IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
20. bře 2010

no to jo, je tu docela dost novych věcí a řekla bych že je to jednodušší 😅 no jo pro žensky 😀

coko.joko
20. bře 2010

to je,ale jeste poradne nevim co a jak,tak to musim vychytat 😵 koukala jsem.ze muzes i k fotkam psat komentare...
tady se nejak zatahuje,tak snad nebude prset az pujdu ven 😒 nerada nosim destnik

dadous
20. bře 2010

no a mužeš vkladat fotky přímo do diskuze, to jsem docela čuměla 😕 no tady nam ted taky začalo pršet 😝 ale aspon ten snih rychlejc zmizí 😅

coko.joko
20. bře 2010

to je dobry,ze nam pak das fotecku hned do diskuze a ne do alba,az bude na svete prcek....no tady to je taky zamraceny a pocitam stim,ze kazdou chvilku zacne,ale jinak je venku teplo...a nemame zadny snih...vcera jsem byla venku jen v tricku jaky bylo vedro a dusno...uz je videt,ze je jaro....

dadous
20. bře 2010

jo už jsem dadoušovi řekla co a jak , takže budete informovany 😵 jsem rada že je to jaro konečně tady 😵

coko.joko
20. bře 2010

no ja to pak taky ukazu cokotatovi,ale nevim jestli to pochopi vam sem napsat,protoze toho bude mit tolik,ze jsem na nej zvedava....jinak pak pisnu nekomu SMS a ten to napise sem a na Arlety..... 😵 ale ja mam jeste cas a to dlouho.....

coko.joko
20. bře 2010

Tak pak napis jestli jsi jela nebo ne....ja utikam ven...tak zatim a drzim vse co mam,at uz je venku zlaticko 😵 😵

dadous
20. bře 2010

jo jo dame vědět, at dobře pořídíš 😵

coko.joko
20. bře 2010

Tak koukam dad,ze jsi porad cela,tak je to super,treba to opravdu bude na termin a vlastne prvni jarni den....
jsem se ted vratila a jsem trochu unavena....

dadous
20. bře 2010

ja to do zejtra udržím 😀 jdu se trochu zkulturnit a vyražíme směr porodka 😵 večer se nějak ozvu 😵

coko.joko
20. bře 2010

dadousku,tak drzim vse co muzu,at to dobre dopadne....a pak dej vedet a nebo dadous....budu nakukovat....

katy81
20. bře 2010

ahoj holky, jen jsem nakoukla na Dadouška ....přeji aby porod byl co nejrychlejší a moc to nebolelo a hlavně zdraví ...jsem zvědavá co budeš mít 🙂 držíme s Valuškou palce 😉

lenkacar
20. bře 2010

dadu !!!!!!ty jsi šla už jako rodit??????jako že fakt??????????????? 😕 😕 😕 jestli jo ,tak at je to rychlé 😉

coko.joko
20. bře 2010

ahoj leni,
taky jsem zvedava jestli si tam nechaji dadouska a nebo ji poslou dom....od rana ji asi odtejkala plodovka,tak clovek nevi...porad nakukuji,jestli se tu objevi...

lenkacar
20. bře 2010

aha já nic nevim tak to je lepší aby už tam asi byla ...ty jo zítra tu bude naše malá dadunka ..

lenkacar
20. bře 2010

kathy u vás už bude jenom domácí snaženíčko?mě se dneska zdálo že čekam miminko ,byl to kluk 😔

lenkacar
20. bře 2010

ty jo kam jsem to napísala ???????

tulik1
21. bře 2010

ahoj holky, tak co ten dadousek, uz aby tady byla zpravicka 😉

tak kluka leni,jo? no vidis, treba je to nejaka predzvest, drzim ti pesticky, aby se to vyplnilo. ja jsem ted v tech laznich, tak porad premejslim, jestli jit do dalsiho ivf po prijezdu, nebo tomu dat cas a jit az na podzim ... nevim furt jak se rozhodnout....

coko.joko
21. bře 2010

Ahojda,
leni prave vcera jsem se s dadouskem o tom bavila a a ona rikala,ze ji asi ta voda odtejka,tak pojedou do porodky na kontrolu a abud pisne a nebo da vedet dadous a pisne sem co a jak...tak si myslim,ze jsou v nemocnici a rodi a dnes bude na svete prcek.....
tak kluka si cekala vidis a urco se to splni...nekoukala si do snare co to znamena???
tulik,a kde jsi v laznich???Ja byla 4 tydny ve Frantovek,ale je to uz dlouho a moc se me tam libilo,hned bych jela znova......

lenkacar
21. bře 2010

jo koukla jsem do snáře ,prej touha po mateřství a když se to zdá chlapovi tak prej je to těžkej psychickej stav 😀 😀 😀 😝

coko.joko
21. bře 2010

tak leni,dadousek konecne porodil ma holcicku Nikolku a vykoukla na svet v 10hodin a 11minut...vazi 2910g a meri 47cm...moc gratuluju a preju vse nej.....uz se tesim na fotecky.....JUPIIIIII

dadous
21. bře 2010

Tak uz je na svete.Je to holcicka a jmenuje se Nikolka.Narozena dnes 21.3. v 10:11.Vazime 2910g a merime 47cm.Obe holky jsou v poradku.David

coko.joko
21. bře 2010

Ahoj Davide,velka gratuka a moc stesticka vam vsem........... 😵 😵

dadous
21. bře 2010

Dal jsem dve fotky do alba,zbytek vam sem da Renca az se vrati z porodnice.Ahoj a diky za gratulace.David

coko.joko
21. bře 2010

Ta je hezoucka a hlavne spokojena........jsi hodny,ze si nam dal fotecky a my muzeme hned videt Nikolku...... 😵

janysek70
21. bře 2010

Jé Dadoušek už to má za sebou, holčička je krásná 😵 . Moc mi zajímalo, co to nakonec bude, se to kontrolu od kontroly měnilo..... 🙂 Dad, mocinky blahopřeji a tiše závidím...

coko.joko
21. bře 2010

janysku,ty tam mas taky holcicku to je jasny.... 😵

janysek70
21. bře 2010

Budeme už brzy chytřejší, ale já si myslím, že to bude kluk 🙂

coko.joko
21. bře 2010

no janysku ty jsi 20tt a ted uz ti to snad povi co mas v brisku 😵

janysek70
21. bře 2010

Z plodovky 100% 🙂