IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
5. led 2010

medu to je tezky s tebou,kdyz na to nemas veci.......ale tak udelej ted to ctu jak dela dadousek a je to...........a nebo proc neudelas nejakou na pleh to mas taky rychle a dobre

meduna
autor
5. led 2010

no trošku zklamala,zase tam na mě jde s tím sněhem 😀 😀 😀 no ale snad ho zmáknu.Ta je už pro pokročilejšího debila

gejbik
5. led 2010

jo tááááááááák no já se pořád rozkoukávám... snad se do toho dostanu... 😀

coko.joko
5. led 2010

medu a co je na snehu...nerikej,ze ho nevyslehas do tuha 😀 😀

gejbik
5. led 2010

a co je prdopeč???? 😀 😀 já pořád přemýšlím co to je a nevím... jsem debil... 😀

nadis.h
5. led 2010

Medu 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
5. led 2010

gejbi tady ani tak nejde o šikovnost, ale spíš o to co je doma za suroviny 😀

dadous
5. led 2010

ja dělam všechny na plech, jo a medu napsala jsem to blbě, ten cukr přidej nejdřív k těm žloutkum vodě a oleji 😵

coko.joko
5. led 2010

gejbi prdopec je prasek do peciva 😀 😀 jsem na to prisla snad spravne

dadous
5. led 2010

medu a ty nemaš šlehač?
prdopeč- prašek do pečiva

gejbik
5. led 2010

já doma mívám taky prd, ale když se rozhodnu něco upíct tak vezmu obchod útokem... 😀 neplánovaně nepeču... když nic doma nejní tak se nedá nic dělat... 😀 Nějaký sušenky ke kávě se vždycky najdou... haha

gejbik
5. led 2010

ježííííííííííííííííš no jsem fakt kus debila.... 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

já to nějak upíčím.minule jsem měla dobrej recept,byla výborná i když se mi přetrhla 😀 😀 nešla vyklopit,ale to neměla být vzpupná teda 😠 jsem jí vytrhla

gejbik
5. led 2010

😀 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

jo Dadoušku ten náááhodou mám 😵 ale nepoužívám ho,musím z něho oprášit pavučiny 😀 😀 to víš,tady se trouba moc často nerozehřeje 😕

dadous
5. led 2010

tak mi dadouš odjel do prace, doufam že tam nezmrzne páč jim tam netopěj 😠

nadis.h
5. led 2010

Já zas dělala pokus buchty s borůvkama a celé se mi rto rozmočilo protože jsem tam dala haldu těch borůvek. 😝

coko.joko
5. led 2010

medu,kdyz ti nejde vyklopit babovka,tak pres tu formu hod mokry studeny hadr nebo uterku,chvilku nech a pak ji vyklopis raz dva,ale taky ji musis hlavne poradne vymazat 😉 😉
ja teda nepecu vubec me to totis nebavi a kdyz uz musim udelat dort tak fakt rychlovka.....

meduna
autor
5. led 2010

ale jako,že tam už ten recept neni,to mě nasralo 😠

dadous
5. led 2010

nadi takže byl boruvkovej kolač 😀

gejbik
5. led 2010

heh já radši nic složitýho nepeču... párkrát přečtu recept přemýšlím jestli jsem toho schopná a když ne tak hledám jiný... nejradši mám hrníčkový recepty.... 😀

meduna
autor
5. led 2010

jo hadr tam na ní byl,vymazaná byla taky,ale prostě byla vzpupná 😠 😠 a že jsem přes ní pleskala mokrým a pořádně
Dadoušku,ty jsi mu měla dát placatičku na zahřívání,protože Dadouš nemá žádný zásoby tuku

nadis.h
5. led 2010

Dadu to spíš byly horké borůvky s kouskama těsta sem tam místama... 😀

dadous
5. led 2010

hele nechtěl, prej mu ještě není uplně dobře z minula 😀

meduna
autor
5. led 2010

no ty jsou nej hrníčkový,ty já ráda.protože jak tam na mě choděj s nějakýma váhama a pak utři to a tamto a přidej sníh,no tak to zavřu a vím,že to se tady konat nebude.Jo a mám doma margotku,taky je něco z margotky ne?aby to nakonec nedopadlo tak,že mu udělám kafe a k tomu mu prásknu margotku a žer!

nadis.h
5. led 2010

😀 Medu taky řešení... 😀 Nakrájej jí na kostičky,napíchej parátka a jakože sladké jednohubky...- 😀

coko.joko
5. led 2010

holky vas bych chtela videt v akci,kdyz pecete 😀 😀 😀 😀 no,ale co clovek se uci kazdy den......takze kdyz se to nepovede,tak to leti a udela se nove.....
medu a proc si nekoupis tady uz hotovy vyrobek....to mas prasek a smichas to jen s vodou a das pect a je to za 20minut....... 😉
dadousku....tak doufam,ze si ho poradne oblekla 😉

dadous
5. led 2010

joo tu tam mužeš nastrouhat, tohle je totiž recept na babovku s ledovyma kaštanama, ale mužeš tam dat co chceš 😵

gejbik
5. led 2010

jo je margotková bábovka..
1 velká čokoláda Margot, 1/2 hrnku cukru, 2 hrnky polohrubé mouky, 1/2 hrnku oleje, 1 hrnek mléka, 1 vanilkový cukr, 1 prášek do pečiva, 2 vejce
postup máš tady: http://www.prima-recepty.cz/recept/35821-babovk...

meduna
autor
5. led 2010

udělala jsem čočkovou poblívku,tak mu taky nabídnu 😀 😀 to budou pak dělobuchy 😀 😀 😀 bude ještě dlouho vzpomínat na návštěvu u Ulbrichů 😀 😀