• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
kranse 15 folikov - je az az :wink: :wink: :wink:
u mna mrska stale nic a to dnes mala dorazit. zatial ani priznaky ziadne nemam. tak uvidime.
12. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
liny: podnikam v sluzbach teda manikura -nechtovy dizajn styri roky...........a aj moj priatel je futbalista a tiez chce chlapecka Petrika......ked mi to povedal ja som sa len zasmiala...aj moj manzel sa volal Peter a aj on sa vola Peter takze meno ktore je mi osudne, ale je peknucke :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
len aby som som vas uviedla do obrazu niesom rozvedena ale som vdova 13 rokov aj to je jeden z kopancov od zivota....... :frowning2:
12. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
amatka: dufam ze ti novy peter - drobce prinesie iba samu radost :wink:, vela radosti :wink:
12. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
proste musiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nevzdame sa
12. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz
jasne musi, presne tak :wink:
12. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak už to máme za sebou. Sneseno 9 vajíček a z toho 7 hrubým odhadem embryoložky by se mohlo vyvíjet dál. Vše proběhlo v pořádku bez nejmenších komplikací. Zítra si budu volat jak to vypadá a o víkendu ET :slight_smile:
13. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
liny super :wink:, skvela sprava :wink:.
ja stale cakam az dorazi ms, uz meska 2 dni. zajtra budem testovat, ci nahodou sa nezadarilo :wink:. bolo byt o ftipne :wink:
13. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
eustoma tak budu držet pěsti :slight_smile: aby se zadařilo
13. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
ked dnes nedorazi, ja zajtra rano tesntem a uvidime na co a ako, ci sa mi len nejako nezplaznil cyklus. ale mala som pichnuty pregnyl, tak to by snad nemalo len tak mesak. uvidime zajtra.
ty priebezne informuj co a ako.
13. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Taky už se těším až budu kupovat testy :slight_smile: hned po ET letím do lékárny a budu čekat a doufat,prý pregnyl je v těle tak 12dní a když se testuje dřív než za 14 dní tak se chová jak pozitivní...ale nevím co je na tom pravdy
13. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
to liny: ahoj. Tak ja som testovala pri IUI 8 a 10. den po pregnyle a mala som len jednu /. Mozno to zavisi od davky, neviem, opytaj sa lekara..
13. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
to eustoma: držím palce. moc :wink:
13. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
ahojkyy jasně já jen tohle četla na netu,ale jinak stejně na vše se poptám lékaře
13. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
ahoj holky,

eustoma..to vypadá nadějně! jsem zítra zvědavá na test! Jinak já po dnešní kontrole 7DC jen 4 folikuly a nějaké menší :unamused: , takže nic moc, sestřička mě uklidňovala, že to není zlé, že ok je 5-8 folikulů..no uvidím ve čtvrtek. Liny --gratuluju-krásný počet, kdy máš ET?
13. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
garp...nevěš hlavu ,ono za dva dny může být jinak....mě dorostli folíky po posledních dvou injekcích gonalu . O víkendu bude ET,zítra po obědě budu volat do CARu jak to vypadá :slight_smile: těším se a zároveň se bojím
13. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
dík liny, moc ti držím palce na finále! Jaký jste měli vlastně problém? Budete ISCiovat?
13. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
garp já mám neprůchodné vejcovody takže to bylo hned jasné na IVF a aby ta šance byla největší tak pro sichr necháme i ISCI
13. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
garp: 4 foliky je pekne. ved nejde o to aby bolo velke mnozstvo, staci jeden - dvaja silny bojivnici :wink: a este dorastu, urcite dorastu :wink:
13. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
no já si nejdříve bláhově myslela, že budeme jen IVF, ale teď s tím množství určitě ISCI.. Eustoma, nějaké těhu příznaky?
13. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
garp přítel má spermošky v pohodě, ISCI by být nemuselo,ale embryoložka to doporučila....tak jsme dali na ni, pokud budeš mít 1-2 vajíčka v pohodě a přitel či manžel spermošky taky tak ISCI nebudete potřebovat si myslím
13. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
liny..my máme dárce :sunglasses: takže mražený, tak jim ISCI asi stejně prospěje..
13. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
jo tak :slight_smile: a co doporučil lékař?
13. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
..no tak daleko jsme ještě nedošli.. :slight_smile: asi se to bude řešit až těsně po OPU...ale vidím to na celkové ISCI. Jen malý dotaz, při stimulaci bolel tě trochu podbřišek jako by na mršku?
13. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
ja nemam ziadne priznaky. ako ani tehu ani ms. ale minuly cyklus som mala snad vsetky tehu priznaky co existuju :wink:, teda okrem // na teste. teraz nemam ziadne, tak mozno zajtra dialnice :wink:
13. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
garp, ked som stimulovala pre IUI, to bolo podobne, len v mensich davkach, tak ma tiez bolele v podbrusku, presne ako pises, ako ms.
13. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
eustoma: no bylo by to prima a nebyla by si jediná, kdo těsně před IVF našel // ! Tak ráno testni a dej vědět..
13. dub 2010 v 15:44  • Odpověz
garp v podbříšku mě bolelo často hlavně k večeru po jídle,ale nijak závratná bolest to nebyla
13. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojky všem.Prosím o radu - taky nás čeká IVF.Musí být na sepsání žádosti o IVF oba????Protože ten můj je pořád někde na cestách....., jezdí s kamionem, tak to nebude jednoduché.A jak dlouho trvá vyřízení žádosti???díky a všem //
13. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahoj beatris obávám se,že ano. My museli oba podepsat patřičné dokumenty a taky partner bude muset na vyšetření. Co se týká stimulace tak pak to lze bez doprovodu partnera, ten je potřeba až později k OPU.
13. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.