IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

bublenudle
19. kvě 2011

@tonytony ahooooj beruško,tak to je fantasticke.....maš opravdu u sebe bojovníčky a vidíš,moooc chcou byt u maminky...moooc na Tebe myslim a držim pěsti.... 😉

mmaxicka
19. kvě 2011

teda holky tady se to ubira spravnym smerem, vcera skvela zprava od esinky a dneska tonytony tak jen tak dal 😀

bohu_nka
19. kvě 2011

souhlasím! Začíná se to tu vyvíjet správným směrem! Dobré zprávy!

tonytony
19. kvě 2011

@jaruska111
@mufinka26 Holky, moc díky🙂
Mufinko, mně taky pne podbřišek a popíchává, ale nic velkého... U min.IVF jsem v téhle době byla jak balón a děsně nadmutá, větry, to teď je výrazně mírnější, tak snad to nebude vadit... Přijde mi i, že mi bříško od včera trošku splasklo... ale nechci se pozorovat!

tonytony
19. kvě 2011

@bublenudle I Tobě moc díky, já Ti taky držím palečky, aby jsi měla jen dobré zprávy a ušeřila si tu houpačku, co byla u nás🙂

tonytony
19. kvě 2011

@mmaxicka Tobě moc štěstí na OPU v sobotu- ať jsi dobrá slepička🙂

esinka
20. kvě 2011

dobré ráno..tak nakonec dojede tchýně 😖 .a zítra se odjíždí na Slovensko.. už jsem byla rozhodnutá,že pojedu,ale neteř,která má jet s námi,je zavšivená..a jede.. takže my zdraví budeme asi sedět raději doma.. 😒 tedy čekám,že s tím Veru jednou dojde ze školky,ale dobrovolně ji tomu nehodlám vystavovat..takže zase na vážkách..švagrová se bohužel o neteř nestará,otec už vůbec a tchýně ji má tak 5dní v týdnu a snaží se u ní dokazovat,co podělala u syna..no..nějak ji to nejde..sicr tvrdí,že už jsou hnidy mrtvé,ale pokud se ji třetí týden stále vrací,tak tam asi nějaká potvůrka zůstala,kerá ty hnidy plodí..a prý jich má neteř plnou hlavu...švgrová na to kašle a nevyčesává,takže se ji to vrací..udivuje mě,že ji s tím posílají dva týdny do školy,a k tomu ani nikoho neinformovali ve škole..no to je ta zodpovědnost v rodině manžela...
Bohužel na to doplácíme my..ale to je komplikovaný případ..ach jooo...jsem si postěžovala,manžel drží bohužel s maminkou,že přeháním...tak se omlouvám,že jsem to ventilovala tady..

esinka
20. kvě 2011

ale jinak tedy všem opět přeji,ať máte úspěšný den a ať se daří plnit vaše sny.. 🙂

mufinka26
20. kvě 2011

@esinka tak to se ti vůbec nedivím, že jsi na vážkách.. to bych byla taky a hodně.. je to docela síla 😒 tomu řikám totální nezájem o dítko a to ze srdce nenávidím... pořád lepší, když to vyventiluješ tady, než se zbytečně hádat z manželem 😉

Jinak všem krásnéé ráánko

esinka
20. kvě 2011

@mufinka26 moc děkuji za podporu..te´d jsem se dozvěděla,že si tchýně vzala neteř už v úterý..a přesvědčuje mě,že ty přípravky už jsou dobré natolik,že opravdu zabijí ty vši do 24hod...což jsme se tedy i dočetla u některých přípravků..takže od úterka jen mydlí a vyčesávají..no ale i tak....fakt tuhle tchýni bych vám přála poznat..haha ..ona prostě něco chce a nedej bože,aby nebylo po jejím..takhle jednou vzala nachlazenou neteř zase k nám.strašně moc chtěla tchýně s námi do bazénu a ve své píli,aby neteř aspoň trochu hýbla zadkem,ji tam prostě musela dotáhnout,že je to jen nachlazení..no kašel,jak tuberák,rýma,jak splav,kruhy pod očima..v bazénu se ji už udělalo špatně a domů jela s horečkou a zimnicí..pak mi volala ,že to je spálová angína..a to je prosím doktorka-psychiatr..fakt nezodpovědná..skoro vždycky,když sem jede s neteří,tak tu bud dojedou už s nachlazením,nebo lehne tady..takže už jsem nemilá a pokaždé se ptám natvrdo,zda jsou zdravé,že nechci,aby Verunka zameškávala školku jen kvůli její lehkovážnosti..jenže to se ji nelíbí a manžel z nás pak nemůže.. 😀

mufinka26
20. kvě 2011

@esinka koukám, nemáš to s tchyní vůbec jednoduchý 😎 mě prozměnu lehla holka... už dva dny má teploty ☹ dneska se k tomu přidala rýma... naštěstí se ted už ve škole moc neučí.. takže moc nezamešká 🙂

esinka
20. kvě 2011

@mufinka26 tak ať se brzy vyleží a je zase fit!!! 😉 ..lehké to nemám,to je fakt...ale bohužel mi zbývá jen jedno,přecházet to..když jsem zkoušela bojovat za svou pravdu,tak to vždycky dopadlo špatně..takže si říkám,že bydlí 70km odtud,jezdí tu jen občas,tak ji budu ignorovat...jééénže,pak udělá nějakou jobovku a já tu jsem do vývrtky naštvaná,a pak vy chuděnky to tady musíte číst... 😀 😀 😀 😀

bohu_nka
20. kvě 2011

@esinka Teda ty máš fakt libovou tchýni! To ti nezávidím! Ale je lepší ji fakt ignorovat. Tu už nezměníš!!! Jo a ještě s těmi veškami-by ses divila, kolik dětí je má!!! Já jsem učitelka, takže o tom vím svoje! Některé rodiče bych fakt propleskla!!! Posílají dětičky do školy se zavšivenou hlavou. A když jim to člověk řekne, tak jim umyjí hlavu a nic víc! Fakt děs!!! Docela se divím, že jsem je ještě nechytla 😀 Ale mám od mamky, která pracuje v lékárně, takový sprej,který funguje jako repelent proti vším-mělo by je to odpuzovat, ani to nesmrdí! Tak občas si to na hlavu nastříkám.

mufinka26
21. kvě 2011

Ahoj holky, přeji krásný den... tak jak sem nebyla první dny po ET nervozní, tak od včerejška sem jak na trní.. nejradši bych už testovala tedka... 😀 ale musím to ještě dlouhých šest dní vydržet 😖 ...

mmaxicka
21. kvě 2011

ahojky holky tak zadne velka slepicka nejsem a urodicka neni... odsali sice neskutecnych 40foliku (odsali vsechny i ty malicke) no ale zrala vajcka byla jen 3 ☹ takze riziko hyperstimulaku je velike ale pritom vysledek tomu neodpovida

mufinka26
21. kvě 2011

@mmaxicka tak snad alespon ty tři... ale z toho počtu, to je opravdu mazec, doufám, že se ti hyperstimulace vyhne...

luca77
21. kvě 2011

@mmaxicka Ahoj,a jak se cítíš po odsátí folíků?Jak ti to dlouho dělali?Bolí tě břicho?Ptám se,protože mě asi taky bude toto možná čekat. 😉

mmaxicka
21. kvě 2011

@luca77 bricho boli fest 😠 ale jinak samotne opu bylo v pohode, narkoza byla jen na chvilicku

tonytony
21. kvě 2011

@mmaxicka Teda 40 folíků to je síla! Ale já např. měla po odsátí 21 větší hypersimulační náběh než teď s 26, takže uvidíš, snad to bude ok a těm 3 musíš teď maximálně věřit. Budeš mít PK nebo budete ev. zavádět dřív? Moc držím palce!

luca77
21. kvě 2011

@mmaxicka no,aby nebolelo,když ti odsávali 40 folikulů 😕 ,to je dost,akorád je smutný,že zralé vajíčka jsou pouze 3 😒,ale tak i ty 3 budou třeba bojovníci 😉

mmaxicka
21. kvě 2011

@tonytony PK se uvidi zitra podke toho jestli se oplodni... prosim te jak se u tebe projevil hyperstimulak?
@luca77 no kez bys mela pravdu a ta 3vajicka chtela poradne bojovat

olousek35
21. kvě 2011

@mmaxicka teda, to je ale nepoměr. A jestli se oplodní? Ony se oplodní a vybojují si to. Věř tomu! Hlavně se šetři a odpočívej.
@mufinka26 vydrž, prťka, vydrž 😀 Neboj, dočkáš se. Držím palečky.

mmaxicka
21. kvě 2011

@olousek35 diky...jsem ale sileny skeptik tentokrat

tonytony
21. kvě 2011

@mmaxicka No já na něj měla náběh pokaždé( 20,21 a 26 vajíček), jsem drobná a hubená, takže mě pokaždé varovali, poprvé to bylo ale nejlepší, nejhorší podruhé- to jsem musela doma píchat i kortikoidy do stehna, měla jsem obr břuch jak v 6. měsíci a dlouho se mě pak i držel, hůř se mi i dýchalo- bolelo na hrudi, byla jsem děsně zaplynovaná, břicho bolelo hodně, ale hodně jsem pila, ležela a bílkoviny- nutridrinky v lékárně 2 denně- to mi doporučili a asi jsem to tím zažehnala... U toho 2 mi to asi fakt pomohlo k tomu, že se i špatné embryjko chytilo- říká se, že hyperstimulák má větší šanci na uchycení... Teď bohužel nic z toho nemám, tak se bojím, že to nedopadne- dnes to na mě nějak padlo a začínám se bát☹

mmaxicka
21. kvě 2011

@tonytony piju jak duha taky a nutridrink jsem si jeden taky uz vzala... tak uvidime jak to ustojim.... ale uz jsem z te bolesti bricha unavena, od poloviny stimulky me boli a co z toho 3vajicka - nechapu jak muzu mit tolik foliku a nic v nich ☹ jak jsi psala tech 20,21 a 26 tos mela vajicka nebo foliky?
a co to vedes za reci,jeste se preci musis radovat z toho ze jste tu sanci dostali a verit ze bude mit stastny konec 😉

tonytony
21. kvě 2011

@mmaxicka vajíček, ale ne všechna byla zralá... jinak mám dnes takovou nějakou schízu- na jedné straně ještě ta radost z té šance, na druhé už začínají pochybnosi a obavy... ty nutridrinky si pij 2 denně aspoň tak týden!

mmaxicka
21. kvě 2011

@tonytony dik za radu tak ja vyslu manzela aby me jeste par nutridrinku prikoupil 😉

luciasek1982
21. kvě 2011

Ahojky snažilky 😉 Já jsem začala stimulovat v březnu, ale snad nevadí, když se sem k vám přidám 😕 Stimulovala jsem Gonalem F, 12 dní jsem si píchala 150 jednotek denně, po 6 dnech mi ke Gonalu přidali ještě Cetrotide. 36 hodin před odběrem vajíček jsem si píchla Pregnyl. 28.3. jsem byla na odběru vajíček. Odebrali mi jich 20 , některé byly ještě neuzrálé. Od odběru jsem začala baštit Utrogestan 3x denně 2 tablety. Podařilo se oplodnit 15 vajíček metodou ICSI, jedno se přestalo vyvíjet, takže nakonec jich bylo 14 😉 1.4. jsem byla na ET, kdy mi zaváděli 2 embryjka po prodloužené kultivaci. Myslela jsem si, že se povedlo, prsa jsem měla citlivé a jako balony, břicho vzedmuté ....... ovšem ještě před kontrolníma odběrama, které měly proběhnout po 14 dnech, jsem začala krvácet 😢 Ukázalo se, že všechny tyhle příznaky nebyly těhotenské, ale následky stimulace a odběru vajíček..... HCG bylo negativní! ☹ Následovala kontrola kde jsem se dověděla dobrou zprávu!!! Hned z tohoto menstruačního cyklu mi dělali nativní KET! Měla jsem strašnou radost, že to jde tak pěkně rychle, a že se nebudu muset zase stresovat čekáním na další pokus. 11DC jsem měla kontrolní ultrazvuk a KET naplánovaný na 26.4. Od 23.4. jsem zase začala baštit Utrogestan. Naplánováno bylo, že mi budou dávat dva sněhuláčky.... rozmrazit museli ale tři, protože jedno bylo špatné. Čekání na kontrolní odběry bylo nekonečné.... nevydržela jsem to a 9 den po KET jsem si udělala testík..... byla tam jen jedna hnusná čárka, menstruace ale nikde! Kontrolní odběr HCG jsem měla 10.5. Tolik jsme s přítelem věřili tomu, že se nám to povedlo!!!!! HCG opět negativní ☹ Menstruace se dostavila až 14.5. Při konzultaci u lékaře mi doporučil si jeden cyklus odpočinout, a pak hurá do dalšího pokusu! Takže jsem ukončila nemocenskou a alou do rachoty!
V gyncentru na náš čeká ještě 9 zamražených bojovníčků a my věříme, že nás nezklamou a najde se mezi nimi alesoň jeden, kterému se u mě bude tak moc líbit, že mě pak nebude chtít 9 měsíců opustit!!!!
Vám všem přeji hodně štěstí a sil na cestě za vytouženým drobečkem 😉 Třeba to nepůjde hned, ale věřte, že miminko si ten pravý čas k příchodu určitě najde 🙂 Já budu věřit s váma!

bohu_nka
21. kvě 2011

@mmaxicka O počtu to fakt není, představte si, že se mnou byla na OPU holka, která jich měla skoro 70 a embryoložka jí řekla, že budou rádi, když tam najdou nějaké dobré a zralé vajíčko! Mě taky bolelo břicho, hned v CARu mi dali něco na bolest, protože jak mě to bolelo, tak mi klesl tlak, který mám i tak nízký, takže jsem nebyla schopná ani vstát z postele. Nechali si mě tam o hodinu déle než ostatní. Asi jsem vypadala fakt blbě 😀 A taky říkali, ať si doma klidně vezmu brufen nebo ibalgin - do ET se může. Ale zvládla jsem to i bez toho. Folíků bylo "jen" 23, takže je mi jasný, že tobě musí být hůř!

bohu_nka
21. kvě 2011

@luciasek1982 ahoj Luciasku 🙂 Máme stejný rok narození. Teda jestli je to rok narození 😀 Ještě 9 eskymáků v mrazáku - to je skvělý!!!