• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojda,
leni musim nejaky sehnat holky. :grinning: takhle se neseznamis nikdy,protoze my uz jsme okoukany :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hoj leni, lupínek je super :grinning: kam ty na to chodíš :grinning: přidala jsem novy fotky :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,krasny fotecky ..to je takovy krasny slunicko :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík coko, voni ty děti jsou fakt všechny k sežraní :grinning:
16. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,hlavne jak dela ty ksichtiky na ty predposledni fotce to je uzasny....kdovi co si mysli vid....a tobe to taky slusi holka.... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ksichtí se pořad, to ma po tatovi :grinning: tak to vypada že bude hezky, vylejza puchejř, to je dobře pže mi ma přijít zas balík s hadříkama, takl to mužu aspon hodit ven usušit :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je uz taky od rana krasne a tak vetram o sto sest a slunim se trosku :grinning: uz jsi zase utracela....to je ale dobre ja taky utracim :grinning:
16. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jste chtěly sehnat nějaký nový holky a nikdo tu není :frowning2:
16. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bobulko, to se ti jen zda, tady furt někdo číha :grinning:
16. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
vitam bobulku...ja jsem porad u pc,ale musim do toho uklizet :dizzy_face:
16. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja jsem si jen odskočila nakrmit :grinning:
16. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska přišla korbička, tak ted už nam chybí jen ten podvozek :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já u toho taky dělám spoustu věcí, ale odpoledne se sem už nedostanu,tak to musím stíhat všechno teď :grinning:
16. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to je bomba tak jeste podvozek a muzete jet ven na prochajdu........
bobulko,to ja taky stiham vse,protoze odpolko mam doma cokotatu a na pc se moc nedostanu...... :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam o sobě něco pověz bobulko :dizzy_face: :sunglasses:
16. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,a o me neco chces taky vedet :grinning:
bobulko poslouchame :sunglasses:
16. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo coko včera psaly že podvozek je na cestě :grinning: tak jsem zvědava jak dlouho bude cestovat :grinning:
:sunglasses: coko ty už si u vyslechu byla :sunglasses:
ahoj holky, tak jsme vcera byli v tom pronatalu a bylo to naprosto super, meli jsme neskutecny stesti, protoze jsme prisli hned na radu, tak jsme probrali opet vse co nas potkalo a rozjizdime pokus c. 4 - tak tedy jako bych byla rada, kdyby to uz dopadlo, dyt bych taky mohla uz bejt sediva mamina, ze?
16. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tuli, a to už si platíte sami? :confused:
16. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak něco o mě byste chtěly vědět,jo? :grinning:
Takže mám jednoho vlastního syna,ten bude mít 11 let a jednoho skoro vyvdaného a ten bude mít 18 let. S přítelem se snažíme asi 4 roky o mimčo. Podstoupili jsme před rokem ivf,bohužel to nevyšlo. Na další pokus zatím nejsou penízky, protože jsem momontálně bez práce. Takže probíhá domácí snaženíčko :grinning:
16. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo není nad domací snažení :grinning:
16. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho jste stimulovaly na IVF? Mám za sebou 2 nevydařené IUI a chci teď zkusit IVF, k dokymu jsem objednaná 23.4.
16. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaru, to zaleží jestli budeš mít dlouhej nebo kratkej protokol, ja měla kratkej a trvalo to 7 dní :dizzy_face:
16. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadous, co trvalo 7 dní?? A nemusí se čekat, než to schválí pojišťovna?? Něco takového jsem někde četla... :frowning2:
16. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak snad PPL bude rychle u vas....
tuliku,tak to je super,ze mas dobry pocit a dopadlo to dobre a uvidis ten 4 pokus klapne :dizzy_face:
bobulko,to taky dlouho 4 roky....my se snazili od roku 2006 a domaci snazenicko je dobry :sunglasses:
16. dub 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jara,ja mela dvakrat dlouhy protokol a ten trva asi mesic a neco a pak kratky a ten je tech 7-10 dni....stimulace...a ja necekala na schvaleni pojistovny bylo to dobre vypocitany,ze to slo hned......
16. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to by bylo super, kdyby to šlo takhle rychle. A nevíte náhodou, podle čeho se rozhodujou, který protokol ti nasadí???
16. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jaru ja tě špatně pochopila :grinning: tak na pojištovnu jsme čekaly 14 dní no a pak nevím jestli mate vyšetření jako hormonalní profil, a někde dělaj i genetiku, na tu jsme čekaly 4 tydny
16. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jara,ale taky zalezi kam jdes na IVF......vsude to delaji jinak....
16. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek