• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

26. září 2015 
@gasha paráda, budu držet všechno co mám at to vyjde :slight_smile:
4. pro 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gasha Držím pěsti, aby to vyšlo .-)
4. pro 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 díky moc
4. pro 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann
@missym Díky moc. Původně mi to vycházelo na transfer kolem 19.12., ale předchozí cyklus se mi zkrátil, takže bych pod stromečkem už měla vědět, jestli to vyšlo :slight_smile:
4. pro 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gasha Tak moc přeji, aby to vyšlo a Vánoce stály za to :blush:
4. pro 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missym Díky, kdy jedete na ty hory? Přes Vánoce nebo až po nich? Pak to určitě taky vyjde! Držím palce :wink:
4. pro 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ty blaho kdybych věděla, ze tu se mnou bude cca 50 nevrlych důchodců tak jdu raději do Caru.
5. pro 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gasha Jedeme příští sobotu. Kde budeme lyžovat netuším, protože tam je tepleji než u nás :grinning: Ale tak já to beru hlavně tak, že si odpočinu od práce, od všeho toho stresu, co tu na mě padá. Užiju si s manželem, rodiči a sestrou příjemnou atmosféru alpských vesniček v adventním čase a třeba i ten sníh tam za ten týden napadne. Potom už jenom v pátek na otočku do práce sdělit dojmy z dovolené, odskočím si do caru pro výsledky histologie a pak až do 4. ledna dovolenááá :sunglasses:
Děkuju moc za držení palců :dizzy_face: Doufám, že s takovou velikou podporou, co tu od všech mám, se nám to už povede :slight_smile:
5. pro 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missym zní to úžasně, tam půjde nabírat síla sama, užij si to, moc ti to preju a pak si užijete vánoce no paráda :slight_smile:
5. pro 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr jo a jako jeste jedna vec, prisla jsem na radu a zaplatia jsem a ptám se ji v kolik si muzu zavolat a ona mi rika, ze volat ne at si pro to prijdu, tak rikam, ale ja si nemuzu prijit odjizdim do prace pres pul Prahy a vracim se v pet a ona at prijdu v pondelí, tak rikam já to takhle mám ale kazdy den. Fakt byla neprijemna a ze to nejde a bla bla bla. Mezitim jina at si sednu, ze mi nabere krev a slysela to a rika ji proc by si pani nemohla zavolat to normalne muze, tak ta na ni spustila, ze ne, ze vedeni to zakazalo a bla bla bla. Tak rikam, vsude jinde si volat muzu, ze to mate dvakrat tak drazsi o tom pomlcim, ale cekala bych, ze tedy si alespon budu moct zavolat. Tak pak, ze teda musim nahlasit rodny cislo a snad mi to teda reknou. Ty co me nabirala jsem podekovala, ze se primluvila a ona rika, no ono je to vsude bezny, ja nevim proc tady s tim dela sceny, no krava a ty duchodci ty kecy pitomy, uz tam nejdu :D
5. pro 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann Děkuju :slight_smile:
5. pro 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann No co ti na to říci ? :unamused: hlavně že sis to zařídila :wink: v kolik voláš?
5. pro 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr přesně, tam už nepáchnu, zlatý Car :D, kolem poledne
5. pro 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann tak jsem zvědavá:slight_smile: To budou tisíce :slight_smile:)))) kdy že jdeš do toho caru?
5. pro 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr no jsem zvedava, práve az 19.12. budu to muset vydrzet :/
5. pro 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann nojo, no :slight_smile: budeš muset :wink: už ať jsou ta čekání za námi, že? já ještě 3 dny...ufff, ještě že je teď toho tolik, že na to ani nestíhám myslet:slight_smile:
5. pro 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr
@missym
@gasha
a taky pro Marcela78 atd. co jste na druhe strane a nejdte mi pridat. Hodnota dnešního HCG je 2535. Ufffff.
5. pro 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann No paráda :slight_smile: Tak gratulace veliká a ať to pokračuje pořád po takových pěkných zprávách :-*
5. pro 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann :wink: :grinning: :wink: tak už spokojena?
5. pro 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann gratuluji!!!!!!!!!!!!
5. pro 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missym díky :slight_smile:
@kapr jo spokojena, ale tech nervu co me to tam s nima stalo, oni mi to nechteli po telefonu rict, tak jsem se s ni hadala tak dlouho az mi to rekla :slight_smile:
5. pro 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann jak kdyby šlo o strašně tajnou informaci, že? :slight_smile:
5. pro 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann krásně to HCG roste :wink: já jsem byla taky jako samoplátce a taky mi to nechtěli sdělit po telefonu, musela jsem si za hodinu a půl pro výsledek přijet...Tam jsem na základě občanky dostala papír do ruky....
Jinak já byla dneska na kontrole. Podle PM 7+2 a podle UTZ 7+4. Plod vitální. Akorát mě trápí ten hematom. je 3x2,5cm a mám nařízený klidový režim, nic nedělat. A zvýšili mi utrogestan. Na 2-2-2 a zavádět, když nekrvácím. Prý je při polykání jen 10% účinek.
5. pro 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipanek2 no tak to jsi mela stejne, ale tenkra kdyz jsem byla s prvnim tak bez problemu jsem si zavolala a bylo to, tak to maji mit treba na heslo a je to :slight_smile:. No tak hezky lez, nic neuteče. S tim utrosem je to zvlastni takovych diskuzi tu okolo toho je a vetsinou rikaji, ze ucinek je stejny i v Caru mi to rikali a ty prijdes s tim, ze jen 10% no to je husty.
5. pro 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann co doktor, to jiný názor. Každopádně když jsem nad tím přemýšlela, něco na tom je. Než to projde trávicím ústrojím a něco zůstane játrech, tak mě nižší účinnost nepřekvapuje. V nemocnici mi říkali, že při zavádění je o něco větší účinek, v Caru tohle...
5. pro 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipanek2 Včera jsem se o tom bavila s doktorem a říkal, že je to jedno, jestli polykat nebo zavádět.Prý záleží na tom, co mi víc vyhovuje. Jen před transferem se to má polykat, aby jim to nepřekáželo :slight_smile: Podle mne je ten účinek rychlejší při zavádění, ale pokud to člověk bere pravidelně, tak je to asi jedno.
5. pro 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann Super hodnota!!! Jen tak dál. :slight_smile:
5. pro 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gasha tak já jsem si to nevymyslela. Mně to takhle dnes říkala doktorka :wink:
5. pro 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipanek2
@gasha já teda vcera zakrvácela takze jsem byla u doktorky neplánovane a tak jsem se na to zeptala a prý ten ucinek je o malinko ucinejsi pri zavadení, ale minimalne a kdyz se to bere pravidelne tak je to jedno, jak pise gasha :slight_smile:
6. pro 2014 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipanek2 A pak se v tom vyznej :wink:
6. pro 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek