IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

martas14
31. črc 2011

@mufinka26 jo jo to je tím počasím, člověk nemá na nic chuť, tak ani počítač nepouští ...... kromě teda teda jídla, to mám totiž chutě, že bych mohla jíst každou půl hodinu 😀
tak pěkně stimuluj a sliznice ať bobtná jak o život, aby si pak sněhuláček mohl pěkně hovět 😉

martas14
31. črc 2011

@bublenudle pět kousků je krásných, to by nebylo aby mezi nimi nebylo mimčo jako hrom 😉 a nebo že by rovnou dvě mimča, ať se má mamka co otáčet 😀

mufinka26
31. črc 2011

@martas14 o sliznici strach nemám, tu sem měla vždycky v pořádku 😀 jooo chutě, holka neboj to bude ještě horšííí 😀 😀 já měla největší chutovou smršt až ve třetim trimestru 😀 😀 milovala sem pepřenky, babička my je kupovala v makru, v těch kyblíčkách 😀 😀 takže klído ve dvě ráno sem se začala ládovat 😉 😀 😀 😀 Očividně to tý mý prdelince moooc chutnalo 😀 😀

mufinka26
31. črc 2011

@martas14 včera sme totálně doklidily celý ten náš byt, což byla docela fuška, do toho si Danielka usmyslela, že chce předělat dětský pokojík, takže sem se vůbec nenudila 😀 😀 akorád nevím, co budu vyvádět tedka, proto tu pořád jukám jestly tu někdo nebude. sem na neschopence, pani doktorka mě nechtěla uschopnovat, když bysme za čtrnáct dní vypisovaly další neschopenku. Ted sem na ní už týden, předtím sem to řešila dovčou. Ty máš taky neschopenku, nebo chodíš do práce? Myslím, že sme to tu už někde psaly, ale já sem hlava děravá 😅

martas14
31. črc 2011

@eliska76 ahoj Eliku, tak kolik pak jste toho včera našli? Určitě už máš naladováno v sobě i v mražáčku 😀 mě je taky dobře, až je mi to podezřelé 😖 Ale když je nám tak spolu, tak to bude určitě jen dobré znamení 😉 všechno bude v pořádku a už se brzo budeme štychovat komu prcek o cenťák povyrostl 😀 😀
tady je taky počasí na prd, ale mi si to nenechali zkazit a vyrazili na výlet, byly jsme včera na Buchově na hradě, akorát teda lidí až hrůza, no jo co taky jiného dělat s dětma v tomto počasí..... večer jsme pak jeli ke známým na grilovanání a jsem ze sebe znechucená Eli!!!! snědla jsem dvě velké robi masa a ještě holky tam měli buchtu s takovou tou polevou ze zkaramelizovaného salka, no co myslíš!!!! snědla jsem jich pět!!! 😀 😀 ještě že se můžu vymluvit, že to né já, že to embrísci 😅 No a dneska jsem stěhovali u našich, samozřejmě jsem byla opatrná a nepouštěla se do žádných velkých akcí, ale nakonec jsme jim to stejně neřekli, tak už to počká až po srdíčku, furt jsme se s mojím popichovali a pak stejně nenašli odvahu se přiznat 🙂
tak snad v úterý na utz bude vše o.k, srdíčko být jak napoplach a my už pak budem odvážnější 😉

martas14
31. črc 2011

@mufinka26 jejda a ještě v noci 😀 no to by mě zabilo, já včera po těch pěti buchtách s nášupem, měla tak hororové sny, že jsem se i vzbudila nadřená 😉
a vyhýbala jsi se mufi něčemu v prvním těhu? jak říkají ty plísňové sýry, tatarka, kávička!!!!!!!!!! no prostě všechny ty věci co tak miluju 😠

martas14
31. črc 2011

@mufinka26 no jo tak nový pokojíček pro princeznu, tož to chápu to víš v devíti to už je velká slečna, tak potřebuje změnu 😀 my dnes stěhovali a umývali po malování u našich, takže vím o čem mluvíš, ještě teď mě bolej záda a to jak už jsem psala jsem se šetřila.
a doktorka má pravdu, zas na jednu stranu proč jít do práce a pak zase na neschopenku, to by sis zbytečně jen pokazila peníze, bo zase pak tři dny zadara atd... 😠 navíc je jasné že do třetice to klapne jako malina a kvůli tvé práci budeš stejně doma už devět měsíců a tři roky 😀
já ještě furt chodím do práce, fakt mi nic není jsem jak rybka, tak snad to dlouho vydrží, to víš každá koruna se hodí, tak bych tam ráda ještě pobyla, ale je fakt že se mi to tam teď nějak divně vleče 😉

mufinka26
31. črc 2011

@martas14 popravdě tatarku sem jedla a to hooojně, kávu nepiju, bolí mě po ní žaludek a ty sýry, já na ně ani neměla chut. Ale nijak extra sem se jídlu nevyhýbala, prostě na co sem měla chut to sem zdlábla. No a já se ofiko dověděla, že sem těhule, až když sem byla v 16tt 😅 a to sem panu doktorovi říkala, že budu max. ve druhym 😅 Jelikož sem měla normálně mrchu, teda po dvou měsících sem to dostala a pak už vůbec nee 😅 😀 😀 Ale těhulení sem si pak strašně moc užívala, rodina se o mě perfektně starala. Ale je fakt, že ted bych to brala jinak, v těch šestnácti sem byla taková, že sem si nepřipouštěla, že by se mohlo něco stát, což na jednu stranu na psychyku bylo úplně skvělí, ted budu trochu stresmanka 😅

martas14
31. črc 2011

@mufinka26 týýýý jo dovědět se že je člověk těhu v 16tt to zní jako sen mufi 😀 😀 no to muselo být na psychiku úplně bezvadné. To já už pomalu šedivím, jak se člověk třepe z týdne na týden, co bude nového a hlavně aby to bylo dobré.
no taky jsem začala dost omezovat, ale že bych se vzdala úplně to asi né, má se všeho s mírou tak to zkusím, ale s tou tatarkou to bude horší, bo na brambůrky pečené v troubě to musí být i když já ji teda můžu klidně i k bramborové kaši, nebo do pomazánek dávám majonézu snad jako první, aby to mělo ten správný základ....jééé ja už zase mluvím o jídle, to snad ani není možné já už fakt snad na nic jiného nemyslím 😀 😀 No s tou váhou to teda nechci vidět 😠 a kolik jsi přibrala v prvním těhu mufi? já když vidím ty svoje chutě, tak začínám mít dost obavy, už tak budu mít od doktorky nabrblané bo jsem vegetariánka a ještě když budu kynout před očima, to už mě zašlahne úplně 😀

mufinka26
31. črc 2011

@martas14 v těhu sem nabrala 11kg což bylo v normě, ale bylo to tím, že sem dva měsíce musela ležet v nemocnici na rizikovym. Takže nemocniční strava 😅 zato sem si to vynahradila po šestinedělí, bohužel sem kojila jen 14 dní, pak se my stratilo mlíko a váha šla krááásně nahoru 😒 No do toho se my po porodu zbláznily hormony, takže jedno z druhym... já si myslím, že tu tatarku a majolku budeš moct, spíš bych si jí nedávala v restauraci, kvůli tomu, že nevíš jak to připravovaly, já bych bez tatarky asi umřela 😅

martas14
31. črc 2011

@mufinka26 no tak jedenáct kilo je zlatých, to jsi na tom byla opravdu vzorně. To mě se asi nepovede 😖 a proč pak jsi musela dva měsíce ležet? copak to bylo za problémek? Ale tak hlavně že to dobře dopadlo, to člověk zkousne i tu nemocnici. a jaký byl porod mufi, dá se to přežit 😉
no na to kojení jsem taky zvědavá, bo dneska v noci se mi o tom už i zdálo, ale kojila jsem malého od mé kamarádky, vůbec nevím kde jsem na to v tom snu došla 😀 😀

mufinka26
31. črc 2011

@martas14 měla sem vysoký krevní tlak a v šestym měsíci sem málem předčasně porodila. jinak můj porod byl dlouhej, musely my ho vyvolávat, jelikož malý začalo vynechávat srdíčko, takže v sedum ráno vyvolávačka, hnedka nastoupily kontrakce po minutě, až v devět večer my praskla plodová voda a šlo se na sál, jenže moje kontrakce byly sice silný, ale vůbec sem se neotvírala. no a v jedenáct se nademnou naskupil houf doktorů a řekly tak maminko jedeme na sál, a v 0:08 vykoukla Danielka na svět, bohužel my musely dát celkovou narkozu. Ale radši bych rodila přirozeně, na tom sále my něco přeplo v mozku a prostě v tu chvíly sem věděla, že to tak má být, akorád my to překazily tím císařem 😅 U mě byl problém v kojení v tom, že mám vpáčený bradavky, takže, ikdyž se malá snažila tahat, nevytáhla všechno a tím pádem se mlíčko nemělo potřebu tak dělat. ted už budu chytřejší a vyzbrojenější. Takže kojení třeš se 😀 Ty máš hustý sny, nojo hormony dělaji divy 😀 😀 😀 😀 😀

martas14
31. črc 2011

@mufinka26 to si piš, že hustý, bo jsem zapomněla na to nejdůležitější ten její malý už má přes má dva roky a vypadá tak na čtyři jak je vysoký😀 😀, no tak já mám spíš opačný problém s tlakem, mívám ho hrozně nízky, ale uvidíme jestli se to v těhu stavu nějak neobrátí....
ale vidím, že ty jsi si svoje taky užila holka, to muselo být velké maso mít stahy už od rána a rodit až o půl noci, no jo asi jsi rodila ve špatné datum a Danielka chtěla až to co bylo na druhý den 😀
ale jak píšeš chybama se člověk učí, tudíž příště už to bude všechno na jedničku... rodit budeš rychle a pružně, bez císaře, kojení se též ošefuje a prostě všechno bude super ftuj ftuj pro štěstí, teď už jen zajet pro sněhuláčka a pak už to všechno nastane

mufinka26
31. črc 2011

@martas14 no stim datumem, vyvolávaly my to 12.3 tak sem si říkala super nebude to 13.3 HA ha ha chyba lávky, ale byl to zřejmě osud děda říkal, že je to malá Růžena... Tak si to asi vzala k srdci a na tu Růženu se alespon narodila 😀 😀 😀 Holka já bych brala ikdyby se uchytily oba bojovníčci, tedy pokud se oba dobře rozmrazí 😀 😀

bublenudle
31. črc 2011

@martas14 ahojky..díky..jj,objednala jsem si dvojčatka 😵 😵 tak snad se zadaříí 😀 😀

martas14
31. črc 2011

@bublenudle tak to budu držet palečky, aby se bojovníčci drželi pěkně za pacinky a vydrželi oba dva 😉

bublenudle
31. črc 2011

@martas14 😵 😵 😵 😵

ejviska
1. srp 2011

@bublenudle Ahoj, do ktereho caru chodis?

bublenudle
1. srp 2011

@ejviska Repromeda Brno

ejviska
1. srp 2011

@bublenudle diky 🙂

bublenudle
1. srp 2011

Tak hlasim,že male jen jednoho bojovníčka....zitra mi budou volat,jesli je vhodne na PGD a pokud ne,tak mi ho zavedou už zitra,nema prej smysl čekat dal....

mufinka26
1. srp 2011

@bublenudle ted sem četla, že máš obědnaný taky dvojčátka 😀 😀 to sme na tom stejně, já bych je strašně moc chtěla 😀 😀 Budu ti moc držet palečky, aby se ti broučci krásně zahnízdily, už víš, kdy si pro ně půjdeš?

mufinka26
1. srp 2011

@bublenudle tak aspon ten jeden, to bude určitě ten pravý 😀 a povede se to 😀

bublenudle
1. srp 2011

@mufinka26 děkuji,zitra budu všdet co a jak...snad bude to naše zlatíčko bojovat.... 😵

eliska76
1. srp 2011

@martas14 Ahoj Martinko, něco jsme našli, udělala jsem houvobku a bramboračku. Jinak už mámPáju doma, tak mám o zábavu postaráno, taky pořád vařím, mužovi dávám do práce obědy. A jen papej a užívej si to, jsi mladá, tak to lehce dáš dolu 😀 . Já jsem s Pájou nabrala 18 kilo a byla jsem jak koule, ale do dvou let jsem byla svý váze. To teď se musím hlídat, v tomhle věku bych s tím pak taky nemusela hnout a to by mě refilo.Musímto dát dolu, kdybych děnně měla cvičit jak divá, mít nadváhu to bych nepřižila 😉 . Samo, že tomu dám nějaký časík, nejsem sebevrah 😀 . Hned mi pak napiš jak ten utz horzně se těším, uvidíš, že to bude všechno OK! 😀 . Já se pátku taky nemůžu dočkat, a řeknu dr, ať mi dá už fotku, ještě žádnou nemám a minule mi to ani neukazoval, je tam novej, tak má asi dělat sám co se sebou 😀 . Jo líná huba, holý neštěstí 🙂 . Tak krásně těhulkuj!!!!!!

eliska76
1. srp 2011

@bublenudle Blahopřeji 😀 , to bude pořádnej bojovník! Už se těší až se pořádně zahnízdí 😀

bublenudle
1. srp 2011

@eliska76 děkuji,seš brouček....moooc mu věřím,je jen jeden a určo to zvládne....už ted ho milujeme... 😵 😵 😵

mufinka26
1. srp 2011

@tonytony
@esinka
@bohu_nka tak kde pak mám ty naše těhulky? Jakpak holky těhulkujete? co miminka? 😀 😀 😀 už vám určo krásně začíná vykukovat bříško 😀 😀 😀 😀

cuddle
1. srp 2011

tak holky dnes jsem si zasla do caru vyfasla jsem dalsi krabicku leku pred ET, dostala jsem teda Ethinylestradiol - to jsou leky z Rakouska v cechach se nepredepisuji, nevim presne co to je za slozeni, ale ten ethinylestradiol obsahuje antikoncepce....takze asi aby nedoslo k ovulce - nevim, tu stejne nemam, ale mela by se po tom zlepsit sliznice a pripravit na KET, na ultrazvuk mam prijit 14 den od zacatku tech leku, takze v patek 12.8, a mozny KET 18.8 kdyz bude na ultrazvuku vse v poradku, tak snad doufam, ze to vyjde a pujdeme si pro toho naseho bojovnicka 😉

martas14
1. srp 2011

@mufinka26 no tak teď už je to sto pro jasné, 13.3. je úžasné datum, takže to měla Danielka pěkně vychytané 😀 , a nyní šup pro sněhuláčky ať už můžou krásně hnízdit a vybrat si zase nějaký extra datumek pro porod