IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
12. črc 2010

jinak vás holky zdravím je strašné horko a plazím se mezi ležením a sprchou. je to strašné, raději ani nevytáhnu dneska paty

petulke
12. črc 2010

ve čtvrtek mě čeká kontrola u dr a biochemický screening

lenca78
12. črc 2010

@liny no ja bylinkove caje primo nesnasim a tenhle mi dokonce i chutnal. Neni to tak spatny, da se to vydrzet v pohode. Vidis, vali se mi tady jeste dve krabicky, skoda ze jsem tiho nenabidla driv, poslala bych ti ho.

lenca78
12. črc 2010

@petulke ja ti tak zavidim, ze jsi doma, v praci mame v kancelari 32 stupnu a fakt se to neda. A tak cely den serfuju po netu (i kdyz to nesmime) a flakam se. Ja proste v takovych podminkach pracovat nemuzu, nemysli mi to. Makala jsem tak do 9 rano, nez se tu zvedla teplota nad 25 stupnu a od te doby na to kaslu. Sprchu bych si dela, to musi byt super 🙂

liny
12. črc 2010

taky mi to nemyslí a ani mě nenapadlo,že by za to mohlo počasí, já mám za sebou otevřené velké okno aby to tu luftovalo a i přesto už je tady děsné vedro.

lenca78
12. črc 2010

@liny premyslim, jestli si nevezmu dovolenou. Prace me v lete nikdy nebavila a ani ted letos to asi nebude lepsi 🙂) jenze pak mi je lito vycerpat dovcu na den, ktery provalim doma. Tak asi zatnu zuby a budu drzet.

liny
12. črc 2010

lenčo a odkdy plánuješ být doma na neschopence?

liny
12. črc 2010

lenčo taky bych si vzala dovču,ale jen pro nic za nic se mi taky nechce a navíc tady toho mám pořád tolik,že by se mi ani neválelo v klidu a v pohodě.

lenca78
12. črc 2010

@liny no ani to nevim, od kdy mi ji napisou. Doktorka se tvarila, ze do 24.tydne by to melo byt ok. Ted jsem 15., takze 24. je pulka az konec zari. Jenze oni za me nemaji nahradu a chteji, abych to nastupkyni predala. ted probiha vyberove rizeni a myslim ze tak od zari by snad nekdo mohl nastoupit (jenze to nemuze byt ve zkusebce). I kdyz treba nastoupi uz v srpnu a ja to tady zabalim. Dovolene mam jeste 4 tydny a je pravda, ze nikam stejne nejezdim, bojim se. 2 tydny padnou na svatbu a dva mi jeste zbyvaji. Tak bych si jeste 5 dni mohla vybrat v cervenci. je pravda, ze pak v srpnu uz kvuli svatbe zadnou jinou dovolenou nedostanu...

lenca78
12. črc 2010

@liny taky toho mas tak hodne? Ja nekdy kdyz treba zustanu doma, tak jsem z toho jeste vic na nervy, nez kdybych byla tady. Protoze nikdo za me tu praci neudela, ja vim, kolik mi ji tady lezi, premyslim o tom i doma a je to fakt za trest :( Ja uz proste potrebuju vypadnout uplne, at si to tady nekdo prebere.

liny
13. črc 2010

ahoj holky dnes je konečně venku celkem ok, u nás padlo pár kapiček,ale je zataženo a trochu se ochladilo .

Lenčo tak ten čaj fakt není tak hrozný, dá se pít 😀 naordinovala jsem si ho 2krát denně. V práci toho mám moc no ☹ taky bych brala oddych.

lenca78
13. črc 2010

@liny jee, tak to mam radost, ze ho zvladas vypit. Ono to fakt jde, znam mnohem horsi caje.

liny
13. črc 2010

lenčo no právě já pila samé horší čaje tak jsem měla trochu klapku když jsem otevřela krabičku,ale chuťově je ok.

petulke
13. črc 2010

achjo, už aby ty horka nachvíli skončili!

liny
13. črc 2010

petulke tak šup pod studenou sprchu :o)

petulke
13. črc 2010

navíc máme už od 3.7 do 17.7. odstávku teplé vody. tak tu sprchu si moc neužívám, spíš to jsou pro mě šoky. jen se ovlažím houbičkou. sprcha by mě zabila 😀

liny
13. črc 2010

petulke no to je drsný, máte odstávku TUV nějak dlouhou ??? Já se tedy sprchuji v těchto parných dnech vlažnou spíše chladnější jak večer tak i ráno a je mi vždy na chvíli dobře než sednu do vyhřátého auta a přejedu město do práce.

petulke
13. črc 2010

no jo mění tady kompletně potrubí za nové!

petulke
14. črc 2010

achjo už je zase hyyyc! Já už nechci!!! Pomoooc! 😠
Dostala jsem od petrova tatky stetoskop, ale bohužel jsem se na netu doslechla, že miminko uslyším tím stetoskopem až koncem 6 měsíce! 😖 To si ještě hodně dlouho počkám! Zítra mě čeká screening a v sobotu končí odstávka, tak celou neděli strávím pod vlážnou vodou. Už se nemůžu dočkat! 😉 Ono přeci jen to ledovou žínkou jsou šoky a pořád ohřívat vodu mě neba! ☹
Leni ty už jsi ve 4 měsíci a já do něho s ahojkyy vstoupím v pátek! Kritické odbobí skončí a některé znás opustí zvracení! Haha a Leni srpen se blíží!!! 😝

petulke
14. črc 2010

liny jsem zvědava na tebe co ti zítra řeknou! budu držet palečky aby už byla dorostlá jak má a ty si brzy byla mezi námi taky těhule!

lenca78
14. črc 2010

Ahoj holky,
moje aktivita se rovna nule, jsem uvarena, v kancelari opet pres 30 stupnu. Dneska tu ale uz byl prvni clovek na pohovor, co nastoupi za me. Vsichni vybrani pry muzou uz od srpna, tak to tady vidim do konce zari a hotovo (pokud teda nenastanou nejake komplikace), kazda koruna se mi hodi.

@petulke ty jo, no ja uz vlastne jsem ve 4. mesici 🙂 To je sranda, moc to ted nesleduju, spis ze zacatku mi to prislo ze to ubihalo, ted se mi to nejak vlece. Kontrolu mam v pondeli, uz se tesim, az mimina premeri a doufam taky, ze jsou v poradku.
Tobe moc drzim palce na screening, pak urcite napis, jak jsi dopadla.

petulke
14. črc 2010

ty jo Leni to ti nezávidím, se vařit v kanclu, to musí být úmorné! ale je fajn, že mimiskum to nevadí a že jsi vpořádku a že nemáš problémy!

liny
14. črc 2010

Ahoj holky, to vedro mě úplně ubíjí a to nejsem těhotná. Ještě že tu máme sprchu a na vzorkovně i ručník 😀 zřejmě toho využiju je to síla. Nemám tady klimošku ☹ .

Petulko snad bude sliznice větší což mo připomíná jít si udělat čajík 🙂 .

Nejhorší je,že mezi mnou a partnerem je to teď napjaté ☹ stále se komplikuje cesta k miminku a jsme oba už tak psychicky v háji,že stačí málo a je z toho problém. Asi to chce čas.

petulke
14. črc 2010

@liny linuško, tak to jsme na tom byli podobně, ale můžu tě ujistit, že co se zatím mimčo drží, jsme oba v pohodě a bez hádek! Tak to už 100% potřebujete aby i vám to vyšlo!

liny
14. črc 2010

petulke jj věřím, člověka to nabije pozitivní energií a hned je to o něčem jiném, mě by stačila aspoň malá dobrá zpráva, zatím je to zklamání za zklamáním a neustále nějaké překážky. Uvidíme snad bude zítřejší kontrola úspěšnější.

lenca78
14. črc 2010

@liny taky ti moc drzim palce na kontrolu. Doufam, ze caj zabira, kdyz uz ho musis pit🙂)
A ohledne vztahu s partnerem - u nas to taky bylo ke konci trochu narocne. Ja jsem si to brala hodne k srdci, pritele ty neuspechy zas tak nezatezovaly. Jenze my zenske to mame horsi, cpeme do sebe leky, hormony, telo an to reaguje a je tezke si to nepripoustet k srdci. Nakonec mi pomohla zmena prace. Vsichni me od toho zrazovali, at jdu ve stare praci na materskou a tak, jenze ta neprichazela. Jak jsem zmenila praci, mela jsem ze zacatku toho hodne, nez se tady clovek trochu rozkoukal a tak snazeni o mimino jsem posunula na druhou kolej. A tim se nam zlepsil vztah s pritelem. A jak pise petulke - ted je to parada. Pritel se pta snad stokrat denne co dvojcata, porad mi pomaha, porad me nuti odpocivat a neustale by chtel probirat, jak budeme s miminama jezdit na dovolenou a podobne 🙂

lenca78
14. črc 2010

@petulke v te kancelari je to fakt strasny, jsem propocena skrz na skrz, nemam na sobe suche mistecko 🙂
A dvojcata zatim nic na praci nerikaji, tak snad to je v pohode. Sice mi to obcas tady stve, je to trochu stresove, ale zatim se to da prezit. Ja bych se doma asi nudila.
Chtela jsem si vzit pristi tyden 3 dny volna a jet k mamce na prodlouzeny vikend (5 dni 🙂) na zahradku, ale nemuzu, mam jednoho doktora v pondeli, druheho ve ctvrtek, ve ctvrtek vecer tehu cviceni (mesic jsem nebyla) a v utery barveni vlasu pred svatbou 🙂). No muzu ja mit dovolenou a odjet z Prahy? No nemuzu 🙂 Porad neco 🙂)

liny
14. črc 2010

lenčo děkuju :o) doma o tom nějak nemluvíme, máme na to různé pohledy. Partner pořád mluví jak se to teď musí podařit a já jsem pro změnu realista a vnímám to jinak. Ty hormony jsou šílený to je fakt, už asi týden mě pobolívá břicho, myslím,že viníkem je estrofen a nebo nervičky.

petulke
14. črc 2010

@lenca78 leni jaké navštěvuješ cvičení? taky otom přemýšlím. napiš mi nějaké info

dasty79
14. črc 2010

Ahoj kočky 🙂
Co tady nového?

liny - tak zítra držím palečky, ať máš pěknou sliznici 🙂

lenco - tohle byl tvůj 2.pokus IVF?