IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
16. kvě 2009

Krásnej den přeju, i když tady je pěkně hnusně 😝

lenkacar
16. kvě 2009

taky tak ..jedem na chatu snad se tam neutopim v loužích 😉 ,všem hezký bezmráčkový den a jinak to slovo jsem našla ,,je to mrňous 😀 😝

kat77
16. kvě 2009

Holky hezký den přeji, jdu uklízet a se mi nechce... 😅

janysek70
16. kvě 2009

Ahojky, v rumcajsově je taky bléééé počasí a ještě k tomu vládne kolem tichá domácnost, asi se odpolko seberu a pojedu pryč

meduna
autor
16. kvě 2009

ahoj holky,nacuhuju a nikdo nikde,ale je vikendek,tak si ho pekne uzivejte a neco podnikejte s milackama 🙂 🙂 🙂 🙂

kat77
16. kvě 2009

ahoj medunko, jak pak se dnes daří?

meduna
autor
16. kvě 2009

ahoj Kat,jo dobry,byla jsem u holice,protoze jsem se musela nechat ostrihat,nejak jsem mela ty vlasy z te stimulky divne,tak ted uz je to zase ok 😀 😀 no a ted se chystam na vytirani 😝 a co ty vse ok?

kat77
16. kvě 2009

jj medunko já v poho, dnes jsem uklízela a všela prádlo, teď už mám klid... 😉

lenkacar
16. kvě 2009

zdarec to je venku střídacvě hnus a střídavě slunce ..děs ,z chaty jsme ujeli ,páč jde manža na chvíli ráno do jobu ..až mi odejde brácha tak zajdem na pivsonka

lenkacar
16. kvě 2009

medu Matýsek je můj družáček 😀

lenkacar
16. kvě 2009

mámm bezva fotku jak mi táhne šaty do schodů ,pomalu mám vidět i spodáry 😠

lenkacar
16. kvě 2009

hele medu já ti mám od poslední mrchy pocit ,že mi asi vypadne spodek ,nebo mám zánět nebo já nevim jak jsem dostala mrchu tak mi to tak bolelo při čurkání ,jsem nějaká rozhašená ,nastydlá nejsem ,něco uvnitř mám blbě

meduna
autor
16. kvě 2009

Ahoj Leni,protahni mocak poradne pivsonem dneska 😀 😀 😀
tak si zajdi radsi na gyndu at to tam mas v poradku a radne nachystany pro mimi 😉

meduna
autor
16. kvě 2009

no ja tady zase resim ,jak se nemecky rekne vytok 😀 😀 😀 😀 😀 no ale snad do te doby budu mluvit s manzou,tak mi to rekne,protoze 25.5 jdu na gyndu a jak to tam tomu jatru nemeckymu asi mam rict 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
16. kvě 2009

já mám taky po IVF výtok ten jsem neměla kolik let ..jak řikam něco blbě

lenkacar
16. kvě 2009

v nějakým roce 2000 jsem byla na konizaci a od té doby jsem měla klid z výtokama

janysek70
16. kvě 2009

Čus
Medu řekni mikózu 🙂
Já ji taky měla a řekla bych, že to bylo po tom zmetkovi Utroušovi, některé holky to prý také měly...

lenkacar
16. kvě 2009

nic mu medu neříkej rovnou mu zamávej spodárama před gezichtem a podrbej si pípu a ono ho to napadne 😀 😝

lenkacar
16. kvě 2009

ty jo janý tys na to asi kápla ..to může být po tom utroši

janysek70
16. kvě 2009

Určitě jo, byla jsem na transferu 3x a po vysazení se mi ten výtok vždy objevil

lenkacar
16. kvě 2009

a tak to jsem zvědavá jestli to neva při Ketu

janysek70
16. kvě 2009

Já jsem pak lohnila Kontryhel, ten mi gyn. neduhy léčí..... anebo je dobrý výplach Tantum rosa a nebo čípky na 3 dny Gynko Pevaryl

lenkacar
16. kvě 2009

já piju ten kontryhel janý ,je pravda že už to tak nebolí ,ale citim to furt

janysek70
16. kvě 2009

Ten výplach je bezva, mám vyzkoušeno, může se preventivně..., je to prášek, který si rozpustíš ve vodě a pak speciálním aplikátorem (něco jako klystýr), si tím vypláchneš pipinu. A ty čípky jsou taky na mikozu super.

janysek70
16. kvě 2009

Určo to chce před KET zaléčit, ať tam máš čisto a tělo se nějak nebrání a nevypudí to i embrya

meduna
autor
16. kvě 2009

to ja mam prave ted taky ten vytok a jak pise Lena,ze mela pokoj,tak ja zrovna tak a ted opet kalhotky... 😝 no hruza.Mas recht zamavam mu kalhotkama pred gesichtem a bude.holky a jak se ted kontryhel pije,myslim kolikrat za den a prodava se to v pytlikach?

meduna
autor
16. kvě 2009

janysku a ty cipky,kolik stoji?mamka sem jede v patek,tak ji zaukoluji at mi je koupi

mandarinka
16. kvě 2009

čus, tak jsem tady, jsem byla na pokecu s kámoškou

mandarinka
16. kvě 2009

medu když řekneš v lékárně, že máš výtok, oni ti něco dají....

meduna
autor
16. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jo uz se vydim jak to blekotam v nemecky lekarne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀