IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
24. dub 2010

Ahojky kobylenky moje. Tak konečně zase mezi vámi. 🙂

dadous
24. dub 2010

bobu nemam, to moje dítě si vzalo fotak na nějakou akci a vratí se až dneska v noci 😠 😠

dadous
24. dub 2010

no ahoj koblížkove, tak kdepak maš tu svoji princeznu, už jsme na ni moooc zvědaví 😵

dadous
24. dub 2010

jo tak už jsem ji viděla 😀 je moc krasna a určitě vam děla radost 😵

koblichzek
24. dub 2010

Teď jsem tam dala nové fotky, předtím jsem to nějak po... To víš že dělá samou radost. Je to prostě sluníčko. A jak se daří vám? A co je tady nového? Nějaká těhu?

dadous
24. dub 2010

lipanek je těhu 😵 😵 😵 a nam se daří dobře 😅

dadous
24. dub 2010

a nevím jestli si pamatuješ barču , ta je taky těhu 😵

koblichzek
24. dub 2010

Barča je konečně taky těhu? To je fajn. No a jak to zvládáš? Já už občas padám na hubu. Malá se v noci budí cca po 2,5 hodinách. Je to docela náročné a do toho nás moc a moc trápí prdíky.
Jinak jsem koukala - Nikolka je sladká, jak se jim líbí u těch tatínků 🙂

dadous
24. dub 2010

jo taky mame problemy s prdama, ale ted jsem koupila jiny kapičky tak to pomaha 😕 tuk tuk tuk 😅 v noci docela spíme, je s nama v posteli tak ji jen vyhodím kozu a je to 😀

koblichzek
24. dub 2010

Jo tak to já se ji snažím držet v postýlce, ale né vždy to jde. Je vyčůraná už teď, neuvěřitelné. A co medunka? Jak ta se má? A Lenča a ostatní.

dadous
24. dub 2010

medunka ma zas absenci, asi začnem rozdavat černy puntíky 😀 a leńa pořad maka 😀

dadous
24. dub 2010

změn si v pase ty tt 😀

koblichzek
24. dub 2010

Jak to tam odstraním, mě to nejde.

dadous
24. dub 2010

klikni na nastavení a pak těhotenyství a rodina

koblichzek
24. dub 2010

To jsem udělala, ale nejdou mi tam zrušit ty týdny

dadous
24. dub 2010

tam jak je Stav, tak dej, Neplanujem v blízke budoucnosti

koblichzek
24. dub 2010

Děkuji, už to mám. Tak já zase frčím. Dnes má svátek tchán, tak musím maličkou trošku vyšperkovat. Všechny moc zdravím a brzy se zase ukážu. Pa pa

olasek
24. dub 2010

Ahoj holkyyy!!! Věřte nebo ne, ale nový systém tady na koníkoj mě úplně dostal - já vás nemohla najít!!!! Nakonec jsem hodila přímo do vyhledavače na seznamu název místnosti .... no katastrofa!! Ale hlavně, že vás mám!!! jak se máte, kočky? Jak se ti líbí nové mateřství, Dadu??? 🙂

dadous
24. dub 2010

ahoj oli, no užívam si to se vším všudy, však neboj taky se dočkaš 😀
zatím sem hodím foto kočaru, zbytek fotek bude až se vratí mladej 😵

coko.joko
25. dub 2010

Dobre rano,
kobli,mala je kouzelna... 😵 😵
oli,me to taky dalo praci nez jsem to nasla...
dad,teda to je kara krasna to se musi Nikolce krasne spinkat,kdyz ji vozis. 😵
U nas vcera 27st.krasny pocasi,ale ja byla doma,protoze bych otekla jak rajce,takze mam smulu...pak jsem sla okolo 17hod.na prochazku a zkoncila jsem u Itala na jidle 😀 😀 a navrat ve 23hod.... 😀
dneska budu prat a odpocivat opet je tu krasne.......

lenkacar
25. dub 2010

čus kočky moje ...oli z toho si nic nedělej já mám jenom pár diskuzí v oblíbených a jinam nekoukam ,páč mi to leze krkem .. 😝 ,kobli malá je nádherná ,to tady máme ,ale hezká holčičí miminka 😵 😵 😵 😵 jinak dadu kočárek je bombovej 😵 😵 koukam čoko stále 2v1

dadous
26. dub 2010

krasne ranko

dadous
26. dub 2010

to je tlustoch co? 😀

lenkacar
26. dub 2010

no je vidět že malej chutná ..máš kvalitní mlíčko. 😵 😵 😵 .

coko.joko
26. dub 2010

Ahojda,
teda dad,to je princezna krasna,je dobre,ze ji chutna mas asi misto mlicka smetanu 😀
leni,porad jsem cela...cely vikend jsem makala doma a chodila na prochazky a do tretiho patra a porad nic 😀 proste prcek se drzi a urco si rika,ze ma jeste cas a tak bude u me 😵

dadous
26. dub 2010

coko ty už bys ale mohla jít rodit 😅

bobbule09
26. dub 2010

Ahojky 🙂
dadous, malá je krásná. Takový smíšek, to bych si taky dala říct 😀 My máme v rodině samé kluky a holčička žádná ☹

coko.joko
26. dub 2010

dad,a co myslis,ze si preju uz tyden 😀 😀 ale proste se mu nechce ven....ale tlaci to vic a vic dole a porad se mele...a to boliiii cokouska moc.....
bob,u nas v rodine to je pul na pul.....takze rodice maji dva vnuci a dve vnucky, 😀 ale uz velky,takze ted budou mit zase jednoho prcka od nas...... 😵 😵

bobbule09
26. dub 2010

coko, já taky ke konci těhu tahala těžký věci a skákala po schodech a malej se držel tak dobře, že jsem ještě týden přenášela 😀
Až když si mě nechali v porodnici kvůli otokům a celé dny jsem jen ležela a nic nedělala, tak se kulíšek rozhodl, že už přišel jeho čas 😵

coko.joko
26. dub 2010

bob,takze si mam naordinovat klid na luzku 😀 a treba to pomuze....