IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

cuddle
27. črc 2011

@mufinka26 ja mela 0,5 HCG takze ted uz 2DC mrcha dorazila hned kdyz jsem se z caru dozvedela , ze je to negativni, do 2 hodin se rozjela, asi jen cekala na povel.....jinak mam prijit 14 den na ultrazvuk, do te doby zadne leky nic, dle ultrazvuku se asi teda rozhodne jak dal,pry KET delaji 20 den, no tak nevim mela jsem problemy s nizkou sliznici, jestli se to pak da jeste ten 14 den dohnat kdyz mi neco daji, netusim ☹ mrazackamamejen jednoho, tak chci aby mel pekne pohodli, tak nevim jestli tam nemam zavolat jeste jednou a zeptat se ze kdyz vim, o te sliznici jestli nemam dojit treba driv , at ten mesic nezahodime

mufinka26
27. črc 2011

@cuddle já musím stymulovat od 2.DC protože u mě nedochází k ovulaci, tak aby se to tělo nastartovalo a rostla slyznice, minulí měsíc to zabralo a KET sem měla 19.DC ale to jenom proto, že byly ty dva dny státní svátek, jinak bych na to šla už 17.DC. Zkus si tam zavolat, když víš jak to stou sliznicí máš a ty normálně ovuluješ? protože co vím, co nám říkaly v CARu a i tady holky na diskuzích tak pokud neni ovulace tak se stymulovat musí. Já počítám, že do tří dnů dorazí mrcha. Alespon tak dorazola po 1.ET když sem vysadila utrouše. Dej vědět jak si dopadla

bohu_nka
27. črc 2011

Ahoooj holkyyyy! Jsem tu teď moc nebyla....prázdniny, hlídala jsem synovce...nějak nestíhááám 😀 Koukám, že jsou tu nové tváře, které ani neznám. Snažila jsem se něco dočíst, ale je toho hodně! Tak aspoň jim přeju hooodně štěstí, ať se miminka drží!
Ale jsem ráda, že jsem narazila i na "staré" spolubojovnice!
@mufinka26 Mufi, ach jo!!! Držím palce, ať máš hodně sil do příštího KET!!!
@esinka Jak ty jsi na tom??? Pořád je ti blbě? U mně to přešlo asi ve 12. týdnu. A nevolnosti už se naštěstí nekonají 🙂 Kdy máš termín? Na ET jsme byly asi 2 dny po sobě. Já mám termín 26.1.
@tonytony Halooo, je tu ještě hlavní stresmenka? 😀 Co ty tvoji mimísci? Jak bojujete???

bohu_nka
27. črc 2011

@eliska76 Ahojky, můžu se zeptat??? Já teď žiju v Českém Krumlově a jsem jezdila do ARTu do Budějovic. Ale nevěděla jsem, že je tam i jiný CAR. Kde????

mufinka26
27. črc 2011

@bohu_nka neboj sil mám na rozdávání 😀 ted čekám na mrchu a hnedka v tom cyklu bude ket. takže to uteče jako voda 😀 a budu zase hnízdit 😀 ty už začínáš druhý trimestr vid?

bohu_nka
27. črc 2011

@mufinka26 Jojo, končím 14tt. Příští týden máme kontrolu - to by měl být konec 15tt. Tak už se těším, až uvidím miminko!!! V CARu byly kontroly častější! Teď jen 1 za měsíc☹ Už se těším, až bude kopat! Abych o něm věděla!
Ty jsi fakt prvotřídní bojovnice!!!

mufinka26
27. črc 2011

@bohu_nka chceme mímo tak to přeci nevzdáme kvůli tomu, že se to párkrát nepovedlo 😀 pohyby jsou super věc 😀 dodneška si ten úžaný pocit pamatuju 😀

cuddle
27. črc 2011

@mufinka26 ne ja prave normal ovulku nemam, tak tam zitra zavolam co a jak 😒

esinka
27. črc 2011

ahojky všem..
@bohu_nka no nazdárek,ty si hezky užíváš prázdnin..ségry jsou na svých dětech závislé,takže já synovce nedostanu k nám ani náhodou..tak nějak se u nás nezavedlo,že teta pohlídá.což mě mrzí,Veru by tu neyla tolik sama..
špatně mi je pořád..jsem v 15tt,příští týden konečně jdu po 4týdnech zase na kontrolu..ta doba mezi kontrolama je šílená..ale už se moc těším..jen mě zlobí to,že se mi po IVF udělal myom nad miminkem.tak se bojím každého prdíku 😒 ..ale určitě to nedramatizuju..spíše je otravná ta nevolnost..sice už nezvracím každý den,ale colodenně mám těžký žaludek,stále jsem zahleněná a tím mě i navaluje..už mě pěkně svědí kůže na prsou a břiše,tak mažu,jak strhaná,ale jsem bohužel ta vyvolená,která i když bude mazat vším možným a poctivě,strie budou..mám po Verunce docela hodně popraskanou polovinu břicha,prsa taky dost..tak se to snad už nezhorší..
termín ještě nemám..gyndr.mi řekla,že napíšeme až po genetice,podle které to bude nejlepší..takže až příští týden..ale taky počítám tak konec ledna/začátek února 😀 a teď jukám na ty naše týdny..no já mám dneska 14+4tt-takže 15tt a souhlasí i s genetikou.. 😀
@mufinka26 mufi,ty jsi opravdu dobrá vzpruha a psychická podpora pro všechny snažilky..

bohu_nka
27. črc 2011

@esinka To mně už to MUDr. napsal. Podle velikosti mimča určil termín. Dneska končím 14tt. A úplně souhlasím, že ty kontroly po měsíci jsou fakt nedostatečný! Jdu příští týden ve čtvrtek a už se nemůžu dočkat!!!
To já hlídám ségře dost často! Dobrovolně,ale někdy mě poprosí - má toho hodně. Takže jsem si synovečka opravdu užila. Od narození. Je na mě hodně zvyklej. Ani se mu nestýská, když tu spí. Včera si ho odvezli a normálně se mi po něm stýská! Bylo to tu veselejší!!!
ale ty nevolnosti si asi fakt užíváš!!! Já taky mažu bříško a celé tělo jako divá. Zrovna dneska ráno jsem se promazala a pak šla věšet prádlo a jak do mě svítilo slunce, tak ze mě ten krém skoro stékal 😀

mufinka26
27. črc 2011

@cuddle tak to si tam zavolej. U nás v CARu to bylo tak, že po 1.ET sem musela počkat na mrchu a mít měsíc pauzu a v polovině cyklu sem šla na konzultaci, kde sem rovnou vyfasovala estrofem na stymulaci. Uvás v CARu to dělají hnedka to bud ráda 🙂

bublenudle
27. črc 2011

Ahojky holky,takže dnešni info z caru...utz ok,OPU v sobotu v 8.OOh 😵 😵 tak doufam,že bude pěkná urodička at je co dat na PGD 😵

mufinka26
27. črc 2011

@bublenudle jé tak to budu držet palečky at je úrodička co nejlepší 😀

esinka
27. črc 2011

@bohu_nka ono někde svítí sluníčko?čmankote,tady je hnus,velebnosti... 😠

bublenudle
27. črc 2011

@mufinka26 děkuji moc 🙂

mufinka26
27. črc 2011

@bublenudle neni zač, hlavně at je co nejvíc bojovníčků a at jsou brzy v zpátky u tebe v bříšku a pěkně hnízdí 😀

bublenudle
27. črc 2011

@mufinka26 jj,snad jich bude dost..budou to ještě nervy 😀

eliska76
27. črc 2011

@bohu_nka Ahoj bohunko, v Budějcích je Pronatal, nejdříve tady bylo jen takové detašované pracoviště a na OPU a ET jsme jezdili do Karlových Varů. Ale teď ve Šrámkově ul. postavili velký nový dům, takže předpokládám, že to nebude dlouho trvat a začnou se zákrokama i tady 🙂 . Konečně 😀 . Přeji hezké těhulkování 😀

tonytony
27. črc 2011

@bohu_nka Ahojky, jasně a zrovna dnes stresuju fest- zítra nás čeká prvotrim. screening, mám strach obrovskej, už jen tím, že tam jdou dvě☹ Ale vůbec si nedokážu připouštět, že by to bylo špatný, jen teda jsem Broučky naposledy viděla 7.7., takže vůbec nevím, jak se jim daří- mně je ale fest zle- snad čím dál víc blivno a mám omdlévací stavy, je mi zle vestoje i vsedě, takže nic moc, ale snad je to dobré znamení, taky mě trápí zácpa, ale to je fuk, hlavně, ať je vše v pořádku a já si zítra můžu aspoň na chvíli dlouze oddechnout! A co Ty? Jak se vede Tobě? Ty už jsi byla na screeningu?
Já se, holky, moc omlouvám, ale naprosto nic nestíhám, buď je mi blbě a nebo se snažím věnovat malé, co jen to jde a dokud to jde a teď přes prázdniny je dost frmol celkově- pořád něco, takže sem sem tam nakouknu a spíš jen do pošty nebo, když cíleně někdo píše mně, ale snad to napravím!

tonytony
27. črc 2011

@bublenudle Bubli, TObě na so moc moc palečků držím!!!

cuddle
27. črc 2011

@mufinka26 tak jsem volala koordinatorka, ze to zkonzultuje s doktorem a pak mi volala zpatky, ze si mam dat 5-7 dnu po vysazeni pauzu a zacit pak s 1 TABLETKOU na tyden a pak pridat na 2 denne, nazev ti nereknu, u nas v caru to vozi z rakouska, jsou to takove zelene drobunke tabletky, v cesku se neprodavaji, kuknu se v sobotu doma pac jsme na chate , takze tak, 8.8 pak ultrazvuk to je 14 den a pry kolem 20 teho se dela KET, tak snad tobude dobry v sobotu doma doplnim kotvicnikovy caj a mam jeste zbytek kapek, tak treba sliznice naroste a bude KET ten to cyklus

bublenudle
27. črc 2011

@tonytony Zlati,děkuji moooc... 😵 😵 už jsem trochu nervozní hahah,no snad to bude vše ok..Tobě to určo dobře dopadne,budu na tebe myslet..hned mi pisni,paaaaaa 😵 😵

mufinka26
27. črc 2011

@cuddle jé můžu se jenom zeptat ten kotvicnikovy caj je dobrý k čemu? To možná budeme mít KET podobně, ale já o trošku později, ještě sem to nedostala.

mufinka26
27. črc 2011

@cuddle jinka užívej na chatičce 😀 😀

cuddle
27. črc 2011

@mufinka26 kotvicnik pry vhodne stimuluje pohlavni organy , docetla jsem se, ze hodne holkam to pomohlo v te sliznici, nebo i materi kasicka, ja zkusila ty kapky je to 2-3x denne kapky a fakt je ze pak byla vzdy v pohode, aspon tech 9mm mela predtim treba 5-6 mm , kotvicnikovy caj to je slabsi forma to same
mela jsem 3x to baleni kapek v poslednim pul roce, ted si musim koupit asi jeste nove,at mi to vyjde, skoro nic tamnemam, takove prirodni lecivo

mufinka26
27. črc 2011

@cuddle aha děkuji za vysvětlení 😀

eliska76
27. črc 2011

Ahoj děvčátka, tak zítra jdu na poslední utz do caru, už jsem v nervu, když si vzpomenu na to drama při posledním utz, tak je mi z toho mdlo 🙂 . Tak snad to bude už OK. Jinak všem hezký večer 😀

martas14
27. črc 2011

@eliska76 Eli, neboj zítra to bude už jen krásné a pěkně uvidíš fazolku, tentokrát už se určitě schovávat nebude a jukne na mamku 😉 a taky naposled do caru, tak se tam pěkně rozhlídni a rozluč, protože už jejich služby asi potřebovat nebudeš, jedině kdyby tě tvůj ještě přemluvil na třetí drobotinu 😀 😀 tak tfuj tfuj a jen vše dobré zlato moje, a zítra dej vědět co nového ju pa pa

eliska76
27. črc 2011

@martas14 Ahoj Martinko, děkuju moc za podporu. Jsi zlatíčko 😀 . Dávej na sebe taky pozor a těhulkuj! 😉

esinka
28. črc 2011

@tonytony ahojky tony..no vidím,že bojujeme podobně..taky je mi pořád špatně a motáky,to je děs..minulé těhu i teď mi pomáhá žvýkat chladivé žvýkajdy..pokud nemáš odzkoušeno,vyzkoušej..fakt mi to docela pomáhá..sice už mi lezou i očima a bolí panty,protože já jinak žvýkajdy nikdy nežvýkám,ale při těhu kupuji obr balení.. 😀 nesnáším tu těhotenskou pachuť,které se nemůžu zbavit..a tím je mi špatně..takže je třeba fakt co dvě hodinky papat.-po troškách a po jídle šup žvýkajdu...ať je brzy lépe..