IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. kvě 2010

a my dva debžové,ležíme jak fošny,aby měla místo 😀

dadous
28. kvě 2010

to je jak u nas a to tam mame ještě nikču 😀

meduna
autor
28. kvě 2010

no,ale určo máte větší pelech jak my.My máme 140 😕

meduna
autor
28. kvě 2010

no jestli motyka dá a budeme mít,tak to bude u nás maso,nakonec budeme ležet na podlaze 😀

blazenkaa
28. kvě 2010

Ahojky holčičky
Medu a Dadous aby jste nakonec nebydlely venku a ty vaši hafani neměly cele bydlení pro sebe 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
28. kvě 2010

Medunko jsi tu ještě někde 🙂

meduna
autor
28. kvě 2010

Ahoj Blaženko,no ještě to tak 😀 tak se jdu vyprdelit a jedeme na nákup,zatím pa,pak juknu večer.Ještě jdu uklízet praxi 😝

zuzbe
28. kvě 2010

Ahojky holky. Tak deska trochu drama hned od rána. Najednou mě chytly hrozný křeče, po chvíli ustaly a za hodiny byly zpět a mnohem horší. Tak se jelo na gyndu, kde nám řekli, že mám slabý hyperstimulák, vaječník deset cm a cysta čtyři cm. Nicméně miminko je v děloze a vypadá, že roste tak, jak má. Takže teď musim ležet a pít pět litrů vody. A uvidíme.

dadous
28. kvě 2010

zuz jo hyperstimulak je svinstvo, tak hezky odpočívej at jste s mimískem ok 😵
medu tak jsme se prošli, asi 8 kilaku jsme nachodily i jsme vyfotily, ale strašně z dalky 😀 tak to musí dadouš nějak přiblížit 😵 jo a pelech mame 160 a jsme tam 4 😀

dadous
28. kvě 2010

😀

meduna
autor
28. kvě 2010

ju to je krasnej parcik.tatkovi to slusi i kdyz je z dalky 😉 a mala prdolinka taky krasna

dadous
28. kvě 2010

to jsme byly před kostelem 😀

blazenkaa
28. kvě 2010

I tam je krásně 🙂

blazenkaa
28. kvě 2010

jdu do hajan jem imizerně aby jsem se vyležela pa páá holčičky 🙂 Krásný večer

lenkacar
28. kvě 2010

jo blaži mě je taky na hovno ,když jsem se měla od 1hod. válat na chatě s plešounem ,podotýkám ,že je to kocour ,ne chlap.. a ne bejt v práci a i zítra 🙄

lenkacar
28. kvě 2010

doma jsem sbalila tašky ,dali jsme kávu a přesně za hodinu od příchodu domu ,sms ,že umírá a zavře krám,že sere a bleje ,tak jsem sbalený žrádlo dala do lednice i s taškou že pojedem večer až dojdu ,ale večer přišla sms ,že stále umírá ,at jdu i zítra ..no těšila jsem se na víkend ,ale jako když si vemu že mám krámy a tam, neni se kde umejt ,jen vlhčenýma ubrouskama,tak ten víkend mohl dopadnout i hůř..nesnášim krámy

lenkacar
28. kvě 2010

tak pic pipky ,jdu chrápat..jinak dneska byla veliká tržba 🙄 celých 800,-,myslím ,že se z toho posral i sám velký šéf 😀 😀 😀 😝

tulik1
29. kvě 2010

ahoj holky, tak zatim vse ok, vcera zacalo pichando, dalsi kontrola za tyden, pak OPU, tak uz aby to bylo ....
Nu a mam na vas otazku, nechaly byste si zavest jedno nebo dve? Kouknete prosim co mame za sebou a poradte, jsem bezradna, doktor doporucuje jedno, kdyz dve tak redukci ve 12 tydnu, cemuz ja se tedy branim, takze pokud dam dve, tak az do konce .... fakt nevim, co mam delat, prece jenom uz je to 4 IVF, prachy na dalsi pokus v nedohlednu, a pri zavedeni dvou je vetsi jistota, ze se alespon jedno uchyti, ty vogo ja fakt nevim, sakra prace ...

coko.joko
29. kvě 2010

ahojda,
teda dad,jak to slusi tatkovi s kocarem.....
medu,neboj az budes mit mimi tak hold koupite vetsi postel a bude to......
leni teda to je trzba jako blazen...... 😀
blazenko,koukej se vylezet at jsi jako rybka a mimi at se krasne drzi v tobe......
tulik,to je dobre,ze pichas a uvidis bude to vse OK.....no ja bych sla do dvou,my jsme chteli i tri,ale bohuzel meli jsme jen dve,takze sli obe do me a jedno prestalo fungovat a udrzelo se jen to jedno,ale ja osobne bych sla do dvou...taky jsme mela 2 dlouhy protokol a na potreti kratky.....

milagross
29. kvě 2010

Zdravim,coko jukni na IP.Vsem preju hodne stesti a drzim palce at se to tyka cehokoliv.

tulik1
29. kvě 2010

ahoj holky, tak kdepak se dneska toulate?

dadous
29. kvě 2010

zdravím jdu vas dočíst 😵

dadous
29. kvě 2010

no to bylo rychly 😀
tuli no jasně že dvě, proč jako redukce?
hoj mili tobě jsem ani nepopřala k miminku 😅 tak at vam děla jen samou radost 😵

dadous
29. kvě 2010

coko koukej nam sem sunout fotky lenyska 😵

tulik1
30. kvě 2010

dadousku redukce proto, ze moje predchozi tehotenstvi byly dvojcatka a deloha je neudrzela ... ☹ a doktori maj strach, ze se to muze opakovat ....

koblichzek
30. kvě 2010

Ahojky kočenky. Já to sem za vámi nějak nestíhám. Všem co mají úspěchy s těhu a mimi moc gratuluji a držím palečky. Jinak my se máme OK: Lidunka je neuvěřitělné hodné mimi, skoro vůbec nepláče, krásně papká a roste.

Dadoušku Nikolka je úžasná 🙂

koblichzek
30. kvě 2010

Pár foteček zase v albíku a brzy budou další. 😉

coko.joko
30. kvě 2010

ahojda,
tady u nas prsi,tak dneska zadna prochazka nebude 😒
dad,ja musim dat ty fotky do pc a urco ti toho naseho Lennyho ukazu,ale nejak ted nestiham..... 😵

tulik1
30. kvě 2010

holky poradte mi prosim vas jak si pridam fotky do fotoalba ... kdyz tam kliknu na odkaz pridej fotky, tak se mi nic neobjevi, nevim jak je vybrat - no jsem proste pocitacovej antitalent, ale to uz asi lepsi nebude .... 🙂
holky miminka vase jsou naaaaadherny 🙂

koblichzek
30. kvě 2010

Ahojky, Tuli, dáš přijed fotky a pak tam je ikonka PROCHÁZET, tak na tu klikni a ono ti dá ná výběr, odkud ty fotky budeš brát ze svého PC.