IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
26. kvě 2010

alenta těžko říc některý doktor ti řekne zkusit až za 3 měsíce a některý radši hned dokud máš v sobě ty hormony,nevím pokud by nechal rozhodnutí na tobě tak bych do toho šla rovnou a pokud ti nedopadl ten krátký protokol zeptej se ho na dlouhej je šetrnější,ale prý ví účinný aspon co jsem se tak dívala na protokoli,tak endomrcha to je svinstvo tedaalenta chot mezi nás třeba tě ta nálada rychle přejde liny se už taky z toho dostala teda doufám nemůžu mluvit za ní,ale myslím,že jo 😉 a jsem moc ráda že to nevzdala a chodí nadále tak i ty to nevzdávej budeme se snažit tě podpořit moc moc.

ahojkyy
26. kvě 2010

ahojte baby. Tak petulke mi privolala nevolnosti - "autobus". Nezvraciam, ale je mi tak spatne.. ze mam pocit, ze kazdu chvilu budem. Uz druhy den. Myslíte, že je to z tehotenstva?
alenta - hlavu hore, ok? Nevyšlo poprvýkrát, vyjde nadruhýkrát.
delf - jak? Mrchu nespomínaj, hej? 😀
lenca - aj moje "miminka" 🙂 maju chut na smazene. A pritom som predtym nechcela.. bolo mi to velmi mastne. Teraz to zacitim, alebo len spomeniem a uz mam chut 🙂

delf14
26. kvě 2010

ahojkyy tak to bude asi těhu nevolnost,tak at brzy přejde toho se teda taky bojím jak čert kříže

delf14
26. kvě 2010

dasty držím pěstičky jsem zvědavá jak se to vyvijí 😉

dasty79
26. kvě 2010

Ahoj holky.

Alenta - broučku, to mě moc mrzí - já bych do toho být tebou šla asi hned, pokud to jde a co jsem tak četla tak při endometrioze je dlouhej protokol dobrej!!!!!Je mě to moc moc moc líto ☹ Určitě se podruhý zadaří. 😵

dasty79
26. kvě 2010

delf - díky, že mě držíš pěstičky 🙂 a všem ostatním taky moc děkuju.
Tak transfer dnes nebude.....,pravděpodobně zítra,ale to si mám opět volat 😵

delf14
26. kvě 2010

ahojky dasty tak co nervozní na volání?asi jo vid se vidím jak sebe když jsem měla volat

dasty79
26. kvě 2010

delf - ty už máš týden bojovníčci u sebe, tak jak je?????a co testík??????????????????????????????

delf14
26. kvě 2010

takže embriolog usoudil,že se vyyvyjí dobře že to posuunul to by bylo bezva

dasty79
26. kvě 2010

Jo než jsem tam volala, tak jsem musela opět na wc (teď mám nějaký střevní problémy) 😀

delf14
26. kvě 2010

jo testík tak ráda bych ale nemám doma žádný dnes mi posílá kamarádka spešl poprskanej pro mě 😀 je těhulka taky po ivf,tak zítra testnu a hodím do koše a vytáhnu ho a budou tam dvě 😀 😀 😀 😀 😀 😀

delf14
26. kvě 2010

to jsou jen nervy to bude dobré a co břicho bolí?nekrvácíš?

dasty79
26. kvě 2010

Jo dnes mě embryolog řekl, že všech 10 bojovníčků se vyvýjí dobře a že se to posouvá na zítra, že se uvidí.
Ale že bojují zdárně - tak na 23 hodin ze mě spadl kámen a zítra před 9h opět nervy....
Zatím se držej všechny.Asi vás embryolog vyslyšel, jak jste mě tady radily,ať se zeptám na tu prodlouženou kultivaci 😀

dasty79
26. kvě 2010

Tak to už se těšíííííííííííííííííííííím na tvůj testík 🙂 a kámoška je těhu po 1.IVF?a taky má v sobě 2 bojovníčci?

delf14
26. kvě 2010

to je dobře bylo by škoda když se zatí vyvijí krásně gratulka je po prvním ivf měla dva,ale chytlo se jen jedno.

dasty79
26. kvě 2010

Břicho nebolí a já nekrvácela vůbec 😉

Ale bojím se toho transferu,abych nekrvácela a neodešly z krví ☹
Protože jak mě dr. říkal, že jsem úzká a IUI mu taky dělalo problémy a pak jsem vždy krvácela.....

delf - je to podobný jako IUI?

dasty79
26. kvě 2010

delf - hlavně že se chytlo aspoň jedno 🙂 tak posílám taky gratulaci 🙂 🙂 🙂

dasty79
26. kvě 2010

Tebe bolí bříško???

dasty79
26. kvě 2010

ahojkyy - to je dobře, že máš nevolnosti 😀 Jen pěkně blinkej 😀 Krásnej příznak těhu 😀 😀 😀

dasty79
26. kvě 2010

delf - ty když jsi byla těhu s Kájou, jak ti bylo?Taky nevolnosti????a kolik jsi přibrala,jestli to není tajný?

liny
26. kvě 2010

Dobré ráno holky 🙂

alenta to je mi líto,že to nedopadlo 😒 vím jak se cítíš před necelým měsícem jsem na tom byla stejně. Pár dní nebudeš mít chuť si s nikým psát,ale věřím,že to brzy přejde stejně jako mě. Nejlepší je se něčím zabavit např.práce. Já jsem šla do práce hned druhý den a musím říct,že to byl dobrý krok. Je jasné,že na to stále myslím,ale už je to jiné....teď mám myšlenky na KET. Máme dva nanuky,snad to přežijí a povede se to. Doktor mi řekl,že mám přijít až po druhých MS 10DC, nabudíme sliznici a pokud bude co transferovat tak bude hned KET.

Lenčo jj půjde jen o růst sliznice takže žádná píchací stimulace 🙂 . Ale mě to píchání nějak nevadilo...narozdíl od peněženky.

ahojkyy gratuluji k nevolnostem 😎

delf máš recht já se z toho už dostala a díky Vám tady holky, Vaše podpora je totiž k nezaplacení.

delf14
26. kvě 2010

tak asi byl doktor šikovnější u tebe no je to jak iui akorát mě jeden doktor držel utz a můj doktor zaváděl embrya aby věděl kam je vypustí docela prdel koukat na utz a dělat chytrou že to vidíš 😀 vyřídím jí to tak sna u mě těhu prskanec zabere na testík,prý ho pořádně poprskala.

delf14
26. kvě 2010

nazdáááár prde(liny)už se ti to taky blíží vid mačkám vše co mám

liny
26. kvě 2010

delf hele šetři svaly mačkat můžeš až od půlky června 😀

liny
26. kvě 2010

delf a už jsi hodila test do odpaďáku nebo stále vyčkáváš 🙂

liny
26. kvě 2010

dasty neměj takový strach pokud jich 10 jede dál a statečně tak si myslím,že můžeš být klidnější budeš mít určo i dost na zmrazení 😵

delf14
26. kvě 2010

tak jo budu je šetřit 😀 ještě né šekám na spešl test od kámošky spešl poprskanej od těhulky. 😀 až pak ho budu házet do koše

petulke
26. kvě 2010

ahoj holky,
atlenta moc mě to mrzí, musíme doufat, že ta tvoje endometrioza nenapáchá víc škody. budu držet pěstičky do dalšího pokusu. zkus ho co nejdříve.
delf - ??? ty jsis ho ještě neudělala??? achjo! já se těšila,že řekneš, že se v koši urodili dvě čárky. 😀
ahojkyy - já ty divné stavy nemám pořád, ☹ například jsem dneska ready akorát, že jsem až teď vylezla z postele, normálně vstávám, když polovička brzy ráno odchází do práce. Jo, a včera jsem si musela udělat amerikány 😨 ahned na to si vzít borůvkovej jogurt 🤐 musím to na sebe naprášit !!! Náštěstí, že jsem ty amerikány nenamáčela do toho jogurtu 😝 Ale okurky mi ještě nic neříkají.

petulke
26. kvě 2010

jo a dasty - skvělá zpráva, to je moooc dobře, potěšilo mě to.

delf14
26. kvě 2010

ahojky petulke no teda ještě,že sis to fakt nenamáčela do jogurtu
jo jo testit budu až zítra to budu 8 den od ET a hodím do koše a vytáhnu dvě čárky
taky mě holky napadlo,že bych si v pátek skočila na krev jako samoplátce abych věděla co a jak co myslíte?