IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
20. lis 2009
Ahoj holky zdravím všechny jmenovat nebudu,to bych nedala,jojo věk je věk 😃 😃 Tak a zase se tady žralo,to je dílo s váma.Tak o čočkovce slyším poprvé,že jí dlabete na vánoce =-) a klobásku vinnou bych si dala,mňam,koupím ji v Čechách pro sebe,Roman to nemusí,že prej to je jako by lízal mrtvole patu ]-( on si udělá kapra,toho zase nejím já 8-( Leni vyfoť ty výtvory a pošli mi je,abych chytla inspiraci.
dadous
20. lis 2009
evi ja jen, že v caru když je špatny spermio, tak hend nutěj darce, nam taky, x-)
ahoj medu, ja žehlím :-p a u toho čumím na sněženky a machri 😃 ted musím vyvětrat 😃
dadous
20. lis 2009
a až dožehlím, tak budu dělat tvarohovy koblížky, našla jsem ten recept a dostale jsem na to chut :-N
tulik1
20. lis 2009
nazdarek holky, zdravim vas po pekelne dlouhy dobe, prave jsem dodelala dakouskovo buchtu, tak jsem na to zvedava 🙂 prubezne vas docitam, takze jsem v obraze,my zatim zadne dalsi pokusy nepodstopujeme, mam to v planu az na leto-podzim, ted si davame oddych, vsechny vas zdravim a moc gratuluji nadi k tehulkovstvi 😉
dadous
20. lis 2009
čau tulik, jakou?
tulik1
20. lis 2009
tu s tim pudinkem a zakys smetanou navrch skor cukr 😉 , takze nas mas na svedomi, zitra mezi desatou-jedenactou dame s manzou kavicku ...
dadous
20. lis 2009
tak to nezapomeň dat do lednice, nebo někam do chladna x-) x-) si pošmaknete x-)
tulik1
20. lis 2009
jo jo, cekam az to vystydne a hned to tam soupnu a jak je dadu?
dadous
20. lis 2009
no u nas dobry :-N až na to pohlaví, ale musíme vyržet no :-S
takže vy si ted budete užívat, a pak se na to vrhnete? to bude určo nějaka pořadna dovča?
medunaautor
20. lis 2009
ahoj Tulik,tak to půjdeme spolu se nechat oplodňovat x-) když to necháte na podzim 😉
medunaautor
20. lis 2009
a je to pracný Dadoušku?
dadous
20. lis 2009
no jako když dělaš bramboraky, umíchaš těsto a pak smažíš ve voleji 😃
tulik1
20. lis 2009
jo jo odlitame v sobotu, tak uz se tesim, letela jsem jenom jednou a uz je to osm let, tak mam bobky, ale to zvladnem

nazdarek medunko, jasnacka podzim to jisti a to by v tom byl cert ...
medunaautor
20. lis 2009
aha.no receptík nám tady dodáš viď x-) x-) x-)
dadous
20. lis 2009
jo tedka už? =-)
medunaautor
20. lis 2009
jé,a kam letíte?to se máte,taky bych tak někam letěla,ale poletím maximálně tak do prdele 😃 😃
medunaautor
20. lis 2009
jo jinak holka od Romana má prasečí chřipku :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
tulik1
20. lis 2009
covece jo, vyslo to celkem za dobry prachy, je to sice jenom osm dni, ale i tak se tesim, na jare pofrcim do lazni a pak do toho budem busit doma a pokud nic, tak podzim a prazskej pronatal je asi nase posledni sance ...
tulik1
20. lis 2009
medunko je to na kanary, na fuerteventuru 🙂
medunaautor
20. lis 2009
Pronatal,jsem už slyšela a jsou tam dobrý?není tam Mardešič?
dadous
20. lis 2009
😃 😃 medu pro vas všechno 😃
20dkg hl. mouky
4vejce
tvaroh
prdopeč

to vše smícahat, a lžící vykrajujeme koblížky a smažíme z obou stran :-N ma to zvalštní tvary 😃 pak obalit v moučka cukru a je hotovo :-N klidně si udělej první varku jen z pulky surovin, vono jich je docela dost z ty cely davky 😉
medunaautor
20. lis 2009
Tulik a víš čím je to tam vyhlášený-věčné jaro,nádhera
dadous
20. lis 2009
medu neke =-) ale dostane se z toho ne? ted na to maj nějakou metodu
dadous
20. lis 2009
tak ja jdu smažit, než dorazí dadouš x-) jo jinak, kdyby jsme měli holku tak ma dneska svatek 😃
tulik1
20. lis 2009
ty jo dadousku safra, skoda ze jsem nepockala, zrovna dneska jsem premejslela co s tvarohem, tak jsem udelala tvarohovou pomazanku, ale tydle tvoje koblizky by byly lepsi 😉
medunaautor
20. lis 2009
nevim,ona jak je hodně nemocná,tak nemá vlastně žádný imunitní systém,takže tři ,nebo čtyři dny budou kritické.A od holky z práce syn,jí má taky a ten je taky nemocnej,má něco s ledvinama,takže taky imunitu na hovno
dadous
20. lis 2009
tuli tak příště 😃
dadous
20. lis 2009
medu to je v prdeli, fakt člověk aby seděl radši doma na zadku ]-(
tulik1
20. lis 2009
holky, jdu na to debilni zehleni, bych se tady z toho zejtra picla, tak dam aspon hodku ted ..., mejte se krasne a zase nekdy juknu, opatrujte se 🙂
medunaautor
20. lis 2009
tak ahoj Tulik a pěknou dovolenou přeju,foť a pak vlož,abych to viděla,mě se tam moc líbí,čumím na to vždy v bedně

Začni psát odpověď...

Odešli