• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tulíku tak už jsi píchačka zase?gratuluji ,at tě změna caru prospěje .. :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadouščí naušnice jsou pěkný moc ..
10. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni,jj peru jak šílenec.sousedi si musej myslet,že jsem magor,samej medvěd :grinning: to tady byla návštěva,dva chlapi a vlezl do ložnice a juk na pelech a povídá mi,Alenko a proč máš tolik medvědů :grinning: no říkám mu,vidíš a takhle dopadne bezdětná baba :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no septim,to by dalo na kávičku i zákuseček určo :grinning: koukám v německu jsou taky starostlivci doktoři :grinning:
10. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu úplně to vidim jak visí na šnůře za ušiska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já nemít alergii tak je mam taky ,líběj se mě ty záplatovaný,ale mám jednoho mega ..
10. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni, pichacka budu tak za 10 dnu, ted jsem zatim jenom fetak co taha do nosu .... :wink: , ale je to supec, pripadam si fakt jak zavislak, kdyz si to v praci razim na zachod potahnout si :wink:
10. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď nevím,myslíš Vládíse :grinning:
10. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim plyšovýho :grinning:
10. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýjo kde je ta čoko ta se se mnou aspon bavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulíku tak pěkně fetuj když je to pro dobro věci
10. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vam hazim posledni zpravu. Sept to bude zitra, sice mam bolesti ale nic vic. Tak ze si nemyslim ze budu rodit, by me musel V skakat po brise. Chudak malej doufam ze ji nenechaji moc dlouho trpet. :frowning2:
10. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak vás aspoň zdravím, když tu nejste!! Hlásím, že jsem vdaná paní :grinning: a je to docela hezký pocit ....
10. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé oli tak to moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam že nam sem hodíš aspon nějakou fotku, at vidíme nevěstu s ženichem :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli gratuluji!!!!!!!!!!!!sept díky za info
10. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujiiiii, hodila jsem jednu fotečku :slight_smile: pak nahážu víc.... můžete mrknout :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj vdaná paní,ale kde je ta fotka,jsem čenichala a nic nenašla :unamused:

No Lenny si dává na čas,hlavně ať to Cokouška nebolí
10. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam bolesti ale neotviram se , tak ze za hodku dalsi ctg a rozhodnou co dal. Se na to vyseru. V je tu se mnou jinak by me houklo. Chudak malej :frowning2:
10. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vždyť ten dok jí říkal,že je zavřená jak hrad ,před 14dny a koukám,že Coko hraduje furt
10. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudák Coko,snad jí nebudou moc dlouho trápit a nějak to urychlej
10. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisi rychle deti me otravuji. O pul noci rupla voda, bolesti jako prase porad delaji vysetreni a ctg. Rano po seste psala ze to boli jako prase ze se na to muze vy.... otevrena pouze na 4cm bolesti silene epidural nepichaji. Chudacek malej. V je stale s ni. :frowning2:
11. kvě 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
septim tak zto si užije chuděrka moc na ní myslim...
11. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to až přijdu z fachy tak bude Lennýs jistě nějakou hodinku na světě .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,Septim díky ti za tvé info.Tak to jsem tedy překvapená,že jí nepíchnou epi.Chudák,tak ta si to vyžírá fakt hustě :cry: :cry: ale jak bude Lennýs u ní v náručí na vše zapomene a bude šťastná,že je už u ní
11. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni zprava Sept, mela jsem bolesti ze jsem lezla po zdi a tak jsem s V. vykrucela epidural, tak jsem zvedava. porad se neotviram jen na 4 prsty uz jsem hotova od pondeli od rana nespim.
11. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudišek cokoládkovej,tam to šlo taky s problémama a ven koukám taky
to jen dadouš přišla ,zatlačila jak indiánská babička a Nikolka byla venku :grinning:
11. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám co je nového.no ty volís ten prdolka ven moc nechce ... :confused: chudinka naše čokoládka .. :frowning2:
11. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko bude mít pipču nadranc,on je mimoušek asi i dost velikej,sakryš ,že něco nemaj na rychlý beubolestný porody :rolling_eyes:
11. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj Leni,no asi nemaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:no,ale pak na vše zapomene,tak je to zařízené na světě,až ho pomuchlá bude po bolesti :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko chudák pipču a cokotáta ruku a nervy
11. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek