IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
21. dub 2010

😀

ahojkyy
21. dub 2010

garp - ano, odpoledne, ve 4. Tak dúfam, že ma Dr. poteší

delf - a dá sa nehľadať? však to čakanie je strašné. Ale je to pravda..

ahojkyy
21. dub 2010

vypnutý prúd by bola istota 😀

delf14
21. dub 2010

no nedá taky všechno hledám o tom jakou má úspěšnost dlouhý protokol

ahojkyy
21. dub 2010

a ja aký je rozdiel a či je úspešný a spolahlivý a dostatočný ten môj protokol, krátky 😀
sme hrozné 😝

delf14
21. dub 2010

jo jo ahojkyy máš pravdu

tulik1
21. dub 2010

ahoj holky, jeste jenom se vratim k otazce piti a IVF. Opravdu je to hodne nutne, nejlepsi je hodne pit uz pri stimulce, ale hlavne pred a po OPU a pak az do cca 5 dnu po ET. vim o cem mluvim, nepila jsem a skoncila jsem v nemocnici na kapackach ...., takze fakt pijte, ale 7 litru je az moc, me doporucovaly tak 3 - 4 litry, vic ne 🙂

garp776
autor
21. dub 2010
liny
21. dub 2010

ahoj tak to jsem překvapená s tím pitím mě nikdo nic neřekl a tak piju stále normálně kolem těch 2 litrů.....ani lékař se nezmínil.

lenca78
21. dub 2010

Ahoj holky, mam takovy dotaz. Stimuluji pred transferem, ktery by mel probehnout ted v sobotu a zacala jsem mirne spinit. Je to normalni? Nestalo se vam to taky? Ja jsem na OPU nebyla, to byla za me darkyne, tak nevim, z ceho by to bylo mozne. Lenka

liny
21. dub 2010

Špinění je známka ,že roste sliznice mě to tak bylo vysvětleno lékařem, také se mi to stalo trvalo to asi 4 dny.

lenca78
21. dub 2010

Liny, diky moc, hrozne me to vylekalo, ze by to ted zase nevyslo. Uklidnila jsi me. Diky

liny
21. dub 2010

lenco každopádně by nebylo marné raději zavolat k lékaři a zeptat se ho pak to bude teprve uklidňující. 😉

liny
21. dub 2010

tak jsem 4tý den po ET a zatím je změna pouze co se týká prsou.....jsou strašně jakoby nateklá a bolavá o citlivosti bradavek ani nemluvím ☹ . Ale vydržím vše hlavně když to bude známka // 😀

liny
21. dub 2010

je to trochu jiné než před menses,protože mi kolem bradavek nějak mravenčí a ta bolest je stále dost velká tak uvdíme za pár dní zda se něco k tomu přidá 😀 , je to sranda jak se pak člověk strašně hlídá .....

ahojkyy
22. dub 2010

ahojte holky Tak ja som po vcerajsom UZV, je to ok, videla som tam 10 guliciek, co su to - foliky alebo vajicka?? asi hlupa otazka, ale ked som sa pytala Dr. ci je to ok, tak povedal,ze ano, ze je to perfektne, reaguje a nech sa dalej "snazim" a pekne picham 😀 mal dobru naladu, az som z toho mala hned oki pocit a hned mi aj zacalo viac chutit jest, nejak po tom gonale nic moc chute / nechutenstvo.
Inac vcera som prvykrat pichla aj cetroide, je to trochu zlozitejsie, ale zvladla som to.
Problem som mala pri Gonale, po vpichu a aplikacii lieku som totiz v ampulke nasla cervenu skvrnu, ako by sa tam nasala krv, fakt len taka mala skvrnka, neviem, ci to znehodnoti liek, tak idem volat do Gennetu a dam Vam vediet. Ak by sa to stalo, aby ste zbytocne neplasili.
liny - verim, ze je to strasne takto cakat. To ze sa pozorujeme je proste u nas normal. Zena, kt. s otehotnenim nemala problemy, netusi, o com to je. Kto nezazil, nepochopi. Tomu proste nezabranime. Ale na testik by som si este pockala, samozrejme. Tak drzim palecky.
lenca 78 - spinenie neviem.. nemala som, aspon zatial. Aj ked sliznica vravel lekar, ze je ok.
tulik1 - ono nie len kvoli hyperstim., ale vraj aj kvoli oblickam a jatram... takze sa musime nutit pit .. 😝

ahojkyy
22. dub 2010

tak baby, ak sa Vam natiahne krv do naplne Gonalu, nie je to ziadny problem, aplikujte kludne dalej. teda ak je to mala cervena skvrnka.. neviem pri vacsom pripadne mnozstve. Tak mi odpovedali na Gennete

garp776
autor
22. dub 2010

ahojky... krásný výsledek 10 folíků..na OPU jich bude ještě víc, takže budeš mít i do zásoby..předběžný termín ještě nemáš?
Jinak mne stále pobolívá břicho-hlavně když chodim...takže se snažím pít a pít aby to bylo v pohodě..ještě jeden den a budu vědět jak jsou embrya na tom

garp776
autor
22. dub 2010

liny..9 den po OPU?, kdy budeš testit?

liny
22. dub 2010

ahoj holky 🙂

ahojkyy teda jak tak čtu tak si vedeš výborně a 10 folíků je naprosto super do OPU jich budeš mít ještě víc,jen tak dál držím pěsti 🙂

garp pobolívání břicha je asi normální, já to měla po OPU asi tři dny,ale pak to přešlo tak uvidíš. Ještě jsem testy nekoupila aby mě to nelákalo tak ještě počkám asi do příštího čtvrtečního rána,na kontrolu pojedu v pátek ráno

liny
22. dub 2010

četla jsem ,že se nemá pít kafe ... v případě těhotenství...... piju pouze nescafe 3in1 myslíte,že i tohle tak jedno denně nějak ublíží? Ráno bez kávy si nedokážu představit 😒

garp776
autor
22. dub 2010

liny..1 kafe je v pohodě..kolikátý den po opu ti zaváděli embryjka?

liny
22. dub 2010

garp v úterý ráno bylo OPU a v neděli ráno ET, kdy jdeš ty? i když to se asi dozvíš až zítra viď

garp776
autor
22. dub 2010

no dozvím se to zítra ráno..snad půjdu buď už v pátek nebo v sobotu..no stále víc se bojím, aby bylo co transferovat 😔
Jinak tě obdivuju, 9 den po OPU..mě už by svrběly prsty. Když jsem byla na IUI, tak už jsem 9DPO testovala..

liny
22. dub 2010

neboj určitě budou nejméně tři bojovníci 🙂 . Já se bojím zklamání a tak zatím netestuju....a raději čekám na nějaké příznaky, pokud budu testovat tak až ten 12 den po ET což je ten příští čtvrtek. Zatím jen velice bolavá prsa a pocit horkosti,ale teplotu nemám.

ahojkyy
22. dub 2010

ahojky baby. tak dík, potešili ste ma. dúfam, že aj naďalej to bude takto pekne postupovať, vyvíjať sa.
termín OPU zatial nemám, Dr. povedal, že by si mohol tipnúť, ale bolo by to šarlatánstvo 🙂 že mi povie zajtra na UZV, to bude druhý, predpokladám posledný.
ja osobne som tiež závislák od kofeinu 😀 ináč kolegina teraz v kvetnu rodí a jedno kafé denne pila. a okrem toho, dokonca jej ho odporučila Dr. lebo ma nizky tlak..

ahojkyy
22. dub 2010

garp - držím palce, určite napísmenkuj info, ako to dopadlo. Určite to bude oki 😎

ahojkyy
22. dub 2010

liny - to vydržíš??????????????
však easy, urob si test, som zvedavaáááá :D

delf14
22. dub 2010

Ahojkyy 10 folikulí je ezva to se máš jen tak dal,
garp držím pěstičky at to vyjde a vydrží
liny teda některé hlkjy už testili 6den od ET já bych to taky nevydržela taky jsem vždy testila už 9dpo ale čárka tam byla ale pregnylová musela jsem mít jistotu,že je pryč
jinak mě děsně začalo bolet v rku hrůza hrůzoucí a i trochu rými se spustilo,takže to je fákt bezva

ahojkyy
22. dub 2010

delf - všade na nete som hladala, kolko folikul a aka velkost + aka sliznica je optimum, ale zatial nic.. je teda 10 ok??