IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
11. lis 2009

jo seru na ně ,jste moc hodné a pomohlo mi to .. 😉

dadous
11. lis 2009

😀 vo tom žadna patřilo k ty brigadičce 😀 😀 dyt jsem psala, že na ultra se mimčo neukazalo 😀 medu neboj hned jak budem vědět, budeš první kdo se to dozví

lenkacar
11. lis 2009

nadi hlavní je mimi....my se večer bavili s vladísem a po novém roce to zkusíme ...až se dám dokupy ted mi nedošla ani pořádná mrcha 3dny špinění a mrcha odešla aniž by přišla ..to neni dobré ..

lenkacar
11. lis 2009

já jsem děsnej labil ,ale to už víte takže na mě takhle působí každá nevyrovnanost ,ted mám třeba furt pocit ,že potřebuju pomačkat a uklidnit ,že to bude dobré ..a vladís řekl ,,počkej až se vysprchuju ,,já nechci píchat ,já chtěla pochovat ... 😕 😕 😕 😝

dadous
11. lis 2009

😀 😀 chlapi v tom neviděj rozdíl, stejně se od pochovaní dostanete k píchaní 😀

lenkacar
11. lis 2009

tak pa a dobrou nocku všem ..i vašim bejbátkům i morčatům a hadům a yorkům 😀 😀 😀 😝

dadous
11. lis 2009

tak pa 😵

lenkacar
11. lis 2009

dadu no to ne jsem si natřela ksicht francovkou páč od těch každodenních makeupů mám drštku jak v pubertě 😝 😝 😝

dadous
11. lis 2009

no tak aspon mu budeš vonět 😀

meduna
autor
11. lis 2009

jo chlapi a mazlení 😀 😀 jak píše Dadoušek,stejně pak mazlej jek cecky a spodek 😀 maj to nějak jinka než my. 😕 jdu dočumět seriálek 😉

lenkacar
12. lis 2009

holky tak jste měly obě pravdu nepomohlo ani moje vysvětlování ,tak proběhl aspon ruční sex... 😖 ruka mě bolí ještě dneska ..sakra ..ted jsem, se natřela opět francovkovým parfémem a jdu pro rohlíky .. 😀 😀 😀

daja.w
12. lis 2009

Ahojky 🙂 jo to je dost no vím 😀 zas jdu zachvilku do práce 😝
Leni teda co je to z jednání 😠 jsou zralý jim dát pořádně po tlamě 😠 ale jsi od tama pryč tak se na to vyprdni 😉 teda po té francovce musíš krásně vonět 😀
Tak se tu všichni opatrujte a mějte se krásně 🙂

lenkacar
12. lis 2009

dají ..jo to bylo pro začátek a ted už nikdo taková svině být nemůže .. 😀 😀 😀 😀 jsi furt v tý restauračce?

meduna
autor
12. lis 2009

Ahoj holky,koukám,že je to tady fakt mrtvolov,těhule utíkaj jinam 😢 😢 jsem ve smrti,z práce rovnou do města,šla jsem koupit něco sousedce,má narozky a teď jsem dorazila dom,jazyk a ž na podlaze,hlad jak somálec 😝 Leni jsi mě rozesmála,prej teď už nikdo taková svině být nemůže 😀 😀 bacha ,nebo taky ještě větší.Buď ráda,že jsi doma,než se srát s lidma a za nic.co ruka už je ok? 😉

lenkacar
12. lis 2009

jdu koukat na ulici včera tam byla dobrá hláška jak bude lízat kastrol ,čekali jsme že jí vylíže pekáč 😀 😀 😀 nějakej zbohatlík asi něco slaví ohnostroj jak bejk venku 😕 😕 😕

dadous
12. lis 2009

jááák těhule utíkaj jinam 😠 s kym si tady mam jako pokecat 😕 když furt někde rejžujete 😅

meduna
autor
12. lis 2009

😀 😀 😀 no to bych se divila,že by v ulici někdo lízal pekáč 😀 to by musel být jinej pořad 😎 jsem si kapánek zdřímla,jsem jak pablb teď a ve 20hod,mám jít popřát tý sousedce,já tam snad upadnu hubou na koberec 😝 záda mě bolej,nohy,vaječníky píchaj jaklo kráva,tak nevím,že bych umírala 😀

dadous
12. lis 2009

takhle brzy? 😀

lenkacar
12. lis 2009

mě taky dneska bolej záda ,víc než když jsem pracovala 😀 😀 😀 jo a zítra 13 pátek ,nevylezu z bytu ani pro rohlík se svým štěstím mě ještě něco přejede 😀 😀 😀

meduna
autor
12. lis 2009

ty vole nestraš,já jdu makat a měla jsem mít volno v neděli,ale už mi naznačila,že to asi neklapne.No tak to jsem zvědavá,co se zítra přihodí 😕 Tak k sdousedce nejdu,se mi to hodí,stejně bych tam snad ani nedolezla 😝 tak co ulice,bylo lízando?

meduna
autor
12. lis 2009

pěkně si doma povídej Dadoušku s Karlikem jo 😠 ty jsi tady naše 😀

meduna
autor
12. lis 2009

prej rejžujete 😀 😀 co mám dělat abych nemusela 😢 😢 😢 já nechci,nebaví mě to,ale výpověď dát sama nemůžu,nedostala bych podporu a od nich se výpovědi nedočkám,to zas prej musej něco oni platit,to je začarovaný kruh.

meduna
autor
12. lis 2009

jdu hodit spršana,lítaj tady podezřele mouchy 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
12. lis 2009

tak vyspršeno a jdu na bednu 😎

daja.w
12. lis 2009

Ahojky kočeny 😉 tak jsem došla z práce 😝 a zítra nanovo 😝 jo Leni pořád restauračka 😀
Medu měla jsi vzít biolit a hned by byly fuč 😀 mouchy 😀
No a stím mátkem 13ctého jsem taky zvědavá moc se těším do práce to bude střepů 😀 tak pa jdu hajat ráno opět brzo budíček ☹ 😉

lenkacar
13. lis 2009

dobré ráno ...sny hrůza ,záda mi bolí ..beztak došlo pečivo ,ale nejdu 😀 😀 😀 😝 ,jinak kozajdy mám nové čong uznal že v tom se chodit nedá ..jestli nás někdo pozoroval asi by koukal co děláme vladís mačkal vší silou podrážky ..

nadis.h
13. lis 2009

Ahoj holky,

tak hcg je 600,9 ... 😀 jooooooooooooo takový šutrák mi spadl ze srdce. 😀

lenkacar
13. lis 2009

nadi tak gratulace velikánská

nadis.h
13. lis 2009

Leni díky moc. 😉 Povede se Ti to taky. Mě se to všechno povedlo v době největších sraček ... (peníze,práce apod) 😝

dadous
13. lis 2009

nadi velka gratulka, ale ja to věděla 😵 😵