IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

cuddle
15. črc 2011

@mufinka26 jejda az tak to bylo dojemny 😀

eliska76
15. črc 2011

@revilo Ahoj revilo, to je škoda 😠 , mrzí mě to, tyhle zprávy jsou vždycky smutný🙄 .

martas14
16. črc 2011

@revilo ahoj holka, dnes jsem sem šla tak brzo kvůli tobě, že už tu možná budeš po návratu z dovošky a vidím takové smutné zprávy, tak to mě moc mrzí. říkala jsem si jak se tu teď daří, tak že s se knám přidáš ☹ tak nabrat sílu a jít do toho znovu, protože mimiško čeká i na tebe, určitě jo. My máme dvě čárky, tak si je hýčkám a relaxuju aby se neztratily 😉

martas14
16. črc 2011

@mufinka26 ahoj mufi a co jsi probrečela, doufám že né toho Harryho jak jsi psala, že máte lístky? bo já se na něj taky chystám, tak to abych si vzala rovnou kapesníky 😀

martas14
16. črc 2011

@mufinka26 jo a gratuluju k čárečce, určitě bude už jen krásně sílit 😉 😉

sedmitecka
16. črc 2011

@revilo ☹ ☹ ☹ ☹ bohuzel, vse spatne, nedopadlo to ☹ ☹ ☹ ☹ presne se opakoval prubeh z 1.IVF, takze je asi nutna zmena CAR, aby to nekdo zacal nejak resit, jiny pohled a pristup je jen prinosem 😉

to me mrzi, ze druha carka neni, ale jak pises, zivot jde dal, je leto a musime si ho prece uzit!!!!!

revilo
16. črc 2011

@martas14 jsi zlata dekuji, vcera mi to denni spineni ustalo a dnes mi ms jeste neprisla, ani me bricho neboli, ale test byl negativni, tak to necham jeste pres vikend jestli to nedostanu a v pondeli se stavim do caru,aby mi vzali krev. Nejhorsi je ten nejasny vysledek.... porad si nechavam nejakou nadeji kdyz jsem to jeste nedostala,ale o to je to horsi. S manzelem to radeji nerozebiram,nechci aby se nervoval i on. Kazdopadne dovolena byla jako v raji 🙂 Tobe moc moc uprimne gratuluji, uzivej si to! 🙂

revilo
16. črc 2011

@sedmitecka ☹ ☹ ☹ to me moc mrziiiii!!! doprdele,proc to nevychazi! ja si podruhe rikala,ze to nebudu tolik prozivat,navenek kvůli manzelovi se mi to dari,ale vnitrne jsem samozrejme smutna a nervozni. Ale ta dovolena nam moc pomohla, byla to neuveritelna pohoda. A leto je krasne,tak jak pises,uzijeme si ho a po lete se na to znovu vrhneme plne sil... Drz se!

martas14
16. črc 2011

@eliska76 jééé Eliku ty už v pondělí půjdeš na UTZ a už uvidíš bublinku, to je krása, musíš pak hned napsat jaké to je, no já v úterý na krev, tak doufám že bude pořádný přírustek hcg 😉

sedmitecka
16. črc 2011

@revilo presne jak pises, taky se snazim navenek byt statecna, kvuli muzovi, ktery je ze me pak nestastny, ale uvnitr to neskutecne boli a neni den, abych na to nemyslela......sakra proč????? ☹ ☹ ☹
dovolenou bych potřebovala jako sůl, buď pojedu s kámoškou k moři, nebo s mužem aspoň na pár dní na jižní MOravu nebo někam na hory chodit a pročistit hlavu.....rekontruujeme totiž byt a na podzim se chceme stěhovat, takže má mužíček co dělat a peníze taky jen lítají , takže letos bude dovča trochu odbytá 😕

ejviska
16. črc 2011

@sedmitecka pojedete na J moravu?????? 😀 kdo tam bydli???!!

martas14
16. črc 2011

@revilo taky moc děkuju za přání.......ale tak dokud to nepřišlo, ještě člověk může doufat, vím že je to smutné, ale třeba patříš k holkám co se ukáže později, kolikátý den jsi po ET není ještě brzo? dokud není MS naděje pořád žije, bereš ještě utroš? je dobré že jste si na dovošce odpočali a užili si to, aby člověk ty smutné zprávy vůbec vstřebal, ale určitě bude líp revi, povede se to a když né teď tak už příště, prostě musí 😉
vím jak je těžké se před manžou tvářit v klidu a snažit se ho podpořit, když člověk vnitřně bojuje sám ze sebou
😒 taky jsem z toho byla dost vyčerpaná, když mu řekli tu děsnou diagnózu, tak moc síly srdíčko

revilo
16. črc 2011

@sedmitecka nedokazu na to odpovedet, a bohuzel ani doktori to neumi.... aspon ten nas nam vzdy odpovi,ze "já nevím" Ja bych to chtela z hlavy vymazat,ale nejde to, jakmile jsem sama,tak nemyslim na nic jine.My o tom dalsim ivf vůůůbec nikomu nerekli,je to tak lepsi, nemam moc rada litost 🙂 No my na dovolene loni nebyli,tak letos jsme si doprali trosku luxusu 🙂

revilo
16. črc 2011

@martas14 jj utrogestan beru a po ET jsem si delala test 12den. Ted vikend na to kaslu a udelam si v pondeli rano kdyz to nedostanu. Jj vypadame navenek jako hrozne tvrdosky a ve skutecnosti to prozivame neskutecne jen to nedavame najevo. No ja jsem obecne takova, moc navenek pocity nedavam najevo,dost mi to v zivote ublizilo,tak mam postoj drsne holky 🙂))))

martas14
16. črc 2011

@revilo tak dvanáctý den je ještě určitě naděje, v pondělí to zkus, stejně jdeš do Caru tak to budeš mít všechno jisté v jeden den. A postoj drsné holky se v životě určitě hodí 😉 a na chvilky slabosti je nejlepší pořádná sprcha, tam se pár slziček ztratí, ale to není konec cesty, takže užij léto, vyraz se dát oraz, hoď nějaké drinky a pak se jede znovu, protože to výjde do třetice všeho nejlepšího (jo a ty drinky nech pro jistou až na příští víkend 🙂

revilo
16. črc 2011

@martas14 jsi fakt zlata,ale jsem drsna holka co ani drinky moc nepije 🙂))) ale v pondeli si zapalim a dam si dobre vinko 🙂 dam ti vedet jak to dopadlo. hezky vikend

martas14
16. črc 2011

@revilo určitě napiš, budu tu, a vínko taky dost možu 😀 tak hezký víkend

eliska76
16. črc 2011

@martas14 Ahojky Marti, dělal mi UTZ už to minulý po, ale to ještě neviděl nic moc, proto mi brali tu krev, protože dr. říkal, že je to tak 50:50. Tak doufám, že se Adéla přestane už schovávat a ukáže se mi v po, konečně 😀 . Už jsme si s mužem troufli jí i přivítat 😉 . A co ty? Jak si to užíváš? Už jsi to řekla rodičům? Mužovo mamka uronila slzu 🙂 .

martas14
16. črc 2011

@eliska76 tak tys už byla na UTZ tak to mi nějak uteklo, no jo to bylo ještě brzo, teď už se určitě Adélka krásně ukáže, a proč Adéla? tvůj nechce chlapečka 😀 😀, můj už totiž podal objednávku, že chce kluka i holku, no a kdyby to prý nešlo tak dva kluky, je prostě hrozně skromnej 😀 😀 já si to uživám moc, dokonce jsem i ráno zase čůrala na testík aby mi aspoň nějak dali vědět, že tam jsou bo jinak příznaky žádné, vlastně teda až na to pšikání, nikdy jsem nepšikala a od transféru pomalu denně 😀 😀 ale zatím jsme to ještě nikomu neřekli, jsem prostě bojko, čekám na průkazku,hold mi to příjde u toho IVF takové nejisté, ale můj mě za to peskuje, takže jen samý optimismus 😀 😉 no a co jsme se bavili tak o umělém asi ani nikomu říkat nebudem, možná jen mojí mamce, ta je skvělá, ale ostatní by z toho byli hotový, tak je asi radši ušetříme šoku 😅

eliska76
16. črc 2011

@martas14 Adélka, neb ten můj nechce o chlapečkovi ani slyšet 😀 , prý by byl v 40ti šedivej, kdyby zlobil jako on 😉 . Já bych chlapečka ráda 😉 . My jsme to už oznámili, vůbec si nepřipouštím, že by něco bylo špatně!!!!!! Víš, jak jsme po tom umělým, tak se moc kontrlojujeme a není to dobře 😒 . Takže už to musí být úplně dobré!!!! 😀

eliska76
16. črc 2011

@martas14 Pořád přemýšlím o tom hcg, jestli je dost a tak 😖 , jak blázen co 😉 . A když jsem čekala Páju, tak by mě vůbec nenapadlo přemýšlet, nebo si dělat hlavu s hodotama hcg. Mimi v bříšku rostlo a tak to prostě bylo 😀 . To jen pro povzbuzení a buď optimistická!!!!!

martas14
16. črc 2011

@eliska76 ještě že tě mám zlatíčko, bo ty mě fakt vždycky tak správně uklidníš 😀 😀 máš pravdu při normálním bych asi ani o nějakém hcg nevěděla-)) když mě pořád tak nějak nedochází, že ono to normální v podstatě je, že umělé tam bylo hlavně to spojení vajíčka se spermoškou, takže to už vlastné máme jak všechny jiné ženy okolo. U mě je to spíš o tom pocitu, co se tam někde vzadu schovává, že se k těm spermoškám nemůžeme dostat jen tak, že i kdyby člověk chtěl zkoušet, tak jsme hold omezení operací a i ta je limitovaná 🙄
ale né hážu to za hlavu a budu se radovat s tebou, takže žádné sebe kontrolování a všechno bude jen dobré 😀 😀 no ten tvůj je teda šikovnej, né že už si vybral pohlaví, dokonce i jméno, prostě žádné nezdary nepřipouští a to je užasné, budu to taky tak brat 😀 😉 děkuju

cuddle
16. črc 2011

@eliska76 jeee krasne jmeno mas vybrane, taky se nam moc libi , a taky jsem si objednala holcicku - ale nejake statistiky IVF rikaji, ze casteji se rodi chlapeckove, ze ty spermijky co nesou chlapecky se vice mrskaji, a tak jsou casteji po IVF chlapci , no tak jsem zvedava jestli se dockame teda te holcicky , pac vsichni v rodine maji kluky, chtelo by to nejakou princeznu mezi to 🙂

eliska76
16. črc 2011

@cuddle Ahojík, no to by tak odpovídalo, že ty s těma chlapa se více mrskají 😀 , klucí no, ty se z toho nikdy nedostanou 😀 😀 . Jednou mi astroložka řekla, že když budu mít dvě děti, tak dvě holky, tak uvidíme co ty hvězdy umí 😉 . Ne že bych tomu nějak úplně věřila 😉 . A co ty? Jak se cítíš? Jak dlouho už máš bobísky u sebe? Ono to tak letí 🙂

cuddle
16. črc 2011

@eliska76 od stredy a mame zaveden 1 kousek - 1 mame zamrazen - takze jeste tyden a uvidime vysledek, kolikaty den jsi testovala - ja mam z caru napsano 10 ty po ET, koukam, ale ze jsou tu holky co testovaly od 6 dne a uz i tehdy mely dusiky - tak uvidim jak dlouho vydrzim 😉

eliska76
16. črc 2011

@martas14 To je jasný Martinko 😉 . My jsme zase nuseli, kvůli tomu, že to moje jajco nedokázalo doputovat do dělohy 😒 , jsem šťastná, že to tělo si vzpomnělo co s tím má dělat 🙂 . Dokonce ani sexíku už se nevyhýbáme 😎 , chlap sice trochu otálí, aby to nebylo špatně a tak, ale já ho vždycky přesvědčím 😀 😀 . Jsem mooooc šťastný a máme velký šťěstí!!!!!!! Tak si to pořádně užívejte 😉 ju Marti.

eliska76
16. črc 2011

@cuddle Já jsem testovala až 15.den, do caru jsem šla až 16.den, ale stejně jak jsem psala, jsem měla čárku tak tak vyditelnou. Ale dopadlo to dobře 😀 , hrozně jsi mě povzbudila 😉 . V po jdu na UTZ tak doufám, že se Adéla nebude už schovávat 😀 . Pěkně hnízdi!!!!!

mufinka26
16. črc 2011

@martas14 jojo byl to Harry 😀 😀

mufinka26
17. črc 2011

Ahojky holky, tak d¨neska bolesti břicha fakt festovní, do toho mě bolí i kříž, ale je to jiné než na mrchu. Dělala sem si ráno testík, ale jelikož chodím i v noci pomalu každou hodinu čůrat, tak nevím. Druhá čárka, která spíš vypadá jako stín se oběvyla hnedka po 30vteřinách.. no uvidíme jak nám dopadnou výsledky z krve, ale zatím je ještě strašně brzy, jsem teprve 10 den.. Testovat mám až 17.den takže příští týden to rozsekne 😀 tak držte palečky 🙂

cuddle
17. črc 2011

@mufinka26 drzime palecky 🙂 no ja si myslela, ze to jen me se zmensil mocak, porad litam na zachod 😀