• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
Delf - bez vycházek
30. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
baby toto som nasla::Embryo měří v průměru asi pětinu milimetru,
takže pokud nedojde k nidaci, nemůže z dělohy
pro svou velice malou velikost „vypadnout“,
protože gravitační síly jsou nesrovnatelně slabší
než síly adhezivní. Protože dojde po ET, když
nedošlo k nidaci, k menstruaci, odchází embryo
jako mikroskopická součást současně s krví
z dělohy. Pokud dojde k těhotenství po transferu
více embryí, kdy se uchytí pouze jedno, ostatní
se brzy vstřebají.
delf - PN ti dá skutočne aj obvodák, nedaj sa.
fazde - nemas platený cyklus cez poistovnu? ja som platila len lieky - 5000,-, ICSI - 7000,- PK - 2500,- zmrazenie bude asi 2000,-. OPU a ET platila poistovna, teda bude..
garp :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
no vidíš fazde a já třeba 15 půjdu na odběr vajuch kéž by
30. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
liny - musíš byť v kľude, nech sa mu dariť začne..
30. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
no holky když to říkáte tak já se nedám budu se bít až do skonání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jé hm tak vycházky to je škoda,že nejsou já kvůli malé abychom neseděli doma a mohli jít na procházku,ale to bych chtěla už moc :grinning:
30. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
ahojkyy - mě to platí pojišťovna, ale ceny jsou bohužel všude jiné. Mám VZP. Ale máš pravdu kecám - neplatili jsem 3 000 za odběr vajíček, ale za PRODLOUZENOU KULTIVACI VAJICEK. Promiň, ale jinak to je stejné. Součet bohužel taky
30. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
No tak na sebe budeme moci myslet. Vycházky zkus, jestli máš dítě do školky, dalo by se to uhrát na to.
30. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
No můžu být ráda,že to nebylo rezolutní "ne" a že ty těhu.jednotky tak jsou aspoň malé, víkend uteče jako voda :sunglasses: . Když člověk by chtěl všechno hned :grinning:
30. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Liny chápu, taky bych to chtěla vědět hned po víkendu :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
s vycházkama jsem neměla problém mohla jsem si i vybrat od kolika do kolika je chci a dnes jsem se ptala co tedy s PN a doktor řekl,že záleží na mě tak jsem si nechala do pondělí čas na rozmyšlenou.
30. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
Holky musím letět na nákup a něco uvařit, tak zatím, ozvu se snad odpolko :dizzy_face:
30. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
tak let a vem si pořádné koště teda
30. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
30. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
no no ahojkyy ty taky neodlítej a když už tak kvalitní koště s brzdou jasné
30. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
no já za hvilku taky nastartuji koště a letím pro malou do školky to abych vzala jedno sebou na zpáteční cestu pro slečnu a poletíme spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
každý někam letí :slight_smile: , tak já asi pak půjdu s bafanem ven když je tak krásně a pak zase domů, jsem nějaká rozladěná a čím víc toho čtu na netu tím víc mi není do zpěvu chjo.
30. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
liny klid to bude dobrý
30. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
tak já taky frčím ven zatím se mějte krásně pa
30. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahojky, tak od dnes picham injekcie. to je jedine co sme v dubnu stihli :wink:.
30. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahoj eustoma, takže sa ti to začína :slight_smile:
ja zajtra ET a potom lážom plážom doma :grinning:
30. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
ahoj eustoma tak vzhůru do toho :grinning:
30. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, nejak vas kvuli praci nestiham :(
Liny - tak to jsou dobre zpravy, to bude dobre, uvidis, treba se embryo zahnizdilo az pozdeji
Eustoma - vitej v klubu
Holky, co jsou na transfery - drzim palce

Ja nic noveho, stale cekam a cekam, ale pristi patek pujdu na krev, tak po 15.hod budu vedet vice. Mejte se hezky, L
30. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
Lenčo s tou prací je to fakt, já se v pondělí nechám uschopnit a už taky půjdu do práce, doma je mi fajn,ale na druhou stranu ležet s pocitem,že se mi to v práci kupí mě už tak klidnou nenechává. Navíc přítel jezdí domů až pozdě večer , někdy na noc nepřijede vůbec tak je mi to tu dlouhé.

Dnes už tady asi nikdo nebude,že...tedy jen já :sunglasses: , moje drahá polovička je na tréninku a vrátí se až po 20h a vzhledem k tomu,že jsou čarodky tak všichni budou u ohýnků....

ahojkyy pořádně se na ten zítřek vyspinkej :slight_smile: povezeš si domů miminka :dizzy_face:
30. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
liny! až ma zašteklilo v žalúdku :slight_smile: ja sa tak teším, keby to fakt vyšlo! :slight_smile:
30. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
kocky vy ste tu uz pekne pokrocili. ked tam citam, tak vstetky uz mate transfer za sebou? takze zo stimulkou zacinam sama. a to bola stimulka planovana na 10.4., no co uz ked ms, si rozmyslela, ze bude meskat. hlavne ze dorazila.

ahojkyy: drzim peste.
30. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
ahojkyy musíš tomu věřit :slight_smile: hlavně odpočívat a mít pozitivní myšlenky :slight_smile:
30. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
eustoma máme sice náskok,ale neboj prožívat to s Tebou budeme stejně :dizzy_face:
30. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
30. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
:slight_smile: dík, baby. Odpočívať budem, manžel mi nariadil povinnú PN, to keď som uvažovala, koľko dní ostať doma - deň, dva, tak mi to "vysvetlil" :D
30. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
ahojkyy jeee to je milé :slight_smile: jen ho pěkně poslechni . Mě přítel nenechává ani vysávat, mám povoleno pouze kralovat v kuchyni :grinning:
30. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.