IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
15. črc 2010

jsem si ani nevšímla tak to jsem na tom fakt bledě...nedělák ,to je pěkný já bych táhla hned ,určo je to tam lepší než doma v těch 40st. co tu máme ..

lenkacar
15. črc 2010

jestli mě dneska někdo pozoroval tak se asi zasmál ,vynášela jsem veškeré moje květiny na balkon ,čítaje 5ks květináče 😀 a obrovskej benjamín ,umělej že oprší a ono hovno,akce zbytečná,najednou padla rána ten ksindl mi vypadl z balkonu ,my tam máme stříšku tak jsem ho jako korunou vystrčila co nejdál a jak začal fučet vítr ,tak fů a kytka přepadla k sousedům pod nás ..trapas jako svině ..

lenkacar
15. črc 2010

a to musim dodat že takovéhle akce mě napadají jednou za 10let ,takže proto asi nemam vymakanou tu techniku 😀 😀 😀

meduna
autor
15. črc 2010

ty vole ty děláš 3,14čoviny teda 😀 😀 a vrátila ho souseda doufám 😀 jo tak na opršení by ses načekala,nebe modrý
Tady to docela v bytě jde mám tady udělanou kobku 😎 Žaluzky dole a je klid.

meduna
autor
15. črc 2010

dnes mi paní nabízela novou podprsenku 75C,jí říkám,že to asi u mě neklapne,když mám plochou hruď 😀 no prej né ať si to jsu prubnout,tak jsem se viděla a vrátila jsem se do dětství,přesně takhle jsem vypadala,když jsem si zkoušela mamky heslo jako dítě 😀 nic se od té doby nezměnilo 😀 jen tlama zvrásničela

lenkacar
15. črc 2010

vrátila ho v kusech ,oni tam jsou ty větvičky napíchaný do toho kmínku a to jaksi pád nepřežilo 😀 hlavně jí málem klepla peka a hlavně jim tam líhá pes 😀 kdoby čekal 1,5m strom,občas tam zalítne kolík či fuska ,ale toto?! 😨

meduna
autor
15. črc 2010

ještě že jí to neudělalo předložku ze psa 😀 to by bylo hnedle po sousedských vztazích 😀

meduna
autor
15. črc 2010

včera Roman otevře dveře a volá,dělej pojď se podívat a naše přiblblá sousedka si šla domu a dítě nechala na chodbě v kočárku,tak na ní čumím a asi jsem se jí nějak nezdála,protože natahovala,asi jsem líbivej tip pro děti 😀

lenkacar
15. črc 2010

už jsem ti líčila včerejší příhodu? při té jsem se dovopravdy připochcala no a od té doby pak s vladísem nemluvim.. 😀 večer se udělal vítr,ale šlo to všechno kolem mě a já teda že si stoupnu do toho průvanu mezi balkonový dveře,ale tam mám jako důmyslně přikurtovanej závěs kvůli komárům k žaluzii a k balkonovejm dveřím a jak se to nadouvalo a já tomu asi taky pomohla spadl ve 23hod, v noci keramickej květináč,kterejk měl jako za úkol na parapetu přidržovat ten pitomej závěs,on spadl na topení ,taková rána a pak na zem ,vladís dohulil v kuchyni a já už v posteli ,celou dobu byla tma ,že jo kvůli těm komárům a jdeme spát a ráno se vzbudil a začal řvát jako pominutej ,že spí v hlíně ,my máme postel u okna..hele ten květináč se tam vyklepnul fakt celej,byl tam jako v záhoně a nebo v hrobě ,mohl si vybrat ..ale jak se mu hezky spinkalo

meduna
autor
15. črc 2010

😀 😀 😀 no to měl hlínu na zvykačku 😀 no aby se nepokáknul,mohl být rád,když se tak pěkně vychrupnul 😀

lenkacar
15. črc 2010

já padla mrtvá smíchem a úplně mi tekly slzy a tovíš to se u nás neodpouští ,dělat si z vladíése legraci řikam že to stejně bylo kvůli němu ,když mi zakázal rozsvítit kvůli komárům ,prej si na mě musí dávat pozor ..asi má pocit ,že mu usiluju o život..

meduna
autor
15. črc 2010

to nenávidím ,jak chci rožnout už píčuje,že tady budou komáři,tak mu říkám ty vole a mám si nechat naoperovat oči z kočky bo co 😠
jsem si myslela,že celuloška je jen na nohách a prdeli,ale nééééééé,já ji mám i na rukách 😠 😠 😠

lenkacar
15. črc 2010

no nic jdu se natáhnout k telce,jsem spocená všady...dala bych si něco studenýho a nemám nic .. 🙄

lenkacar
15. črc 2010

jo to já jí mám na pažích ..a v paži taky .. 😀 😝

meduna
autor
15. črc 2010

gut,tak se natáhni.
jo tak to jsme dvě,ještě jí teda v paži nemám,krapet mě překvapila teda 😕 no ale zapracuju na sobě,abych jí taky měla v paži 😀

dadous
15. črc 2010

hojda 😵

dadous
15. črc 2010

😀 tak vladís už si zvyka jak se mu bude ležet v hrobě 😀
@meduna celuloška je všude a maj ji i hubeny lidi, takže to neřeš 😀
a všem moc děkuju za gratulace 😵

meduna
autor
15. črc 2010

no ahoj,koukám,že ta malá divoška je furt v bazenku co 😉

meduna
autor
15. črc 2010

kuwa co s tou kobylou je 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ty jo venku rachot jako kráva,je tady Pink,noooo a já hniju doma 😢 😢 😢 😢

dadous
15. črc 2010

dneska je kobyla zabržděna 😠 taky se tady u toho vztekam 😨 no ja nevím že nevyrazíš za kulturou 😀 dneska přišlo přaníčko, tak ještě jednou díkes 😵

dadous
15. črc 2010

ty vole ja jen sedím a caka ze mě pot 😝

meduna
autor
15. črc 2010

jo tak to šlo rychle.No já na to zapo,že je ten koncert 😒 ale byli jsme teď u stadionu,máme to deset minutek,tak jsem jí slyšela,kuwa to byl nářez 😎
jen ať cáká-hubneš 😎

dadous
15. črc 2010

no a taky pěkně lepím 😀 😀

dadous
15. črc 2010

jee venku bouří 😅 😅

meduna
autor
15. črc 2010

tady nic,včera chcalo jako blázen,ale je dobře neni vedro.tak jdu do peří,ráno vstávám a odpo frčíme asi na zahrádku,budeme žrát a chlát a asi tam přespíme,tak tady nezlobte 😀

meduna
autor
15. črc 2010

no,ale než pojedeme ještě juknu,to je jasný 😎

meduna
autor
16. črc 2010

hoj Božidary 😀 tak zase je krásný modrý nebe,jsem z toho fakt šťastná,protože při vzpomínce na to půlroční šero co bylo, bych blila 😝
Za chvilku táhnu něco vyřídit k doktorce,chci si nechat napsat převodku na kožní už mě serou ty zasraný obr pihy co mám,ale prej za vyříznutí 60Eur 😕 😕 😕 😕 😕 no tak tam zavolám a uvidím.

meduna
autor
16. črc 2010

Leni jak je dneska?doufám,že už je to lepší a ledviny dávaj pokoj.Jo a protáhni je pivínkem 😎 😎 😎

meduna
autor
16. črc 2010

😀 😀 😀

meduna
autor
16. črc 2010

tak nic,nejde to zvětšit 😀 no ale já se teda nasmála,škoda,že vy to neuvidíte 😀 😀 😀