IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

demima
31. kvě 2011
jaruska111
31. kvě 2011

@demima jj ráno a zase nic.... ☹ je možná ale ještě brzo...... 🙂 ale už tomu moc nevěřím

jaruska111
31. kvě 2011

@mufinka26 Mufinko, myslím že už néééé ☹ je možná ještě brzo, ale moooc tomu už nedávám, když se to nepovede nedá se nic dělat půjdu v září znovu...

demima
31. kvě 2011

@jaruska111 moc na tebe myslím ,třeba je opravdu ještě brzy ,každému se to ukazuje jinak.Kdyby nedejbože ne tak příště to určitě výjde!!!

mufinka26
31. kvě 2011

@jaruska111 tak to pak možná začneme spolu, pokud by nevyšel KET 😉 😉

demima
31. kvě 2011

@mufinka26 budu Vám držet všechny prstíky
@jaruska111

mufinka26
31. kvě 2011

@demima děkuji... tobě at ta čárka krásně sííílííí 😀 😀 😀

jaruska111
31. kvě 2011

@mufinka26 já si myslím že příště půjdu až v září 🙂 páč kvuli stimulaci.. a v mrazačku nic nemám, snad se možná ještě stane zázrak a teď a dopadne to dobře, uvidíme, když nebude ani zítra nic tak už to bude asi špatný, ale nebudu dělat předčasné závěry 🙂 🙂 🙂

demima
31. kvě 2011

@mufinka26 díky 😀 zítra jedu ráno do CAR na krev tak uvidíme.Od tebe tady chci brzy vidět // 😉

mufinka26
31. kvě 2011

@demima to je jasnýýý... budu se snažit 😀 😀 😀 😀

jaruska111
31. kvě 2011

@demima Já Tobě taky ať pořádně zesilujíííííííííííííííííííííí a že určitě budou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mmaxicka
31. kvě 2011

ahojky holky
@jaruska111 a kolikaty ze jsi den po ET?

jaruska111
31. kvě 2011

@mmaxicka 9 den, ale je to asi už naprd.. Ještě možná ale přijde zázrak . 😀 😀 😀 a že se určtě dějíííííííííííí 😀 😀

cuddle
31. kvě 2011

ahoj holky - vcera jsem v CAR dostala pokyny k zahajeni dlouheho protokolu - budu brat ted od 16teho DC Proveru, 23 den zacnu aplikovat Dipherelin, pak budu doufat, ze ms dorazi po vysazeni Provery brzo a hura do CARu pro injekce - mam napsany Merional - asi 225 IU denne
predtim jsem mela 1 stimulaci na IUI, ale to byl Fostimon 150 IU a nestacilo to , folici rostly pomalu nez bylo treba - ted jsem zmenila CAR a jsem zase optimistictejsi do noveho pokusu 🙂

spimy
31. kvě 2011

Ahoj holky, od včerejška vás dočítám, abych byla v obraze. Takže jsem to s vámi prožívala, hlavně teda u příběhu @tonytony mě omývalo. A pak ta radost! 🙂
Zmátly jste mě tím, že píšete, že dlouhý i krátký protokol začíná 2CD. Já totiž dostala 27.5. na 21DC injekci, prý vysoká dávka hormonů, která odpálí moje hormony, 14 dnů čekám na MS a pak mám začít stimulovat injekcemi do pupíku cca 10-11 dní. Pak odběr vajíček, po třech dnech zavedení a děj se vůle boží 🙂 To vše je prý dlouhý protokol. Sedí to? O té mé první injekci jsem tu nic nezaznamenala.
No a jinak všem dodatečně blahopřeji k //, držím palce na testy HCG a tam, kde se čárka zatím neobjevila přeji trpělivost, ona bude 😉

cuddle
31. kvě 2011

@mourinka29 ahoj kocko- tak jsem zavitala do diskuze o IVF a koho tu me oci nevidi 😉

tonytony
31. kvě 2011

@demima Jé, já nějak nestíhám, včera jsem totálně veče vytuhla, což značí, že budu těhu, normálně s emi to nestává a chodím spát kolem 1hod. v noci🙂 a teď koukám jako puk, že je tady další těhulka!!! Tak moc gratuluju!!!! Kdy jdeš na krev??? Čárka krásná🙂 Nasaď Ascorutin a hoď se do klidu🙂

@spimy No, jo, já musím mít vše přes děsný nervy a taky jsem stresmanka po tom všem už festovní☹

tonytony
31. kvě 2011

@jaruska111 Moc držím vše, co jde, aby ještě vykoukla druhá a nebo krev překvapila- i to se stává🙂 Tak ještě nevzdávat, třeba zrovna budeš Ty ten případ🙂

mourinka29
31. kvě 2011

@demima nebooj,hcg stoupá co druhý den 😉 😉 😉 😉 😉
@mufinka26 noo,kámoška taky dostala nějaké náplastě,ale to uteče,nebooj 😉 😉 😉
@jaruska111 nemáš ani dušíka?? 😔

mourinka29
31. kvě 2011

@cuddle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ahojkyyyyyyyyyyyyy

jaruska111
31. kvě 2011

@mourinka29 Ani ťuk, bílo jak při 1m sněhu ☹ možná ještě brzo. 🙂

jaruska111
31. kvě 2011

@tonytony Taky si je držím 🙂 🙂 Snad to bude ještě dobré, mam ještě tři dny do ofiko MS ale tady jsem četla že po Utroši se to může opozdit, takže se nebudu ani radovat když se nedostaví, uvidíme, ještě je snad brzo.

mourinka29
31. kvě 2011

@jaruska111 budu držet palceeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,at zítra vykoukne 😉 ,ale uuuplně sdílím tvoje nervy,já měla takový víkend 🙄

bohu_nka
31. kvě 2011

@spimy Ahoj, to je taky dlouhý protokol. U nás v CARu to dělají tak, ale někde začínají už v předchozím cyklu.

bohu_nka
31. kvě 2011

@mmaxicka Mmaxicko, jak ty jsi vlastně na tom? Já se nějak ztrácím!

spimy
31. kvě 2011

@bohu_nka Aaa, tak děkuji za potvrzení 🙂

jaruska111
31. kvě 2011

@mourinka29 Mooooooc děkuji za podoporu do pátku dám určo vědět jak to dopadlo 🙂)

mufinka26
31. kvě 2011

teda holky začíná to být síla 😖 😖 už mám čtvrtou vložku a břicho my asi emygruje ☹ ☹ ☹

bohu_nka
31. kvě 2011

@mufinka26 ☹ To asi z těch hormonů...ach jo!!! My ženský to máme někdy fakt těžký!!!

mufinka26
31. kvě 2011

@bohu_nka to jo, vždycky sem bayla proti práškům na bolest, ale ted si ho dám a jak ráda ☹ ☹