vymyslel, ze v utorok by prisiel kolo obeda domov a mozu ist do akvaparku, tak asi ich poslem samych, vsak manzel tomika zvladne a ja mam dve tri hodky k dobru
😀 Vies co, ono je to fajn, ze ti vezme aspon jednu holku - holky. To ta moja, ked som isla nakupit a ona ostala v byte, kde Tomik spal, tak zacala "nech sa ponahlam a tak", no neviem, maleho nevezme, nevyhra sa. Ale ty ju tymto sposobom fakt vyuzit mozes a v podstate odventilujes.
nepodnikame nic. Max sme podnikli nakup a hernicku v sestke, kde sa manzel spytal, ci nehlidaju aj dospelych, lebo by si tam v detskom kutiku, pod nebickom - je to tam tak urobene, schrupol 😀 skoro zaspal, bol po treningu 😀 nakupili sme a lahli sme s malym, ze odspi a teraz som sa zobudila 😀 tak odpovedam a sadam nad monografiu 🙂
tchyne v pondelok, ani neviem o kolkej, este som sa tym nezaoberala. Az zajtra zacnem prujmovat 😀 ale aspon mam nakupene, tak si zajtra navarim, pripravim jej postel a pod. a tym to pre mna hasne 😎 prezije, jedlo pitie a spat ma kde, tak co, nech sa kuka na svojho vysneneho idealneho synceka 😀
jooooj, som hnusna, uz teraz, to dopadne 🙂
co ta caka zajtra?
tie dane si daj ZAPLATIT! to nie je sranda. Mas predstavu co to stoji resp. ma ju tvoj sused? taka praca..
tak zatim a drz sa zajtra pismenkujem!
Monografii zdar! a noci tiez! 😀
ahojkyy

ahojkyy
18. bře 2012

monografia 😉 pekne ranko! 🙂

lenca78
18. bře 2012

@ahojkyy ty jo, ty skonciss monografii v momente, kd Zuzka vstava 😀 chudaku....
Hele, nejsi zla, ja to citim uplne stjne. Nic moc jsem mu na to nerekla, ze me tu nechal samotnou a jeste si odjel. Ono to je totiz asi nakonec lepsi, kdyby tu byl, videl by, jak hrozne se chovam- ze se s ninebavim a tak. Mozna i proto se pta, jak se mela maminka a jeste ji chce zavolat 😀 takze kdyz se nad tim tak zamyslim, tak je lepsi kdyz tu neni. Ptal se, jestli jsem maminku vzala aspon na chvili ven a ja ze ne. Chvili byl zticha a pak se zeptal proc 😀 no a ja, ze na to nebyl cas 😀 uz nic nedodal. Takze asi tak. Dnes chce byt s nama cely, tak jsem zvedava. No je krasne, asi zase budou holky blbnout na odrazedlech a pak na piskovisti nahore na stadionu

A tva tchyne se zdrzi jak dlouho? Hezky to mas vymysleni, pripravis postel a jidlo a nazdar 😀 a jen je posli samotne. On si to tatinek uzije a ty budes mit aspon chvilku pro sebe. Ja jsem si rikala, ze brzo zacnu posilat holky samotne k ni s Tondou, at je tam odveze, dve hodky v aute se vyspi, paktam tak dve tri hOdky budou a pak zase dve hodinky zpatky. Takze nejakou dubnovou navstevu uz s muzou takhle uzit, ja u toho byt nemusim 😀 a treba ocenim den volna, udelam neco do skoly a bude. Holky tomzvladnou - a manzel snad taky 😀

Tak ja jdu varit, dnes musim udelat polivku pro holky a zapecene brambory se syrem a spenatem, asi holkam taky odeberu, stepanka to ma docela rada.

lenca78
18. bře 2012

Jo a sousedovo dane jsem nakonec nedodelala, zacala mi u pocitace padat hlava, bojim se, ze tam udelam chybu. 😉 tak zase zitra. Do pondeli to musim mit hotove.... A nemam od nej vsechny informace, to bude. Mam pocit, ze to nestihnu, takze to budu dodelavat az se vratim z klatov.

Hezky slunecny den

lenca78
18. bře 2012

Dnes bylo tak krasne, courali jsme s holkama venku. Ted me ceka vareni a zitra a zehleni.

lenca78
18. bře 2012

Promin, odbehla jsem, rozpekala jsem bagety a zapomnela jsem na ne.
Mam trochu ze sebe splin, resim, co vlastne budu delat. Vzdyt ja vse na materske zapomnela 😀 zitra cely den skola a vlastne nevim, jestli se mi vubec chce🙂. Tak ja si jdu precist prezentace na zitra. Bude to zas honicka, tak at jsem aspon trochu pripravena. Ahoooj

ahojkyy
18. bře 2012

@lenca78 ale ale jasne, ze sa ti chce a pekne to dotiahnes do konca. Uz zase ti napadaju take hluposti? Ani o tom nerozmyslaj, proste si sa na to dala, tak to urobis a hotovo 😉
😀
prepac, my sme dnes vyrazili do tej Ikey, doobedu som varila a poobede tam. Som sklamana, nic tam nemaju. Kupila som si tak konvicku na polievanie kvetov za 5,- CZe 😀
Kazdopadne - vazne - sedacku sme nedokazali vybrat. Boli sme rozhodnuti stavit sa este v Sconte, ale Tomik zbadal to tygrikove velke centrum a sli sme dovnutra. Vstup 200,- na osobu, na cely den, hodinu si nezaplatis. Mas 15 min zdarma. Tak sme vosli a Tomika po stvrthodke vytiahli von, ze ideme 😀 manzel bol unaveny, fakt sa onho zacinam bat, ze niekde spadne proste stale s nami chodi po spiacky 😀 😲
Zajtra tchyne, ach jo. Rano o 7ej je tu ako na koni. A zajtra poobede ten akvapark, tak uvidim, ci budem mat nervy pustit Tomika sameho s nimi. Joj, bodlo by mi, by som si porobila.
Jak ti fajne, ze to mas za sebou. Ostane do stvrtku alebo tyzden, tchan ma ten tyzden narodeniny, tak je sanca, ze bude utekat spat domov 😀
oki, tak idem postavit polievku pre maleho a urobit kuraci salat na zajtra,nech ma co pani tchyne jest 😀 a ja nemam fofry popri malom.
Vtip dna - manzel: tomiku, zajtra pride babicka, budes sa s nou hrat, mamka bude mat volno 😀 ale aspon som sa zasmiala 😀
a mozno budem prekvapena 🙂
tak zatim, pekny vecer, ozvem sa, ci zijem 🙂
ahojkyy

ahojkyy
19. bře 2012

ahoj, kde si? ja som so svokrou, ale kde trcis ty? V skole? 🙂 asi. vsak napismenkuj.
U nas - zatial sa da. Chystam veci do akvaparku, manzel prisiel skor tak ideme dnes, k veceru. Musim ist aj ja, lebo Tomik robi na tchyni eee 😀 zlaty chlapec 😀 😉
tak zatim, vecer budem online.
ahojkyy

lenca78
19. bře 2012

@ahojkyy ahoooj, ty jo, tak uz tam asi cely den trpis. Anebo treba uz spi 🙂 Jak to zvladas? Jde to? Myslela jsem na tebe.
Ja mam skolu od 8 rano do 18, dojedu domu kolem 19,30 🙂. Tak proto nepisu 🙂. Dnes jsem ale musela uteci driv, doma byla krize, nesla jsme na posledni predmet, manzel toho uz mel plne zuby. Stepance lezou dve stolicky, takze rvala non stop cely den, nechtela nic jist ani pit, az prso si vzala. Chudera.

Jsem z te skoly hrozne vypatlana a MUSIM zacit delat na zaverecne praci. Jinak to fakt muzu zabalit .Dneska jsem se videla s tou vyucujici, no jsem zvedava, jak mi o pujde. Odjezd do Klatov odsouvam o jeden den, az na stredu, dneska bych totiz zabalit nezvladla a zitra uz jsme meli jet.

Mej se hezky a napis. pa

ahojkyy
19. bře 2012

@lenca78 AHOJ. no ja som "vyrizena", ti poviem, idem lahnut spat uz som schrupla s malym jak zalahol. Akvapark v pohode, tchyne - da sa, ono to vzdy na zaciatku ide a potom pride utok 😀 ja fakt nevladzem, prepac, este som slubila fotky pre mladych tak idem zavesit a napisem slubujem poriadne zajtra alebo v noci asi vstanem pracovat na monografii.
tak zatim. ahojkyy

ps - stolicky su potvory, bolia, uz je lepsie??