IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
lenkacar
11. kvě 2010
no to jo medu ..furt žádná zpráva ,sakryš ..já už mám taky nervy nadranc =-)
medunaautor
11. kvě 2010
Leni,to my je máme normálně a ještě toto 😃 😃
lenkacar
11. kvě 2010
no ..víš jak mě bolí za kerkem a ještě tady musim načuhovat jestli už je Lennýsek na světě
medunaautor
11. kvě 2010
ty na tom budeš ještě hůř než čokoládka než ta porodí,kerk v prdeli,nervy 😃
lenkacar
11. kvě 2010
furt nic? 😢
medunaautor
11. kvě 2010
no asi ne,zpráva žádná zatím
dadous
11. kvě 2010
=-) ak ještě ta chudinka trpí? 😢
medunaautor
11. kvě 2010
Hoj dadoušku,no to neni jak u tebe,třikrát hmmmmmmm a byla venku nikolka 😎
dadous
11. kvě 2010
no ja vím, je mi jí tak líto 😢
medunaautor
11. kvě 2010
ale víš co je krásný,sice trpí je to určitě hnusná nechutná debilní bolest,ale to co přijde paaaaaaaaak x-) x-) x-) x-) x-) to vše vyrovná
tulik1
11. kvě 2010
ty jo sakra to snad neni mozny, chudak holka, doufam, ze alespon lennysek bude uz celej zivot hodnej kluk, kdyz ji takhle trapi ....
medunaautor
11. kvě 2010
ahoj Tulík,to teda bude po tom všem x-)
lenkacar
11. kvě 2010
tak ještě nic???????? =-) =-) =-) =-) =-) kolikrát se ještě vyspim? |-| třeba už má malinkou čokoládičku u sebe a jenom to nevíme
lenkacar
11. kvě 2010
tak jsem z toho taková nějaká smutná ,že půjdu spát a nic nevíme ... 😞 tak ahoj holky ..hezké sny
septim
11. kvě 2010
zatim se holky neozvala pred chvili jsem ji psala tel. ma zapnuty treba jak dostala epi tak odpociva aby nabrala silu, kdyby neco tak jsem psala at mi pisne cokotata 😉 tak snad do rana bude po vsem
medunaautor
11. kvě 2010
sep,taky jsem jí psala,ale asi chudák nemá na nic pomyšlení 😢 určo už bude do rána mít malou čokoládku u sebe.Leni,dobrou noc a klidné sny 😉
medunaautor
11. kvě 2010
tzo jsou ale nerrrrvy
septim
11. kvě 2010
taky doufam vcera jsem ani kvuli tomu nespala dnes jsem myslela ze umru 😉 ále taky myslim ze do rana bude urco po vsem 😉
medunaautor
11. kvě 2010
no a ráno už tady bude zpráva,že cokomáma s cokotátou maj malého Lennyho v náručí,já to tady taky prožívám jako blázen,už jsem zblbla i manžu 😃
medunaautor
11. kvě 2010
tak zkouším sem dát fotku ,jak jsem byla u kámošky s jejíma holkama,které jsem chovala jako miminka :-o
medunaautor
11. kvě 2010
a ještě jednu jen tak ,aby to tady netrčelo 😃
medunaautor
11. kvě 2010
tak dobrou holky,ještě jsem čekala,kdyby nááááhaodou byl malej Lenýsek tady,ale zatím nic :-| zítra to tu je x-)
septim
12. kvě 2010
lenny se narodil v 19.30 vaha 3500g delka 52cm. Jsem uplne kaputo. Maleho budu mit u sebe tak se asi nevyspim 😉
lenkacar
12. kvě 2010
jéééééé sept .díky moc,tak půjdu do práce aspon v klídku
septim
12. kvě 2010
Psla mi vcera ve 22.00 ale to jsem byla kaputo uz ja 😉
lenkacar
12. kvě 2010
tak přeju Lennýskovi hodně zdravíčka a štěstíčka do nového života a Tobě čoko brzy pípu v cajku x-) x-) x-) x-) a samozřejmě gratuluji hrdému otci Vráťovi!!!!!!!!!!!!
tulik1
12. kvě 2010
ahoj holky, tak to je super, hlavne ze uz to ma coko za sebou, tak vse nejlepsi lennyskovi a at obema dela uz jenom radost 🙂
tulik1
12. kvě 2010
Medu tobe to zase tak slusi, ja teda bejt chlap, tak si snad dam rict 😉
zuzbe
12. kvě 2010
Ahoj, tak Čoko taky moc blahopřeju. Za to utrpení by si zasloužila pozlatit!!!
Jinak já jsem dnes 11 den po transferu a ráno na dvou testech byla druhá čárka. Ne uplně tlustá, ne uplně neviditelná... Tak co myslíte?
bobbule09
12. kvě 2010
Takže coko, obrovská gratulace k Lennýskovi, ať jste oba zdraví 😃
zuzbe, tobě maličká a tichoučká gratulace, ať něco nezakřiknem, ale určo jsi těhulka 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli