• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF duben 2012

4. června 2012 
autor
@ruzich ahojky, jsem ráda, že píšeš, od toho tu jsme abychom si vyměnily zkušenosti a vše tu probraly :slight_smile: nechci to zakřiknout ale moc gratuluji ke // :slight_smile: hlavně ať to vyjde. já dneska stimuluji 3. den, takže asi příští týden odběr. teď mám dlouhý protokol a v listopadu při 1.IVF jsem měla krátký. endiometrioza se mi prej zase začíná dělat, tak proto zvolila dr. dlouhý protokol a i jsem dostala nějaký tělísko do břicha aby se z něj samo uvolňovalo nějaké antibiotikum, tak uvidíme, musíme si držet palečky a doufat, že vše bude OK. hezky hajej a odpočívej a nechcej se hýčkat manžou/přítelem :slight_smile: ke komu chodíš do Gennetu?
19. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu ahojky určitě držím pěstičky a to moc :wink: proč to poprvé nevyšlo nevíš?já na tu endometriozu před stimulací dostala antikoncepci na dva měsíce bez vynechání aby prej usnula :slight_smile: Ty tam máš proto asi to tělísko ?nevím ještě jsem se stím za celou tu dobu nesetkala.Do Gennetu jezdím do Liberce a chodím k Dr.Petrovi je fakt supr a prej dobrej je řikají ostatní tak uvidíme no.A co ty kam a ke komu chodíš?
20. dub 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruzich já taky moc držím palečky :slight_smile: hlavně lež, ať je vše OK. já chodím do Gennetu do Prahy k dr. Vykysalé a jsem teda taky moc spokojená. proč se to poprvé nepovedlo ani nevím. ale zjistili mi tu endošku, pak jsem měla neprůchodný vejcovod (ale ten na IVF nemá vliv), a pak na imunologii mi zjistili zvýšené NK buňky ( což jsou prej zabijáci spermií) tak na ty beru ještě nějaký léky. to tělísko bych měla mít právě kvůli tý endiometrioze. taky jsem to neměla, jen 1 den slabě ale 14 dní jsem špinila :frowning2:
20. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak včera na kontrole v Gennetu, dr mi zvedla dávky Gonalu na 300, čtvrtek další ultrazvuk a odběr vajíček buď v sobotu nebo v pondělí :slight_smile: snad nebudou nějaké komplikace a vajíčka budou narostlá....
24. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky asi prichazim s novinkou. Minuly mesic jsem mela menstruaci jen jeden den a jeste slabe. Neresila jsem to,ted zvracim,boli me hlava,prsa hruza a presne tohle jsem mela u prvniho ditka. Poslala jsem chlapa pro testy ale mam velky dojem ze jsem fakt tehu. Drzte mi palecky
7. kvě 2012 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Ahoj, chci se zeptat, jak jsi dopadla. Mě čeká zítra OPU. Stimulovala jsem Menopurem 7 dní. Vajíček se urodilo dost, ale zatím to podle velikosti vypadá, že asi jenom 10 bude zralých. Ty už bys teď měla mít embrya zavedená, že?
8. kvě 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem taky chodím do Gennetu k dr. Langerové. U Vykysalé jsem byla v pátek na kontrole.
8. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@visnu ahojky, mam 2 blastocysty v brisku. 19. Mam testikovat :slight_smile: strašně bych si přála aby to vyšlo, už je to 2. Pokus. Budu na Tebe myslet :slight_smile: já chodím k dr. Vykysale a jsem s ni moc spokojena. U Langerové jsem byla jednou a byla nepříjemná. Co jsem o II slyšela, tak pokud tam mas manžela, nebo má kolem sebe sestry, je mila ale jak jsi s ni sama v ordinaci, tak prejj je arogantní. ME dělala obě dvě OPU a 1.ET. teď mi ET dělala Vykysala.
8. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@visnu jinak já jsem stimuvolovala s Gonalem 7 dni a pak 2 dny jsem si dopichavala Menopur. Mela jsem dlouhý protokol. Jaky mas ty? A kolikate podstupujes IVF?
8. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Ahoj, je to naše 1. IVF. Právě mám po OPU - máme deset zatím dobře vypadajících vajíček a přítel má výborný spermiogram, tak snad z toho něco bude. Já mám Langerovou ráda, někdy je milá, jindy trochu odměřená, dnes na mě před zákrokem byla velmi hodná. Jsem u ní spokojená a věřím jí. Zajímavé, že já jsem měla podobný dojem z Vykysalé. Byla jsem u ní v pátek na kontrole a byla protivná. Moc ti držím palce. Mě čeká ET v sobotu nebo v pondělí.
9. kvě 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla. Takže pícháni Menopuru na pohodu dva dny před odběrem na UTZ 18 vajíče a ve finále 17 oplodněných. Měla jse lehkej hyperstimulák, ale to po tolika vajcích je prý normální. 6. 5. byl ET zaváděli jsme 1 a to expandovanou blastocystu a teď jsem uvědavá co bude. 9. den po ET byl po limitu duch, 10. a 11. den byl sice v limitu, ale slabší dušík jak ten 9. den. A 11. den mi začal jakýsi nahnědlý výtok. Ten 11. den tedy vycházel zrovna na den kdy měla dojít ms. Takže jsem napnutá jak to dopadne. V pondělí jdu na krev. Všem moc přeji hodně zdravíčka a ať najdete //.
18. kvě 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem měla Menopur. Ale tak úspěšná jako ty jsem nebyla. Z deseti vajíček se oplodnilo bez ICSI jen sedm a za tři dny kultivace se pět začalo opožďovat ve vývoji. Zůstala dvě krásná embrya a obě jsme nechali zavést. Já mám teprve 6. den od ET, ale asi nevydržím a zkusím test dříve. Držím palce, ať ti to vyjde.
18. kvě 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky!
Dlouho jsem tu nebyla, ale jak to to tak čtu, tak to u Vás vypadá dobře! Takže - raduje se už některá z Vás ze //?
My si teď dáváme chvíli pauzu, pijeme čínský bylinky, tak uvidíme, jestli to pak bude úspěšnější...
Zezizu - jak ti zjistili tu endometriózu?
A holky - myslíte si, že je rozumný po 1. neúspěšným IVF smysl přecházet jinam? Konkrétně bysme šli do Gennetu v Praze... Díky moc za názor a držím vše palce ;)
27. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeky23 ahojky tak jak si na tom?
4. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek