IVF - jaro 2021

zizitap
16. bře 2021

Ahojky dnes jsem zacala pichat gonal. Za tyden me ceka utz. Mame naplanovany i geneticky screening tak nas pak ceka ket asi nekdy koncem dubna zacatkem kvetna

zizitap
autor
20. bře 2021

@omajda88 jasne. Ono furt na neco cekame ze. Na stimulaci na opu na ket. Na dve carky. Na kazdou kontrolu....

zizitap
autor
20. bře 2021

@bluehorse2020 drzim palecky!!!

zizitap
autor
20. bře 2021

Posledni 2dny mam migreny. Snad to prejde.

europa00
20. bře 2021

@zizitap to ti zpusobuje gonal..přejde to po vysazení zahuštuje krev a to dělá ty migrény.

bluehorse2020
20. bře 2021

@zizitap kolikaty den uz stimulujes? Ja musela od 5. Dne pichat cetrotide na zadrzeni ovu

zizitap
autor
21. bře 2021

@europa00 ajo diky
@bluehorse2020 dneska 6.den resp posledni davka gonalu a zitra utz a domluvime se dal

omajda88
21. bře 2021

@zizitap jojo, je to věčný čekání... takže zítra už budeš aspon vědět, jak tělo reaguje, super 🙂

@bluehorse2020 tobě fakt cetrotide přidali dost brzy.. ty míváš takhle dřív ovulaci i normálně? že ti to tak rychle narostlo a že si byla takhle brzy na opu?

bluehorse2020
21. bře 2021

@omajda88 ten 5. Den, byl myslen, 5. Den stimulace. Normalne mam ovu 15-16 den, OPU delali 13. Den cyklu. Dali mi silnou davku hormonu (125 Gonal + 75 Meriofert) mam nizky AMH a meli strach, abych vubec reagovala... Nakonec se doktor divil

bluehorse2020
21. bře 2021

@zizitap tak at mas krasne folikly

omajda88
21. bře 2021

@bluehorse2020 tak to jo..

gamora
21. bře 2021

Ahoj dievcata, mozem sa k vam pridat? Ja mam pred sebou prve IVF, stimulujem dnes 5.den Bemfolou 150, zajtra 1. UTZ na 7 den cyklu a mam celkom strach ako to dopadne, kolko ich bude a tak. Dnes uz citim celkom tlak na vajecnikoch a objavil sa u mna aj vytok ako pred ovu...mate to podobne?

zizitap
autor
21. bře 2021

@gamora ja sem na tom stejne. Taky sem objevila hlen. Zitra rano utz tak sem zvedava. Docela se bojim opu. Minule to dost bolelo. Mam vajecniky vysoko a blbe se k nim dostavali

zizitap
autor
21. bře 2021
bluehorse2020
21. bře 2021

@gamora ja mela tlak na vajecniku od prvniho dne, to je dobre znameni, ze se neco deje. Hlen jestli jsem nejaky mela, to uz nevim...
@zizitap ja byla po OPU cely tyden nepouzitelna, krom cestny na wc jsem toho moc nenachodila

gamora
21. bře 2021

@zizitap pred OPU mam tiez riadny respekt...ale vacsie obavy mam potom z obdobia po transfere (ja viem ze dost predbieham 🙈)...ale mam zvysene NK bunky a na to nasadeny Medrol, rovnako aj vysoke anti-TPO...tak uvidime, musime verit 😊

gamora
21. bře 2021

@bluehorse2020 ja som zacala pocitovat mensie bolesti az 3 den, tak snad to bude dobre znamenie

bluehorse2020
21. bře 2021

@gamora urcite, drzim palce

europa00
21. bře 2021

@gamora ahoj prosím znáš svou hodnotu těch NK buněk...respektive přesnš které? díky za info

janys1488
21. bře 2021

Ja jdu 25.3. na utz a od prvniho si zacnu pichat agolutin a budu brat estrofem... A pak KET.. snad se nam to napodruhe povede.. prvni neuspesny pokus byl 15.2.

gamora
21. bře 2021

@europa00 ahoj, bolo mi povedane iba ze mam zvysene NK bunky, ze by mal onkolog zo mna radost, zajtra sa na to skusim este opytat...testovali ma 2x s odstupom 4 tyzdnov, preto som vlastne musela odlozit stimulku. Pri prvom testovani tam vybehla aj hranicna zona pellucida, pri druhom sa to uz nepotvrdilo...ostali iba tie zvysene nk bunky a ta autoimunita stinej zlazy...mas s tym skusenosti? Mne nasadili tie kortikosteroidy 1x denne 4mg aby to dostali do normy (neviem ci je to malo, ci vela)

europa00
21. bře 2021

@gamora no uplně né...já mám za sebou imuno už dávno a bylo v pořádku...no takže jsi na nečem co ti sníží imunitu že? a kdy teda podstupujes ivf?

gamora
21. bře 2021

@europa00 v podstate ano. Snad sa to podari a zaberie to. Inak som po troch neuspesnych IUI, vlastne aj na zaklade toho mi robili tu rozsirenu imunitu. Dnes mam 5 den stimulacie a zajtra 1 UTZ, tak uvidime

janakijovska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zizitap
autor
21. bře 2021

@gamora no po transferu to bude masakr se budu bat az do plodovky😞mam za sebou nekolik potratu resp zamlklych tehotenstvi kdy vse bylo ok jen pri kontrole netlouklo srdicko kolem 11-13tt

gamora
22. bře 2021

@zizitap ach tak to mi je velmi luto, drzim palce nech to tento krat bude dobre...mna caka moje prve IVF, posledne 3 iui nedopadli a ziadne dieta zatial nemam ani sa mi nikdy nepodarilo otehotniet...a prepac ak sa ta to dotkne a ak je to hlupe vobec nemusis odpovedat...ale zistovali aj preco tie potraty? Imuno, genetika a tak?

marcynkaaa
22. bře 2021

Pěkné pondělí holky! Tak já mám testovat ve středu. Zkusila jsem dnes a totálně bílo. Takže si myslím že u nás je rozhodnuto. A vzhledem k tomu že nemáme ani jednoho mrazacka,tak hurá do 2. IVF 😶😕

europa00
22. bře 2021

@marcynkaaa ahoooj to mě mrzí.. ☹ musím říct, že doba kdy si stačilo zasouložit a bylo dítě už je pryč (u mě kvuli tomu že už nemám vejcovody ani jeden) a tohle je pro nás hrozně stresující...člověk se na to snaží nemyslet na všechny ty procedury, ale nejde to...v balíčku by asi měla být nějaká předterapie jak osvobodit svou mysl .-) protože už nad tím denně přemýšlet tak dopředu je šílené...jako by nestačily ty myšlenky po vložení.

marcynkaaa
22. bře 2021

@europa00 Je pravda že doba kdy se rozhodneš otěhotnět a říkáš si jak je všechno fajn,stačí sex,je fakt ta nejlepší 😅 to jsi vyjádřila úplně přesně.
Já naštěstí vejcovody mám,ale mám PCOS. A to je taky zabiracka.
Mám pocit že k balíčku IVF bys automaticky měla dostat psychologa a pobyt ve wellnessu 😋

europa00
22. bře 2021

@marcynkaaa aha no a po hormonech ti ty folíky neprasknou abys mohla přirozeně otěhotnět??? já PCOS nemám, ale ve 38 letech mám porád velmi dobře AMH tuším že norma je 2-6.8 tak nějak a já mám hodnotu 5.6, takže poměrně velikou zásobu...nevím od jaké hodnoty je diagnoza PCOS...no to mi povidej dříve jsem to měla tak že co nechraneny sex to těhotenství...takže když jsem veděla že nesmim otěhotnět byl pro mě sex fakt stresujici pac o me se stačilo opřit a byla jsem těhu..museli jsme si davat extremni pozor v plodných dnech radeji se sexu vyhnout .-)...bohužel jsem s novým přitelem prodělala zamlkle tehu a deloha ho nechtela pustit..donutili me na k\yretaz a od te doby jsem v prdeli...pak uz jsem neustale samovolne potracela..krvaceni i mimo cykly atd..doktori me odbyli s tim at to neresim a tehotnim...nekolika jsem se jich ptala jestli mi neco nemohli udelat s delohou po te kyretazi vysmali se mi ze jsem blazen...nakonec jsem skoncila tehotna zaroven v deloze a druhe ve vejcovodu..o vsechny jsem prisla...behem roka 3 kyretaze odstraneni vejcovodu...nakonec me v me teorii s delohou podpořil doktor vrana z ivf centra a poslaa na hystereskopii bylo potvrzeno 1/3 srostle delohy na ultrazvuku se jevila normalne...proto jsem porad potracela...+ zanety delohyp o vsech zasahach...chodila jsem k doktrorum ptala se hledala vysvetleni sama si obliztala vsechno co slo imuno, gwnetiku..zorbory vsech plodu byly naproszo geneticky v poradku..problem byl opravdu v te ponicene deloz po jejich zasazich...dodnes se z toho nemuzu vzpamatovat, jsk z extreme plodne zeny udelali sterilni v podstate...proto zkoušime IVF...jinou moznost uz nemám....držim palce at nam to tady všem výjde

zizitap
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz