IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
26. lis 2009

no to mas hodneho dadouse 😀 ten muj me bude za chvilku tahat do 3 patra 😀 😀 😀
se tesim uz na utery....az pujdem k dokymu a uvidm zase toho spunta 😀

dadous
26. lis 2009

jee ja taky jdu v utery, ale nic neuvidím ☹ jen se zas zvažím a dr mě prohlídne 😒

coko.joko
26. lis 2009

jak neuvidis??
ja pokazdy musim jit curat do kelimku....pak me zmeri tlak a kdyz nepotrebujou moji krev,tak jdu k dokymu a ten si povida a pak me udela UTZ a namrska me spoutu obrazku a pak nam pusti srdicko a rekne co a jak....

dadous
26. lis 2009

no u nas nema dr ultra v ordinaci, na ten se chodí extra k jinymu dr ☹ takže ja ted až ve 30tt 😢

coko.joko
26. lis 2009

Aha,to je skoda,protoze ja jsem vzdycky o 100 procent klidnejsi,kdyz vidim prcka jak se tam placa 😀 a nebo spi a doky ho budi a on se otaci prdelkou k nam 😀 😀 ......

dadous
26. lis 2009

no to mi povídej, ale ted se prcek aspon už mele, tak vím že tam je 😅

coko.joko
26. lis 2009

no to mas vyhodu,ale u me se zatim nemele nic a ja jsem z toho hrozne nervni 😉 kdyz nevim na cem jsem... 😉

dadous
26. lis 2009

neboj on začne, taky jsem z toho byla na nervy, že marhulinka už cejtí pohyby a ještě dlouho nic, no a ted už se mele každej den, hlavně když sedím u pc a nebo večer když se ma spat 😀

coko.joko
26. lis 2009

jo marhul 😉 no ta uz je citi hrozne dlouho 😎 a dneska jde k dokymu,tak jsem na ni zvedava 😉 😉

coko.joko
26. lis 2009

no ja jinak nemuzu spat ani ted,takze az se tam bude spuntik mlet,tak to asi budu porad u telky 😀 😀 vzdycky usnu a po 2 hodkach mam oci jak sova a uz nespim treba 3 hodky 😀 hrozny.......a hlavne me vadi,ze nevim jak si vzdy lehnout

dadous
26. lis 2009

jo ja už dlouho spím s kojícím polštařem 😅 fakt se na něm spí dobře i když je v posteli trochu těsno 😀

coko.joko
26. lis 2009

no to si ho budu muset taky poridit 😎 jinak se asi moc nevyspim 😅

dadous
26. lis 2009

joo je to ted muj velkej přítel 😀 tak jdu něco dělat 😵

coko.joko
26. lis 2009

jo utikej ja musim taky 😀

nadis.h
26. lis 2009

Ahoj ženy.

Leni no vidíš.Jsme Ti říkaly,že jsi šikulína! 😉

koblichzek
26. lis 2009

Ahoj holky, tak jak se mátě? Něco nového?

nadis.h
26. lis 2009

Ahoj kobli, 😉

u mě ani ne.. 😝 Jak se máte?

koblichzek
26. lis 2009

Jo dnes je nám docela dobře, tak snad to vydrží. A jak prožíváš začátky těhu ty?

nadis.h
26. lis 2009

Kobli zatím až moc dobře.Až je mi to divný. Sice mám žaludek jak na vodě celý den už asi 4 dny,ale nic většího. 😀

koblichzek
26. lis 2009

To buď ráda. Vlastně příští týden jdeš k doktorovi, je to tak?

blazenkaa
26. lis 2009

ahojky holčičky jdu se na vás zase na chvilku podívat jakpak se máte?Co je tu nového ?Ani jsem nedočítala budu to muset napravit 🙂

nadis.h
26. lis 2009

Kobli juju.Konečně.Od zítra za týden. 😵 Už se moc těším.

Ahojky Blaži,jak se máš? 😵 Nového? Leni má práci novou a Medunka si včera jela pro štěňátko. 🙂

koblichzek
26. lis 2009

Ahojky Bláží, tebe už jsem neviděla ani nepamatuju 🙂

Nadi, já si zase jedu v úterý pro výsledky amniocentézy a na nějaké speciální sono či co.

blazenkaa
26. lis 2009

teda jaktak koukámtak každej si pořizuje perjska.Něco jsem četla že vyhrála konkurz ?a jakpak ti je Nadis

blazenkaa
26. lis 2009

Ahojky Koblížku tebe jsem taky neviděla jak je rok dlouhej dočetla jsem se že jsi byla v nemocnici a co už je to dobré s miminkem

koblichzek
26. lis 2009

Blaženko doufám, že jo. Taky jsme konečně koupili ten byt, takže už snad bude jen dobře.
A jak je tobě?

blazenkaa
26. lis 2009

jo to jsem četla tak nějak jsem to četala dříve zběžně protože toho je strašně moc .Je to dobře že jsi už v pořádku dávej na sebe pozor a doufám že jsi doma na neschopence.já se mám pořád stejně žádná změna

koblichzek
26. lis 2009

Jo Bláži, už jsem na marodce doma a už zůstanu. Teď navíc lítaj ty chřipky, tak bych si ani netroufla. A co bude dál Bláži (pokud neva, že se ptám).

blazenkaa
26. lis 2009

Mám jít na endokrinologii na testy extraovariáního zdroje-hirsutismus zejména to je ověření funkcenadledvinek před dalším IVF jenom že tam mají volné místo až v lednu tak že budu čekat a potom tak duben květen když to dobře půjde tak by jsem mohla jít na další pokus

koblichzek
26. lis 2009

Ach jo. Holka moje, to je hrozné čekání. No přeskočme to raději.
Už nakupuješ na Vánoce? Já nemám ještě ani ponožku 😅