• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

4. ledna 2013 
@mufinka26 kéž by, moje největší přání na světě :slight_smile: a včera jsme si s mužem udělali piknik v průhonickém pakru urybníka a provokativně nad námi pořád létali dva čápi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spimy já sem vyfasovala na druhý den cyklu estrofem 1-0-1 12.den cyklu sem měla UZ jestly je slyznice ok... byla takže od 15. dne od večera utrogestan 2-2-2... musím brát oba ty hormony... pan doktor říkal, že je budu muset brát do 11. týdne.... pokud to vyjde :sweat_smile: jako že to vyjde :grinning: :grinning:
U nás byl problém, že nemám ovulaci :unamused:
7. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka no tak to je znamení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčátka, já se pomalu odpojím... v půl jedenáctý budu vyrážet, mám to sice kousek k APolináři, ale radši sem tam vždycky dřív a nasávám tu miminkovskou a těhulkovskou atmosféru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka No tak to je jasný znamení, že to budou dva kluci :grinning:

@mufinka26 Tak "tfuj tfuj" pro štěstí! :slight_smile:
7. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka ti capy jsou hrozni, taky jsem je videla posledni dobou nejak casto, jen porad neleti tim spravnym smerem.....doufam, ze jim co nejdriv dojde nase GPS souradnice at trefi :grinning:
7. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle takyj sme na ně řvala, ať se nepředvádí a letí k nám, že jsou nějak pořád dezorientovaní :grinning:
7. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka jsou to jen ptaci :grinning:
7. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak dlouho může ukazovat pregnyl pozitivní test??? já byla včera 13. den od Pregnylu.....
7. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka rekla bych max do 10teho dne, zalezi jakou jsi mela davku, neboj to uz pregnyl byt urco nemuze .....ja mela pichnuty vcera a schvalne jsem si dnes delala test, abych vedela jak je silna carka po nem, a jeste to mozna prubnu jednou tak ze 5 dnu - abych pripadne mohla pak porovnat, ale 13 ty den to pregnyl nebude :grinning:
7. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka tak to jsem si oddychla,ze ti to prestalo! Ja jsem dnes 5 den od ET,ale ms mam dostat az pristi patek, tak zatim nestresuju. Mas uz nejake priznaky?
7. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi právě dostavila MS, to byl fofr. Aspoň nebudeme čekat tak dlouho.
7. črc 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spimy tak to bylo rychle, ja bych zkusila hned ten KET, kdyz uz tak proc cekat, pokud se citis, tak bych do toho sla , at se prckove v tom mrazaku zbytecne nepochladi :wink:
7. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..tak jsem dneska byla na další kontrole a zase jsem viděla to naše krásné prtě..hezky si tam plave,vrtí už ručkama i nožkama a jsme 11+1..příští týden jdeme na genetiku a další kontrola + tripltest 5.8...
teď v sobotu jdeme šlapat Bílou Opavu..je to každoroční výšlap-vzpomínka na manželova tatínka..byla jsem jako těhule s Verunkou,tak půjdu i teď..a moc se těším..zatím všechny testy vypadají dobře,jen mě zlobí hodnoty štítné žlázy..i přes to,že mi zvýšili dávky..tak asi půjdu dříve,než jsem měla v plánu,aby se něco nepotento..

snažilky,moc vám držím pro štěstí vše,co se dá,aby se brzy zadařilo..
vítám nově příchozí
a těhulky,kde jste?co nového?se někde válíte,co?mě sluní nedělá dobře,takže se mu vyhýbám a vylézám zásadně ,když nesmaží...špatně je mi stále,ale zjistila jsem fakt,že zvracím,jen když vstávám na budík.. :grinning: ..to je ,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale jinak se to lepší,tak snad nebudu mít tak hrozný průběh,jako u Verunky..papapa a čeká nové zprááávy!!!
7. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata bojovníčci, už jsou u maminky v bříšku :grinning: :grinning: rozmrazily nám tři, jedno to nevydrželo, druhý je trošku slabší a třetí je výborné kvality :grinning: :grinning: :grinning: takže sme nechaly zavést ty dvě :grinning: :grinning: :grinning: cítím, že to bude dobrééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esinka teda to už máš v bříšku pěknýho plváčka :grinning: :grinning: :grinning: zachvilku, už budeš psát jak tě krásně kope :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Já bych určitě ráda hned, proto zjišťuji, co mě čeká, jak dlouho to bude trvat a tak :slight_smile: Myslím, že to bylo tak rychlé proto, že jsem včera vysadila Utrogestan, on tu MS drží, ne?
@mufinka26 Super, že už jsou prcci u maminky :wink: :slight_smile:
7. črc 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esinka Ahoj Esinko!!! Já byla taky teď na kontrole. My jsme 11+0 a měříme 41mm :grinning: Já to horké počasí taky nedávám! Naštěstí máme v baráku chládeček! a o víkendu jedeme do Rožmberka na festival České hrady - to naše miminko prostě musí mít dobrý hudební vkus :grinning:
Jinak vítám všechny těhule, skorotěhule, simulantky a předsimulantky :grinning: Frčí to tu pěkně! Tak držím všem palce!!!
7. črc 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Tak ať je jim u tebe líbí a ať se v té tvé "garsonce" zabydlí :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spimy ano mel by , ale je to taky asi individualni, nekdo dostane ms i presto ze bere utros, ja vzdy az po vysazeni , no jak psala mufinka taky zalezi jak to mas s tou ovulkou, pokud nemas problem a neni potreba to telo nejak pripravit, nemel by to byt problem vrhnout se nato tento cyklus
7. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jeeee ty se mas :slight_smile:
7. črc 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle neboj, taky budeš mít brzy bojovníčky v bříšku :grinning:
@bohu_nka teda to letí, nedávno sme si tu psaly, že budeš teprve testovat a ty už budeš mít pomalu zasebou první trimestr :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spimy já to měla po ET tak, že sem odmenstruovala, čekala sem na další Mrchu a teprve vní sem začala stymulovat... ted my pan doktor řekl, že pokud by KET nevyšel, jako že vyjde :grinning: :grinning: tak můžu začít stymulovat hnedka :grinning: :grinning: ale říkal, že ty dvě embrijka co nám zbyly si prý můžeme vyzvednout za dva roky :grinning: :grinning: po porodu na další miminka :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jakoze bys k tem dvojcatum pak pridala jeste jednou dvojcata, teda ja osobne si myslim, ze by mi ty jedny stacili :grinning:
7. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle to radši neee... ikdyž dcerka by asi proti nebyla, ta se moc těší až bude mít sourozence a je jí jedno jestly jedno nebo dva :grinning: :grinning: my budeme rádi, když se prdouskové udržííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 urco se urzi, komu by se v tom horku chtelo ven :wink:
7. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím všechny
mufi taky moc držím ať se bojovníčci drží a pěkně zabydlují, já mám dnes 5 po ET tak si taky hrajem na bydlení :grinning:
7. črc 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tobě už se to taky krátí zítra bude sklizeň úrodičky, tak ať je toho pořádná hromada :wink:
7. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to už se pěkně zabydlely :grinning: :grinning: to budeš brzy testovat... určitě budou // :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek